Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

ziedošana

Dambiņa: Ziedotāju atsaucība "Labestības dienas" akcijā ir milzīga

Dambiņa: Ziedotāju atsaucība "Labestības dienas" akcijā ir milzīga 6

“Bērni ir mūsu prioritāte, un viņu veselība ir vissvarīgākā,” intervijā “900 sekundēm” uzsvēra Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa, izceļot neaptverami lielo līdzcilvēku atsaucību un palīdzību LNT ikgadējās akcijas “Labestības diena” laikā.

Darbu uzsāks "Labestības dienas" zvanu centrs

Darbu uzsāks "Labestības dienas" zvanu centrs

Divpadsmitā LNT labdarības akcija “Labestības diena”” rit pilnā sparā. Šogad ikviens tiek aicināts ziedot akcijas vēstnešiem – Agnijai, Robertam, Veronikai, brāļiem Kristoferam un Emīlam, – un vēl 14 bērniem visā Latvijā, kuriem nepieciešamais atbalsts nav valsts apmaksāts.

"Es nepieļāvu domu, ka šī diagnoze kļūs par šķērsli..." - bijušajam žurnālistam, 28 gadus jaunajam Denisam ļoti nepieciešama palīdzība

"Es nepieļāvu domu, ka šī diagnoze kļūs par šķērsli..." - bijušajam žurnālistam, 28 gadus jaunajam Denisam ļoti nepieciešama palīdzība

28 gadus jauno Denisu daudzi viņu pazīst kā žurnālistu Denisu Denisovu, kurš aktīvi darbojies gan radio, gan televīzijā un arī interneta medijos. Jaunais vīrietis jau sešus gadus mēģina sadzīvot ar ļaundabīgu ādas vēzi, cenšoties nedomāt, ka tas var likt šķēršļus viņa dzīvei… Patlaban pārciestas jau astoņas operācijas, un labā ziņa ir tā, ka situāciju var uzlabot. Sliktā – zāles maksā 95 tūkstošus eiro, tādēļ tiek lūgta līdzcilvēku palīdzība.

Baibas dzīvība karājas mata galā! Valsts nevis sola palīdzēt, bet lūdz ziedot

Baibas dzīvība karājas mata galā! Valsts nevis sola palīdzēt, bet lūdz ziedot 24

Sabiedrībā ik pa laikam skaļu rezonansi izsauc stāsti par smagi slimiem cilvēkiem, kuru dzīvība karājas mata galā, taču valsts neapmaksā to ārstēšanu. Līdzīga nelaime skārusi 24 gadus veco meiteni Baibu Baroni. Retas slimības dēļ viņai steidzami nepieciešama aknu pārstādīšana. Jau atrasti mediķi Igaunijā, kas būtu gatavi šo operāciju veikt, taču problēmas sagādā tas, ka Latvijā aknu transplantāciju valsts neapmaksā. Meitenes vienīgā cerība ir paļauties uz cilvēku labestību. Lai glābtu meitenes dzīvību vēl vajadzīgi 30 tūkstoši eiro. Paradoksāli, bet ziedot meitenei aicina arī veselības ministre.