Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Horoskops aunam

Virtuālā pasaule tevi vilinās, tāpēc darbs ar iespēju uzturēties virtuālā vidē būs tieši atbilstošs tavam psihoemocionālajam noskaņojumam. Līdzsvaru iegūsi globālā tīmekļa kulta vietās.

Horoskops vērsim

Tavas iedomas skries pa priekšu racionālajam saprātam, tāpēc praktiskos un lietišķos uzdevumus būs pagrūti veikt vai tie vispār ir noliekami gaidīšanas režīmā. Jaunu plānu vai apņemšanos šodien neizdosies palaist dzīvē.

Horoskops dvīņiem

Jūtīgumam un emocionalitātei pieaugot, palielināsies tava interese par noslēpumaino, cilvēku mīklām un dabas mistērijām. Pat brienot savas dienišķās maizes pelnīšanas takas, būsi savu sapņu un atmiņu varā.

Horoskops vēzim

Šodien saasināsies tava intuīcija un dzīves norišu uztvere. Droši turpini pārdomas par pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvu tēmu, bet jaunas pazīšanās gan nevajadzētu dibināt.

Horoskops lauvai

Pievērs izmanību kādreiz izteiktām vēlmēm vai sapņiem, jo šodien ir iespēja piedzīvot to realizēšanos dzīvē. Garīgas un intelektuālas ievirzes pasākumi tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt naudas žūksnīti.

Horoskops jaunavai

Uz prāta asumu un ātrumu nevarēsi paļauties, tāpēc visas likmes jāliek uz izturību un apņēmību. Darījumi ar naudu ir jāpārceļ uz kādu citu dienu vai arī jālūdz kāda palīdzība, ja darīšana ar ļoti lielām summām.

Horoskops svariem

Šodien sevi neterorizē ar ierobežojumiem un nogurdinošiem pienākumiem. Tavus smagos pūliņus tāpat neviens neievēros un nenovērtēs. Atrodi kādu interesantu nodarbošanos tikai un vienīgi savam priekam.

Horoskops skorpionam

Dienai būs fantāziju, cerību un nereālu iedomu fons. Jaunus darbus šodien neuzsāc, jo pats būsi pagātnes atmiņu un izdzīvotās pieredzes gūstā, kas neļaus virzīt lietas oriģināli un novatoriski.

Horoskops strēlniekam

Šodien iegrozies tā, lai tev būtu brīva dienas kārtība. Pēc saviem ieskatiem organizēsi savas aktivitātes un, visticamāk, tām būs maz sakara ar amata pienākumiem un darba statusu.

Horoskops mežāzim

Šodien jutīsies aizmāršīgs un nespēka pārņemts, tāpēc iespēju robežās izbrīvē laiku pašsajūtas uzlabošanas procedūrām. Īpaši tonizējoši būs ūdens prieki vai galvas izvēdināšana to tuvumā.

Horoskops ūdensvīram

Jebkurā gadījumā un situācijā nevarēsi palikt vienaldzīgs pret citu cilvēku izteikto viedokli vai kritiku. Cerēsi uz brīnumu – domstarpību un problēmu atrisināšanos bez tavas līdzdalības.

Horoskops zivīm

Jebkura darbība, kura rosina tavu iztēli un palīdz tai izpausties būs piemērota šodienas enerģētikai. Svarīgu personīgo plānu realizācija vai lēmumu pieņemšana gan būs vēl uz kādu brīdi jāatliek.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
X Faktors

Pastāsti draugiem:

Par X Faktoru

X Faktors ir televīzijas realitātes šovs, kura mērķis ir attīstīt jaunus dziedošos talantus.

Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai.

Pasaules pieredze rāda, ka X Faktora dalībnieki pēc šova gūs panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs, kļūstot par pārdotākajiem ierakstiem. Šovs TV ekrānos būs redzams kanālā TV3 rudenī.

X Faktors

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Noslēpumu plīvurs krīt! Atklāti visi trīs “X Faktora” žūrijas dalībnieki

Noslēpumu plīvurs krīt! Atklāti visi trīs "X Faktora" žūrijas dalībnieki 9

TV3 dziedošo talantu šova “X Faktors” žūrijas sastāvs ir pilnībā atklāts. Multiinstrumentālists un mūzikas producents Reinis Sējāns kopā ar grupas “Prāta vētra” ierakstu kompānijas un menedžmenta vadītāju Aiju Auškāpu un latviešu mūziķi, dziedātāju un trombonistu Intaru Busuli strādās pie tā, lai radītu jaunus talantus.

Zināms pirmais “X Faktora” žūrijas loceklis

Zināms pirmais "X Faktora" žūrijas loceklis 4

TV3 vērienīgā jauno dziedošo talantu šova “X Faktors” dalībniekus vērtēs patiesi profesionāla žūrija, un, bungu skaņām rībot, ziņojam, ka žūrijas sastāvā būs starptautisku pieredzi guvušās latviešu grupas “Prāta vētra” ierakstu kompānijas un menedžmenta vadītāja Aija Auškāpa. Šonedēļ xfaktors.lv prognožu spēlē tiks atklāti vēl divi žūrijas vārdi.

VIDEO: dāmas, kūstiet! Vīri ar ģitārām “X Faktora” atlasē

VIDEO: dāmas, kūstiet! Vīri ar ģitārām "X Faktora" atlasē 5

Viņi dzied (skaisti vai nē, to vērtējiet jūs), turklāt paralēli tam strinkšķina ģitāru. Kādam tas pat ir maizes darbs, citam vienkārši nepiepildīts sapnis. Piedāvājam aplūkot “X Faktora” dalībniekus, kuri žūrijas priekšā stājās ar visiem labi pazīstamo mūzikas instrumentu padusē.

VIDEO: viņi vismaz mēģināja… “X Faktora” ne tik veiksmīgie piemēri

VIDEO: viņi vismaz mēģināja... "X Faktora" ne tik veiksmīgie piemēri 16

Atlicis vairs tikai nedaudz vairāk par mēnesi, kad kanālā TV3 varēsim skatīt pasaulē slaveno dziedošo talantu šovu “X Faktors”, kurā atklāsies jauni pašmāju talanti. Taču, kamēr vēl gaidām tā parādīšanos zilajos ekrānos, piedāvājam kārtējo atstaku uz to, kā mums klājās atlasēs. 

Kuri pašmāju speciālisti būs “X Faktora” žūrijā?

Kuri pašmāju speciālisti būs "X Faktora" žūrijā? 5

Kopš paziņojām, ka beidzot arī Latvijā būs grandiozais šovs “X Faktors”, izskanējuši daudz minējumu par to, kas būs žūrijā. Vai arī tev ir idejas, kuri tie būs Latvijā? Dodies uz xfaktors.lv – prognozē žūriju, kā arī piesakies skatītājos uz vērienīgā šova filmēšanu klātienē!

Vietu “X Faktorā” kāro arī TV3 kāzu šova zvaigzne Ieva Janiševa

Vietu "X Faktorā" kāro arī TV3 kāzu šova zvaigzne Ieva Janiševa 6

Laiks nestāv uz vietas, un nu jau var teikt, ka pavisam drīz kanāls TV3 saviem skatītājiem piedāvās pasaulē populāro dziedošo talantu šovu “X Faktors”. Bet līdz tam vēl nedaudz jāpaciešas, tāpēc pamazām iepazīstinām ar tā potenciālajiem dalībniekiem. Uz atlasi Jelgavā bija ieradusies arī kanāla TV3 šova “Kāzu gūstā” zvaigzne Ieva Janiševa.

Ikdienā glābj cilvēkus, bet brīvajā laikā – dzied! “X Faktoru” gatavs iekarot arī “UgunsGrēka” fināla sērijas zvaigzne Normunds

Ikdienā glābj cilvēkus, bet brīvajā laikā - dzied! "X Faktoru" gatavs iekarot arī "UgunsGrēka" fināla sērijas zvaigzne Normunds 3

Viņš ir gatavs darīt jebko, lai piepildītu savu sapni. Iepriekš viņu esam manījuši pašmāju seriālu konkursos (piedalījies gan “UgunsGrēka” aktieru, gan arī “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursos), nu ar ģitāru padusē ir gatavs iekarot arī simpātijas ar savu balsi gaidāmajā dziedošo talantu šovā “X Faktors”. Tiem, kas nepazīst – Normunds Blauvs no Teikas.

“X Faktora” atlasi Rīgā “atšķaida” reperis Maru no Bauskas

"X Faktora" atlasi Rīgā "atšķaida" reperis Maru no Bauskas 3

Viņš sevi agrāk dēvēja par Marusso, bet nu jau ilgāku laiku pazīstams kā Maru. Īstajā vārdā Māris Žeikars ir no Bauskas, un savus spēkus nolēma izmēģināt slavenā televīzijas dziedošo talantu šova “X Faktors” atlasē Rīgā, kur atšķirībā no citiem ne tikai dziedāja, bet arī repoja. Piedāvājam nelielu sarunu ar viņu, kā arī lūdzām demonstrēt, uz ko tad Māris spējīgs.

Pēc piedzīvotajām balss problēmām Sabīne Geiba (ex. Berezina) cierē uz ”X Faktoru” jaunā ampluā

Pēc piedzīvotajām balss problēmām Sabīne Geiba (ex. Berezina) cierē uz ''X Faktoru'' jaunā ampluā 16

Vairāk nekā 1000 dalībnieku atlasēs, bet tālāk tiks vien daži. Pasaules slavenais televīzijas šovs “X Faktors” pietauvojies arī Latvijā, un tas kanālā TV3 būs skatāms jau rudenī. Starp pretendentiem manāmi arī daudzi jau iepriekš iepazīti mākslinieki, un viena no tādām ir televīzijas šova “Okartes skatuve” zvaigzne Sabīne Geiba (ex. Berezina).

“X Faktora” uzvarētāju gaida prāva naudas summa

"X Faktora" uzvarētāju gaida prāva naudas summa 2

Rudenī kanāls TV3 sāks rādīt pasaulē lielu atpazīstamību ieguvušais dziedošo talantu šovs “X Faktors”, kura publiskā atlase Latvijā jau notikusi. Līdz ilgi gaidītajam notikumam ir vēl daudz neatbildētu jautājumu, bet vienu no tiem atbildēsim šodien – ko tad iegūs šova uzvarētājs!?