Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 11. decembris

Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Mācies sadarboties ar dažādu rangu un amatu cilvēkiem. Šodien visu atbildību un darba apjomu nekrauj savos plecos, bet centies sadalīt pienākumus un pārgrupēt atbildības.

Horoskops vērsim

Lai šodien kaut ko ievērojamu sasniegtu un panāktu vēlamo rezultātu, tev jāspēj pavērot notiekošo kā arī paskatīties uz sevi esošās situācijas kontekstā. Ja nevari izpaust šīs kvalitātes, tad izvēlies godīgu un tiešu valodu.

Horoskops dvīņiem

Piemērota diena, lai nodarbotos ar sevis slavināšanu un savu preču vai pakalpojumu mārketingu. Šajās tirgus aktivitātēs iesaisti arī savus draugus, jo viņu idejas var izrādīties īpaši oriģinālas un neatvairāmas.

Horoskops vēzim

Profesionālo problēmu risināšanā ir jāiegulda visi tavi dzīvības spēki. Tomēr šīs pūles nebūs veltīgas, jo saņemsi nepārprotamas norādes par izcili paveikto darbu un arī maciņam būs dzīvības un prieka aura.

Horoskops lauvai

Dinamiskā notikumu attīstība tevī iedegs sacensības dzirksti un būsi laimīgs, ja sāksies intuitīvā spēle. Panākumus ietekmēs tava inteliģence un māka uztaustīt neordinārus pavedienus un ceļus.

Horoskops jaunavai

Šodien tevi var piemeklēt sevis noniecināšanas lēkmes, tāpēc profilaktiskos nolūkos sagatavo sev uzslavu sarakstu, kas vismaz nedaudz tevi organizēs un turēs ierindā. Dienu nobeidz, uzsitot sev uz pleca un uzsaucot karstvīna glāzi.

Horoskops svariem

Šodienas dabas dāvāto lādiņu šauj uz visām pusēm. Šodien vari izpausties gan fiziski, gan mentāli, gan mākslās, gan eksaktajās sfērās. Arī pārgalvīgākie soļi ir jāsper ar pienācīgu atbildības un pienākuma sajūtu.

Horoskops skorpionam

Šodien nedrīksti ļauties inertumam un sevis žēlošanai. Nesēdi rokas salicis, bet uzvelc mici un siltos dūraiņus un ķeries klāt tām lietām, par kurām īpašu interesi izrāda tavi kolēģi vai konkurenti.

Horoskops strēlniekam

Ja izmantosi vislabākās no savu īpašību klāsta, vari tikt pie vakantas un daudzsološas biznesa nišiņas. Lēmumus pieņem nekavējoties un rīkojies intuitīvi. Pirms piparkūka rokā, nevienam nestāsti, ka dosies uz veikalu.

Horoskops mežāzim

Tev šodien ļoti jāpadomā pirms kādam klāstīsi savus nākotnes plānus vai dalīsies ar rīcības taktiku attiecībā uz kādu svarīgu savas dzīves darījumu. Attiecībās šodien valdīs mērenība visās tās labajās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Tev šodien izdosies visas norunas un piepildīties visi nodomi. Iemācies paņemt dāvanas ar pienācīgu stāju. Darba jomā nāksies gan riskēt, gan būt gatavam saskatīt savas kļūdas un to radītās sekas.

Horoskops zivīm

Šodien neielaidies nesaprātīgos darījumos vai dari to tikai ar kāda atbalstu. Viens nebūsi cīnītājs. Pat ja šķiet, ka sagaidāma izdošanās, ļoti nopietni apsver visus drošības pasākumus un rezerves variantus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zagļi

Policija notvērusi Valkas lombarda aplaupītājus

Policija notvērusi Valkas lombarda aplaupītājus 1

Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus un pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, Valsts policija noskaidrojusi un aizturējusi personas, kuras 27. jūlijā aplaupīja Valkas lombardu, informē Valsts policija. 

VIDEO: Matīsa kapos siro piemiņu vietu apgānītāji

VIDEO: Matīsa kapos siro piemiņu vietu apgānītāji 2

Raidījuma “Degpunktā” skatītāja ziņo par kapu apgānītājiem, kuri diennakts tumšajā laikā siro Matīsa kapos. Viņas tuvinieces piemiņas vieta apzagta, garnadzim aiznesot smagu eņģeļa statuju, kuru viņš, visticamāk, pēc tam pārdos. Savukārt kāda sieviete pa kapiem staigā, lai izmētātu mirušajiem atstātos ziedus.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Rīgā no mēģinājumu telpas izzagta aparatūra vairāku tūkstošu eiro vērtībā. Mūziķiem nozieguma veikšanas brīdis šķiet aizdomīgs

Rīgā no mēģinājumu telpas izzagta aparatūra vairāku tūkstošu eiro vērtībā. Mūziķiem nozieguma veikšanas brīdis šķiet aizdomīgs 4

Naktī uz otrdienu, 31. jūliju, Rīgas centrā veikta nekaunīga zādzība. No mūziķu mēģinājuma telpas aiznesta aparatūra vairāku tūkstošu eiro vērtībā. Izpildītājiem nu ir liegts strādāt, tāpēc viņi vēršas “Degpunktā”, lai lūgtu skatītāju palīdzību atrast zagļus vai vismaz atpazīt zaudētās mantas, ja kāds tās centīsies pārdot.

Zagļi trīs reizes "apciemo" vienu tirgotāju

Zagļi trīs reizes "apciemo" vienu tirgotāju

Kāds vīrietis padalījās ar videoierakstu, kur redzami kinofilmu cienīgi kadri – zagļi tērpušies maskās no veikaliem nes prom akumulatorus, sakāpj ārzemēs reģistrētā automašīnā un pazūd nezināmā virzienā.

Sarkandaugavā pārdevējas saviem spēkiem aiztur garnadzi

Sarkandaugavā pārdevējas saviem spēkiem aiztur garnadzi

Rīgas mikrorajonos esošo mazo veikaliņu pārdevēji savu klientu loku teju pārzina no galvas. Starp tiem ir gan patstāvīgie apmeklētāji, gan tie cilvēki, kuri visbiežāk tirdzniecības vietā ierodas bez maka un vēlēšanās komunicēt ar pārdevējiem. Viņu nolūks ir ātri un bez liekiem acu pāriem ienākt, piebāzt pilnas kabatas un nozust.