Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 28. jūlijs

Cecīlija, Cilda

Horoskops aunam

No šodienas vairāk nekādu bērnišķīgu izlēcienu. Rīkojies nopietni, enerģiski un atbildīgi. Uz vadības pārstāvju atbalstu nebūs ilgi jāgaida, viņi jau sen gaidīja no tevis kādu sakarīgu ideju.

Horoskops vērsim

Ja atļausies būt lielīgs, uzpūtīgs un pārlieku ambiciozs, visi sasniegumi, kas tev jau tvēriena attālumā, izgaisīs kā fatamorgāna. Kontrolē savu kategorisko izteiksmes veidu, jo vari ne pa jokam nokaitināt cilvēkus.

Horoskops dvīņiem

Aktivitāte darbā nepaliks nepamanīta un ja vēl pagadīsies iespēja pārrunāt tava atalgojuma jautājumu ar priekšnieku, vari domāt par jauno rudens kolekciju. Šodien vajadzētu iegādāties lietas, kuras domātas mājas labsajūtas uzlabošanai.

Horoskops vēzim

Sajutīsi jaunu spēku pieplūdumu un pēdējā laika apātija atkāpsies. Arī apkārtējā pasaule redzēs tevī dzīvību mostamies un piedāvās iespējas. Piezvani vajadzīgajam cilvēkam. Neizmantosi šo iespēju, nezināsi vai bija vērts. Šodien izskatās, ka par to ir vērts padomāt.

Horoskops lauvai

Pārliecība par sevi un saviem mīļajiem ļoti labvēlīgi iespaidos tavu noskaņojumu un darbaspējas. Cilvēkos, ar kuriem dali savu ikdienu, ieraudzīsi jaunas rakstura iezīmes – cēlumu un augstsirdību.

Horoskops jaunavai

Šodien nekautrējies izrādīt savu labo sirdi un cēlās domas. Ja meklē finansiālu vai morālu atbalstu – atradīsi. Tikai uzdrīksties, notici un nesēdi četrās sienās ieslēdzies.

Horoskops svariem

Šodien ir iespēja godam un ar peļņu pabeigt kādu iespaidīgu projektu vai darbu, pie kura esi ilgstoši strādājis. Visus tavus ierosinājumus vadība akceptēs bez ierunām, kas neizmērojami uzlabos tavu emocionālo fonu.

Horoskops skorpionam

Šodien vēlēsies meklēt jutekliskas baudas un ilgosies pēc dzīves priekiem. Tava dabas dotā spēja sajust briesmas palīdzēs izvairīties no lielākām nepatikšanām, tomēr savās izpausmēs ievēro mēru un distanci.

Horoskops strēlniekam

Vari ļauties izaicinošām un riskantām darbībām. Ja netiec galā ar situāciju, apstājies, bet neļaujies dusmām vai agresijai. Mēģini pavērot sevi no malas, tas līdzēs.

Horoskops mežāzim

Vēsā mierā dodies sava izredzētā mērķa virzienā, bet neaizraujies ar pārmērīgu ambīciju un neadekvātu prasību izvirzīšanu. Visas attiecības dibini pēc principa – nenodari otram to, ko pats nevēlies saņemt.

Horoskops ūdensvīram

Ja tev izdodas izsisties pa karjeras kāpnēm, pārāk nesapriecājies un nesaceries, jo statusam līdzi nāks arī lieli izdevumi un iespaidīga stresa deva. Pierastajos rutīnas darbos sajutīsi skābekļa pieplūdumu, kas atmodinās nedaudz noslāpušo interesi par pienākumiem.

Horoskops zivīm

Šodien var uznākt neatvairāma vēlme visu fundamentāli un krasi pamainīt – sākot no sava izskata līdz pat savai iekšējai būtībai. To būtību jau diez vai izdosies nomainīt, bet visas pārējās lietas ies kā smērētas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zagļi

Fiktīvos lauksaimniecības tehnikas darījumos no zemniekiem izkrāpti vairāk nekā 40 000 eiro

Fiktīvos lauksaimniecības tehnikas darījumos no zemniekiem izkrāpti vairāk nekā 40 000 eiro 4

Krāpnieku slazdos iekritušas vairākas zemnieku saimniecības, kas fiktīviem tirgotājiem par lauksaimniecības tehniku pārskaitījušas vairākus desmitus tūkstošus latu. Noziedznieki internetā piedāvāja pārdot traktorus un citu tehniku, kuras tiem nemaz nav un saņēma avansa maksājumus. Policija sākusi kriminālprocesu, tikmēr lauksaimnieku organizācijas aicina zemniekus nebūt lētticīgiem.

Vīrietis dažu stundu laikā divreiz nonāk policijas iecirknī

Vīrietis dažu stundu laikā divreiz nonāk policijas iecirknī

10. aprīlī neilgi pēc pulksten 3.00 naktī Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki pamanīja kādu vīrieti Āgenskalnā, kurš piegāja pie stāvēšanai novietota velosipēda, uzkāpa uz tā un sāka braukt. Vīrietis, ieraugot policijas darbiniekus, strauji nogriezās. Dažus metrus tālāk viņš nokāpa no velosipēda, atstāja to pie kādas sētas un strauji devās prom.

Zādzību skaits no mājokļiem svētkos un nedēļas nogalēs palielinās par 23%

Zādzību skaits no mājokļiem svētkos un nedēļas nogalēs palielinās par 23%

Svētkos un nedēļas nogalēs pēdējo trīs gadu laikā pieteikto atlīdzību skaits par zādzībām no mājokļiem palielinās par 23%, liecina apdrošināšanas sabiedrības BALTA  dati. Vidējā atlīdzības summa, kas izmaksāta par šādiem negadījumiem, sasniedz tūkstoti eiro, savukārt lielākā summa bijusi vairāk nekā 100 000 eiro.

Bez Tabu policijai nodod labdarības kastu apzadzēju foto. Likumsargi aicina cilvēkus nebūt vienaldzīgiem

Bez Tabu policijai nodod labdarības kastu apzadzēju foto. Likumsargi aicina cilvēkus nebūt vienaldzīgiem 2

Pērnajā nedēļā kāda skatītāja pamana to, kā pāris cilvēki no kastes, kurā cilvēki var atdot labdarībai sev nevajadzīgās drēbes, maisus ar mantām nevis liek iekšā, bet gan ņem ārā. Pēc aizrādījuma maisi tiek atlikti atpakaļ. No savstarpējām sarunām noprotams, ka šie cilvēki uz šejieni čiept mantas brauc regulāri. Aculieciniece paspēj darboņus nofotografēt. Te rodas jautājums, ko darīt ar šiem foto, vai tie policijai var palīdzēt noķert iespējamos ļaundarus un kāda ir noteiktā kārtība, kā rīkoties?

Ja esi cietis no šo sieviešu pretlikumīgām darbībām, ziņo!

Ja esi cietis no šo sieviešu pretlikumīgām darbībām, ziņo!

Šā gada martā Liepājā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki aizturēja divas sievietes, kuras vairāku mēnešu garumā Liepājas pilsētas maršruta autobusos nodarbojās ar kabatzādzībām, pārsvarā apzogot vecāka gadagājuma cilvēkus.

Policija meklē attēlā redzamo personu

Policija meklē attēlā redzamo personu 1

Pagājušā gada 14.novembrī ap plkst. 15:00 no tirdzniecības centra ”Akvārijs” kāda veikala telpām, Saldū, Striķu ielā nozagtas mobilās uzlādes iekārtas un vairākas USB atmiņas, radot veikalam aptuveni 100 eiro lielus materiālos zaudējumus.

Iespējams, gada “neaptēstākais” noziedznieks! Zaglis nozieguma vietā izdomā nosnausties

Iespējams, gada "neaptēstākais" noziedznieks! Zaglis nozieguma vietā izdomā nosnausties

Ne reizi vien vēstīts par atgadījumiem, kad zagļi izcēlušies ar īpašu neveiklību, piemēram, notikuma vietā atstājot savus dokumentus, tālruni vai ko citu, kas vēlāk palīdzējis policistiem ātri atklāt noziegumu. Pagājušās nedēļas beigās Pārdaugavas likumsargi aizturējuši zagli, kas zādzības vietā, ja tā varētu teikt, atstājis pats sevi.

Par telefona zādzību kādā Vecrīgas klubā aizturēts vīrietis

Par telefona zādzību kādā Vecrīgas klubā aizturēts vīrietis

Šonakt Rīgas pašvaldības policijas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci pie kāda naktskluba pamanīja lielu rosību. Uz notikuma vietu bija atbraukušas divas apsardzes ekipāžas, savukārt apsargi staigāja apkārt un izskatījās, ka viņi kādu meklē.