Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

VM

Vakcinācijai pret Covid-19 atvērta jauna prioritārā grupa

Vakcinācijai pret Covid-19 atvērta jauna prioritārā grupa 3

Atvērta jauna prioritārā grupa vakcinācijai pret Covid-19 – operatīvo dienestu un valsts pārvaldes kritisko funkciju izpildi nodrošinošo darbinieku vakcinācija, kurā ietilpst vairāki desmiti tūkstoši vakcinējamo, vēsta TV3 Ziņas.

No 21. aprīļa Vakcinācijas projekta biroju pilnībā pievienos NVD

No 21. aprīļa Vakcinācijas projekta biroju pilnībā pievienos NVD 3

Vakcinācijas projekta birojs, kas sākotnēji tika izveidots kā Veselības ministrijas (VM) struktūrvienība, no trešdienas, 21. aprīļa, tiek pilnībā pievienots Nacionālajam veselības dienestam (NVD) kā tā struktūrvienība, izriet no otrdienas, 20. aprīļa, valdības sēdē lemtā.

Jaunajā vakcinācijas plānā būtiska loma atvēlēta arī privātajam sektoram ar krietni lielāku jaudu, nekā bija cerēts

Jaunajā vakcinācijas plānā būtiska loma atvēlēta arī privātajam sektoram ar krietni lielāku jaudu, nekā bija cerēts 5

Jaunajā vakcinācijas plānā, ko šodien paredzēts prezentēt valdībā, būtiska loma vakcinācijas procesā pret Covid-19 vīrusu ir atvēlēta arī privātajam sektoram, kura jauda potēšanas procesā ir krietni lielāka, nekā tas sākotnēji bija cerēts, vēsta aģentūra LETA, atsaucoties uz veselības ministra Daniela Pavļuta (AP) šorīt intervijā Latvijas Radio teikto.

Vakcinācijas pret Covid-19 jaudas kāpināšanai VM iesaistīs IT profesionāļus

Vakcinācijas pret Covid-19 jaudas kāpināšanai VM iesaistīs IT profesionāļus 2

Veselības ministrija (VM) līdz 16. janvāra plkst. 14.00 aicina pieteikties informācijas tehnoloģiju (IT) nozares profesionāļus, lai piedalītos darba grupā, kas meklēs labākos un efektīvākos tehnoloģiskos risinājumus vakcinācijas pret Covid-19 jaudas kāpināšanai un efektīvākai organizēšanai, liecina informācija VM mājaslapā.

Pašizolācija aizvien Latvijā jāievēro pēc atgriešanās no visām SPKC saraksta Eiropas valstīm, izņemot Vatikānu un Islandi

Pašizolācija aizvien Latvijā jāievēro pēc atgriešanās no visām SPKC saraksta Eiropas valstīm, izņemot Vatikānu un Islandi 2

No sestdienas, 26.decembra, Latvijā aizvien pašizolācija būs jāievēro pēc atgriešanās no visām Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sarakstā esošajām Eiropas valstīm, izņemot Vatikānu un Islandi, savukārt aizliegums pārvadāt pasažierus nākamnedēļ būs spēkā attiecībā uz Lietuvu, Zviedriju, Lielbritāniju un dažām citām valstīm, liecina SPKC apkopotie dati.

VM: Potenciālo Covid-19 ierobežojumu klāsts teju izsmelts - atlikusi vien neiziešana no mājas

VM: Potenciālo Covid-19 ierobežojumu klāsts teju izsmelts - atlikusi vien neiziešana no mājas 46

Patlaban viss iespējamais pasākumu klāsts Covid-19 ierobežošanai Latvijā ir teju izsmelts – vēl nav ieviests vienīgi ierobežojums iziet ārā no mājas, intervijā Skaties.lv norāda Veselības ministrijas (VM) Sabiedrības veselības departamenta Vides veselības nodaļas vadītāja Jana Feldmane, vienlaikus piebilstot, ka pirms jebkura pasākuma ieviešanas no sākuma jāvērtē spēja to kontrolēt.