Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 19. jūnijs

Viktors, Nils

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien būs nepieciešama ļoti objektīva un emocionāli neitrāla attieksme, lai pareizi izvērtētu gan piespēlētās dzīves situācijas, gan naudas lietas un personīgos kontaktus. Svarīgi ir sev nemelot par redzēto un saprasto.

Horoskops vērsim

Parādīsies vēlme paspīdēt, izcelties, ieslēgsies radoši impulsi un, pat ja neesi atklājis sevī nekā no mākslinieka, varēsi paspīdēt ar kādām tikai tev piemītošām unikālām spējām vai maskētiem talantiem.

Horoskops dvīņiem

Likumu zināšana un pareiza interpretācija palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu tevi interesējošā jautājumā. Ja neesi pārliecināts par savām zināšanām, ieteicams griezties pie attiecīgās tēmas speciālista vai profesionāļa.

Horoskops vēzim

Šodien neiztiksi bez labi izplānotas un pārdomātas komunikācijas un atbildīgas attieksmes pret dažādiem noteikumiem, termiņiem un citiem saistošiem priekšrakstiem. Bez minēto īpašību izmantošanas kritikai tiks pakļautas tavas profesionālās izredzes.

Horoskops lauvai

Ja esi nolēmis šodien apciemot kādu iestādi, beigās būsi neapmierināts ar saņemtajiem pakalpojumiem vai izmaksām. Darbā var saasināties attiecības ar kolēģiem un padotajiem, bet no tevis ir atkarīgs vai spēsi izlīdzināt nesaskaņas.

Horoskops jaunavai

Emocionāli jutīsies pasmagi tāpēc arī jebkuras attiecības – gan darba, gan personīgās, veidosies ar pesimistisku fonu. Šodien izvēlies darboties izolēti no apkārtējās sabiedrības un rezultāti būs iepriecinošāki.

Horoskops svariem

Koncentrē savu uzmanību un atmiņu uz detaļām. Neatļaujies piemirst kaut ko nosūtīt, parakstīt vai iesniegt. Būsi dalībnieks kādam pārsteidzošam notikumam vai situācijai darbā vai uz ielas.

Horoskops skorpionam

Īpaši atbildīgs un aizbildniecisks būsi attiecībā uz savu mīļoto cilvēku vai bērnu. Nepareizas laika plānošanas rezultātā vari palikt bez naudas un ar lielu nepadarīto darbu sarakstu.

Horoskops strēlniekam

Tavu dienas soļu raitums būs atkarīgs no manierēm, no izteiksmes veida un no tā, kā reaģēsi uz notiekošo. Paklupināsies, ja nebūsi uzticīgs savai pārliecībai vai, ja mēģināsi līdzi skriet vairākumam.

Horoskops mežāzim

Sagatavojies nopietnai un sarežģītai sarunai ar savu priekšnieku vai kādu, kurš darba hierarhijā stāv uz augstāka pakāpiena. No tevis pieprasīs fundamentālu atskaiti par paveikto vai topošā projekta smalku aprakstu.

Horoskops ūdensvīram

Šodien būs aktuāli profesionālās izglītošanās jautājumi. Negaidi, ka tev uz to norāda citi, pats izpēti iespējas kaut ko pamācīties. Īpašu uzmanību vajadzētu pievērst darba drošības pasākumiem vai to apgūšanai.

Horoskops zivīm

Attiecības ar sirdij tuviem cilvēkiem var izvērsties itāļu ģimenes stila uzvedumā. Savas jūtas un emocijas paudīsi neparastā, bet tev vien saprotamā manierē. Nestabilas savienības var neizturēt šo pārbaudījumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zvaigžņu tulks

Doties uz filmu sadaļu
Ko zvaigznes vēstī šodien? Šī piektdiena ir piemērota, lai...

Ko zvaigznes vēstī šodien? Šī piektdiena ir piemērota, lai...

Šī piektdiena ir piemērota, lai izmantotu iespējas. Pārējais no gaumes un vajadzības atkarīgs. Iespējams, vajadzēs pierādīt savus talantus un varēšanu spējā organizēt cilvēkus un vadīt pasākumus. Plaša apziņa, pieredze, zināšanas vai labas komunikācijas prasmes palīdzēs turēties līmenī.

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Ja tev ir kādas idejas un plāni un pat ja tādu nav, tad šodien tie uzradīsies kā no zila gaisa un prasīsies pēc realizācijas. Parādīsi tās savas personības šķautnes, kuras tikai retais ir iepazinis un pat tava rīcība samērā ikdienišķās situācijās būs dumpinieciska.

Zvaigžņu tulks:  Šodien ir svarīgi būt...

Zvaigžņu tulks: Šodien ir svarīgi būt...

Šodien ir svarīgi būt klātesošam un noskaņoties uz realitātes saulainajiem toņiem. Būs iedvesma rūpīgi un atbildīgi nokārtot savas profesionālās saistības. Šodienas darbi tiks veikti ar radošuma dzirksti un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz rītdienu to, ko var paveikt šodien. Vajadzētu pabeigt uzsākto dokumentu sagatavošanu, sūtīt labās ziņas un saņemt tādas pašas pretī.

Zvaigžņu tulks: Nedēļa sākas ar relaksētu noskaņojumu...

Zvaigžņu tulks: Nedēļa sākas ar relaksētu noskaņojumu...

Nedēļa sākas ar relaksētu noskaņojumu un nebūt ar vēlmi skriet vai rāpties pa karjeras kāpnēm. Garīgas un intelektuālas ievirzes nodarbības tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt kādu goda medaļu vai naudas žūksnīti.

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Svētdienas enerģijas rosinās pievērsties pedantisku lietu risināšanai, kas skar sadzīvi un mājas lietas. Arī fiziskās aktivitātes, īpaši dārzos un laukos, notiks ar grābekļu, lāpstu un kapļu arsenālu, daiļdārznieka vīzijas atstājot otrajā plānā. Diena ir kā radīta, lai vienmērīgā ātrumā kustoties, vieglāk paskatītos uz dzīvi.

Zvaigžņu tulks: Šī sestdiena ir piemērota tradīciju...

Zvaigžņu tulks: Šī sestdiena ir piemērota tradīciju... 1

Šī sestdiena ir piemērota tradīciju un ierašu kopšanai un baudīšanai. Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu, mūzikas festivālu vai vienkārši gulšņājot pludmalē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu, jo šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt.

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Šodiena tevi mudinās pievērsties sevis iepriecināšanai, sava vizuāla tēla paspilgtināšanai. Būsi pārpilns degsmes tālu ceļu mērošanai. Varēsi un gribēsi paveikt vairāk, nekā prasa tavi tiešie pienākumi un atbildības.

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šajā svētdienā jāatstāj nepabeigtās sarunas un citas raižpilnās domas pagātnē un jāļaujas kvalitatīvai atpūtai. Tas arī būs galvenais uzdevums, lai jau nākošnedēļ būtu možs un spirgts. Sadzīves ainu interpretācija parādīs, vai dzīvē esi optimists un cik lielā mērā tev piemīt humora izjūta.

Zvaigžņu tulks:  Veiksmīgi esi nodzīvojis līdz...

Zvaigžņu tulks: Veiksmīgi esi nodzīvojis līdz...

Veiksmīgi esi nodzīvojis līdz brīdim, kad tradicionāli sāk runāt par vasaru! Kā tautā saka, kā pirmo dienu nodzīvosi, tā visu vasaru vadīsi, tāpēc šodien jādzīvo smuki. Šodiena sākas ar tādu kultūras propagandas manevru – aicinājumu izrušināties no savām dobītēm, siltumnīcām, pagrabiem, bēniņiem vai citām tikpat eksotiski aktuālām vietām, lai apmeklētu mūsu skaistuma klēti – Brīvdabas muzeja tirgu.

Ko zvaigznes vēstī šodien?  Pēdējā mēneša diena perspektīvas...

Ko zvaigznes vēstī šodien? Pēdējā mēneša diena perspektīvas...

Pēdējā mēneša diena perspektīvas un cerību enerģētikas iekrāsota un kā nu ne? Īstā vasara klāt! Un arī piektdienas saulīte ir īpaša, tās enerģija lutinās, ja meklēsi emocionālu piepildījumu vai arī vēlēsies no tā atbrīvoties. Jautājums, kā to labāk izdarīt? Paturot prātā, ka šodien ir darba diena, risini šo jautājumu profesionālas darbības kabinetos un citās vietās ar maksimālu radošās domāšanas iesaistīšanu.

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šī būs gara un neskaitāmu mazo darbiņu un sīko rūpju pārpildīta svētdiena. Tev jāceļas ļoti agri. Pasteidzināt notiekošo neizdosies, būs jāizdzīvo un jāizstrādā katrs mirklis un katra minūte, tikai tā piedzīvosi apmierinājuma un gandarījuma sajūtu.

Zvaigžņu tulks: Šodienai raksturīgs pašdisciplīnas deficīts. Tas...

Zvaigžņu tulks: Šodienai raksturīgs pašdisciplīnas deficīts. Tas...

Šodienai raksturīgs pašdisciplīnas deficīts. Tas var būt par iemeslu daudzām šodienas kaitēm. Darba vidē organizētības trūkums veicinās vainīgā meklēšanu. Pašam būs sajūta, ka esi bezspēcīgs ārējo apstākļu ķīlnieks, tāpēc izvairies no vadības pārstāvjiem, jo tavs atstātais iespaids neveicinās pozitīvu profesionālo novērtējumu. Paškritika ir visieteicamākā taktika, risinot profesionālos jautājumus.