Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

WhatsApp

Izveidotas aplikācijas "WhatsApp" uzlīmes latgaliešu valodā

Izveidotas aplikācijas "WhatsApp" uzlīmes latgaliešu valodā 6

Mobilo tālruņu aplikācijas ”WhatsApp” lietotājiem ir iespēja kļūt latgaliskākiem, ikdienas saziņā ar draugiem, radiem un kolēģiem izmantojot īpaši izveidotās uzlīmes (stickers) latgaliešu valodā. Tās radījis ”Latgalīšu kulturys ziņu portals lakuga.lv” ar ASV dzīvojošā latgalieša, filantropa Pītera Aloiza Ragauša finansiālu atbalstu.

Ziņo "Degpunktā" reportierim un iegūsti balvas katru nedēļu

Ziņo "Degpunktā" reportierim un iegūsti balvas katru nedēļu

Raidījuma “Degpunktā” komanda šajā pavasarī vēlas tevi iepriecināt ar patiešām jauku ziņu – tagad iesūtot savu safilmēto vai uzbildēto ziņu par kādu no saviem novērojumiem “Degpunktā” reportierī Whatsapp, Telegram, vai “Degpunktā” reportieris sadaļā, piedalies balvas izlozē!

Izstāsti savu stāstu un kļūsti par "Degpunktā" reportieri!

Izstāsti savu stāstu un kļūsti par "Degpunktā" reportieri! 2

“Ja esi liecinieks krīzes situācijai, dabas stihijai, avārijai, ugunsgrēkam, noziegumam vai neparastam notikumam, nepaliec malā. Rīkojies atbildīgi – sauc palīgā vai palīdzi pats. Ja notikušo izdevies iemūžināt, sūti savu foto vai video “WhatsApp”, vai “Telegram” pa tālr.: 22000112. Izstāsti savu stāstu un kļūsti par “Degpunktā” reportieri!”

"Facebook" lietotāju skaits nupat sasniedzis jaunu rekordu

"Facebook" lietotāju skaits nupat sasniedzis jaunu rekordu 1

13 gadus kopš palaišanas un piecus gadus pēc viena miljarda lietotāju skaita sasniegšanas sociālais tīkls “Facebook” sasniedzis jaunu virsotni un jaunu rekordu lietotāju skaita ziņā. Proti, “Facebook” aktīvo lietotāju skaits sasniedzis divus miljardus!

Eiropas Komisija soda "Facebook" ar 110 miljonu lielu soda naudu

Eiropas Komisija soda "Facebook" ar 110 miljonu lielu soda naudu 1

Sociālo tīklu gigantam “Facebook” būs jāmaksā 110 miljonu eiro soda nauda – to piesprieduši Eiropas Savienības konkurences regulatori. Viņu skatījumā, “Facebook” sniedzis maldinošu informāciju par tiešsaistes saziņas lietotnes “WhatsApp” iegādes detaļām.