Otrdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Violeta Stepanova

Leģendārā šovu zvaigzne Violeta kardināli mainījusi tēlu

Leģendārā šovu zvaigzne Violeta kardināli mainījusi tēlu 7

Šova ”Lauku sēta” absolūto leģendu Violetu vairs ne atpazīt. Meitene, kura šovā startēja kā pufīga blondīne ar rupju valodiņu, izaugusi par skaistu lēdiju, pamatīgi notievējusi, un nu pilnībā izmainījusi frizūru. Violeta nu lepojas ar dabiski tumša toņa matiem un tā dēvēto ”čolku”.

Brokastis Violetas gaumē: amerikāņu pankūkas ''Lauku sētas'' stilā

Brokastis Violetas gaumē: amerikāņu pankūkas ''Lauku sētas'' stilā 3

Kas gan var būt labāks par nesteidzīgām brokastīm svētdienas rītā? Lielisku brokastu ēdiena variantu piedāvā ”Lauku sētā” iepazītā Violeta Stepanova. Tas ir viņas firmas ēdiens – pankūkas, par kurām ”Lauku sētā” pat savulaik tapusi neķītra dziesmiņa.

''Dānijā ārsti par brīvu, izglītība par velti...'' Šovu zvaigzne Violeta, atgriezusies Latvijā, nepatīkami pārsteigta par visa cenām

''Dānijā ārsti par brīvu, izglītība par velti...'' Šovu zvaigzne Violeta, atgriezusies Latvijā, nepatīkami pārsteigta par visa cenām 30

Aizvadītā gada izskaņā Latvijā no Dānijas klusiņām atgriezusies šovu zvaigzne Violeta Stepanova. Zvaigzne ar prieku secina, ka viņas popularitāte dzimtenē nav izplēnējusi, taču diemžēl joprojām neredz sev izaugsmes un attīstības iespējas dzimtenē. Jo salīdzinājumā ar Dāniju te viss maksā lielu naudu…

''Prāts atnāca mājās!'' Skandalozā Violeta jau 8 mēnešus nedzer un satriecoši notievējusi

''Prāts atnāca mājās!'' Skandalozā Violeta jau 8 mēnešus nedzer un satriecoši notievējusi 90

Kamēr citas pašmāju šovu zvaigznes pēc uzmirdzēšanas ekrānos steidz pievērst sev uzmanību ar skandāliem un ballītēm, Dānijā dzīvojošā ”Lauku sētas” un citu TV spēļu zvaigzne Violeta Stepanova no skandālu laika ir izaugusi. Gada sākumā viņa pieņēmusi lēmumu pilnībā atteikties no alkohola, un kopš tā laika ne grama grādīgās dziras nav baudījusi. Un viņas dzīve iet tikai uz augšu!

Skandālistes izaugušas par lēdijām! Foto: divas visu laiku lielākās ''Lauku sētas'' zvaigznes kopā iekaro Dāniju

Skandālistes izaugušas par lēdijām! Foto: divas visu laiku lielākās ''Lauku sētas'' zvaigznes kopā iekaro Dāniju 14

Vasaras atvaļinājumu kopā Dānijā pavadīt izlēmušas abas visu laiku lielākās ”Lauku sētas” zvaigznes – Violeta Stepanova un Sanita Rozenberga. Skaistules, kuras šova vēsturē iegāja viena ar lamāšanos un pliko pupu skrējienu, otra – ar paziņojumu, ka ir stāvoklī, pāris gadus pēc skandalozās filmēšanās dzīvo kā īstas lēdijas. Attēlus no atkalsatikšanās dāmas atrāda arī Skaties.lv lasītājiem.

''Alkoholisms nav slimība!'' Seksīgo šovu zvaigzni Violetu sadusmo dzērāju atrunas

''Alkoholisms nav slimība!'' Seksīgo šovu zvaigzni Violetu sadusmo dzērāju atrunas 42

Dānijā dzīvojošā šovu zvaigzne no Aizkraukles Violeta Stepanova pošas gada nogales ballītēm, kurās, protams, plūdīs arī šampanietis. Šajā sakarā slavenība vēlas izteikties par tēmu, kas sāp daudziem latviešiem – pārmērīgu alkohola lietošanu. Smukā Viva vēlas reizi par visām reizēm lauzt mītu par alkoholismu kā slimību.

Pliki pupi ''Lauku sētā'': divi leģendāri iznācieni

Pliki pupi ''Lauku sētā'': divi leģendāri iznācieni 22

Pēc tam, kad tika publiskota piektās ”Lauku sētas” zvaigznes Aijas Dembovskas šova ietvaros uzņemtā kailfoto sesija, daiļava saņēma privātu nosodījuma vēstuli no šī šova veterānes Violetas Stepanovas. Taču Aija zina, kā sevi aizstāvēt! Meitene atgādina, ka pati Viva savulaik šajā pašā šovā ļāvusies ne tikai izģērbties kameru priekšā, bet savus apaļumus arī izteiksmīgi tirinājusi!

Foto: dzejnieks Daiļais noķēris smuko Violetu uz liderīgu sesiju

Foto: dzejnieks Daiļais noķēris smuko Violetu uz liderīgu sesiju 2

Šovasar Latvijā ar pompu atgriezās un drīz klusiņām atpakaļ uz Dāniju aizlidoja šovu zvaigzne Violeta. Pašmāju šovbiznesu atkal satricināt viņai neizdevās, taču meitene paguva nopozēt īpašā fotosesijā ”Mīlas kruīza” dzejniekam Mairim Daiļajam Liepiņam, ko Mairis ar lepnumu nu atrāda Skaties.lv.

Plāni par šovbiznesu izčibējuši; Violeta klusiņām atkal pametusi Latviju

Plāni par šovbiznesu izčibējuši; Violeta klusiņām atkal pametusi Latviju 1

Jūlija izskaņā Latviju pāršalca priecīga vēsts – pēc divu gadu prombūtnes Latvijā atgriezās šovu zvaigzne Violeta Stepanova. Zvaigzne bija apņēmības pilna ar visu sirdi atkal mesties iekšā šovbiznesā, taču nu tapis zināms, ka pēc Latvijā pavadīta mēneša viņa tomēr atgriezusies uz dzīvi Dānijā.