Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

X Faktors 2021

“Nespēju noticēt, ka tas notiek ar mani.” Diāna Ose pēc uzstāšanās nebeidz trīcēt un ļaujas prieka asarām

“Nespēju noticēt, ka tas notiek ar mani.” Diāna Ose pēc uzstāšanās nebeidz trīcēt un ļaujas prieka asarām 3

Ikvienam ”X Faktora” pretendentam ir savs stāsts, kas motivējis uzsākt dziedāt, katram ir savi elki mūzikā, cilvēki, kuri ar savu piemēru motivē kļūt labākiem un labākiem. Diāna Ose bērnībā skatījusies meksikāņu seriālus un skaistā aktrises, dziedātājas Talijas, kuru iepazinām seriālā “Rozalinda”, balss radījusi vēlmi būt kā seriālu zvaigznei.

“Veselība pirmajā vietā!” Loreta Klibiķe zaudē 50 kilogramus liekā svara un atgriežas uz “X Faktora” skatuves

“Veselība pirmajā vietā!” Loreta Klibiķe zaudē 50 kilogramus liekā svara un atgriežas uz “X Faktora” skatuves 49

”X Faktora” trešajā sezonā iepazinām jauno dziedātāju Loretu Klibiķi, kura piedalījās šovā, lai pierādītu, ka balss un ”modeles augums” var pastāvēt atsevišķi. Pēdējo pusotru gadu Loreta veltījusi savai veselībai, šķīrusies no 50 kilogramiem liekā svara un jūtas, ka var apgāzt pasauli ar kājām gaisā! Skaistās balss īpašniece atgriežas uz ”X Faktora” skatuves!

“X Faktora” pretendents Marks Senkovs: Man neliekas normāli, ka alkohols, lamāšanās un izvirtība ir kā dzīves norma

“X Faktora” pretendents Marks Senkovs: Man neliekas normāli, ka alkohols, lamāšanās un izvirtība ir kā dzīves norma 1

Dziedātāju Marku Senkovu šova ”X Faktors” mentors Reinis Sējāns raksturoja kā labu un godīgu cilvēku. Tas mūziķim ir liels kompliments, jo augstāk par visu apkārtējos viņš vērtē garīgumu. Marks nodarbojas ar mūziku, velta laiku ģimenei, savai meitenei, kā arī apmeklē baznīcu. Dziedātājs saka, ka laimīgs ir vienmēr, jo laime ir izvēle!

Ar ko pārsteigs “X Faktora” otrā TV atlase? Iepazīsti dalībniekus!

Ar ko pārsteigs “X Faktora” otrā TV atlase? Iepazīsti dalībniekus!

Jau svētdien, 19. septembrī, kanālā TV3 un televīzijā Go3 būs skatāms vērienīgākā muzikālā šova “X Faktors” otrais TV atlases raidījums, kura laikā iepazīsimies ar deviņpadsmit jaunajiem talantiem, kuri ir gatavi cīnīties, lai iegūtu galveno balvu – 10 000 eiro un ekskluzīvu līgumu ar pasaulē vadošo mūzikas ierakstu kompāniju ”Universal Music Group”.

Elizabete Matvejeva pārdzīvo par Auškāpas vērtējumu: Iespējams, pārāk daudz enerģijas, varbūt tā nebija mana dziesma

Elizabete Matvejeva pārdzīvo par Auškāpas vērtējumu: Iespējams, pārāk daudz enerģijas, varbūt tā nebija mana dziesma 11

Viena no šā gada neatlaidīgākajām šova ”X Faktors” pretendentēm ir 19 gadus vecā Elizabete Matvejeva. Jauniete pārvarēja bailes, vilšanos no “X Faktora” trešās sezonas rezultāta un atgriezās, lai pierādītu, ka ir tā vērta! Trešajā sezonā jaunietes likteni šovā izlēma Aija Auškāpa un šogad TV atlasē viņa vienīga meitenei teica – NĒ! Elizabete stāsta par skolu, vasaras darbu, “X Faktoru”, mūziku un nākotni!