Piektdiena, 3. decembris

Evija, Raita, Jogita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Zoodārzs

Zvaigzne Prāgas zoodārzā - pingvīnu mazulis

Zvaigzne Prāgas zoodārzā - pingvīnu mazulis

Prāgas zoodārzam pēdējās dienās ir, ar ko palielīties. Tas ir pingvīnu mazulis, kas pirms mēneša piedzimis turpat zoodārzā, taču ar savu pūkaino būtību sola būtiski palielināt apmeklētāju skaitu vismaz līdz pavasarim.

Vairākus izglābtos ronēnus vedīs uz Serbiju un Ukrainu

Vairākus izglābtos ronēnus vedīs uz Serbiju un Ukrainu 1

Divi no pavasarī izglābtajiem ronēniem – Jūrmala un Tūjiņš – piektdien dosies ceļā uz Serbijas galvaspilsētas Belgradas zooloģisko dārzu, bet vēl divus pēc Jāņiem transportēs uz Ukrainu, to apliecināja Rīgas Zooloģiskā dārza direktors Ingmārs Līdaka.

"Ieraugot lāci, kļūst skumji." Zoodārza apmeklētāji jautā par lāča Romeo labsajūtu.

"Ieraugot lāci, kļūst skumji." Zoodārza apmeklētāji jautā par lāča Romeo labsajūtu. 6

Rīgas Zooloģiskā dārza apmeklētāja “Bez Tabu” atsūtījusi video, kas uzņemts kādā saulainā sestdienā, tajā redzams, ka leduslāča voljerā mētājas trīs šļirces, pats Romeo, pēc autores domām, izskatās apātisks un sazāļots. Tāpat “Bez Tabu” saņem vēstuli no vēl kādas zoodārza apmeklētājas, kura vēlas noskaidrot, vai vide, kurā gadiem ilgi dzīvo baltais lācis, ir atbilstoša, jo visapkārt ir betona sienas.

Zoodārzā Polijā piedzimis unikāls pingvīns

Zoodārzā Polijā piedzimis unikāls pingvīns 2

Unikāls baltais pingvīns piedzimis zoodārzā Polijā, un Gdaņskas zoodārza īpašākais iemītnieks pagājušās nedēļas nogalē pirmoreiz tika parādīts mediju pārstāvjiem.