Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 25. jūnijs

Ausma, Inguna, Ingūna, Inguns, Ausmis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Izvairies no represīvām vadības metodēm. Ja tavā pakļautībā strādā citi cilvēki, izvēlies tikai demokrātisku vadības stilu. Ja darbojies radošajās sfērās, vari pievērst savai darbībai vajadzīgo cilvēku uzmanību.

Horoskops vērsim

Fantāzijas mājos tavā nemierīgajā dvēselē. Daudzsološie sapņi gan neiegūs konkrētas aprises, tomēr sniegs iekšēju mierinājumu. Tu vilcināsi laiku, lai neķertos klāt kādas būtiskas problēmas risināšanai.

Horoskops dvīņiem

Šodien ir liela varbūtība, ka sastapsies ar nesapratni, apzinātu vai nejaušu negodīgumu vai līdzīgām izpausmēm. Juridiskie vai reliģiskie jautājumi var kļūt par tavu un partneru strīdu iemesliem.

Horoskops vēzim

Praktisko uzdevumu risināšana šodien nedrīkst nomākt radošos centienus. Ja nepievērsīsi uzmanību detaļām, nāksies pie uzdevumiem atkārtoti atgriezties, tāpēc apbruņojies ar pacietību un skaties uz lietām ar mākslinieka acīm.

Horoskops lauvai

Mēģināsi apvienosi taupīgumu un dzīšanos pēc dzīves labumiem. Vai tev lieliski izdosies tos sintezēt, parādīs laiks. Nepārkāp dabiskuma un viegluma robežas, lai aktivitātes nepārvērstos farsā.

Horoskops jaunavai

Kāda vīzija vai apcerīga doma tevi nelaidīs vaļā visas dienas garumā. Neapspied šo domu, bet centies izpētīt, kāpēc tā tevi vajā. Šodien ir īstais laiks, lai iedziļinātos kāda notikuma, stāsta vai projekta vēsturē.

Horoskops svariem

Šodien darījumus vajadzētu kārtot ar rakstisku dokumentu starpniecību un, pēc iespējas, izvairīties no vārdiskām vienošanās formām. Tavu labsajūtu var ietekmēt veselības stāvoklis un atmosfēra mājās.

Horoskops skorpionam

Šodien meklēsi netradicionālus risinājumus parastām sadzīviskām situācijām, bet visi līdzekļi mērķu sasniegšanai nebūs vienlīdz labi. Pievērs uzmanību tam ko tu ēd vai dzer, jo pastāv iespēja iedzīvoties nelabā dūšā.

Horoskops strēlniekam

Šodien būs vēlēšanās vai nu pārspīlēt, vai nenovērtēt dažādu problēmu iespējamību. Abas šīs galējības norāda uz tavu iekšējo nepārliecinātību kādā jautājumā. Attiecību jomā labāk ieņem pasīvā gaidītāja pozīciju.

Horoskops mežāzim

Šodien nevajadzētu savus spēkus izšķiest maznozīmīgos darbos, bet gan pievērsties lieliem sociāliem vai radošiem projektiem. Sadarbība ar neformālām organizācijām un interešu klubiem var nodrošināt plašu darbības lauku nākotnē.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tevi pārņems atvieglojuma un iekšēja miera sajūta. Lēnu garu apdarīsi ikdienas darbus, kamēr prāts kavēsies pie nedaudz romantiskākiem dzīves aspektiem.

Horoskops zivīm

Neskatoties uz to, kā attīstās šodienas notikumi, atradīsi sabiedrotos un saskatīsi nākotnes perspektīvas. Izturies dabiski un parādi visiem savas pārliecības priekšrocības.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Vide un zaļais dzīvesveids

Doties uz filmu sadaļu
Dabas muzejā apskatāmas šarmantās un krāšņās peonijas

Dabas muzejā apskatāmas šarmantās un krāšņās peonijas

Jūnijā daudzviet Latvijā notiks peoniju svētki, kuros selekcionāri pašā šo ziedu ziedēšanas kulminācijā apmeklētājiem demonstrēs izkoptās šķirnes un to īpašības – ziedēšanas ilgumu, izturību, ziedkopu, krāsas un smaržas daudzveidību, informē Latvijas Dabas muzejs.

Līgatnes dabas taku saimi papildina aļņu dvīnīši, žiperīgi zaķi un lapsēns Henriks

Līgatnes dabas taku saimi papildina aļņu dvīnīši, žiperīgi zaķi un lapsēns Henriks

Līgatnes dabas takās šis pavasaris ir īpaši bagāts ar pūkainiem, garausainiem, viltīgiem, skrejošiem un lecošiem jaunumiem, – ģimenes pieaugumi sagaidīti gan aļņu ģimenēs, gan zaķu saimē un plašo kustoņu kolektīvu papildinājuši arī vairāki bez savām mammām palikuši savvaļas zvēru mazuļi, portālu Skaties.lv informē Dabas aizsardzības pārvalde (DAP).

Saeimā sperts plats solis pretī depozītsistēmas ieviešanai Latvijā

Saeimā sperts plats solis pretī depozītsistēmas ieviešanai Latvijā 2

Saeimas Tautsaimniecības komisija trešdien spērusi platu soli pretī iepakojuma depozītsistēmas ieviešanai Latvijā. Deputātu atbalstītie grozījumi paredz dzērienu iepakojuma nodošanas sistēmu ieviest no 2022. gada. Pilnībā cīņa par depozītsistēmu gan vēl nav galā. Par vides jomu atbildīgā partija “Attīstībai/Par!” un atkritumu apsaimniekotāji uzskata, ka plānu vēl nepieciešams “uzlabot”, ļaujot vākt ne tikai dzērienu pudeles, bet arī citu iepakojumu.

Zilā karoga sertifikāts šogad piešķirts 23 ūdenstilpnēm

Zilā karoga sertifikāts šogad piešķirts 23 ūdenstilpnēm

Uzsākoties vasaras sezonai, arī Latvijas peldvietās un jahtu ostās sākuši plīvot pasaulē atpazīstamākie tūrisma eko sertifikāti – Zilie karogi. Kopumā šajā vasarā zilie karogi plīvos 23 pludmalēs un starp Baltijas valstīm šajā ziņā Latvija ir līderos, jo, piemēram, Igaunijā šovasar plīvos vien trīs, bet Lietuvā pieci zilie karogi.

Latvijas dižkoki pārtop iespaidīgu izmēru galdos

Latvijas dižkoki pārtop iespaidīgu izmēru galdos 2

Milzīgi galdi no vēl milzīgākiem vairākus simtus gadus veciem dižkokiem. Latvijā jau vairāk nekā gadu veiksmīgi tiek darināti īpaši galdi, kas tiek izgatavoti no milzīgiem viengabala kokiem. Milzīgie galdi apvieno cilvēkus jau vismaz desmit pasaules valstīs.

Talcinieki cer, ka valsts viesīs izmaiņas depozīta sistēmā

Talcinieki cer, ka valsts viesīs izmaiņas depozīta sistēmā 7

Desmit gados kopš norisinās Lielās talkas Latvija ir kļuvusi manāmi sakoptāka. Apkārtnē izmētāto atkritumu daudzums samazinājies uz pusi. Taču, protams, šie darbi nekad nebeidzas, un arī sestdien tūkstošiem cilvēku pielika roku, lai Latvija taptu vēl jaukāka.