Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 24. marts

Kazimirs, Izidors

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Prasme sadzīvot ar citiem un sevi pašu, šodien var novest strupceļā kādu pavasara dārza darbu vai ideju, kurā ieguldīta liela enerģija un laiks. Savaldi ietiepību un meklē kompromisus kopīgo interešu labā.

Horoskops vērsim

Dienas enerģija ir ideāla, lai stabilizētu savu iekšējo emocionālo līmeņrādi. Dzīvojies kā īstā brīvdienā pienākas un neliedz sev baudas komfortablā vidē.

Horoskops dvīņiem

Šodien ilūzijas ar realitāti var mainīties vietām vai to robežas būs galīgi izplūdušas. Nemāni sevi attiecībā uz īstajiem nodomu iemesliem. Visas apņemšanās un solījumus atliec uz vēlāku laiku.

Horoskops vēzim

Nopietni pārbaudi cilvēkus, ar kuriem domā doties ceļā vai pavasara pirmajos zaļumos. Šodien ieklausies visās balsīs un vēro visuma sūtītās zīmes. Nesteidzies ar lēmumiem un neļauj sevi ietekmēt.

Horoskops lauvai

Šodien piedzīvosi neloģisko sajūtu dienu. Viss, ko parasti uztver viegli, tiks emocionāli iekrāsots, sakāpināts un pārspīlēts. Ja notikumi būs saistīti ar radošo sfēru un izklaidi, vari iemantot karstgalvja slavu.

Horoskops jaunavai

Ja tev ir izvēle būt sabiedrībā vai palutināt sevi ar jēgpilnu mākslas un kultūras baudīšanu vienatnē, izvēlies pēdējo. Relaksējies un noskaņojies uz savu labsajūtu vai kādu gara apvārsni paplašinošu procedūru.

Horoskops svariem

Šodien būsi piekāpīgs un tolerants saskarsmē ar mājiniekiem, kas dzīvi atkal ievirzīs normālās sliedēs. Izbaudīsi harmonizējošo gaisotni un miermīlīgo komunikāciju, kas atlaidīs visus uzkrātos aizvainojumus.

Horoskops skorpionam

Samierinies ar to, ka dzīvē visu nevar racionāli izplānot un izskaidrot. Ja vēlies izprast lietu būtību, nemeklē atbildes gudrās grāmatās, bet mācies saskatīt un nolasīt patiesos vēstījumus.

Horoskops strēlniekam

Šodiena solās būt priekpilna un piesātināta ar daudzajām sadzīves rūpēm, kuras nešķitīs kā apgrūtinājums, bet drīzāk kā patīkama pārmaiņa un izklaide, salīdzinājumā ar iepriekšējās nedēļas darba labirintiem.

Horoskops mežāzim

Būsi pārņemts ar kādu ideju vai domu, bet nespēsi saskatīt iespējas, lai izpaustos. Meklē iedvesmas gaišās krāsās un uzturies starp gaišiem cilvēkiem, tā uzsūksi pozitīvismu un vairosi spēkus.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tevi vadīs nevis prāts, bet izteikta kaisle un jūtīgums. Mīlestības vārdā vari mesties kādā greizsirdības riesta dejā vai iesaistīties kādā riskantā pasākumā.

Horoskops zivīm

Cilvēki, kuri tev ir vistuvākie un uz kuriem visvairāk paļaujies, šodien tev sagādās vislielākās neērtības. Sīki kašķi un aizsvilšanās var rasties uz līdzenas vietas. Turies pie sava uzņemtā kursa.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Vide un zaļais dzīvesveids

Zemnieki mudina atvieglot viesstrādnieku uzņemšanas nosacījumus, jo laukos akūti trūkst darbaroku

Zemnieki mudina atvieglot viesstrādnieku uzņemšanas nosacījumus, jo laukos akūti trūkst darbaroku

Lauksaimnieki satraucas – pēdējos gados, tuvojoties vasarai, aktuāls kļūst darbaspēka jautājums. Sezonas darbiem tūdaļ būs jāķeras klāt, bet cilvēku, kas vēlētos veikt mazkvalificētus darbus, trūkst. Lauksaimnieki vēlētos daudz brīvākus nosacījumus viesstrādnieku piesaistē, taču pagaidām valdība nav gatava vērt durvis vēl plašākam darba spēkam no citām valstīm. 

Pat 1500 eiro alga nemotivē ļaudis strādāt zemnieku saimniecībās

Pat 1500 eiro alga nemotivē ļaudis strādāt zemnieku saimniecībās 66

Apgalvojot, ka Latvijas lauku ļaudis esot slinki, nemotivēti un pārmērīgi lieto alkoholu, zemnieki arvien skaļāk runā par nepieciešamību pēc imigrantu darbaspēka lauksaimniecībā. “Zemnieku saeimas” kongresā šodien nozares ministram jautāts, vai gaidāma birokrātisko šķēršļu mazināšana, piemēram, baltkrievu un ukraiņu strādnieku ievešanai Latvijas laukos.

"Zemes stundas" veidotāji meklē klimata vēstniekus

"Zemes stundas" veidotāji meklē klimata vēstniekus

Tiek meklēti cilvēki, kuriem rūpes par apkārtējo vidi un dabai draudzīgs dzīves veids ir ikdiena. Pasaules Dabas fonds vēlas šādus cilvēkus apsveikt un piešķirt veiksmīgākajiem goda titulu – klimata vēstnieks. Konkurss “Klimata vēstnieks” tiek veidots kā gatavošanās vispasaules Zemes stundas akcijai. 

Latvijā atļaus tirgot īpaši veselīgu produktu - kazas svaigpienu

Latvijā atļaus tirgot īpaši veselīgu produktu - kazas svaigpienu

Latvijā atļaus tirgot īpaši veselīgu produktu – kazas svaigpienu, kas ir termiski neapstrādāts piens. Tas nozīmē ļoti īsu realizācijas termiņu. Kazu kopēji ir priecīgi par šādu atļauju, taču tai pat laikā arī nedomā, līdz ar to kazu svaigpiens kļūs daudz populārāks.

Pensionārei, kuras kaņepju ražu likvidēja policija, 4000 eiro kompensācijas vietā tiek piedāvāti 27 eiro

Pensionārei, kuras kaņepju ražu likvidēja policija, 4000 eiro kompensācijas vietā tiek piedāvāti 27 eiro 73

Viļānu novadā dzīvojošā pensionāre, kuras dārzā likumsargi nogrieza vairākus simtus kaņepju stādu, kas vēlāk izrādījās narkotiskas vielas nesaturoši, prasījusi 4089 eiro kompensāciju – 3000 eiro par veselības pasliktināšanos pēc pārdzīvotajiem satraukumiem un 1089 eiro par neiegūtajām kaņepju sēklām, vēsta laikraksts “Latvijas Avīze”.

Izgāžas uzņēmēju iecere izveidot nolietotu riepu izgāztuvi Rīgā

Izgāžas uzņēmēju iecere izveidot nolietotu riepu izgāztuvi Rīgā

Bet Rīgas domes Mājokļu un vides komiteja pagaidām apturējusi firmas “Eko Recycling” vēlmi Rīgā, Ganību dambī, izveidot pamatīgu riepu pārstrādes vietu. Esot jātiek skaidrībā par to, cik uzticami ir šie uzņēmēji. Jo iepriekšējā pieredze liecina, ka Rīgu – tāpat kā citas vietas Latvijā – izmanto vienkārši kā bīstamo atkritumu izgāztuvi. 

Rīgā top pirmā "zero waste" jeb bezatkritumu kafejnīca

Rīgā top pirmā "zero waste" jeb bezatkritumu kafejnīca

Ar savu kafijas krūzīti – uz kafejnīcu! Rīgā top pirmā “zero waste” jeb bezatkritumu kafejnīca. Latvijā jau vairāki cilvēki šo dabai draudzīgo dzīvesveidu, cik nu spēj, īsteno ikdienā. Ir pieejami arī vairāki beziepakojuma preču veikali. Taču ir cilvēki, kuri ir pieņēmuši vēl lielāku izaicinājumu, – atvērt kafejnīcu, kur nebūs atkritumu.

RTU zinātnieki radījuši ekoloģisku iepakojumu no Latvijas priežu un egļu skujām

RTU zinātnieki radījuši ekoloģisku iepakojumu no Latvijas priežu un egļu skujām 1

Latvijas zinātnieki radījuši tehnoloģiju ekoloģiska termoiepakojuma izgatavošanai no Latvijas priežu un egļu skujām un sīkajiem zariem jeb zaleņa. Jauno iepakojuma veidu varētu pielietot farmācijas, medicīnas, kosmētikas, pārtikas un citu produktu pārvadājumos un zinātnieki pārliecināti, kas tas varētu kļūt daudz populārāks par līdz šim lietotajiem līdzekļiem.

Stingrāk vērtēs pesticīdu atļaušanu un ietekmi

Stingrāk vērtēs pesticīdu atļaušanu un ietekmi 2

Pētījumiem par lauksaimniecībā izmantojamo pesticīdu kaitīgumu vai nekaitīgumu turpmāk jābūt stingri zinātniskiem, neatkarīgiem no ražotāju lobijiem un publiski pieejamiem sabiedrībai, – tā šonedēļ lemts Eiropas Parlamentā. Deputāti vēlas atjaunot sabiedrības uzticību pesticīdu atļaušanas vai aizliegšanas procedūrai.

Valsts austrumus klāj pamatīga sniega sega

Valsts austrumus klāj pamatīga sniega sega 2

Pēdējā diennaktī daudzviet Latgalē sniega sega kļuvusi par 6 līdz 8 centimetriem (cm) biezāka, un sestdienas rītā sniega segas kopējais biezums Daugavpilī sasniedzis 18 cm, Rēzeknē – 21 cm, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.