Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. decembris

Alvīne

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi šo apkārtējo apstākļu ievibrēto noskaņojumu. Veidojot jaunās pazīšanās galvenokārt vadīsies pēc fiziskās pievilcības, tomēr tas nenozīmē, ka šīm savienībām nav potenciāla izveidoties par kaut ko nopietnāku.

Horoskops vērsim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darba attiecībās. Visi tavi darbi vai paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops dvīņiem

Kabatā, bankas kontā vai kopējās naudas burciņā notiekošais būs tavu rūpju galvenais iemesls. Lai gan sāk parādīties gaisma tuneļa galā, sajūtu līmenī vēl nevaldīs miers. Uzticies kādam, lai kliedētu iekšējo sasprindzinājumu.

Horoskops vēzim

Nu ļoti jūtīga un ievainojama šodien izrādīsies tava iekšējā pasaule. Bet būsi apveltīts ar šarmantu romantismu, kas tevi padarīs neatvairāmu un arī viegli pieejamu cilvēkiem, kuri apelēs pie tavas žēlsirdības un palīdzības.

Horoskops lauvai

Attiecībās pieaugs savstarpējās pievilkšanās spēks un šim magnētismam būs sarežģīti vai pat neiespējami pretoties. Simpātiju izpausmes tiks realizētas caur jutekliskumu un vēlmi pēc pieskārieniem.

Horoskops jaunavai

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas fundamentālās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops svariem

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt un kādas var būt sekas. Tavs iznāciens var izrādīties nelaikā un nevietā.

Horoskops skorpionam

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus vietām, kur notiek aizkadra cīņas un mērīšanās ar varas atribūtiem.

Horoskops strēlniekam

Neliedz kādam dzīves gudrākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Mēģināsi demonstrēt savu unikalitāti pārsteidzot pat tos, kuri tevi pazīst vēl no smilšu kastes laikiem.

Horoskops mežāzim

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds finansiāls vai morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neķeries pie darbiem, kur nepieciešama precizitāte un koncentrēšanās spējas. Tavas novājinātās atbildības sajūtas dēļ, palaidīsi darbiņus pašplūsmā tāpēc nebūvē ilūziju gaisa pilis.

Horoskops zivīm

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj maldu idejām tevi vilināt un turies pie realitātes kā pie dzīvības eliksīra.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Vide un zaļais dzīvesveids

Doties uz filmu sadaļu
FOTO! Botāniskais dārzs pārtapis par maģisku gaismas pasauli

FOTO! Botāniskais dārzs pārtapis par maģisku gaismas pasauli

Ar saukli “Krāsaina pastaiga maģiskā pasakā” Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā no 6. decembra līdz 5. janvārim atvērts Ziemas Gaismas dārzs – teju 20 Latvijas gaismu mākslinieki pārvērtuši Botānisko dārzu par maģisku gaismas pasauli.

Depozīta sistēma Latvijā tiks ieviesta no 2022. gada

Depozīta sistēma Latvijā tiks ieviesta no 2022. gada 2

Saeima ceturtdien trešajā jeb galīgajā lasījumā pieņēma ar depozīta sistēmas ieviešanu saistītos grozījumus Iepakojuma likumā, tostarp paredzot, ka depozīta sistēma tiks ieviesta no 2022. gada 1. februāra.

Inčukalna gudrona dīķu sanācijas darbi tuvojas finālam

Inčukalna gudrona dīķu sanācijas darbi tuvojas finālam 3

Viena no Latvijas piesārņotākajām vietām – Inčukalnu gudrona dīķi – beidzot būs sakopta. Kopš dīķu sanācijas otrās kārtas sākšanas no dīķiem izsmelta lielākā daļa bīstamās vielas. Attīrīšanas darbu veicēji prognozē, ka pēc pusotra gada kaitīgo dīķu vietā zaļos zāliens.

Pasākumu organizatori atteikušies no hēlija balonu lidināšanas

Pasākumu organizatori atteikušies no hēlija balonu lidināšanas 2

Hēlija balonus vairs gaisā nelaidīsim – šādu apņemšanos kopējā memorandā pauduši Latvijas lielākie pasākumu organizatori. Latvijas Pasākumu producentu asociācijā (LPPA) norāda, ka turpmāk klienti ar ierosinājumu gaisā laist hēlija balonus var nevērsties, jo pasākumu rīkotāji to vairs nedarīs. Atteikšanās no balonu lidināšanas tiek pamatota ar to, ka tas ir videi kaitīgi.

Aktīvisti Rīgā stādīs kokus, izmantojot mūsdienu tehnoloģiju

Aktīvisti Rīgā stādīs kokus, izmantojot mūsdienu tehnoloģiju 9

Sākta koku stādīšanas akcija. Koku eksperti un citi nevienaldzīgi cilvēki centīsies pierādīt, ka koki var augt vietās, kur Rīgas ierēdņi apgalvo par pretējo. Izlaužoties cauri birokrātijas džungļiem, jau pēc pāris nedēļām Rīgas centrā tiks iestādīti divi jauni koki, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas.

Pasākumu rīkotājus aicina atteikties no hēlija balonu laišanas gaisā

Pasākumu rīkotājus aicina atteikties no hēlija balonu laišanas gaisā 1

Trešdien, 2. oktobrī, Pasākumu foruma laikā tika prezentēts saprašanās memorands, kas aicina ikvienu pasākumu rīkotāju Latvijā atteikties no hēlija balonu un citu nekontrolējami lidojošu priekšmetu laišanas gaisā, aģentūrai LETA sacīja kustības “Sustainable tips” dibinātāja Elīna Kolāte.