Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

X faktors 2019

“X Faktora” zvaigzne Reinis Liepa pilnībā atteicies no alkohola un bohēmas

“X Faktora” zvaigzne Reinis Liepa pilnībā atteicies no alkohola un bohēmas 5

Šova ”X Faktors” zvaigzne, grupas ”Street Conference” līderis Reinis Liepa aktīvi strādā pie jauna muzikāla materiāla, daudz laika pavada meditējot, baudot dabu kopā ar dēlu un mīļoto sievieti Veltu. 2020. gads nesis vairākas korekcijas mūziķa dzīvē – viņš atteicies no alkohola lietošanas, mūžībā devusies viņa mamma, kas motivē Reini vēl vairāk pievērsties veselībai.

Video: “X Faktorā” iepazītā Diona Liepiņa izdod dziesmu “Nestunda”

Video: “X Faktorā” iepazītā Diona Liepiņa izdod dziesmu “Nestunda”

”Zelta mikrofona” rīkotā jauno izpildītāju konkursa ”Ondo.lv Mūzikai” 1. kārtā uzvarēja Diona Liepiņa, kura par balvā iegūtajiem līdzekļiem laidusi klajā savu jaunāko veikumu – dziesmu ”Nestunda”. Šī ir dziesma, kuras vārdos ietērpts ļoti daudz dažādu simbolu un skaidrojumu, taču katrs to aizvien var uztvert citādāk.

“X Faktorā” iepazītā Anna Krista Ostrovska Latvijas “beer pong” čempionātā ieguvusi trešo vietu

“X Faktorā” iepazītā Anna Krista Ostrovska Latvijas “beer pong” čempionātā ieguvusi trešo vietu

Šovā ”X Faktors” iepazītā dziedātāja Anna Krista Ostrovska ne tikai velta laiku mūzikai, bet arī savam hobijam – ”beer pong” spēlei. Šogad mūziķe piedalījusies Latvijas “beer pong” čempionātā un to arī tiesājusi. “Beer pong” ir alus dzeršanas spēle, kuru var spēlēt arī ar bezalkoholiskajiem dzērieniem – uzvar komanda, kura vairāk reizes trāpa bumbiņu pretinieku komandas glāzēs.

Foto: Elīna Gluzunova uzmirdz īpaši sievišķīgā tēlā

Foto: Elīna Gluzunova uzmirdz īpaši sievišķīgā tēlā 1

Dziedātāja, šova ”X Faktors” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova dievina ļauties sievišķīgām pārvērtībām un iejusties dažādos tēlos. Šoreiz skaistā mūziķe publiskojusi sievišķīgas fotogrāfijas no jaunākās fotosesijas.