Piektdiena, 3. decembris

Evija, Raita, Jogita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Zooloģiskais dārzs

Vairākus izglābtos ronēnus vedīs uz Serbiju un Ukrainu

Vairākus izglābtos ronēnus vedīs uz Serbiju un Ukrainu 1

Divi no pavasarī izglābtajiem ronēniem – Jūrmala un Tūjiņš – piektdien dosies ceļā uz Serbijas galvaspilsētas Belgradas zooloģisko dārzu, bet vēl divus pēc Jāņiem transportēs uz Ukrainu, to apliecināja Rīgas Zooloģiskā dārza direktors Ingmārs Līdaka.

Zoodārzā Polijā piedzimis unikāls pingvīns

Zoodārzā Polijā piedzimis unikāls pingvīns 2

Unikāls baltais pingvīns piedzimis zoodārzā Polijā, un Gdaņskas zoodārza īpašākais iemītnieks pagājušās nedēļas nogalē pirmoreiz tika parādīts mediju pārstāvjiem.

Rīgas Zoodārzā nonākuši četri novājējuši ronēni; pie tā vainīgi arī cilvēki

Rīgas Zoodārzā nonākuši četri novājējuši ronēni; pie tā vainīgi arī cilvēki 6

Pavisam drīz Latvijas piekrastē parādīsies arvien vairāk jaundzimušo roņu – daudzi no viņiem krastā nonāk novārguši un bez mammām, tādēļ tiem nepieciešama speciālistu aprūpe. Rīgas Zooloģiskais dārzs ik gadu uzņemas gādību par roņu mazuļiem, taču vērš arī cilvēku uzmanību būt atbildīgiem un netraucēt dzīvniekus piekrastē.

Ziemas naktis Rīgas Zooloģiskajā dārzā

Ziemas naktis Rīgas Zooloģiskajā dārzā

Rīgas Zooloģiskais dārzs dienas tumšajās stundās iegūst pavisam citu noskaņu, tas redzams arī īpašā fotosesijā, kur centrālā loma tikusi surikatiem, ķirzakām, putniem un citiem zvēriem.

Video: Orangutānu meitenes stihija - "break dance"

Video: Orangutānu meitenes stihija - "break dance"

Par to, ka arī dzīvniekiem ir dažādi dabas doti talanti, neviens nešaubās. Runājoši un dziedoši suņi, peldoši kaķi un “dankojošas” žurkas – tie ir tikai daži no sociālajos tīklos pamanītiem talantīgajiem dzīvniekiem.