Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

zādzības

Garnadzis teju katru dienu apzog veikalu Jūrmalā, taču sodīts netiek

Garnadzis teju katru dienu apzog veikalu Jūrmalā, taču sodīts netiek 17

Stāstu par neapskaužamu situāciju savā darba vietā raidījumam “Degpunktā” uzticējusi pārdevēja no Kauguru apkaimes, Jūrmalā. Sieviete teju katru dienu kliegšus dzen prom zagli, kas nāk un ņem, ko grib, taču netiek sodīts par zādzībām. Policija skaidro, ka šogad veiktās izmaiņas likumdošanā alus pudeļu zādzību traktē par maznozīmīgu noziegumu.

Vecrīgā videonovērošanas kameru priekšā apzog snaudošu tūristu

Vecrīgā videonovērošanas kameru priekšā apzog snaudošu tūristu 5

Galvaspilsētā izvietotās videonovērošanas kameras bieži palīdz likumpārkāpējus pieķert nozieguma brīdī, bet diemžēl ne vienmēr sodīt. Policisti ar kameru palīdzību fiksējuši zādzību un mirkli vēlāk aizturējuši arī pašu garnadzi, taču, par lielu nožēlu, ļaundari drīz vien nācies atbrīvot.

Par bruņotu laupīšanu Ludzā aiztur divus vīriešus

Par bruņotu laupīšanu Ludzā aiztur divus vīriešus 1

Šonedēļ aizdomās par februārī Ludzā pastrādātu bruņotu laupīšanu aizturēti divi vīrieši, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP)Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Ilga Teivāne-Treinovska.

"Es baidos par bērniem! Mazums, nosit tos bērnus!" Bolderājas iedzīvotāji piedzīvo garnadžu "uzlidojumu"

"Es baidos par bērniem! Mazums, nosit tos bērnus!" Bolderājas iedzīvotāji piedzīvo garnadžu "uzlidojumu" 3

Bolderājas iedzīvotāji spiesti paši cīnīties ar garnadzi, kurš regulāri apciemo vienu konkrētu ielu. Dažu Ievas ielas iedzīvotāju piemājas šķūņi dažu mēnešu laikā piedzīvojuši vismaz trīs zagļu uzlidojumus. Ceturto pirms pāris dienām novērsis kāds mantu glabātuves saimnieks, bet diemžēl pašu ļaundari tā arī nav noķēris.