Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 19. februāris

Zane, Zuzanna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Koncentrē visu savu uzmanību un interesi uz vienu – kopīgām interesēm. Atsakies no savtīgiem motīviem un dari to, ko no tevis sagaida darba devēji vai sabiedrotie.

Horoskops vērsim

Ja nepretosies sadarbībai un rēķināsies ar sabiedroto plāniem un idejām, jebkura problēma tiks atrisināta. Ja negribēsi dzirdēt alternatīvo viedokli un neiekļausies komandā, paliksi viens ar visām nebūšanām.

Horoskops dvīņiem

Attiecībās būs vajadzīga skaidra perspektīva, lai vēlāk nemocītu sevi ar pārmetumiem par izniekoto laiku un enerģiju. Noskaidro, vai jūs ceļojat vienā virzienā, vai arī redzat viens otru pa logu pretējos vilcienos.

Horoskops vēzim

Šodien vari iemantot labā vadītāja slavu, jo iestāsies par saviem līdzstrādniekiem un padotajiem. Tavi argumenti tiks ņemti vērā, ja labi pārzināsi atbildību sfēras un visus saistošos dokumentus.

Horoskops lauvai

Ja esi pats sev priekšnieks un padotais, nebūs ar ko strīdēties un darāmais ies no rokas. Ja tev ir vadība, kas diktē noteikumus un definē prioritātes, vari nonākt uzskatu pretrunās, kas mazinās darba efektivitāti un prieku.

Horoskops jaunavai

Izvēlies pienākumus, kuros visvairāk vari izpaust savu radošo iztēli vai pedagoga talantu. Sportā būs panākumi, ja pats sastādīsi treniņu grafiku un vadīsies no savām fiziskajām sajūtām.

Horoskops svariem

Pat ja viss nav noticis pēc tava plāna un iecerētā, nemoki sevi ar pārmetumiem par izniekoto laiku un enerģiju. Priecājies, ka viss kļuvis skaidrs tik īsā laikā, un dodies tālāk atpakaļ neskatoties.

Horoskops skorpionam

Kādā brīdī tevi pārņems sajūta, ka visi neskaitāmie pienākumi un darbi tevi apraks. Tikai neiznieko laiku nebūtiskās un maznozīmīgās lietās un mācies koordinēt komandas pienākumus.

Horoskops strēlniekam

Līdzās esošo cilvēku entuziasms un aizrautība var aplipināt arī tevi. Ļoti ietekmēsies no citu cilvēku labā, vai arī sliktā piemēra. Izmanto citu pieredzi un nemēģini virināt novecojušu padomu grāmatas.

Horoskops mežāzim

Nenozīmīgas lietas šodien pievilks tavu uzmanību un paņems daudz laika. Tā rezultātā vari ne pa jokam sastresoties, kas situāciju vēl vairāk uzkurinās. Jutīsies kā mazais zobratiņš, kas ir saāķēts ar lielajiem, tomēr kustības ātrumu un ritmu nevar ietekmēt.

Horoskops ūdensvīram

Visās savās izpausmēs – darbā vai citos apstākļos, saņemsi dāsnu atzinību un atbalstu. Demonstrējot savas prasmes un talantus, neļauj kādai nejaušībai vai nepatīkamam cilvēkam izsist sevi no sliedēm.

Horoskops zivīm

Mēģini izdarīt pēc iespējas vairāk, kamēr vēl ir iedvesma. Kad uzrāviens būs beidzies, nododies tehnisku jautājumu un iemaņu apgūšanai. Vari iegādāties kādu aparatūru, instrumentus vai iepazīties ar darba drošības noteikumiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zivis

PVD atklāj nezināmas izcelsmes mencu aknu konservus

PVD atklāj nezināmas izcelsmes mencu aknu konservus 4

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) aicina iedzīvotājus nekādā gadījumā uzturā nelietot divu uzņēmumu ražotās mencu aknas – dienests tās nosaucis par nezināmas izcelsmes produktu ar viltotu marķējumu.

Video: Kuldīgā zivis lido ļoti intensīvi

Video: Kuldīgā zivis lido ļoti intensīvi 1

Ja vēl laužat prātu, kuru no Latvijas ģeogrāfiskajiem punktiem šodien vērts aplūkot, tad viens no variantiem noteikti būtu Ventas rumba Kuldīgā. Šeit jau vairākas dienas zivis cenšas pārvarēt platāko ūdenskritumu Eiropā un arī upes straumi.

Tavas iepriekšējās dzīves HOROSKOPS: ko zodiaka zīme vēsta par tavu karmu

Tavas iepriekšējās dzīves HOROSKOPS: ko zodiaka zīme vēsta par tavu karmu 1

Vairākās pasaules tautu kultūrās un reliģijās pastāv ticība reinkarnācijai un atdzimšanai. Pagātnes dzīve ietekmē personības raksturu un individualitātes iezīmes. Ja ņem talkā astroloģiju, ir iespējams noteikt, kas tu biji pēdējā no iepriekšējām dzīvēm un kā tā ietekmē tavu šodienas personību.

Babītes ezerā naktī aiztur divus maluzvejniekus

Babītes ezerā naktī aiztur divus maluzvejniekus

Valsts policija piektdien, 22.decembrī, saņēma informāciju, ka Babītes ezerā notiek maluzvejniecība – nelikumīgi izliktos tīklus, iespējams, atkal ielikuši vēl nesen pieķerti maluzvejnieki. Lai veiktu pārbaudi, likumsargi devās uz ezeru.

Latvijas zivrūpnieki iekaro Rietumeiropas tirgus

Latvijas zivrūpnieki iekaro Rietumeiropas tirgus

Latvijas zivju konservu ražotāju cīņa par jauniem tirgiem rietumos sākusi sagādāt galvassāpes šo valstu vietējiem ražotājiem – tā ceturtdien, 30. novembrī, secinājuši nozares eksperti.

Rosina pilnīgu zušu zvejas aizliegumu Baltijas jūrā

Rosina pilnīgu zušu zvejas aizliegumu Baltijas jūrā 2

Zvejniekus oktobrī varētu sagaidīt nepatīkams pavērsiens. Eiropas Savienība gatavojas Latvijas zvejniekiem būtiski samazināt kvotas Baltijas jūras mencām par 28%, bet par 7% samazināt nozvejas apjomu reņģēm Rīgas jūras līcī.