Ceturtdiena, 2. decembris

Meta, Sniedze

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Zolitūde

Pie svešas privātmājas pamests savāds auto; policija bezspēcīga

Pie svešas privātmājas pamests savāds auto; policija bezspēcīga 15

Rīgā, Zolitūdē savrupmāju iedzīvotāji uztraukušies par savas privātās dzīves aizsardzību. Jau pāris nedēļas rajonā stāv vieglā automašīna un tās salonā darbojas videokamera, kas veic novērošanas un visdrīzāk arī ieraksta funkciju. Apkārtējie ziņojuši policijai par savādo auto, taču likumsargi spēkratu nedrīkst pārvietot, jo tas novietots teritorijā, kur likuma ietvaros vismaz pašvaldības kārtībnieki neko īsti darīt nevar.

"Nopļāva" betona stabu un dažas ceļazīmes - Zolitūdē avarē "BMW"

"Nopļāva" betona stabu un dažas ceļazīmes - Zolitūdē avarē "BMW" 4

Naktī uz ceturtdienu, 8. augustu, Zolitūdes iedzīvotāja Darja kļuvusi par vienu no retajiem aculieciniekiem avārijai, par kuru runā teju visi apkaimes iedzīvotāji. Kāds “BMW” stūrētājs ne tikai iznīcinājis savu auto, bet arī “nopļāvis” betona stabu un dažas ceļazīmes, kā arī aprāvis elektrības vadus, kas nu karājas virs gājēju ietves.

"No turienes nāca liesmas un viss sprāga!" Zolitūdē pēc eksplozijas elektrības skapī daudzstāvu ēkā izceļas ugunsgrēks

"No turienes nāca liesmas un viss sprāga!" Zolitūdē pēc eksplozijas elektrības skapī daudzstāvu ēkā izceļas ugunsgrēks

Četras reizes gada laikā deg elektrības skaitītāji – tā nav normāla situācija, saka kāda nama iedzīvotāji Rīgā, Rostokas ielā. Vietējie ir saniknoti, bet nespēj tikt skaidrībā, vai notiekošais ir atriebības un tīšas dedzināšanas sekas, vai tomēr kaut kas nav kārtībā ar elektrību un skaitītāju uzstādītāju darba prasmēm.

Soliņi sirmgalvjiem un publiskie bērnu laukumi Zolitūdē

Sūdzību dēlis Soliņi sirmgalvjiem un publiskie bērnu laukumi Zolitūdē 2

“Labdien! Zolitūdes pats beigu gals, veikala “Mego” apkārtne un līdz pat autobusu galapieturai… Ja esi nevarīgs sirmgalvis vai mazs bērns – šī apkārtne ir galīgi tev nedraudzīga. Nav neviena soliņa, tikai pagātnes grausti, arī bērnu laukumi tādi paši,” sūdzas Elvīra.