Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

VUGD

Kauguros deviņstāvu mājā aizdegas lifts; augšējo stāvu sirmgalvji spiesti kāpt pa kāpnēm

Kauguros deviņstāvu mājā aizdegas lifts; augšējo stāvu sirmgalvji spiesti kāpt pa kāpnēm

Kauguros deviņstāvu mājā Skolas ielā 55a jau ilgstoši notiek ķibeles ar liftu un nav paredzams, kuru dienu būs tā, ka no mājas varēs tikt bez problēmām. Diemžēl liela daļa augštāvā dzīvojošo ir tieši sirmgalvji un pēc 7. septembra ugunsgrēka lifta motortelpā, viņi ir pavisam norūpējušies par turpmāko ikdienas dzīvi, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Sabiedriskā transporta pieturā Jūrmalā nenoskaidrotos apstākļos aizdegas automašīna

Sabiedriskā transporta pieturā Jūrmalā nenoskaidrotos apstākļos aizdegas automašīna

7. septembra agrā rītā Emīla Dārziņa ielā, iepretim Ķemeru kūrorta vēsturiskajam centram, kādas vieglās automašīnas vadītājs piestāja autobusa pieturā. Kaut kas nelāgs bija noticis ar viņa transportlīdzekli. Pēc brīža Jūrmalas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma zvanu, ka spēkrats aizdedzies un steidzami nepieciešama palīdzība.

Sadursmē ar kravas automašīnu bojā iet motociklists

Sadursmē ar kravas automašīnu bojā iet motociklists 1

6. septembrī krēslas stundā, kad redzamība uz autoceļiem vairs neļāva objektīvi spriest par distanci starp braucamrīkiem, smagā sadursmē uz šosejas Rīga-Bauska, iekļuva kāds motociklists. Viņš ietriecās lietuvieša vadītā kravas automašīnā, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Ikšķilē no degošas mājas nākas glābt kaislīgu smēķētāju

Ikšķilē no degošas mājas nākas glābt kaislīgu smēķētāju 1

Ikšķiles pusē kāds vīrietis iedzīvotājiem jau ilgstoši nedod mieru, regulāri alkohola reibumā rīkojot arī skandālus. TV3 raidījuma ”Degpunktā” komandai uzdzīves mīļotāju neizdevās sastapt, jo, kā pieļāva vietējie dzīvotāji, viņš varētu būt aizvests uz slimnīcu. 4. septembrī vīrieša mājās izcēlies nopietns ugunsgrēks.

Tukuma mežā izglābts apmaldījies cilvēks

Tukuma mežā izglābts apmaldījies cilvēks

Svētdien ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Tukumā, kur cilvēks bija apmaldījies mežā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Teikā kādā pamestā mājā, iespējams, bezpajumtnieki iekur ugunskuru

Teikā kādā pamestā mājā, iespējams, bezpajumtnieki iekur ugunskuru

12. augusta naktī Rīgā, Teikā, izcēlies ugunsgrēks kādā mājā, kura līdz šim vietējiem iedzīvotājiem šķitusi pamesta, un tajā pat bijis aizliegts uzturēties. Mājas telpās bijusi ierīkota ugunskura vieta un tam blakus degvielai līdzīgs šķidrums, stāsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Doles salā nodeg 80 kvadrātmetru liela koka privātmāja

Doles salā nodeg 80 kvadrātmetru liela koka privātmāja

Iespaidīgs dūmu mutulis, kas 5. augusta pēcpusdienā pacēlās virs Doles salas, lika apkārtējiem panervozēt, jo sākotnēji nebija skaidrs, vai kāds kurina milzu ugunskuru, vai tomēr aizdegusies kāda celtne. Diemžēl drīzumā noskaidrojās, ka tomēr ugunsnelaime piemeklējusi kādu privātmāju, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Inčukalnā pāris dzirksteles aizdedzina labības lauku

Inčukalnā pāris dzirksteles aizdedzina labības lauku 1

Iespaidīgu ugunsgrēku labības laukā 4. augustā kā pirmie steidza dzēst Inčukalna brīvprātīgie ugunsdzēsēji, jo tieši viņu depo atradās vistuvāk. Vairākus hektārus ar ražu izdevās nosargāt, taču par vienu tehnikas vienību kādam lauksaimniekam tagad ir mazāk, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Dūmu detektors paglābj kādu sirmgalvi Ulbrokas ielā

Dūmu detektors paglābj kādu sirmgalvi Ulbrokas ielā

3. augusta naktī glābēju palīdzība bija nepieciešama iedzīvotājiem Rīgā, Ulbrokas ielā. Kāda sirma kundze uz plīts bija atstājusi vārīties maltīti, bet pati devusies gulēt. Degšanas platība nebija liela, un par to jāpasakās dūmu detektora spalgajam troksnim, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Teikā kādā daudzstāvu mājas pagalmā aizdegas atkritumu kaudze

Teikā kādā daudzstāvu mājas pagalmā aizdegas atkritumu kaudze

Ūnijas ielā vairāku namu vecākie jau kādu laiku cīnās par sava pagalma pārbūvi, lai novērstu sasāpējušos problēmu. Proti, daži cilvēki ir ierīkojuši nelegālu izgāztuvi kādā nostūrī, lai nebūtu jāmaksā par atkritumu izvešanu. 3. augustā drazas un vecās mēbeles pēkšņi aizdegās, radot bīstamu situāciju apkārtnes iedzīvotājiem, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Ādažos sadeg privātmāja

Ādažos sadeg privātmāja 2

Nepatīkamu nakti pavadīja Ādažu apkaimes iedzīvotāji Stapriņos. Milzīgs ugunsgrēks bija pārņēmis māju Zelta ielā, un operatīvo dienestu sirēnas apkārtnē skanēja līdz pat rītausmai. Viens dvīņu mājas gals sadega pilnībā, taču otra puse vēl ir apdzīvojama, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

"Rīgas mežos" šovasar dzēsti 47 ugunsgrēki kopumā 35 hektāru platībā

"Rīgas mežos" šovasar dzēsti 47 ugunsgrēki kopumā 35 hektāru platībā

Pašvaldības uzņēmuma “Rīgas meži” apsaimniekotajās teritorijās šovasar dzēsti 47 ugunsgrēki, kuros kopumā izdeguši meži un jaunaudzes 35 hektāru platībā, aģentūru LETA informēja “Rīgas mežu” Stratēģiskās komunikācijas un sabiedrisko attiecību daļas speciāliste Ieva Bērziņa.

Uz Ventspils šosejas divu automašīnu sadursmē traumas gūst trīs cilvēki

Uz Ventspils šosejas divu automašīnu sadursmē traumas gūst trīs cilvēki 3

Nopietnus ievainojumus 27. jūlija rītā guva trīs cilvēki, kas piedalījās ceļu satiksmē uz Ventspils šosejas, Salas pagastā. Apstākļi smagajai avārijai nav precīzi zināmi, bet ir skaidrs, ka kāda no iesaistītajām automašīnām pēkšņi iebrauca pretējā joslā. Liecinieki, redzot vairākus cietušos, nekavējoties steidzās sniegt pirmo palīdzību, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Zolitūdē uguns pilnībā iznīcina dzīvokli

Zolitūdē uguns pilnībā iznīcina dzīvokli 1

26. jūlija pievakarē Zolitūdē, Rostokas ielas 20. namā, uzliesmoja devītā stāvā dzīvoklis. Tā kā krīzes brīdī saimnieku nebija mājās, liesmas laikus netika pamanītas un uguns turpināja strauji izplātīties, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.