Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. februāris

Vitauts, Smuidra, Smuidris

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien, lai sasniegtu iecerēto, nāksies demonstrēt visu savu īpašību un iemaņu buķeti – uzņēmību, agresivitāti, drosmi, talantus. Ja mēģināsi palikt remdenā komforta zonā, visi lauri tiks kādam ambiciozākam konkurentam.

Horoskops vērsim

Šodien nevairies un nebaidies no veselīgas konkurences. Tavas pozīcijas ir drošas. Tava reputācija tikai pieaugs, ja atļausies nodemonstrēt kādu no savām slēptajām prasmēm.

Horoskops dvīņiem

Savas taisnības izsalkumu remdēsi ar apkārtējo cilvēku uzmanības apliecinājumiem. Vari sajusties garlaikots, ja šodien jāveic monotons un vienmuļš darbs, kas neļauj ieslēgt vismaz trešo ātrumu.

Horoskops vēzim

Darbā centies ielikt visu savu radošās pašizpausmes dzirksti un atklāt savu slēpto potenciālu gan priekšniekiem, gan darba biedriem par izbrīnu. Skaudīgajiem un nenovīdīgajiem par spīti neizrādi, ja kas noiet greizi.

Horoskops lauvai

Šodien tev pietrūkst spriedzes un dinamikas. Ja tevi pārņem sajūta, ka diena nelietderīgi izniekota, paskaties uz notiekošo no cita skatupunkta. Vajadzētu pamēģināt kaut ko nebijušu, tu to noteikti nenožēlosi.

Horoskops jaunavai

Šodienas priecīgajiem notikumiem līdzi vilksies tāda neparedzētos blakus efektu astīte, kas kopējo bildi nedaudz pabojās. Izdevumi, ar kuriem rēķinājies, var beigu galā sanākt lielāki vai arī pasākums, uz kuru esi uzaicināts, tev izvērtīsies par samērā dārgu izpriecu.

Horoskops svariem

Personīgajās attiecībās, pēc vairāk vai mazāk veiksmīga Valentīnu perioda, vari mēģināt meklēt atslēgšanos vai aizmiršanos tālumā. Ja esi pārliecināts par sevi un savu partneri, nekas nevarēs sašķobīt jūsu savienību.

Horoskops skorpionam

Izvēlies pareizo attieksmi visās ar darba attiecībām saistītajās situācijās. Uzdrīkstēšanās un patiess pozitīvisms kausēs pat visaukstāko priekšnieku un nelabvēļu sirdis.

Horoskops strēlniekam

Pat ja būsi ne pārāk apmierināts ar notiekošo, izvēlēsies vienmēr uzbrūkošā rīcības plāna pieeju. Protams, tie būs tavi noteikumi, kurus citiem nāksies akceptēt. Ja ne, tev nāksies norīt kādu krupi.

Horoskops mežāzim

Pievēršoties un atceroties sadzīves pienākumus, pasargāsi sevi no nevajadzīgiem pārsteigumiem un negaidītiem uzbraukumiem. Ieteicams nodarboties ar pašanalīzi vai kādu līdzīgu garīgu praksi.

Horoskops ūdensvīram

Diena piemērota, lai tu atmūķētu savu prasmju pūra lādi un krāmētu visus savus dārgumus uz galda. Atklāj savu slēpto potenciālu gan pasūtītājiem, gan konkurentiem. Par izbrīnu vai arī par spīti!

Horoskops zivīm

Meklēsi stabilitāti, paredzamību un pazīstamu vidi, kurā varēsi justies droši. Nākotnes plānos nebūs vietas gadījuma iegribām, intrigām un mirkļa vājumam.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zagļi

Policija notvērusi Valkas lombarda aplaupītājus

Policija notvērusi Valkas lombarda aplaupītājus 1

Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus un pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, Valsts policija noskaidrojusi un aizturējusi personas, kuras 27. jūlijā aplaupīja Valkas lombardu, informē Valsts policija. 

VIDEO: Matīsa kapos siro piemiņu vietu apgānītāji

VIDEO: Matīsa kapos siro piemiņu vietu apgānītāji 2

Raidījuma “Degpunktā” skatītāja ziņo par kapu apgānītājiem, kuri diennakts tumšajā laikā siro Matīsa kapos. Viņas tuvinieces piemiņas vieta apzagta, garnadzim aiznesot smagu eņģeļa statuju, kuru viņš, visticamāk, pēc tam pārdos. Savukārt kāda sieviete pa kapiem staigā, lai izmētātu mirušajiem atstātos ziedus.

Rīgā no mēģinājumu telpas izzagta aparatūra vairāku tūkstošu eiro vērtībā. Mūziķiem nozieguma veikšanas brīdis šķiet aizdomīgs

Rīgā no mēģinājumu telpas izzagta aparatūra vairāku tūkstošu eiro vērtībā. Mūziķiem nozieguma veikšanas brīdis šķiet aizdomīgs 4

Naktī uz otrdienu, 31. jūliju, Rīgas centrā veikta nekaunīga zādzība. No mūziķu mēģinājuma telpas aiznesta aparatūra vairāku tūkstošu eiro vērtībā. Izpildītājiem nu ir liegts strādāt, tāpēc viņi vēršas “Degpunktā”, lai lūgtu skatītāju palīdzību atrast zagļus vai vismaz atpazīt zaudētās mantas, ja kāds tās centīsies pārdot.

Zagļi trīs reizes "apciemo" vienu tirgotāju

Zagļi trīs reizes "apciemo" vienu tirgotāju

Kāds vīrietis padalījās ar videoierakstu, kur redzami kinofilmu cienīgi kadri – zagļi tērpušies maskās no veikaliem nes prom akumulatorus, sakāpj ārzemēs reģistrētā automašīnā un pazūd nezināmā virzienā.

Sarkandaugavā pārdevējas saviem spēkiem aiztur garnadzi

Sarkandaugavā pārdevējas saviem spēkiem aiztur garnadzi

Rīgas mikrorajonos esošo mazo veikaliņu pārdevēji savu klientu loku teju pārzina no galvas. Starp tiem ir gan patstāvīgie apmeklētāji, gan tie cilvēki, kuri visbiežāk tirdzniecības vietā ierodas bez maka un vēlēšanās komunicēt ar pārdevējiem. Viņu nolūks ir ātri un bez liekiem acu pāriem ienākt, piebāzt pilnas kabatas un nozust.