Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Vladivostokas Admiral

Bārtulim rezultatīva piespēle "Admiral" drošā uzvarā

Latviešu aizsargs Oskars Bārtulis ceturtdien izpildīja rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, palīdzot Vladivostokas “Admiral” vienībai ar rezultātu 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) savā laukumā pārspēt “HK Sochi” vienību.

Bārtulis palīdz "Admiral" pieveikt Kuldas un "Kunlun Red Star"

Divu Latvijas aizsargu duelī Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) sestdien Oskars Bārtulis palīdzēja Vladivostokas “Admiral” komandai viesos pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) pārspēt Artūra Kuldas pārstāvēto Pekinas “Kunlun Red Star”.

Bārtulim rezultatīva piespēle sīvā "Admiral" zaudējumā Astanā

Latviešu aizsargs Oskars Bārtulis trešdien veica rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā, kamēr viņa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral” komanda viesos ar 3:4 (1:1, 0:3, 2:0) piekāpās Astanas “Baris”.

Bārtulis un "Admiral" jaunajam trenerim uzdāvina uzvaru

Vienu no retajām šīs sezonas uzvarām Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) ceturtdien izcīnīja latvieša Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral” komanda, kuras galvenā trenera amatā debitēja zviedru speciālists Frēdriks Stilmans.

Bārtulim piespēle, "Admiral" pagarinājumā zaudē "Vitjaz"

Latviešu aizsargs Oskars Bārtulis svētdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas spēlē, taču viņa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral” pamatlaika beigās izlaida uzvaru un savā laukumā ar 3:4 (2:0, 0:2, 1:1, 0:1) pagarinājumā zaudēja Maskavas apgabala “Vitjaz” komandai.

Bārtuļa "Admiral" cieš neveiksmi sestajā spēlē un izstājas no Gagarina kausa

Zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfināla sestajā spēlē sestdien cieta latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral”, kas ar 0:2 piekāpās Omskas “Avangard”, sērijā līdz četriem panākumiem piekāpjoties ar 2-4.

Bārtuļa "Admiral" pēc neveiksmīga trešā perioda piekāpjas "Avangard"

Latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral” komanda piektdien Kontinentālās hokeja līgas Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfināla otrā mača trešajā trešdaļā ielaida trīs vārtus un viesos ar 3:6 piekāpās Omskas “Avangard”, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-2.