Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 21. janvāris

Agnese, Agnija, Agne

Horoskops aunam

Pašapziņas līmenis būs normas robežās, tomēr neliedz kādam vecākam vai pieredzējušākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Tas viss tikai tevis paša labā.

Horoskops vērsim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darīšanu kārtošanā. Viss paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops dvīņiem

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj saldajām balstiņām tevi vilināt un turies pie šī brīža taustāmajām lietām.

Horoskops vēzim

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus visiem iespējamajiem radu saietiem un sadzīvisko strīdu perēkļiem.

Horoskops lauvai

Tev paveiksies, ja mēģināsi šodien notiekošajam pievērsties ar lielāku smalkjūtības un iekšējās inteliģences devu. Ja ap tevi valdošā atmosfēra kļūst elektrizēta, lūkojies pēc svaiga gaisa.

Horoskops jaunavai

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

Horoskops svariem

Šodien veiksies aktivitātes, kur nepieciešama precizitāte, koncentrēšanās spējas, vientulība un intuīcija. Jebkura pārstrādāšanās var novest pie fiziskās labsajūtas strauja krituma.

Horoskops skorpionam

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt. Tava etīde var izrādīties nelaikā un nevietā un tās vērotāji tikai nejauši garām gājēji.

Horoskops strēlniekam

Sirds lietām pievērsies vakara pusē, kad norims skrējiens. Nebaidies palikt mājās un atteikt piedāvātās izklaides, ja tavs simpātiju objekts neizrāda par tevi pienācīgu interesi.

Horoskops mežāzim

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi apkārtējo aizdegto dzirksteli. Debašu karstumā attīstīsi īpašu virtuozitāti un argumentācijas prasmēs tev nebūs konkurenti.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas dziļākās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops zivīm

Riktīgi labi padosies visāda veida sadarbības, gan ar pretējo dzimumu, gan draugiem un radiem. Sliktās priekšnojautas un bailēs sakņotās aizdomas izrādīsies tukši māņi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zaļais dzīvesveids

Gruzijā atrastas pasaulē senākās liecības par vīna ražošanu

Gruzijā atrastas pasaulē senākās liecības par vīna ražošanu

Ir zināms, ka vīnu ražo jau daudzus gadu tūkstošus, taču kas ir šā dzēriena dzimtene? Gruzijas Nacionālais muzejs Tbilisi savā ekspozīcijā izlicis vīna traukus, kuru vecums ir apmēram 8000 gadu. Izrādījies, ka tie ir lietisks pierādījums tam, ka vīna izgatavošanas tradīcijas ir vēl senākas, nekā tika uzskatīts iepriekš.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Vides aizsardzības klubs ceļ trauksmi par riepu kalnu Brasā – tā esot “bumba ar laika degli”

Vides aizsardzības klubs ceļ trauksmi par riepu kalnu Brasā - tā esot "bumba ar laika degli"

Vides aizsardzības klubs ceļ trauksmi par milzīgu veco riepu kaudzi, kas krājas Brasā. Nolietotie gumijas blāķi karājas pāri sētai un mētājas uz brauktuves. Rīgā jau iepriekš bijuši ugunsgrēki riepu izgāztuvēs, bet uzraugošās iestādes vien noplāta rokas – bezatbildīgajiem uzņēmējiem uzlikti naudas sodi un pieprasīts kaudzi aizvākt, taču uzņēmējiem ir tiesības lēmumus pārsūdzēt.

Piedzīvojumu meklētājs Kārlis Bardelis kaļ plānus jaunam ceļojumam

Piedzīvojumu meklētājs Kārlis Bardelis kaļ plānus jaunam ceļojumam

Galvenais mērķis ir apceļot pasauli! Viens no piedzīvojumu meklētājiem, kurš ar airu laivu šķērsoja Atlantijas okeānu, plāno nākamo izaicinājumu. Ar vienu no Latvijā zināmākajiem piedzīvojumu meklētājiem – Kārli Bardeli, ikdienā sauktu par Kažiku, – tikās LNT filmēšanas komanda.

Pāris dienu laikā savākti 500 paraksti, lai nepieļautu kailciršu veidošanu piejūras zonā

Pāris dienu laikā savākti 500 paraksti, lai nepieļautu kailciršu veidošanu piejūras zonā

Zemkopības ministrijas rosinātie grozījumi, kas ļautu cirst jaunākus kokus un veidot kailcirtes piejūras zonā, raisījusi lielas sabiedrības daļas neizpratni. Ministrija izmaiņas pamato ar priežu bioloģiju, savukārt vides aizstāvji pārmet, ka ministrija rūpējas tikai par ekonomiskajām interesēm. Dažu dienu laikā jau savākti ap 500 parakstu, lai nepieļautu grozījumu pieņemšanu.

Grieķijas pludmali “izraibina” cigarešu izsmēķi

Grieķijas pludmali "izraibina" cigarešu izsmēķi

Nerimstoši saulainais laiks daudzus vilina atpūsties Grieķijas pludmalēs – taču gan vietējie, gan tūristi spiesti saskarties ar problēmu, kas jau pievērsusi vides un veselības aizsardzības aktīvistu uzmanību – iespaidīgu daudzumu ar cigarešu izsmēķiem.

Priekuļu iedzīvotāji satraucas – no Ulmaņa birzs “pazuduši” vairāki seni ozoli

Priekuļu iedzīvotāji satraucas - no Ulmaņa birzs "pazuduši" vairāki seni ozoli

Saglabāt pilsētā pēc iespējas vairāk zaļuma un rūpēties par parku tīrību ir svarīga rūpala, par kuru jāgādā pašvaldībai. Tomēr ir reizes, kad iedzīvotāji nav vienisprātis ar varas vīriem un skarbi vērtē viņu darbu. Degpunktā komanda devās devāmies uz Priekuļiem, lai apskatītu Ulmaņa birzi un meklētu pazudušus ozolus.

Latvijas vēsā vasara – iedzīvotāji vēlas aizceļot tur, kur ir silts

Latvijas vēsā vasara - iedzīvotāji vēlas aizceļot tur, kur ir silts 1

Par vēsajiem laikapstākļiem šovasar priecājas ne tikai cilvēki, kuriem nepatīk karstums, bet arī Latvijas “tūroperatori”. Jo, tiklīdz ārā kļūst manāmi vēsāks, Latvijas iedzīvotāji sāk ilgoties pēc īstas vasaras un vēlas baudīt svelmi un sauli. Tikmēr gribētāju palaiskoties dienvidos pie jūras ir tik daudz, ka tuvākā mēneša laikā Latvijā lielākās tūrisma aģentūras to vairs pat nevar piedāvāt – gan viesnīcās, gan lidmašīnās gandrīz vairs nav brīvu vietu.