Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 22. jūlijs

Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Enerģētiska spēcīga diena, kura nesīs izmaiņas tavā uzņēmumā vai biroja darbā. No tevis atkarīgs vai dosies pa trepēm augšup vai lejup. Sagatavojies, lai adekvāti un pārliecinoši noformulētu savu vīziju.

Horoskops vērsim

Mēģinot nostiprināt vai paaugstināt savu ietekmi, vari izvēlēties ārkārtīgi iznīcinošus vērtējumus savu darbabiedru vai partneru virzienā. Tava uzvedība kolektīva viedokli var noskaņot tev par sliktu.

Horoskops dvīņiem

Varbūt būs nedaudz grūti saņemties, lai savu lietu kārtības redzējumu noformulētu, bet nedaudz piepūloties tev izdosies. Šodien vairies no iesaistīšanās intrigās un, vēl jo vairāk, pats nemēģini tās radīt.

Horoskops vēzim

Gribēšana uzdrīkstēties un arī nevairīšanās to darīt var sagādāt gan materiālu, gan morālu gandarījumu. Atļaujies sapņot lielos mērogos, jo tikai tā varēsi tikt uz priekšu. Neļaujies emocionālam vājumam bet gan paļaujies uz racionāliem argumentiem.

Horoskops lauvai

Šodien atļaujies būt liberālāks gan uzskatos, gan uzvedībā. Uz emociju rēķina necenties iegūt virsroku, bet gan apelē pie veselā saprāta un loģiskiem argumentiem. Šodien atkal sajutīsi sen gaidīto otrās elpas sajūtu.

Horoskops jaunavai

Sapulcēs, pārrunās un mītiņos neatļaujies ekscentriskus izlēcienus. Vari sabojāt visu līdz šim sasniegto un būs jāsāk atkal no nulles punkta. Iespējams, pats būsi iniciators, kurš iedvesīs otro elpu procesos un cilvēku sev līdzās.

Horoskops svariem

Vēlme par katru cenu nopelnīt vadības atzinību un pierādīt, ka esi izcilāks nekā patiesībā, var tevi novest ļoti lielā psihoemocionāla spriedzē. Tver visu vieglāk un apzinies, ka šīs nav vienīgās lietas, kas tavu dzīvi padara vērtīgu.

Horoskops skorpionam

Biznesā un darbā viss būs tavās paša rokās. Vai pratīsi uzvilkt pareizo masku, lai nospēlēto pareizo lomu? Iespējams, pats būsi spiests raut nost maskas citiem un atmaskot viltus tēlus.

Horoskops strēlniekam

Visu tavu intelektuālo un garīgo potenciālu palīdzēs izgaismot kāds tevi īpaši atbalstošs vadītājs, tāpēc smuki izturies gan darbā, gan mājās. Šodien ne tikai ieteicama, bet pat ļoti iespējama neliela romantiska tikšanās.

Horoskops mežāzim

Šodien sabiedrotos vari nemeklēt, bet drošiem soļiem un brīvi doties tajā virzienā, kur sirds vēlas. Veiksme būs tev līdzās. Tomēr neatstāj pavisam bez uzmanības arī savus mīļotos, jo viņi var sajusties pamesti un vientuļi.

Horoskops ūdensvīram

Nekādā gadījumā nenoguli šo vienreizējo iespēju nokārtot visādas formalitātes, saistības un citas papīru būšanas valsts un pašvaldības iestādēs. Tik veiksmīga diena šādām aktivitātēm vēl ilgi būs jāgaida.

Horoskops zivīm

Ar mīļotajiem šodien tikai pa labam, tikai pa telefonu vai kādu citu saziņas līdzekli. Ja jūti vilinājumu adresēt partnerim kādu neadekvātu emociju, apzinies, ka saņemsi pretī dubultdevu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zagļi

Vīrietis, bēgot prom ar nozagtajām precēm, avarē

Vīrietis, bēgot prom ar nozagtajām precēm, avarē

Otrdien, 9. aprīlī, ap plkst. 06.40 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Skrundas novada Skrundas pagastā kādā degvielas uzpildes stacijā vīrietis ielējis degvielu 72 eiro vērtībā, kā arī paņēmis eļļu un cigaretes un aizbēdzis, par precēm nesamaksājot.

"Nelauza, bet tieši atmūķēja!" Zagļi Bolderājā pilnībā "aptīra" māju

"Nelauza, bet tieši atmūķēja!" Zagļi Bolderājā pilnībā "aptīra" māju 1

Nesen mantojumā iegūtā īpašuma Bolderājā saimnieks sācis tā atjaunošanu, taču nebija gaidījis, ka lielie plāni tiks jau saknē sagrauti vai vismaz uz brīdi apturēti. Naktī uz trešdienu vīrietis palicis bez visiem instrumentiem, un tagad strādniekiem dažas dienas būs piespiedu dīkstāve.

Policija notvērusi Valkas lombarda aplaupītājus

Policija notvērusi Valkas lombarda aplaupītājus 1

Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus un pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, Valsts policija noskaidrojusi un aizturējusi personas, kuras 27. jūlijā aplaupīja Valkas lombardu, informē Valsts policija. 

VIDEO: Matīsa kapos siro piemiņu vietu apgānītāji

VIDEO: Matīsa kapos siro piemiņu vietu apgānītāji 2

Raidījuma “Degpunktā” skatītāja ziņo par kapu apgānītājiem, kuri diennakts tumšajā laikā siro Matīsa kapos. Viņas tuvinieces piemiņas vieta apzagta, garnadzim aiznesot smagu eņģeļa statuju, kuru viņš, visticamāk, pēc tam pārdos. Savukārt kāda sieviete pa kapiem staigā, lai izmētātu mirušajiem atstātos ziedus.

Rīgā no mēģinājumu telpas izzagta aparatūra vairāku tūkstošu eiro vērtībā. Mūziķiem nozieguma veikšanas brīdis šķiet aizdomīgs

Rīgā no mēģinājumu telpas izzagta aparatūra vairāku tūkstošu eiro vērtībā. Mūziķiem nozieguma veikšanas brīdis šķiet aizdomīgs 4

Naktī uz otrdienu, 31. jūliju, Rīgas centrā veikta nekaunīga zādzība. No mūziķu mēģinājuma telpas aiznesta aparatūra vairāku tūkstošu eiro vērtībā. Izpildītājiem nu ir liegts strādāt, tāpēc viņi vēršas “Degpunktā”, lai lūgtu skatītāju palīdzību atrast zagļus vai vismaz atpazīt zaudētās mantas, ja kāds tās centīsies pārdot.