Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Trešdiena, 26. jūlijs

Anna, Ance, Annija

Horoskops aunam

Tevi sagaida iedvesmojošas pārmaiņas personīgajā dzīvē un sabiedriskajā statusā. Sen nebijusi harmonija valdīs sadarbībā ar pretējo dzimumu, tāpēc šī situācija jāizmanto profesionālo lietu nokārtošanai.

Horoskops vērsim

Liels enerģijas pieplūdums un vēlme par katru cenu sasniegt iecerēto var pamudināt tevi uz ne visai godīgu metožu izmantošanu profesionālajā konkurencē. Centies nobalansēt uz pieļaujamā robežas un neprovocē darbabiedru sašutumu.

Horoskops dvīņiem

Šodien tavu partneru un līdzgaitnieku ceļi un nodomi paliks neizdibināmi, lai kā tu pūlētos ieviest skaidrību viņu nodomos. Labāk atturies no lietišķiem un arī personīgiem sadarbības manevriem.

Horoskops vēzim

Sarunāšanās un arī citas saziņas formas tev šodien neies no rokas. Būsi ārkārtīgi tiešs un kategorisks, kas var nepatikt sarunu biedriem, īpaši ja viņi ir tavi kolēģi un kur nu vēl priekšnieki. Uzmanies no pazaudēšanās lielajā informācijas tirgū.

Horoskops lauvai

Šodien vari tikt atalgots par savu neizsīkstošo entuziasmu un kaislību uz savu darbu. Neadekvāta komunikācija vai nepareiza ziņu vai norāžu interpretācija var radīt nopietnus sastrēgumus darba procesā.

Horoskops jaunavai

Tā kā parasti nesteidzies meklēt drauga plecu komplicētās situācijās, šodien varētu tā izņēmuma reize. Drauga skats no malas palīdzēs sakārtot tavas domas gan par darba attiecībām, gan ieviesīs kādu skaidrību jūtu zirnekļu tīklos.

Horoskops svariem

Profesionālajā darbībā būs ārkārtīgi plašs darbības un iespēju lauks. Koncentrē uzmanību uz jebkādā formā saņemtajām ziņām un nepalaid garām kādu būtisku norādi.

Horoskops skorpionam

Šodien profesionālajā sfērā nevajadzētu aizrauties ar iniciatīvām, bet gan ar detaļām īpašu uzmanību pievēršot jaunajiem vadības rīkojumiem vai norādēm, kuras nedrīksti atļauties noignorēt.

Horoskops strēlniekam

Uz šodienu neplāno ne biznesa, ne romantiskos randiņus, jo izpaliks jebkāda spēja saprasties un vienoties. Komunikācijā būs tendence pāriet uz augstiem toņiem, īpaši jautājumos, kuri skars darba principus.

Horoskops mežāzim

Tevi var mēģināt ietekmēt cilvēki, kuru pakļautībā atrodies, bet tas jau notiks smalkāk un ne tik uzkrītoši. Nepievērs uzmanību šīm manipulācijām, bet arī centies nekļūdīties savu tiešo pienākumu veikšanā.

Horoskops ūdensvīram

Pateicoties tavai personības pievilcībai un smalkjūtīgajai sadarbības manierei, darba frontē notikumi risināsies pozitīvi. Personīgajā dzīvē centies nepievērst uzmanību detaļām, jo no neliela sīkuma var izvērsties plašas debates.

Horoskops zivīm

Šodien izvairies no romantiskiem randiņiem, jo jūsu starpā kaut kas dzirksteļos un viss var beigties ar skandāliņu. Nemeklē arī jaunas pazīšanās ar iespēju dziedēt brūces. Vislabāk būtu nodoties sevis pilnveidošanas neizsmeļamajām iespējām.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zaļais dzīvesveids

Šī ir viena no aukstākajām maija nedēļām Latvijas vēsturē. Ko darīt, lai paglābtu iestādīto no sala?

Šī ir viena no aukstākajām maija nedēļām Latvijas vēsturē. Ko darīt, lai paglābtu iestādīto no sala? 1

Pagājušās nedēļas otrajā pusē jau šķita, ka atnākusi teju vasara, taču šodien ir sākusies viena no aukstākajām maija nedēļām Latvijas vēsturē. Sinoptiķi brīdina, ka gaidāmi aukstuma rekordi, jau šodien dažviet Latvijā uzsniga sniegs. Termometra stabiņš vietām var noslīdēt līdz pat -10 grādiem. Šis netipiski aukstais laiks būs postošs dārziem un laukiem, arī neapkurinātām siltumnīcām. Taču pieredzējuši agronomi sniedz padomus, ko darīt, lai iestādīto paglābtu no sala.

Par godu Latvijas simtgadei pierobežas novados tiks iestādīti 100 ozoli. Iedzīvotāji aicināti pievienoties!

Par godu Latvijas simtgadei pierobežas novados tiks iestādīti 100 ozoli. Iedzīvotāji aicināti pievienoties!

Jā, nezinām vēl, kā būs ar nodokļu reformu uz valsts simtgadi un vai tur būs iemesls kaut ko svinēt, bet jau nākamnedēļ – 4. maijs, neatkarības atjaunošanas diena. Ievadot valsts simtgades svētkus, sabiedrībā pazīstami ļaudis 4. maijā iestādīs simts ozolus, kas pierobežas novados apskaus Latviju. Arī citi aicināti piedalīties ozolu stādīšanā. Un šogad arī izskan aicinājums turpināt ieviest balto galdautu tradīciju ceturtā maija svinībās.

Cēla rīcība! Teterevu fonds trūcīgām ģimenēm pirks sēklas, stādus un dārza piederumus

Cēla rīcība! Teterevu fonds trūcīgām ģimenēm pirks sēklas, stādus un dārza piederumus 1

Mecenātu Borisa un Ināras Teterevu vārdu bieži dzirdam pieminam dažādos vērienīgos kultūras, mākslas pasākumos, kuri notiek pateicoties viņu finansiālam atbalstam. Abiem nav sveša arī labdarība. Borisa un Ināras Teterevu fonds izsludinājis atbalsta programmu grūtības nonākušajiem ļaudīm. Programmas mērķis ir – dot iespēju nodarboties ar zemkopības darbiem un pašiem izaudzēt pārtiku savam saimes galdam.

Pozitīva pieredze! Rīdzinieki dodas uz laukiem apgūt zaļumu audzēšanu

Pozitīva pieredze! Rīdzinieki dodas uz laukiem apgūt zaļumu audzēšanu

Zemnieku lauku labumu pārdošana tiešajā tirdzniecībā ir veids, kā rīdzinieki tiek pie svaigiem zaļumiem arī agrā pavasarī. Taču ir daļa pilsētnieku, kas paši vēlas nodarboties ar mikrozaļumu audzēšanu dzīvokļos. Lai diedzēšana būtu sekmīga, pilsētniekiem ir iespēja doties apmācības uz laukiem.

Izaudzē visgaršīgāko tomātu, gurķi vai zemeni pats savā mazdārziņā!

Izaudzē visgaršīgāko tomātu, gurķi vai zemeni pats savā mazdārziņā!

Strauji pieaug pilsētnieku interese par mazdārziņiem, aizvadītajos gados no jauna izīrēto ģimenes dārziņu skaits ir četrkāršojies. Par cilvēku lielo dārzkopības interesi liecina arī Rīgas Dabaszinību skolas pirmo reizi rīkotā projekta popularitāte. Dārzkopības projektā ”Izaudzē un ēd ekoloģiski” pirmajā nodarbībā pulcējās krietni vairāk cilvēku nekā cerēts.

Kalnciema kvartālā sācies sēklu un dīgstu tirgus; topā skaistumaugu sēklas

Kalnciema kvartālā sācies sēklu un dīgstu tirgus; topā skaistumaugu sēklas

Zirņi, ķiploki, sīpoli un salāti – līdz ar pavasari tirgos parādās stādi un sēklas, lai zemnieki un mazdārziņu īpašnieki varētu stādīt kultūraugus pēc sirds patikas. Sortiments tiešām ir plašs, taču vairums sēklu ievestas no ārzemēm. Pircējiem topā ir gan skaistumaugi, ziedi, gan ēdamie augi. Modē atgriežas sentēvu iemīļotie augi, piemēram, kaņepes un pupas.

Šogad upēs un ezeros laidīs 14 miljonus zivju mazuļu

Šogad upēs un ezeros laidīs 14 miljonus zivju mazuļu

Šopavasar Latvijas upēs un ezeros ielaidīs 14 miljonus zivju mazuļu, lai tādējādi sekmētu zivju resursu atjaunošanu. Tas varētu notikt aprīļa beigās, jo pagaidām temperatūra ūdenstilpēs nav pietiekami augsta, lai zivsaimniecībās audzētās zivis tajā varētu izdzīvot. Kā notiek zivju audzēšana un cik šogad izmaksās mazuļu laišana dabīgajās ūdenstilpēs?

Mēs vairs nelietosim miskasti! Latviešu ģimene uzsāk apņemšanos, ko citi dēvē par “psihu”

Mēs vairs nelietosim miskasti! Latviešu ģimene uzsāk apņemšanos, ko citi dēvē par "psihu" 49

”Mēs šobrīd dzīvojam diezgan negausīgi. Ja mēs tā turpināsim, Zeme mūs vienkārši nokratīs nost,” intervijā portālam Skaties.lv pauž uzņēmēja un bloga ”Seek the simple” jeb ”Meklēt vienkāršo” autore Laura Arnicāne. Pirms pusotra mēneša viņa kopā ar vīru atvēzējusies kam, pēc ģimenes vārdiem, “pilnīgi psiham”. Tagad sieviete apņēmusies jauno lietu patērēšanas modeli popularizēt Latvijā.