Otrdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

X Faktora krēslu izaicinājums

Ko pēc izkrišanas no “X Faktora” dara skatītāju mīlules Līga Priede un Jevgēnija Krupenkina?

Ko pēc izkrišanas no “X Faktora” dara skatītāju mīlules Līga Priede un Jevgēnija Krupenkina? 9

”X Faktora” krēslu izaicinājumā no šova izstājās daudzi skatītāju iemīļoti dziedātāji, tas radīja pārsteigumu un šoku ”X Faktora” vērotājos. Ir pagājis laiks un Skaties.lv sazinājās ar spilgtākajiem, talantīgākajiem dziedātājiem, kuri izkrita krēslu izaicinājuma kārtā, lai uzzinātu kā ievirzījusies viņu dzīve. Šoreiz uzzināsim ko pēc šova dara Līga Priede un Jevgēnija Krupenkina!

Video: dalībnieki, kurus Reinis Sējāns krēslu izaicinājumā atstāja aiz svītras

Video: dalībnieki, kurus Reinis Sējāns krēslu izaicinājumā atstāja aiz svītras

Noslēdzies šova ”X Faktors” krēslu izaicinājums, un ir kļuvuši zināmi visi divpadsmit otrās sezonas finālisti. Ja četri solisti kategorijā 16-25 varēja korķēt vaļā šampanieti un svinēt izdošanos, bija daudzi, kuru sapņi sabruka sīkās drumstalās. Noskaties dalībnieku video, kurus otrajā krēslu izaicinājuma kārtā izbrāķēja Reinis Sējāns.

Video: vokālās apvienības, kuras krēslu izaicinājumā nespēja līdz galam iekarot Intara Busuļa simpātijas

Video: vokālās apvienības, kuras krēslu izaicinājumā nespēja līdz galam iekarot Intara Busuļa simpātijas 3

Noslēdzies šova ”X Faktors” krēslu izaicinājums un kļuvuši zināmi visi divpadsmit otrās sezonas finālisti. Uzstāties grupu kategorijā ir gan liels pluss, gan mīnuss. Pluss, jo saņem emocionālu, morālu atbalstu, esot uz skatuves, mīnuss, jo mazākā kļūdiņa var izbojāt visas apvienības likteni šovā. Noskaties dalībnieku video, kurus beigu beigās otrajā krēslu izaicinājuma raidījumā izbrāķēja Intars Busulis.

Video: grupa “Carnelian” izpilda skarbu kantri dziesmu

Video: grupa “Carnelian” izpilda skarbu kantri dziesmu

”Carnelian” uz pārējo grupu fona izceļas ar Latvijai neraksturīgo kantri mūzikas stilu un līnijdejām. Jaunietes mīl kantri mūziku un sapņo par dalību Amerikā notiekošajā kantri mūzikas festivālā.