Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 22. oktobris

Īrisa, Irīda, Airisa

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Meklēsi piepildījumu dažādās ne pārāk nopietnās nodarbēs un blakus darbos, kas beigu galā var izvērsties vienā varen jaukā un pacilājošā pasākumā. Šodien darītais ar patikšanu var piepildīt arī maciņu.

Horoskops vērsim

Pievēršoties sadzīves pienākumiem, pasargāsi sevi no nevajadzīgiem pārsteigumiem un negaidītiem uzbraukumiem. Šodien spēsi visus pārmetumus uztvert ar humoru, kas mazinās pretinieku vai oponentu dusmas.

Horoskops dvīņiem

Neviens neiedrošināsies nostāties pret tavu mierīgo pārliecību. Pat ja būsi ne pārāk apmierināts ar notiekošo, izvēlies drošā rīcības plāna pieeju. Protams, tie būs tavi noteikumi, kurus citiem nāksies akceptēt

Horoskops vēzim

Gūsi spēku no neredzamā vilinājuma enerģijas avota, kas to pārvērtīs spējā ļauties ietekmēm tikai un vienīgi balstītām sajūtās, ko izjūti pret vienu vai otru cilvēku. Nākotnes plāni būs iegribu, intrigu un vājuma caurvīti.

Horoskops lauvai

Laba diena, lai saplānotu visas finanšu operācijas – gan profesionālās, gan personīgās. Izšķērdībai jābūt samērojamai ar taviem ienākumiem, bet šodien par to nedomāsi.

Horoskops jaunavai

Ja viegli ļausies aizvainojumiem, nespēsi valdīt pār notiekošo un padotie nerespektēs tavus uzstādījumus. Lai izvairītos no bīstamām situācijām, pirmkārt neļaujies eksplozijai.

Horoskops svariem

Šodien nevairies un nebaidies no veselīgas konkurences. Tavas pozīcijas ir neievainojamas, jo tavā pusē nostāsies cilvēki, kuri atklāti vai slēpti simpatizē tevis izvēlētajam darbības virzienam un metodēm.

Horoskops skorpionam

Personīgajās attiecībās jānovērtē pārbaudītās vērtības. Laimi tālumā nemeklē, bet ļoti jau gribēsies. Vari satikt cilvēku, kura pievilcības un magnētisma nospiedums tavā sirsniņā var atstāt paliekošas zīmes.

Horoskops strēlniekam

Vari sajusties garlaikots, ja šodien jāveic monotons un vienmuļš darbs, kas neļauj atrasties notikumu un kustības krustugunīs. Pietaupi savu enerģiju sevis reģenerēšanai, jo viegli vari saķert kādu rudens vīrusu.

Horoskops mežāzim

Darba vidē šodien dominēs seno sakaru un ilgstošo pazīšanos diktētās attiecības. Nedrīkst noniecināt šo attiecību iedarbību un jāspēj iecietīgi izturēties pret citu aizbildnieciskiem žestiem, pat ja nejūti šādu vajadzību.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tevi stūrēs patikšanas un simpātiju pārvaldnieks, tāpēc uzvedība un arī lēmumi tiks pieņemti atbilstoši šim kritērijam. Izvēlies pareizo attieksmi visās ar darba attiecībām saistītajās situācijās.

Horoskops zivīm

Būsi ne pārāk apmierināts, jo jutīsi uzmanības deficītu no mīļoto puses. Lai aizpildītu šo emocionālo tukšumu, zibināsi un žilbināsi visus bez izņēmuma, kuriem gadīsies nokļūt tavā kustības trajektorijā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zvaigžņu tulks

Doties uz filmu sadaļu

Pompeji

Asa sižeta,Drāma,Piedzīvojumu

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 17. oktobrim

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 17. oktobrim

Šodien interesanti un iedvesmojoši cilvēki var pavērt skatu uz vēl nebijušām lietām tavā dzīvē ar noteikumu, ka izturēsies dabīgi un nepārspīlēsi savu klātbūtni. Prāts būves uzbrukuma vai aizsardzības konstrukcijas, tomēr komunikācijā tev jābūt lakoniskam un tiešam.

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Sestdiena var piedāvāt vienu otru saspringtu brīdi. Diemžēl, šodien nāksies piedzīvot tādus brīžus, kad ļoti viegli mainīsi savu viedokli vai arī iznesīsies ar nepamatotiem apgalvojumiem. Visi ačgārnie lēmumi dzims brīžos, kad objektīvais skats uz notiekošo būs aptumšojies.

Izlasi šodienas horoskopu! Šo otrdienu vajadzētu pilnvērtīgi izmantot...

Izlasi šodienas horoskopu! Šo otrdienu vajadzētu pilnvērtīgi izmantot...

Šo otrdienu vajadzētu pilnvērtīgi izmantot dažādām mentālām un intelektuālām aktivitātēm, kas padosies viegli, un rezultāti būs lieliski. Tātad visas darbības, kur ir vajadzīgs radošs prāta darbs. Var rasties situācijas, kur veidosies principiāla ideju un domu opozīcija, īpaši ar skolotājiem un tiem, kurus uzskati par saviem iedvesmotājiem.

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Uzaususi dinamiskā pirmdiena, kad būtiski pieaugs spriedze, dzīves alkas, dziņas un visādi citādi rīkoties stimulējuši aspekti. Sakrātie nepadarītie darbi tieši šodien iet no rokas, tāpēc neaizraujies ar plāniem par neko nedarīšanu un slimības lapas ņemšanu. Psiholoģiski šodien būsi spējīgs ātri reaģēt un zibenīgi pieņemt lēmumus, arī aplamos. Vēl neaizmirsti, ka skaistumam šodien būs īpaši dziedinoša ietekme uz tavu noskaņojumu.

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 5. oktobrim

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 5. oktobrim

Šodien vēlies ar sirdi! Bet noteikti vēlies. Šodien ir piemērota diena, lai ieviestu gan pārdomātas, gan fundamentālas pārmaiņas dzīvē. Ja nevari atļauties izpausties uz pilnu klapi, tad vismaz padomā par rudenīgi silto un omulību vairojošo noskaņu. Prasme ieraudzīt un prātīgi novērtēt radušās iespējas būs atslēga uz harmonisku un veiksmīgu attīstību vai vismaz virzienu uz gaišāku un priecīgāku būšanu.

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Septembra distances finišs šogad ar nedaudz pretrunīgu enerģētiku, kā jau mēneša cikla pēdējai dienai raksturīgs. Iespējams, ka tas tev sagādās zināmu diskomfortu, īpaši ja neesi optimistiski noskaņots. Priekšnojautu studēšana, lai paliek citām dienām. Mājas dzīvē var rasties situācijas, kad iekšā ir daudz, bet ārā nekas sakarīgs nenāk.

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 29. septembrim

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 29. septembrim

Pēdējās septembra svētdienas debesīs notiekošais uzjundīs emocijas un piešķils dzirkstis ambīciju dzinējiem. Brīvdienas gaitās ejot, jācenšas noturēties uz vēsā prāta takas un nebrist mirkļa maldu biezokņos.

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 28. septembrim

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 28. septembrim

Šodien pārpratumu un dīvaino situāciju diena, kuras radīsies pārsvarā tavu iedomu uzburto ainiņu rezultātā. Tas radīs pamatu šaubām un citām svārstīgām noskaņojuma izpausmēm. Visas šīs sakāpinātās sajūtas mazināsies palielinot fizisko aktivitāti un pieturoties pie dienas kārtības ruļļa.

Zvaigžņu tulks: iedvesmojoša pirmdiena – šodien rudens...

Zvaigžņu tulks: iedvesmojoša pirmdiena – šodien rudens...

Iedvesmojoša pirmdiena – šodien rudens saulgrieži. Tavās ikdienas gaitās uzradīsies pārpratumi un kavēkļi, kurus pārvarot tiksi pie iespaidīgiem ieguvumiem – materiāliem vai dvēseliskiem, pārredzamā nākotnē. Darījumus vajadzētu kārtot ar rakstveida dokumentu starpniecību un pēc iespējas izvairīties no vārdiskām vienošanās formām.