Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 24. janvāris

Krišs, Ksenija, Eglons

Horoskops aunam

Vai tās būs dusmas, kaisle vai kādas citas nekontrolējamas jūtas, kas tev ļaus izdarīt vairāk nekā iepriekšējās nedēļās kopā ņemot. Šodien tu tiešām pacelsi to, ko iepriekš nevarēji pat izkustināt.

Horoskops vērsim

Šodien tevī ir daudz apņēmības, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par saviem personīgajiem labumiem.

Horoskops dvīņiem

Lai arī prāts risinās svešas krustvārdu mīklas, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz iesāktais. Īpaši tas attiecas uz dokumentiem, juridiskām lietām un jautājumiem, kas skar tavas līgumsaistības.

Horoskops vēzim

Šodien būsi uz vajadzīgās frekvences un turpināsi iesākto – veiksmīgi konsultēsi citus sarežģītās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir personīgajā pieredzē iegūtas.

Horoskops lauvai

Notikumi un lietas risināsies inerces spēku ietekmē, bet tava spēja vienoties un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Cilvēki riņķos pa savām sliedēm un nevēlēsies sadarboties.

Horoskops jaunavai

Ja vēl neesi izlīdzis ar saviem līdzcilvēkiem, būsi miermīlīgi noskaņots un viegli noslēgsi pamieru. Īpašu miera sajūtu ienesīsi savā ģimenē, ja sagādāsi mazas uzmanības dāvaniņas vai kādu saldumu saviem mīļajiem.

Horoskops svariem

Tavs prāts būs aktīvs un, galvenais, izdomāto spēsi arī adekvāti nokomunicēt. Profesionālajās gaitās rēķinies, ka norunātais var netikt ievērots. Tikšanās pārceltas, atskaites neiesniegtas un darbinieki pavirši.

Horoskops skorpionam

Tavi dzīvības spēki šodien ir atslābuši un bez tonusa. Darbi paģērēs piepūli un saņemšanos. Pirms saņemšanās paskaties, kas ir zem kājām, priekšā vai blakus, jo vari iedzīvoties traumās dēļ izklaidības un neuzmanības.

Horoskops strēlniekam

Tevī ir daudz radošuma un milzīga iedvesma, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas izcilās runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Horoskops mežāzim

Kāda ļoti svarīga un personīga tikšanās var noteikt visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā rezultātā pastāv vismaz divi iznākumu varianti, tāpēc centies pieņemt, ka tava rīcība veido tikai pusi no kopējās bildes.

Horoskops ūdensvīram

Vari paspīdēt ar saviem talantiem un pagozēties citu apbrīnas saulītē. Partnerattiecībās būs nepieciešama sadarbošanās, lai izbeigtu nekur nevedošas un gandarījumu nesniedzošas attiecības.

Horoskops zivīm

Ja tomēr esi izlēmis pirkt biļeti vienā virzienā, dari to pārliecinoši un uzreiz. Šodien tev ir iespējas izklāstīt savas sajūtas bez emocionāliem pārspīlējumiem. Tevi gaida jauni amerikāņu kalniņi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

ZZS

Bukmeikeri: “Rīdzenes sarunas” ietekmēs ZZS izredzes nākamajās Saeimas vēlēšanās

Bukmeikeri: "Rīdzenes sarunas" ietekmēs ZZS izredzes nākamajās Saeimas vēlēšanās 4

Žurnāla “Ir” publicētās politiķu sarunas viesnīcā “Rīdzene” samazina Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) izredzes uz augstu rezultātu nākamajās Saeimas vēlēšanās, uzskata “Betsafe” bukmeikeri. Iespēju, ka nākamajā parlamenta sasaukumā ZZS pārstāvēs vairāk nekā 20 deputātu, bukmeikeri novērtējuši vien ar 10% varbūtību.

KNAB sācis pārbaudi par Zaļo zemnieku savienības aģitācijas pārkāpumiem Jūrmalā

KNAB sācis pārbaudi par Zaļo zemnieku savienības aģitācijas pārkāpumiem Jūrmalā 2

KNAB sācis pārbaudi par Zaļo zemnieku savienības aģitācijas  pārkāpumiem  Jūrmalā. Partija izvērsusi plašu kampaņu kūrortpilsētā. Taču politiskais spēks atsakās atbildēt par daļu reklāmas, kas izvietota nelikumīgi. Par tām esot maksājusi no ZZS izslēgtā eiroparlamentāriete Iveta Grigule. Partiju finanšu kontrolētājs šim stāstam netic un uzskata to par partijas, nevis trešo personu reklāmu. Tomēr ZZS kampaņu pārtraukt KNAB neliks.

“Ja kaut kas tiek slēpts, kaut kas ir netīrs!” “Saskaņa” un NSL nevēlas publiskot algas un piemaksas; ZZS maina viedokli

"Ja kaut kas tiek slēpts, kaut kas ir netīrs!" "Saskaņa" un NSL nevēlas publiskot algas un piemaksas; ZZS maina viedokli 4

Divi Saeimas politiskie spēki – partija “Saskaņa” un “No sirds Latvijai” – izpelnījušies citu Saeimas partiju un sabiedrības par atklātību “Delna” nosodījumu par vakar pieņemto lēmumu. Ar to plānots liegt sabiedrībai uzzināt valsts iestāžu amatpersonām izmaksāto mēnešalgu pēc vārda un uzvārda. Tāpat kritiku izpelnījās arī Zaļo un zemnieku savienība, taču vēlāk viņi viedokli mainīja.

“Vienotība” piekāpjas ZZS; valdība varētu pieņemt plaši apspriesto nodokļu reformu

"Vienotība" piekāpjas ZZS; valdība varētu pieņemt plaši apspriesto nodokļu reformu

Zuduši pēdējie šķēršļi, lai rīt valdība pieņemtu šā pavasara karstāko politisko dokumentu – dažādi vērtēto nodokļu reformu. “Vienotība” mainījusi nostāju, ka reforma ir nekvalitatīva, un partijas ministri vienojušies to rīt valdības sēdē atbalstīt. Pretī partija lūdz nodrošināt līdzekļus veselībai, izglītībai un iekšējai drošībai.

“Zaļie” tīko pārņemt izglītības jomu no “Vienotības” – Šadurskis esot zaudējis uzticību

"Zaļie" tīko pārņemt izglītības jomu no "Vienotības" - Šadurskis esot zaudējis uzticību 1

Viena no valdības partijām – Latvijas Zaļā partija – pulcējās uz ikgadējo kongresu. Daudz tika runāts par problēmām valstī, mazāk par pašu kļūdām. Tuvākajā nākotnē Zaļās partijas lielākais izaicinājums būšot iekļūt Rīgas domē. Savukārt attiecībā uz valdību zaļie pauda gatavību no Vienotības pārņemt izglītības jomu, jo ministrs Kārlis Šadurskis esot zaudējis uzticību.

ZZS Daugavpilī kandidēs no diviem sarakstiem

ZZS Daugavpilī kandidēs no diviem sarakstiem 1

ZZS valde trešdien nolēmusi veidot savu deputātu sarakstu uz pašvaldību vēlēšanām Daugavpilī, kuru vadīs vietējās Zemnieku savienības nodaļas vadītāja Ināra Ostrovska. Šajā sarakstā nebūs ZZS Saeimas deputāta Riharda Eigima, kuram apvienība atļāvusi kandidēt citas partijas sarakstā, izņemot “Saskaņu”.

Elksniņa Saeimas priekšvēlēšanu kampaņas tēriņi pārsnieguši likumā atļauto summu, apgalvo viņa bijušais atbalstītājs

Elksniņa Saeimas priekšvēlēšanu kampaņas tēriņi pārsnieguši likumā atļauto summu, apgalvo viņa bijušais atbalstītājs 2

Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš jau paziņojis, ka būs “Saskaņas” mēra kandidāts Daugavpilī. Tomēr KNAB pārbauda, vai Elksniņš nav pārkāpis likumu “Saskaņas” kampaņā Daugavpilī 2014. gadā. Iespējams, ka deputāts ir tērējis vairāk naudas, nekā to atļauj likums. Kāds Elksniņa bijušais atbalstītājs atklāj, cik naudas Elksniņš tērējis kampaņai.