Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. augusts

Rudīte, Everts

Horoskops aunam

Šodienai nebūvē pārāk tālejošus plānus, jo tie var nepiepildīties un tad sekos vilšanās, kas ietekmēs arī visas pārējās tavas dzīves sfēras. Saņemtās ziņas neuztver pārāk nopietni un ļauj tām nosēsties tavā apziņā, pirms kaut ko uzsāc šajā sakarā.

Horoskops vērsim

Šodien tev jāļaujas plūsmai un nevajag sevi apgrūtināt ar problēmu risināšanu, kuras pastāv ārpus tavas kompetences un iespēju robežām. Mēģinājumi iesaistīties svešu problēmu risināšanā var radīt finansiālus zaudējumus.

Horoskops dvīņiem

Iespējams saņemsi norādījumu vai piedāvājumu uzņemties papildus darba pienākumus un atbildību. Mēģini novilcināt vai atlikt lēmuma pieņemšanu. Darbā šodien jāturas sava amata un pilnvaru robežās un to pārsniegšana netiks pienācīgi atalgota.

Horoskops vēzim

Pievērs uzmanību jaunajiem un potenciāli peļņu nesošajiem darba piedāvājumiem kā arī neatsaki tikšanās vai pārrunas par sadarbības jautājumiem. Šodien aizsāktais būs labumus un peļņu sološs.

Horoskops lauvai

Šodien liec lietā visu jauno informāciju, kura nonāk tavā redzes vai dzirdes lokā. Arī no jauna iepazītie cilvēki ir kārtīgi jāiegrāmato savos kontaktos, jo caur viņiem iespējams pavērsies plaši apvāršņi.

Horoskops jaunavai

Neatļaujies paiet garām, ja skaidri apzinies, ka vari konkrētajā situācijā kaut ko uzlabot. Tas attiecas arī uz svešiem cilvēkiem. Personīgajās attiecībās filozofiska pieeja palīdzēs kontrolēt emocijas un vārdus.

Horoskops svariem

Ja izvēlēsies laiku veltīt savu personīgo interešu apmierināšanai, dari to ar vērienu. Visi pirkumi solās būt veiksmīgi un ilgi kalpojoši, bet izklaides pasākumi - atmiņā paliekoši.

Horoskops skorpionam

Šodien nevarēsi izvēlēties, vai nodoties darba lietām vai tomēr atļauties nodarboties ar personīgo jautājumu kārtošanu. Esi piesardzīgs personīgajās attiecībās, kuras var ietekmēt tavu profesionālo reputāciju.

Horoskops strēlniekam

Šodien būsi īpaši meistarīgs jaunu kontaktu dibināšanā, īpaši ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Šo panākumu atslēga slēpsies tavā atklātajā valodā un nesamākslotajā uzvedības stilā. Vari uzņemties iniciatīvu tālāko attiecību veidošanā.

Horoskops mežāzim

Personīgo attiecību sfērā pie apvāršņa parādīsies jaunas sejas, kuras tev var ļoti iepatikties. Pastāv nopietna iespēja veidot tālejošas attiecības, tikai prātīgi ar ģimenes pienākumu un romantisko jūtu sabalansēšanu.

Horoskops ūdensvīram

Saplāno savu dienu tā, lai pēc iespējas vairāk sanāk uzturēties svaigā gaisā vai ceļā. Tas mazinās tavu iekšējo spriedzi, kuru šodien būs pilnvērtīgi realizēt darbā. Ja esi ar sportu uz tu, šodien vari atļauties lielu slodzi un tikt pie labiem rezultātiem.

Horoskops zivīm

Ja esi sadomājis patērēties pēdējās vasaras preču izpārdošanās, nesteidzies ar pirkumiem un apsver to nepieciešamību, lai vēl ilgi nenāktos nožēlot izdoto naudiņu. Profesionālajā sfērā paeksperimentē ar taktikas maiņu, kas radīs jaunus impulsus radošajā domāšanā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

X Faktora zvaigznes

"Gribu kļūt par pasaules mūzikas zvaigzni" Savu lielo iespēju "X Faktorā" saredz arī trīskārtējā (!) Baltkrievijas "Eirovīzijas" nacionālās atlases dalībniece Jekaterina

"Gribu kļūt par pasaules mūzikas zvaigzni" Savu lielo iespēju "X Faktorā" saredz arī trīskārtējā (!) Baltkrievijas "Eirovīzijas" nacionālās atlases dalībniece Jekaterina 2

Latvijas ”X Faktora” priekšatlašu dalībnieku vidū varējām manīt arī citu valstu pārstāvjus, no kuriem daži uzskatāmi jau par diezgan pieredzējušiem māksliniekiem. Viena no tādām bija baltkrieviete Jekaterina Rudņickaja, kura no Minskas Jelgavā ieradusies speciāli, lai atrādītos mūsu žūrijai. Piedāvājam nelielu interviju uzreiz pēc viņas noklausīšanās.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

“Mans galvenais mērķis ir iedvesmot cilvēkus!” Uz “X Faktoru” tēmē arī paralimpiskā bobslejiste Annija Krūmiņa

“Mans galvenais mērķis ir iedvesmot cilvēkus!” Uz “X Faktoru” tēmē arī paralimpiskā bobslejiste Annija Krūmiņa 1

Jelgavas priekšatlase arī šogad pulcēja prāvu dziedāt gribētāju skaitu, un starp viņiem bija meitene, kas pirms dažiem gadiem autoavārijas dēļ zaudēja spēju staigāt. Taču tas Annijai Krūmiņai nav aizmiglojis pozitīvo skatu uz dzīvi, bet gan tieši pretēji – neskatoties ne uz ko, ir iespējams turpināt smelties dzīvesprieku ik dienas. Tāds ir arī viņas mērķis, nākot uz ”X Faktoru” – parādīt to arī citiem.

“Pametu vidusskolu, jo riebjas mācīties!” "X Faktora" priekšatlasē izceļas dumpiniece no Liepājas - 18 gadīgā Viktorija

“Pametu vidusskolu, jo riebjas mācīties!” "X Faktora" priekšatlasē izceļas dumpiniece no Liepājas - 18 gadīgā Viktorija 29

”X Faktora” priekšatlases dod iespēju sevi atrādīt kompetentai žūrijai un viņiem savu talantu. Liepājā viena no šovā startēt gribētājām bija arī 18 gadus jaunā Viktorija Ivanova, kura uz dalību cierēja arī pagājušajā gadā. Meitene, kura, pametusi mācības skolā, tagad bauda dzīvi un brīvību, kā arī grib sasniegt savu sen lolotu sapni – kļūt par dziedātāju.

Video: veterinārārste, kura iekaroja latviešu sirdis! Noskaties "X Faktora" superfinālistes Līgas Rīderes priekšatlases uzstāšanos

Video: veterinārārste, kura iekaroja latviešu sirdis! Noskaties "X Faktora" superfinālistes Līgas Rīderes priekšatlases uzstāšanos

Kad viņa ar Latvijas “X Faktora” pirmās sezonas uzvarētāju Arturu Gruzdiņu satikās priekšatlasēs Valmierā, kas norisinājās vietējā kultūras centrā, viņi viens otram novēlēja iekļūšanu šova finālā. Tas piepildījās ar uzviju, un ne velti – dziedošā veterinārārste Līga Rīdere momentā iekaroja skatītāju simpātijas. Piedāvājam ieskatīties priekšnesumā, kas viņai pavēra durvis, par kurām iepriekš varēja tikai sapņot.

Foto: daiļās "Tautumeitu" māsas Rancānes pavasari iesilda Apvienotajos Arābu Emirātos

Foto: daiļās "Tautumeitu" māsas Rancānes pavasari iesilda Apvienotajos Arābu Emirātos

Sieviešu diena šogad bija ļoti balta, taču mūsu sirdīs un prātos jau valda pavasaris. Daudzi izvēlas jau pirms laika ķert siltumu un saules starus ārzemēs, un to marta pirmajās dienās darīja arī “X Faktora” dalībnieces, māsas no grupas “Tautumeitas” – Asnate un Aurēlija – kopā ar vecākiem devās sildīties uz Tuvajiem Austrumiem.

Foto: Arturs Gruzdiņš Igaunijā uzstājas 10 tūkstošiem cilvēku

Foto: Arturs Gruzdiņš Igaunijā uzstājas 10 tūkstošiem cilvēku 5

Pagājušajā nedēļas nogalē Igaunija pārpildītajā “Saku” hallē lēma, ka viņu pārstāve šā gada “Eirovīzijā” būs operdziedātāja Elīna Nečajeva. Viens no tā vakara viesmāksliniekiem bija Arturs Gruzdiņš, kurš uzstājās kopā ar “Eesti otsib superstaari” (Estonia pop idol) uzvarētāju Rasmusu Ranvē.

Video: "X Faktora" uzvarētājs Arturs Gruzdiņš pirms basketbola spēles emocionāli izpilda Latvijas himnu

Video: "X Faktora" uzvarētājs Arturs Gruzdiņš pirms basketbola spēles emocionāli izpilda Latvijas himnu

26. februāra vakarā “Arēnā Rīga” norisinājās kvalifikācijas spēle FIBA Pasaules kausam basketbolā, kas 2019. gadā norisināsies Ķīnā. Tajā sacentās Latvijas un Turcijas izlases, un šajā mačā uzvaru ar rezultātu 79:70 svinēja mājinieki. Pirms spēles valsts himnas dziedāšana tika uzticēta “X Faktora” uzvarētājam Arturam Gruzdiņam.

Viss sākās ar vīriem, kuriem rozā mati! "X Faktora" dalībnieces aizstāv un kritizē

Viss sākās ar vīriem, kuriem rozā mati! "X Faktora" dalībnieces aizstāv un kritizē 1

Starp “Facebook” lietotājiem pie kādas publikācijas šonedēļ izcēlusies asa diskusija par netradicionālu ģērbšanās stilu Rīgas ielās. Ar to savā profilā dalījās arī “X Faktora” zvaigzne Alise Haijima, kura nosodīja šādu rīcību. Savukārt pie viņas publikācijas parādījās arī ļoti naidīgi komentāri, kur vienam no tiem atbalstu, nospiežot “Patīk”, izteica arī cita “X Faktora” dalībniece Dana Rubena.

Viens no skatītāju favorītiem "X Faktora" atlasēs - kā pēc šova dzīvo Kaupera dubultnieks Roberts Eihe?

Viens no skatītāju favorītiem "X Faktora" atlasēs - kā pēc šova dzīvo Kaupera dubultnieks Roberts Eihe? 1

Jau pēc pašas pirmās atrādīšanās uz “X Faktora” skatuves viņš Rīgas kinostudijā sacēla vēl iepriekš neredzētu vētru – cilvēki cēlās kājās, zibināja telefona gaismiņas un aplaudēja līdzi. Latvijai tika prezentēs izteikts Renāra Kaupera dubultnieks. Roberts Eihe šogad svinēs 18 gadu jubileju, kuru diez vai sagaidīs, būdams kā šova dalībnieks. Viņam kādam laikam esot gana.

Viena no "X Faktora" atlašu lielākajām sensācijām - četru oktāvu balss īpašnieks Gints Ristamecs, bauda slavu un koncertē pa visu Latviju

Viena no "X Faktora" atlašu lielākajām sensācijām - četru oktāvu balss īpašnieks Gints Ristamecs, bauda slavu un koncertē pa visu Latviju 3

Dziedošo talantu šovs “X Faktors” jau sen kā noslēdzies, bet, pateicoties tam, mums tika atrādīti vairāk dziedāt pratēji, par kuriem vairums iepriekš nemaz nebija dzirdējis. Viens no tādiem ir 55 gadus vecais frizieris no Valmieras ar fenomenālajām balss dotībām Gints Ristamecs, kurš, neskatoties uz neiekļūšanu šovā, turpina aktīvu mūziķa karjeru.