Pirmdiena, 18. oktobris

Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

X Faktora TV atlase

Parabobslejiste Annija par dalību “X Faktorā”: Es ticu, ka divi NĒ pasargāja mani

Parabobslejiste Annija par dalību “X Faktorā”: Es ticu, ka divi NĒ pasargāja mani

”X Faktora” televīzijas atlases pēdējā kārtā daudzus skatītājus pozitīvi pārsteidza parabobslejiste Annija Krūmiņa, kuras skarbais dzīvesstāsts nesagrāva sportisti, bet tieši pretēji – izveidoja par spēcīgu, dzīvespriecīgu, gudru sievieti. Annijas skaistā balss, izjustais dziedājums uzrunāja daudzus, tāpēc lielu pārsteigumu sagādāja žūrijas lēmums neļaut Annijai turpināt dalību šovā.

Arvis Ansbergs piedalās šovā, lai piepildītu meitiņas sapni

Arvis Ansbergs piedalās šovā, lai piepildītu meitiņas sapni 5

”X Faktors” var kalpot kā bērnu sapņu piepildījums, īpaši, ja tētis atceras savus solījumus un pilda apsolīto. Apmeklējot pirmās ”X Faktora” sezonas finālu Arvis apsolīja savai mazajai meitiņai, ka nākamajā sezonā piedalīsies pats. Te nu viņš ir!

Pieredzējušais baļļu muzikants Artūrs sevi salīdzina ar Lauri Reiniku

Pieredzējušais baļļu muzikants Artūrs sevi salīdzina ar Lauri Reiniku 19

Ballīšu muzikanti reizi pa reizei nespēj samierināties tikai ar ierasto publiku, bet vēlas darīt ko vairāk un uzstāties ne tikai zaļumballēs, bet iekarot vietu uz lielās skatuves. Lielisks veids sevis parādīšanai ir šovs ”X Faktors”. To apzinās trīsdesmit gadus vecais Artūrs Zvirbulis.

Ratiņkrēsls nav šķērslis, lai piepildītu sapņus! “X Faktorā” piedalās Latvijā vienīgā parabobslejiste Annija Krūmiņa

Ratiņkrēsls nav šķērslis, lai piepildītu sapņus! “X Faktorā” piedalās Latvijā vienīgā parabobslejiste Annija Krūmiņa 26

”X Faktors” ir vieta, kur tiek gaidīts ikviens, kuram ir sapņi un vēlmes strādāt, lai šos sapņus piepildītu. Divdesmit trīs gadus vecā Annija Krūmiņa dzīvo Talsos un jau piecus gadus pārvietojas ratiņkrēslā. Tas nav salauzis skaisto sievieti, tieši otrādi, motivējis vairāk censties un pierādīt ikvienam, ka viņa var gūt panākumus.