Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 15. decembris

Johanna, Hanna, Jana

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Visa enerģija un gribasspēks būs vērsts tikai vienā virzienā – uz savu mīļāko nodrošināšanu ar pienācīgu aprūpi un komfortu. Tas nemaz tev nav raksturīgi, bet reizēm šādi izņēmumi ļoti labi kalpo kopīgo interešu līdzsvaram.

Horoskops vērsim

Saņemsi gan materiālus, gan virtuālus uzmanības apliecinājumus. Neesi pasīvs ņēmējs, izdomā kā vari iesaistīties šajā uzmanības izrādīšanas pasākumā. Par izsmalcināto sajūtu pasniegšanu vari pateikties savam sirds favorītam.

Horoskops dvīņiem

Šodien jau vienā mierā iefiltrēsies savu tuvinieku lokā ar visām no tā izrietošajām lietām. Nekādu pārsteigumu un nekādu kreņķu. Vismaz šodien vari sajust, ko nozīmē prāta un sirds miers.

Horoskops vēzim

Šodien vari pamēģināt visu, kas nāk par labu tavai veselībai. Tāpēc jau nav jāatsakās no izpriecu būšanām, tevi šie pasākumi varētu arī izdziedēt. Viss atkarīgs no satiktajiem un iesaistītajiem cilvēkiem.

Horoskops lauvai

Tev nevajadzētu aizrauties ar īpaša iespaida atstāšanu uz kādu cilvēku. Esi dabīgs un patiess. Jebkādi mēģinājumi apmuļķot vai izlikties par to, kas neesi, būs ļoti uzkrītoši redzami.

Horoskops jaunavai

Šodien nekur nav jāsteidzas un arī nav jāuzmanās no negaidītiem pārsteigumiem. Tev tiek dota brīnišķīga iespēja vēlreiz rūpīgi paraudzīties uz notiekošo tev visapkārt. Nesteidzies, bet pēti un analizē redzēto.

Horoskops svariem

Šodien aizmirsti par sadzīves krustvārdu mīklu risināšanu kā arī neuzbāzies ar idejām un ierosinājumiem. Vienkārši, atpūties, relaksējies un uzkrāj enerģiju. Vienīgi bīsties un sargies no pārlieku sasteigtiem manevriem un kustībām.

Horoskops skorpionam

Šodien nav nenozīmīgu vārdu - ne darbos, ne attiecībās. Nepalaid garām šīs mazās svarīgās norādes, lai nebūtu jāsastopas ar savas nedzirdēšanas izraisītajām sekām, kad jau ir par vēlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs uzmanību alkstošais gars likts tev meklēt kādus iedvesmas un izklaides variantus. Lieliski izdosies apvienot romantisko ar praktisko. Redzēsi monētas abas puses jebkurā sadzīviskā un personiskā situācijā.

Horoskops mežāzim

Par pieklusināto laimes un baudas sajūtu domāsi tikai tad, kad saimnieciskās rūpes būs atkāpušās noguruma un miega priekšā. Domu vēstules savam mīļotajam sūtīsi citudien.

Horoskops ūdensvīram

Ar pozitīvisma bacili vari aplipināt visus sastaptos cilvēkus un beigās sanāks tāda optimistu lazarete. Bezrūpīgā nekā nedarīšanā arī var dzimt viens otrs dzīvotspējīgs plāniņš.

Horoskops zivīm

Esi reālists, pirmssvētku stresainajā sestdienā prasīt prasīsies pēc mundruma vitamīnu devas garam un ķermenim. Manevri pa iepirkumu centriem un tirdziņiem vainagosies gandarījumā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zivis

Video: Kuldīgā zivis lido ļoti intensīvi

Video: Kuldīgā zivis lido ļoti intensīvi 1

Ja vēl laužat prātu, kuru no Latvijas ģeogrāfiskajiem punktiem šodien vērts aplūkot, tad viens no variantiem noteikti būtu Ventas rumba Kuldīgā. Šeit jau vairākas dienas zivis cenšas pārvarēt platāko ūdenskritumu Eiropā un arī upes straumi.

Tavas iepriekšējās dzīves HOROSKOPS: ko zodiaka zīme vēsta par tavu karmu

Tavas iepriekšējās dzīves HOROSKOPS: ko zodiaka zīme vēsta par tavu karmu 1

Vairākās pasaules tautu kultūrās un reliģijās pastāv ticība reinkarnācijai un atdzimšanai. Pagātnes dzīve ietekmē personības raksturu un individualitātes iezīmes. Ja ņem talkā astroloģiju, ir iespējams noteikt, kas tu biji pēdējā no iepriekšējām dzīvēm un kā tā ietekmē tavu šodienas personību.

Babītes ezerā naktī aiztur divus maluzvejniekus

Babītes ezerā naktī aiztur divus maluzvejniekus

Valsts policija piektdien, 22.decembrī, saņēma informāciju, ka Babītes ezerā notiek maluzvejniecība – nelikumīgi izliktos tīklus, iespējams, atkal ielikuši vēl nesen pieķerti maluzvejnieki. Lai veiktu pārbaudi, likumsargi devās uz ezeru.

Latvijas zivrūpnieki iekaro Rietumeiropas tirgus

Latvijas zivrūpnieki iekaro Rietumeiropas tirgus

Latvijas zivju konservu ražotāju cīņa par jauniem tirgiem rietumos sākusi sagādāt galvassāpes šo valstu vietējiem ražotājiem – tā ceturtdien, 30. novembrī, secinājuši nozares eksperti.

Rosina pilnīgu zušu zvejas aizliegumu Baltijas jūrā

Rosina pilnīgu zušu zvejas aizliegumu Baltijas jūrā 2

Zvejniekus oktobrī varētu sagaidīt nepatīkams pavērsiens. Eiropas Savienība gatavojas Latvijas zvejniekiem būtiski samazināt kvotas Baltijas jūras mencām par 28%, bet par 7% samazināt nozvejas apjomu reņģēm Rīgas jūras līcī.

Internetā tirgo brīnumlīdzekli, ko esot iecienījuši pat maluzvejnieki!

Internetā tirgo brīnumlīdzekli, ko esot iecienījuši pat maluzvejnieki! 1

”Gadsimta ķēriens! Maluzvejnieki no Siguldas zivis ķēruši, izmantojot aizliegtu ēsmu! Pēc tiesībsargājošo iestāžu datiem Siguldas rajonā aizturēti četri vīrieši, kuri tiek turēti aizdomās par maluzvejniecību. Aizturēšanas brīdī pie vīriešiem atradās 318 kilogrami zivju.”