Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 18. janvāris

Antons, Antis, Antonijs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Domā, ko runā un raksti virtuālajā vidē. Neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt attiecības. Savu kritiku un noskaņojumu nedemonstrē cilvēkiem, kuri tikai vēlas piedāvāt jaunas un košas krāsas tavai mājai un personīgajai dzīvei.

Horoskops vērsim

Neļauj pēkšņām taupības lēkmēm sabojāt iecerēto mājas tīrīšanas pasākumu. Atbalsti savus ģimenes locekļus cēlā vēlmē atbrīvoties no sirdij dārgām, bet nevajadzīgām lietām. Iegūsi gandarījumu un daudz brīvas telpas domām kur lidināties.

Horoskops dvīņiem

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam mainīties līdzi laika garam var riktīgi izgāzties. Necenties pārliecināt un piespiest, visu pasākumu vēl vairāk sabojāsi un sirdsmīļais lepni dosies dzīvi baudīt.

Horoskops vēzim

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kad tevi sāks glaudīt pret spalvu. Pašam vien būs jāizlemj, kā rīkoties šādā situācijā un intuitīvi jāsaprot vai tas ir briesmu signāls.

Horoskops lauvai

Šodien būsi noraizējies par savām naudas lietām, bet neko pasākt šajā sakarā nevarēsi. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka maks ir drošībā un banku kartēm nav pielīmēti pin kodi.

Horoskops jaunavai

Fiziskais spēks būs līdzsvarā ar intelekta un gara drosmi, tāpēc ārēji izpaudīsies spēji un bezbailīgi. Ar gribasspēka palīdzību, vari parevidēt savu vērtību un pārliecību pasauli.

Horoskops svariem

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi draugi var neturēt dotos solījumus, tāpēc jau laikus padomā par alternatīviem variantiem.

Horoskops skorpionam

Kaisle ar Pavedinātāju šodien dosies uzdzīvē. Ja attiecības tev ir svarīgas, jāaicina palīgā visi drošības aģenti, veselais saprāts un jāsauc Veselā saprāta onkulis atpakaļ uz mājām.

Horoskops strēlniekam

Neklausies interneta komentāru rakstītājos. Būs vēl labāk, lai kas arī nenotiktu! Atceries visas oriģinālās un vienkārši foršās lietas, kas būtiski ietekmējušas tavu dzīves virzienu. Atrodi kādu labu un interesantu sarunu biedru.

Horoskops mežāzim

Nekādas nopietnās problēmas un domstarpības nebūs, ja vien tu pats no maza gruzīša neuzbursi tarakānu. Neiejaucies katrā savu mājinieku solī un neuzraugi viņu darbus, pat, ja tiek darīts ačgārni un nepareizi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien meklē netradicionālus un tavu mieru provocējušus laika pavadīšanas veidus. Ja ekstrēmi tevi nevilina, tad vari gatavot savu dzīvesvietu fundamentālu pārmaiņu uzsākšanai, kas varētu nodrupināt ne tikai sienas.

Horoskops zivīm

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā un kādus netīrumus izgāž pār tavu galvu. Nopurinies, noslaukies un aizlaid pie draugiem vai draudzenēm dzīvi baudīt.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Zvaigžņu tulks

Doties uz filmu sadaļu
Izlasi šodienas horoskopu! Šī sestdiena solās būt paškontroles...

Izlasi šodienas horoskopu! Šī sestdiena solās būt paškontroles...

Šī sestdiena solās būt paškontroles un stingro apņemšanos piesātināta. Pārcilā visas atliktās, novilcinātās un nepabeigtās lietas un pievērsies tām ar nedalītu uzmanību un nospriegotu apņēmību. Perspektīvu saskatīšana pat samērā bezcerīgās situācijās nodrošinās stabilu izdošanos.

Izlasi šodienas horoskopu! Šodien solās būt ļoti intensīvu...

Izlasi šodienas horoskopu! Šodien solās būt ļoti intensīvu... 1

Šodien solās būt ļoti intensīvu enerģiju piesātināta diena, kas ar dzelžainu tvērienu tevi vadīs un būs vien jāpakļaujas šai neredzamajai kosmosa virsvadībai. Būs jāsamierinās ar visu un visiem un pašam jāmainās. Tas gan nozīmē, ka nevari pasākt jebko, nedomādams par sekām.

Zvaigžņu tulks: Šodien cilvēki būs neizprotami un...

Zvaigžņu tulks: Šodien cilvēki būs neizprotami un...

Šodien cilvēki būs neizprotami un apkārt notiekošais lielākoties nepieņemams. Draugu un tuvinieku rīcības motīvi tevi pārsteigs. Ja vēlies šajā brīvdienā atgūt spēkus un nomierināt prātu, atrodi smalkus paņēmienus kā aizlaisties no svārstīgo noskaņojumu atmosfēras.

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit! 1

Šodien pēcsvētku sagurums palīdzēs pieklusināt vēlmi kaut ko radikāli mainīt savā dzīvē. Tikai vēlmju līmenī gribēsies dedzināt tiltus un riskēt, lai noķertu šo brīvības sajūtu, kas ir ļoti tipiska, uzsākot jaunu gadu. Var pamosties kādas pagātnes vājības un radīt konfliktsituācijas ar jaunā gada solījumiem.

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Ir uzausis Jaunā gada rīts. Sajūtas un pārdomas katram atšķirīgas. Dominēs melanholiskā nots un parasti tas izpaužas brīžos, kad viena emociju gamma nomaina otru. Šodien arī pirmā diena, kad jāsāk pildīt jaungada apņemšanās, bet īsti nebūs jaudas ķerties klāt. Cepšanās notiks vairāk sevī. Izvēlēsies izlaist vakariņas ar omītēm un dosies pie miera.

Ko zvaigznes vēstī šodien? Vai nu esam vai galīgi...

Ko zvaigznes vēstī šodien? Vai nu esam vai galīgi...

Vai nu esam vai galīgi neesam gaidījuši pēdējo 2019. gada dienu, kurā valdošās kosmiskās enerģijas piedāvās izaicinošas sajūtas, kā dodoties nebeidzamā ceļojumā bez kartes un bez ceļa mērķa. Vari izkliegties, noraudāties un, galvenais, nedomāt, ko citi par to varētu teikt. Izbaudi šo ceļojumu! Ļauj visai uzkrātajai emocionālajai bagāžai izvējoties.

Ko zvaigznes vēstī šodien? Gaisma, kas jau palēnām sāk...

Ko zvaigznes vēstī šodien? Gaisma, kas jau palēnām sāk...

Gaisma, kas jau palēnām sāk pieaugt, sadarbosies ar tevi, ja nolemsi palikt pie pavisam ikdienišķiem darbiem un tradicionālām lietām. Paveic atlikušos darbus kārtīgi un no visas sirds. Nevajag censties visu paspēt tikai mīļā miera labad. Kā jau pēdējai gada darba dienai pieklājas, daudz laika veltīsi visādām galu savilkšanas, punktu pielikšanas un astes pārkāpšanas procedūrām.

Zvaigžņu tulks: Kosmisko spēku saspēles šī gada...

Zvaigžņu tulks: Kosmisko spēku saspēles šī gada...

Kosmisko spēku saspēles šī gada pēdējā svētdienā dod iespēju notikt neparedzētiem situācijām un ļauj tavā dzīvē izgaismoties lietām un cilvēkiem, kuri visu laiku bijuši ēnā. Apstākļi var būt tev labvēlīgi un arī paskarbi, bet tie noteikti palīdzēs realizēties tavas personības transformācijām. Ja pārmaiņas neskars tevi personīgi, tad tās var attiecināt uz sadzīvi.

Zvaigžņu tulks: Šīs dienas enerģijas neļaus gulēt...

Zvaigžņu tulks: Šīs dienas enerģijas neļaus gulēt...

Šīs dienas enerģijas neļaus gulēt uz lauriem vai gaidīt, kad viss pats nokārtosies. Notikumi tevi ieraus savā virpulī, bet pats arī vari izraisīt ne vienu vien situāciju, kas tavā ceļā uzburs šķēršļu joslu.

Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien Otrie Ziemassvētki un Jauns...

Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien Otrie Ziemassvētki un Jauns...

Šodien Otrie Ziemassvētki un Jauns Mēness vēl piedevām Saules aptumsums! Vai nav kolosāli! Tevi var pārsteigt tuvo cilvēku rīcība. Šai neprognozējamajai notikumu attīstībai nav iespējams pienācīgi sagatavoties. Šodien psiholoģiski līdzsvaroti uztvert notiekošo nav iespējams, ja vien neizvēlies pilnīgu izolāciju.

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Ziemassvētku vakars nāk ar svētsvinīgu apskaidrības un pacilātības sajūtu. Uzturot pozitīvu attieksmi un meklējot jaunas ierosmes pat mazās un ikdienišķās lietās, palīdzēs tev izbaudīt šo ziemas brīnuma mirkli.

Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien īstie un patiesie Ziemas...

Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien īstie un patiesie Ziemas...

Šodien īstie un patiesie Ziemas Saulgrieži, Saulei pārejot Mežāža zīmē, sāksies astronomiskā ziema. Vēl šodien ir ceturtā Advente. Šis ir laiks, kad spējam piedzīvot īpaši meditatīvu, transformējošu pieredzi, kad padarītajam ir īpaša nozīme, bet vēl jo lielāks spēks ir sirds vēlmēm, kuras saņems Saules gaismas uzvaras impulsu un ceļa svētību.

Izlasi šodienas horoskopu! Šodien pēdējā reālā šā gada...

Izlasi šodienas horoskopu! Šodien pēdējā reālā šā gada...

Šodien pēdējā reālā šā gada darba diena, tāpēc enerģiju vari izmantot ļoti dažādos veidos – meklējot tradicionālus vai arī gluži pretēji – neparastus sevis pasniegšanas veidus, kas varētu uzlabot ne vienu vien ilgi pastāvējušu cilvēku vai biznesa savienību.