Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Vladimirs Putins

Krievija piegādās Baltkrievijai militāro tehniku

Krievija piegādās Baltkrievijai militāro tehniku 8

Krievija drīzumā piegādās Baltkrievijai lielu militārās tehnikas sūtījumu, tostarp lidmašīnas, helikopterus un pretgaisa aizsardzības sistēmas, paziņojis Baltkrievijas līderis Aleksandrs Lukašenko.

Putins pirms vēlēšanām piešķir prēmijas policistiem un karavīriem

Putins pirms vēlēšanām piešķir prēmijas policistiem un karavīriem 3

Krievijas prezidents Vladimirs Putins pirms parlamenta vēlēšanām devis rīkojumu izmaksāt tiesībsargāšanas iestāžu darbiniekiem un militārpersonām 15 000 rubļu (173 eiro) prēmiju, šādi, pēc visa spriežot, cenšoties vairot atbalstu pirms septembrī gaidāmajām parlamenta vēlēšanām, kurās nepopulārajai valdošajai partijai “Vienotā Krievija” gaidāmas smaga cīņa.

Putins pirms vēlēšanām pensionāriem izdala naudu

Putins pirms vēlēšanām pensionāriem izdala naudu 4

Krievijas prezidents Vladimirs Putins licis pensionāriem izmaksāt 10 000 rubļu (115 eiro) lielu pabalstu, šādi, pēc visa spriežot, cenšoties vairot atbalstu pirms septembrī gaidāmajām parlamenta vēlēšanām, kurās nepopulārajai valdošajai partijai “Vienotā Krievija” gaidāmas smagas cīņas.

Laikraksts: Kremlis 2016. gadā vienojies par "ceļa karti" Trampa atbalstam

Laikraksts: Kremlis 2016. gadā vienojies par "ceļa karti" Trampa atbalstam 8

Britu laikraksts “The Guardian” ceturtdien pavēstīja, ka ir ieguvis Kremļa dokumentus, kur atbilstoši laikraksta žurnālistu skaidrojumam izklāstīts Krievijas starpresoru plāns par “iejaukšanos ASV demokrātijā” 2016. gada prezidenta vēlēšanās, kas pieņemts Krievijas Drošības padomes locekļu sanāksmē 2016. gada 22.janvārī un ko parakstījis prezidents Vladimirs Putins.

Kremlis nekomentē Putina rakstu par Krievijas un Ukrainas attiecībām

Kremlis nekomentē Putina rakstu par Krievijas un Ukrainas attiecībām 1

Krievijas prezidents Vladimirs Putins “sarakstījis” kārtējo “vēsturisko” apcerējumu, kurā apgalvo, ka krievi un ukraiņi esot “brāļu tautas” un ka Ukraina var būt stabila un veiksmīga, vienīgi saglabājot saites ar Krieviju, taču Kremlis nav vēlējies sniegt nekādus paskaidrojumus, ko īsti nozīmē šie Putina izteikumi.

Putins apgalvo, ka "Novičok", ar ko saindēja Navaļniju, izgatavojuši latvieši

Putins apgalvo, ka "Novičok", ar ko saindēja Navaļniju, izgatavojuši latvieši

Latvieši ir visur un var visu, tas zināms sen. Latviešu strēlnieki apsargāja Ļeņinu revolūcijas smailē,  latviešu izcelsmes atompētniece Londonā gadiem spiegoja PSRS labā, Latvijas vācbaltietis Vilhelms Ostvalds ir Nobela prēmijas laureāts par darbiem ķīmijā. Tie ir īsti notikumi. Bet Krievijas prezidents Putins apgalvo, ka arī ķīmisko ieroci “Novičok”, ar ko saindēja redzamāko Putina opozicionāru Aleksandru Navaļniju, izgatavojuši latvieši.

Kremlis: Navaļnijs var atgriezties Krievijā

Kremlis: Navaļnijs var atgriezties Krievijā

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs, kas pagājušajā mēnesī Krievijā tika saindēts ar ķīmisko ieroci “Novičok” un ārstējās Vācijā, var atgriezties Krievijā, trešdien apliecināja Kremļa preses sekretārs Dmitrijs Peskovs.

Lukašenko pirmdien Krievijā tiksies ar Putinu

Lukašenko pirmdien Krievijā tiksies ar Putinu 11

Baltkrievijas prezidenta Aleksandra Lukašenko vizītē Krievijā notiks pirmdien, 14.septembrī, piektdien paziņoja Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs.