Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Zvēri

Mazuļu "bums" Rīgas zoodārzā; ķengurēns Manilla jābaro mākslīgi

Mazuļu "bums" Rīgas zoodārzā; ķengurēns Manilla jābaro mākslīgi 1

Parasti mēdzam stāstīt par citu pasaules valstu zoodārziem, kas piedzīvo “mazuļu bumu”. Tomēr šoreiz tas skāris Rīgas Zooloģisko dārzu – vairākas dzīvnieku saimes kļuvušas krietni kuplākas, jo ģimenes pieaugums sagaidīts dzeloņcūku, lemuru, lamu un arī ķenguru ģimenēs.

Zvaigzne Prāgas zoodārzā - pingvīnu mazulis

Zvaigzne Prāgas zoodārzā - pingvīnu mazulis

Prāgas zoodārzam pēdējās dienās ir, ar ko palielīties. Tas ir pingvīnu mazulis, kas pirms mēneša piedzimis turpat zoodārzā, taču ar savu pūkaino būtību sola būtiski palielināt apmeklētāju skaitu vismaz līdz pavasarim.

Nezināmas slimības dēļ Norvēģijā miruši vairāki desmiti suņu

Nezināmas slimības dēļ Norvēģijā miruši vairāki desmiti suņu

Norvēģijā no nezināmas slimības miruši vairāki desmiti suņu, un veterinārārsti ceļ trauksmi, ka nāvējošā kaite var izplesties arī citviet Eiropā. Lielāka skaidrība varētu būt šonedēļ, kad kļūs zināmi izmeklējumu rezultāti, pagaidām ārsti tikai aicina būt piesardzīgiem.

Putni un zvēri Zvārdē līksmo par pavasari

Putni un zvēri Zvārdē līksmo par pavasari

Kurzemē starp uzplaukušajām lauku puķēm un uzartajiem līdzenumiem braši cilpo zaķi, lēkā stirnas un arī slāj dzērves – Zvārdes pusē iemūžinātas pavasara siltās dienas savvaļā.

Zvēri un putni savvaļā bauda pavasara atnākšanu

Zvēri un putni savvaļā bauda pavasara atnākšanu

Lieliskās fotogrāfijās atainota pavasara iestāšanās Zvārdes pagastā. Siltākus laika apstākļus jau bauda majestātiskās dzērves, kas atgriezušās no siltajām zemēm, āpsis, kurš rušinās mežā, kā arī stirnas, lapsa un daudzi citi savvaļas zvēri un putni.

Zoodārzā Polijā piedzimis unikāls pingvīns

Zoodārzā Polijā piedzimis unikāls pingvīns 2

Unikāls baltais pingvīns piedzimis zoodārzā Polijā, un Gdaņskas zoodārza īpašākais iemītnieks pagājušās nedēļas nogalē pirmoreiz tika parādīts mediju pārstāvjiem.

Ķīpsalā vērojama pavasara lielākā dzīvnieku izstāde "PetExpo 2019"

Ķīpsalā vērojama pavasara lielākā dzīvnieku izstāde "PetExpo 2019"

Sestdien un svētdien Ķīpsalā vērojama pavasara lielākā dzīvnieku izstāde “PetExpo 2019”, kas pulcē tūkstošiem mīluļu, starp kuriem būs arī retu šķirņu pārstāvji, informē starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības “BT1” sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Lauma Abramoviča.

Rīgas Zoodārzā nonākuši četri novājējuši ronēni; pie tā vainīgi arī cilvēki

Rīgas Zoodārzā nonākuši četri novājējuši ronēni; pie tā vainīgi arī cilvēki 6

Pavisam drīz Latvijas piekrastē parādīsies arvien vairāk jaundzimušo roņu – daudzi no viņiem krastā nonāk novārguši un bez mammām, tādēļ tiem nepieciešama speciālistu aprūpe. Rīgas Zooloģiskais dārzs ik gadu uzņemas gādību par roņu mazuļiem, taču vērš arī cilvēku uzmanību būt atbildīgiem un netraucēt dzīvniekus piekrastē.