Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 14. decembris

Auseklis, Gaisma

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien aizmirsti par sadzīves krustvārdu mīklu risināšanu kā arī neuzbāzies ar idejām un ierosinājumiem. Vienkārši, atpūties, relaksējies un uzkrāj enerģiju. Vienīgi bīsties un sargies no pārlieku sasteigtiem manevriem un kustībām.

Horoskops vērsim

Šodien nav nenozīmīgu vārdu - ne darbos, ne attiecībās. Nepalaid garām šīs mazās svarīgās norādes, lai nebūtu jāsastopas ar savas nedzirdēšanas izraisītajām sekām, kad jau ir par vēlu.

Horoskops dvīņiem

Tavs uzmanību alkstošais gars likts tev meklēt kādus iedvesmas un izklaides variantus. Lieliski izdosies apvienot romantisko ar praktisko. Redzēsi monētas abas puses jebkurā sadzīviskā un personiskā situācijā.

Horoskops vēzim

Ar pozitīvisma bacili vari aplipināt visus sastaptos cilvēkus un beigās sanāks tāda optimistu lazarete. Bezrūpīgā nekā nedarīšanā arī var dzimt viens otrs dzīvotspējīgs plāniņš.

Horoskops lauvai

Esi reālists, pirmssvētku stresainajā sestdienā prasīt prasīsies pēc mundruma vitamīnu devas garam un ķermenim. Manevri pa iepirkumu centriem un tirdziņiem vainagosies gandarījumā.

Horoskops jaunavai

Par pieklusināto laimes un baudas sajūtu domāsi tikai tad, kad saimnieciskās rūpes būs atkāpušās noguruma un miega priekšā. Domu vēstules savam mīļotajam sūtīsi citudien.

Horoskops svariem

Visa enerģija un gribasspēks būs vērsts tikai vienā virzienā – uz savu mīļāko nodrošināšanu ar pienācīgu aprūpi un komfortu. Tas nemaz tev nav raksturīgi, bet reizēm šādi izņēmumi ļoti labi kalpo kopīgo interešu līdzsvaram.

Horoskops skorpionam

Saņemsi gan materiālus, gan virtuālus uzmanības apliecinājumus. Neesi pasīvs ņēmējs, izdomā kā vari iesaistīties šajā uzmanības izrādīšanas pasākumā. Par izsmalcināto sajūtu pasniegšanu vari pateikties savam sirds favorītam.

Horoskops strēlniekam

Šodien jau vienā mierā iefiltrēsies savu tuvinieku lokā ar visām no tā izrietošajām lietām. Nekādu pārsteigumu un nekādu kreņķu. Vismaz šodien vari sajust, ko nozīmē prāta un sirds miers.

Horoskops mežāzim

Šodien vari pamēģināt visu, kas nāk par labu tavai veselībai. Tāpēc jau nav jāatsakās no izpriecu būšanām, tevi šie pasākumi varētu arī izdziedēt. Viss atkarīgs no satiktajiem un iesaistītajiem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Tev nevajadzētu aizrauties ar īpaša iespaida atstāšanu uz kādu cilvēku. Esi dabīgs un patiess. Jebkādi mēģinājumi apmuļķot vai izlikties par to, kas neesi, būs ļoti uzkrītoši redzami.

Horoskops zivīm

Šodien nekur nav jāsteidzas un arī nav jāuzmanās no negaidītiem pārsteigumiem. Tev tiek dota brīnišķīga iespēja vēlreiz rūpīgi paraudzīties uz notiekošo tev visapkārt. Nesteidzies, bet pēti un analizē redzēto.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Zvaigžņu tulks

Doties uz filmu sadaļu
Horoskopi un astroloģiskā prognoze 4. decembrim

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 4. decembrim

Šī trešdiena ir labvēlīgs laiks, lai pievērstos produktīvai darbībai īpaši radošās sfērās. Visādu labumu, ienākumu un lielo finanšu jomā vari panākt sev izdevīgu līgumu parakstīšanu un ietekmīgo biznesa cilvēku atbalstu savām idejām.

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 3. decembrim

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 3. decembrim

Šodien vairāk gaismas tiks un enerģija vairosies, ja sirdi nenoslēgsi un nenocietināsi. Emocionāli meklēsi piepildījumu vai arī vēlēsies no tā atbrīvoties, tikai nezināsi, kā. Tomēr, paturot prātā, ka šodien ir darba diena, risini šo jautājumu profesionālas darbības koridoros, kabinetos, veikalos un citās vietās, kur notiek mentālās un fiziskās enerģijas pirkšana un pārdošana.

Ko zvaigznes vēstī šodien? Dienas lielā izsaukuma zīme tiek...

Ko zvaigznes vēstī šodien? Dienas lielā izsaukuma zīme tiek...

Dienas lielā izsaukuma zīme tiek likta uz lēniem, pārdomātiem, varen spēcīgiem vārdiem un drosmīgiem paziņojumiem. Lūk, no šīm iemaņām arī veidosies veiksmju vai klupienu virtenes. Jābūt gatavam pieņemt lēmumus un neslēpties aiz citu mugurām, kad vajadzīga drosmīga un izšķiroša rīcība.

Ko zvaigznes vēstī šodien?  Neticami, bet brīnumu un...

Ko zvaigznes vēstī šodien? Neticami, bet brīnumu un...

Neticami, bet brīnumu un dāvanu mēnesis ir klāt. Tātad jābūt lielam spēku pieplūdumam, lai pienācīgi sagatavotos dāsno būtņu apciemojumam, un jau ar pirmo mēneša dienu enerģijas plūst mūsu virzienā. Sagaidīta pirmā Advente, tāpēc smalkjūtīgi un sirsnīgi vari parūpēties par tiem, kam klājas bēdīgi – gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem. Būs dota iespēja saredzēt un sajust vairāk nekā citās dienās. Izmanto šo iespēju tikai tādā gadījumā, ja pats to no sirds vēlies.

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 26. novembrim

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 26. novembrim

Šodienas enerģētika tevi var mēģināt ievilkt nepamatotā pesimisma purvā. Ja ļausies sanīkšanai un spārnu nolaišanai, depresīvās enerģijas tevi ievīstīs savā segā un no rosīšanās tāds čiks vien sanāks. Apzinoties iespējamo situācijas attīstību, izvairies no vampīriskiem cilvēkiem un neabsorbē informāciju, kura pazemina dzīves tonusu.

Zvaigžņu tulks: Ja šosvētdien nolemsi palikt pie...

Zvaigžņu tulks: Ja šosvētdien nolemsi palikt pie...

Ja šo svētdien nolemsi palikt pie pavisam ikdienišķiem darbiem, pacenties tajos ielikt šķipsniņu radoša pipariņa, tikai tādā gadījumā pats gūsi gandarījumu. Nevajag uzņemties pienākumus tikai mīļā miera labad. Daudz laika veltīsi visādām kopā būšanām – gan ar mīļajiem, gan draugiem, starp citu, šodien var lieliski izlīgt un savstarpēji piedot.

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 23. novembrim

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 23. novembrim

Sestdiena nāk ar apskaidrības sajūtu. Uzturot pozitīvu attieksmi un meklējot jaunas ierosmes pat mazās un ikdienišķās lietās, palīdzēs tev izbaudīt atkal jau rudenīgi tumšās dienas.

Izlasi šodienas horoskopu! Darba dienai ritot, pieaugs arī...

Izlasi šodienas horoskopu! Darba dienai ritot, pieaugs arī...

Darba dienai ritot, pieaugs arī tavs optimisms un aktivitāte, bet, ja nerīkosies apņēmīgi un neatlaidīgi, čiks vien sanāks. Diez vai tāds rezultāts tevi apmierinās. Tāpēc optimismam jāsadarbojas ar pacietību un neatlaidībai ar skaidru izpratni par to, ko šodien vēlies sadarīt un paspēt.

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 20. novembrim

Horoskopi un astroloģiskā prognoze 20. novembrim

Šīs dienas enerģētika tev palīdzēs noskaņoties uz konstruktīvas nots. Būs vēlme sakārtot savus domu plauktus – kaut ko pārskatīt, no kaut kā atsacīties vai vēlēties aizmirst nevajadzīgo. Bet vari palikt pie pavisam ikdienišķiem darbiem un tradicionālām lietām. Darbā lielu uzmanību veltīsi iespējai satikt vajadzīgos cilvēkus. Ja izvēlēsies sporta aktivitātes, tad atsakies no pārspīlētām slodzēm un kusties nepiespiežoties.

Izlasi šodienas horoskopu! Kosmiskās enerģijas ir parūpējušās, lai...

Izlasi šodienas horoskopu! Kosmiskās enerģijas ir parūpējušās, lai...

Kosmiskās enerģijas ir parūpējušās, lai tavas valsts dzimšanas dienā tu varētu ļoti harmoniski komunicēt, sadarboties un socializēties ar visiem svētku dalībniekiem. Savu emociju pasauli spēsi ietērpt slaistos vārdos un, svarīgākais, tavs vēstījums sasniegs visus adresātus un netiks pārprasts.

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Lai pirms svētku salūta nebūtu nekāda vāļāšanās pa gultu, planētu stāvoklis provocēs strauju dekorāciju maiņu un neprognozējamas konfrontācijas. Komunikācija ar līdzcilvēkiem var izvērsties diezgan vētraina. Vajadzētu atturēties no steigā pieņemtiem lēmumiem, pastāv varbūtība, ka tie būs kļūdaini.

Izlasi šodienas horoskopu! Sestdiena solās būt līdzsvarota, ja...

Izlasi šodienas horoskopu! Sestdiena solās būt līdzsvarota, ja...

Sestdiena solās būt līdzsvarota, ja spēsi izvairīties no sānsoļiem un turēsies pie nospraustās trajektorijas, kas netverami un viegli virzīs tevi, ja ļausies šai neredzamajai kosmosa virsvadībai. Tas gan nenozīmē, ka vari pasākt jebko, nedomādams par sekām. Tikai nevajadzētu aizrauties ar lieliem un dārgiem pirkumiem, gaidītais apmierinājums nesekos.

Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien būtiski pieaug rīkoties...

Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien būtiski pieaug rīkoties...

Šodien būtiski pieaug rīkoties stimulējuši aspekti. Nepadarītie darbi tieši šodien iet no rokas, kā arī izskaidrošanās forumos un divkaujās tava argumentācija būs pārliecinoša. Psiholoģiski šodien būsi spējīgs adekvāti reaģēt un slikto ziņu vēstnešus nenogalināsi. Vēl neaizmirsti, ka skaistām lietām šodien būs īpaši dziedinoša ietekme uz tavu noskaņojumu.