Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Zādzība

"Uzticējos un uztvēru kā ģimenes locekli!" Ilggadēju dzīvokļa apkopēju pieķer vērienīgā zagšanā, summa pārsteidz

"Uzticējos un uztvēru kā ģimenes locekli!" Ilggadēju dzīvokļa apkopēju pieķer vērienīgā zagšanā, summa pārsteidz 64

Pēc tam, kad rīdzinieks Felikss sāka saprast, ka no viņa dzīvokļa pazudusi daļa skaidras naudas uzkrājumu, miteklī viņš izvietoja novērošanas kameru. Ar tās palīdzību pieķēra zādzībā mājkalponi, kuru nodarbināja 12 gadus un kura šķita uzticama. Apzagtais vīrietis šokēts, ka ko tādu varēja pastrādāt cilvēks, kuru uzskatījis jau kā ģimenes locekli. Pārrunās ar darbinieci viņa vēlāk atzinusies ļoti iespaidīgas naudas summas zādzībā vairākās zagšanas epizodēs.

Var zagt un palikt nesodīts? Alūksnes pusē "patīra" svešu mežu; policija atsaka kriminālprocesu par vējā gāztu koku zagšanu

Var zagt un palikt nesodīts? Alūksnes pusē "patīra" svešu mežu; policija atsaka kriminālprocesu par vējā gāztu koku zagšanu 29

Alūksnes novada privāta meža īpašnieks ziņo par patvaļīgu koku ciršanu un nozagšanu no viņa īpašuma. Lai gan Valsts policijai (VP) izdevies atrast iespējamo vainīgo un nozagto koksni, paši likumsargi tikai daļu no īpašuma savākto koku uzskata kā patvaļīgi cirstu. Par pārliecinoši lielāko daļu koku savākšanu kriminālprocesu neierosina, kā rezultātā arī īpašniekam nodarītais kaitējums fiksēts daudz mazāks, nekā saimnieks vēlētos.

Neatļauti treniņi, kameras zādzība, pakaļdzīšanās Rēzeknē! Spraigi notikumi, atmaskojot sporta klubu

Neatļauti treniņi, kameras zādzība, pakaļdzīšanās Rēzeknē! Spraigi notikumi, atmaskojot sporta klubu 100

Rēzeknē aiz aizlīmētiem logiem, ignorējot Covid-19 izplatības mazināšanas nolūkā noteikto aizliegumu, fitnesa klubā pulcējas un aizvada treniņus, ziņo Rēzeknes iedzīvotāja. Pieķerts likumpārkāpumā, iestādes saimnieks agresīvi patriec no telpām “Bez Tabu” komandu, atņem video kameru, kurā iemūžināti pārkāpumi, un metas bēgt. Žurnālisti, piesaistot policijas papildspēkus, notver fitnesa kluba saimnieku. Nu viņam nāksies atbildēt likuma priekšā. Atmaskojošā filmēšana “Bez Tabu” komandai izvēršas ļoti spraiga.