Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Trešdiena, 23. augusts

Bērtulis, Boļeslavs

Horoskops aunam

Ja izvēlēsies laiku veltīt savu personīgo interešu apmierināšanai, dari to ar vērienu. Visi pirkumi solās būt veiksmīgi un ilgi kalpojoši, bet izklaides pasākumi - atmiņā paliekoši.

Horoskops vērsim

Pievērs uzmanību jaunajiem un potenciāli peļņu nesošajiem darba piedāvājumiem kā arī neatsaki tikšanās vai pārrunas par sadarbības jautājumiem. Šodien aizsāktais būs labumus un peļņu sološs.

Horoskops dvīņiem

Šodien nevarēsi izvēlēties, vai nodoties darba lietām vai tomēr atļauties nodarboties ar personīgo jautājumu kārtošanu. Esi piesardzīgs personīgajās attiecībās, kuras var ietekmēt tavu profesionālo reputāciju.

Horoskops vēzim

Šodien būsi īpaši meistarīgs jaunu kontaktu dibināšanā, īpaši ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Šo panākumu atslēga slēpsies tavā atklātajā valodā un nesamākslotajā uzvedības stilā. Vari uzņemties iniciatīvu tālāko attiecību veidošanā.

Horoskops lauvai

Šodienai nebūvē pārāk tālejošus plānus, jo tie var nepiepildīties un tad sekos vilšanās, kas ietekmēs arī visas pārējās tavas dzīves sfēras. Saņemtās ziņas neuztver pārāk nopietni un ļauj tām nosēsties tavā apziņā, pirms kaut ko uzsāc šajā sakarā.

Horoskops jaunavai

Personīgo attiecību sfērā pie apvāršņa parādīsies jaunas sejas, kuras tev var ļoti iepatikties. Pastāv nopietna iespēja veidot tālejošas attiecības, tikai prātīgi ar ģimenes pienākumu un romantisko jūtu sabalansēšanu.

Horoskops svariem

Saplāno savu dienu tā, lai pēc iespējas vairāk sanāk uzturēties svaigā gaisā vai ceļā. Tas mazinās tavu iekšējo spriedzi, kuru šodien būs pilnvērtīgi realizēt darbā. Ja esi ar sportu uz tu, šodien vari atļauties lielu slodzi un tikt pie labiem rezultātiem.

Horoskops skorpionam

Ja esi sadomājis patērēties pēdējās vasaras preču izpārdošanās, nesteidzies ar pirkumiem un apsver to nepieciešamību, lai vēl ilgi nenāktos nožēlot izdoto naudiņu. Profesionālajā sfērā paeksperimentē ar taktikas maiņu, kas radīs jaunus impulsus radošajā domāšanā.

Horoskops strēlniekam

Šodien tev jāļaujas plūsmai un nevajag sevi apgrūtināt ar problēmu risināšanu, kuras pastāv ārpus tavas kompetences un iespēju robežām. Mēģinājumi iesaistīties svešu problēmu risināšanā var radīt finansiālus zaudējumus.

Horoskops mežāzim

Iespējams saņemsi norādījumu vai piedāvājumu uzņemties papildus darba pienākumus un atbildību. Mēģini novilcināt vai atlikt lēmuma pieņemšanu. Darbā šodien jāturas sava amata un pilnvaru robežās un to pārsniegšana netiks pienācīgi atalgota.

Horoskops ūdensvīram

Šodien liec lietā visu jauno informāciju, kura nonāk tavā redzes vai dzirdes lokā. Arī no jauna iepazītie cilvēki ir kārtīgi jāiegrāmato savos kontaktos, jo caur viņiem iespējams pavērsies plaši apvāršņi.

Horoskops zivīm

Neatļaujies paiet garām, ja skaidri apzinies, ka vari konkrētajā situācijā kaut ko uzlabot. Tas attiecas arī uz svešiem cilvēkiem. Personīgajās attiecībās filozofiska pieeja palīdzēs kontrolēt emocijas un vārdus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zane Brikmane

Applaucēšanās, apēsta sadzīves ķīmija un norītas baterijas – mediķi satraukti, ka mazi bērni gūst daudz sadzīves traumu

Applaucēšanās, apēsta sadzīves ķīmija un norītas baterijas - mediķi satraukti, ka mazi bērni gūst daudz sadzīves traumu

“Acīmredzot vecāki ir nedaudz piekusuši no svētkiem, grib atpūsties, un īpaši mazi bērni ir savā vaļā, jo vairāki bērniņi pēc svētkiem nonāca slimnīcā ar diezgan tipiskām mājas un sadzīves traumām,” tā novērojuši Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi. Tomēr kopumā šīs Jaungada brīvdienas atbildīgie dienesti raksturo kā salīdzinoši mierīgas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Rīgā atklāts pirmais no 15 biznesa inkubatoriem

Rīgā atklāts pirmais no 15 biznesa inkubatoriem

Šodien svinīgi atklāts Rīgā esošais radošo industriju biznesa inkubators. Tas ir pirmais no 15 valsts finansētajiem biznesa inkubatoriem  Latvijā. To mērķis ir palīdzēt jaunajiem uzņēmējiem spert pirmos soļus biznesā.

FOTO un VIDEO: pirmizrādi piedzīvojusi pirmā latviešu seksa komēdija

FOTO un VIDEO: pirmizrādi piedzīvojusi pirmā latviešu seksa komēdija

Pirmizrādi uz lielajiem ekrāniem vakar vakarā piedzīvoja pirmā latviešu seksa komēdija ”Svingeri”. Viens no filmā redzamajiem aktieriem Ģirts Ķesteris par komēdiju saka – tā esot Ziemassvētkos skatāma ģimenes filma pieaugušajiem. Turklāt, pašiem filmas aktieriem vakardienas pirmizrāde bija pirmā iespēja redzēt, kā izdevies kinoprojekts, kas daudziem bijis liels izaicinājums.

VIDEO: vai klases huligānu priekšā pieaugušie ir pilnīgi bezspēcīgi?

VIDEO: vai klases huligānu priekšā pieaugušie ir pilnīgi bezspēcīgi?

Sabiedriskās domas aptaujās, jautāti par izglītību, cilvēki uztraucas par kārtības un disciplīnas trūkumu skolās, jo teju katrā klasē ir pa kādam, kurš traucē mācībām un kuram vai kurai ir pamatīgas problēmas ar uzvedību. Problēma ir tik samilzusi, ka nupat darbu sācis pat īpašs krīžu konsultāciju centrs.

LU studentu biznesa inkubatorā – ideju rekordu gads

LU studentu biznesa inkubatorā - ideju rekordu gads

Krēsli no plastmasas pudelēm, sildošie dvieļi sportistiem, šausmu literatūras izdošana, ūsu vasks un elektriski apsildāms apģērbs – šīs ir tikai dažas no jauniešu biznesa iecerēm, kas gada garumā tiks attīstītas studentu biznesa inkubatorā.

Pusnaktī sāksies 98 kilometru gājiens par godu Latvijai

Pusnaktī sāksies 98 kilometru gājiens par godu Latvijai

Pusnaktī Piņķos tiks dots starts piektajam patriotiskajam 18 stundu ilgam izturības gājienam par godu Latvijai. Tā dalībnieki kājām pa dažādu segumu ceļiem, meža takām un kādreizējiem ierakumiem veiks tikpat daudz kilometru, cik šogad aprit Latvijai, tātad 98 kilometrus.

Patriotu nedēļa: stāsts par maiznieku, kurš Latviju dēvē par “lolojamu kukulīti, kura veidošanā jāiesaistās ikvienam”

Patriotu nedēļa: stāsts par maiznieku, kurš Latviju dēvē par "lolojamu kukulīti, kura veidošanā jāiesaistās ikvienam" 5

Ja Latviju salīdzinātu ar maizes klaipu, tas būtu ļoti spēcīgs un lolojams kukulītis, kura veidošanā jāiesaistās ikvienam. Šādi par savu valsti intervijā LNT stāsta maiznieks Edgars Dibovs. Viņš šo arodu, kā pats saka – no nulles apguvis pie meistariem, un kopā ar vēl divām māsām kuplajā dzimtā ir maiznieku aroda aizsācēji. Viņi Salaspilī jau gadiem rūpējas, lai jau agri no rīta veikalu plauktos nonāktu spēcinoša un aromātiska rudzu maize. Edgars Dibovs uzskata sevi par īstu Latvijas patriotu, un, cepot maizi, apliecina savu mīlestību pret valsti un tās iedzīvotājiem.

Invalīdi spiesti strādāt nelegāli, jo nevar atļauties samaksāt valstij minimālo nodokli

Invalīdi spiesti strādāt nelegāli, jo nevar atļauties samaksāt valstij minimālo nodokli 3

Absurdā situācijā jau ilgstoši atrodas cilvēki ar smagu invaliditāti, kuri, par spīti veselības problēmām, vēlas būt noderīgi sabiedrībai un piepelnīties, piemēram, ar rokdarbiem. Lai šie cilvēki varētu savus darinājumus pārdot legāli, viņiem jābūt saimnieciskās darbības veicējiem, bet daudziem finansiāli neizpildāma ir prasība maksāt valstij minimālo nodokli – 50 eiro gadā, kas ir spēkā jau divus gadus.

VIDEO: šogad salocīti gandrīz 10 kilometri patriotisko lentīšu

VIDEO: šogad salocīti gandrīz 10 kilometri patriotisko lentīšu 1

Turpinot savulaik LNT aizsākto tradīciju – valsts svētkus gaidot, pie apģērba nēsāt sarkanbaltsarkano lentīti, šogad četrās dienās salocīti jau gandrīz 10 kilometri Aizsardzības ministrijas sarūpēto lentīšu. Rīgā patriotisko lentīšu locīšana notiek Kara muzejā, un pirmie interesenti bija pieteikušies muzejā jau augustā.

Kurpnieks, kurš 20 gadus rokām darina ādas apavus, dalās redzējumā par valsti un savu darbu

Kurpnieks, kurš 20 gadus rokām darina ādas apavus, dalās redzējumā par valsti un savu darbu 2

Apavu meistara Raimonda Burakēviča mazā valsts ir viņa turpat 20 gadus vadītā darbnīca un kurpju ražotne Elegants. Ar diendienā tur dzirdamo slīpmašīnas dunoņu, gaisā virmojošo līmes un ādas aromātu sajaukumu viņš ir saradis jau kopš bērnības, kad pie uzņēmuma vadības grožiem vēl bija viņa tēvs Ivars, kurš uzņēmumā saimniekoja gandrīz kopš pašiem Eleganta pirmsākumiem pagājušā gadsimta 60. gadu beigās un pie dēla strādā vēl šobaltdien.

Festivāla Staro Rīga laikā varēs virtuāli aptriept Rīgas pils torņa fasādi

Festivāla Staro Rīga laikā varēs virtuāli aptriept Rīgas pils torņa fasādi

Virtuāli apgleznota Rīgas pils torņa fasāde, skatītāju veidots saullēkts uz Pulvertorņa sienas un Sv.Pēterbaznīca, kuru rotā latvju rakstu zīmes – tāds četru dienu garumā solās būt šā gada gaismas festivāls Staro Rīga. Šis kultūras notikums pārliecinoši ļauj Rīgai mirdzēt starptautisko festivālu kartē un atvilināt uz Latvijas galvaspilsētu māksliniekus pat ļoti tālām valstīm.

Latvijas dižgaru atdusas vietā – Lielajos kapos – postaža, narkomāni, ekshibicionisti un vandaļi

Latvijas dižgaru atdusas vietā - Lielajos kapos - postaža, narkomāni, ekshibicionisti un vandaļi

Mēs esam slaveni ar savu kapu kultūru – par tiem izdotas pat grāmatas, par kapusvētkiem – iestudētas izrādes. Tomēr sabiedrības dienaskārtībā kapu jautājums ienāca līdz ar ieceri par tramvaja līniju, kas traucēs aizgājēju mieru. LNT Ziņu Top 10 skaidroja, vai neesam gana divkosīgi, jo Lielie kapi, kas nu ir uzmanības lokā un kas ir atdusas vieta nācijas izcilākajiem prātiem, kurus piesaucam katros svētkos, gadiem ilgi ir aizmirsti, tie brūk fiziski un postā iet arī juridisku neskaidrību dēļ.