Sestdiena, 18. septembris

Vera, Vaira, Vairis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Viesturs no seriāla UgunsGrēks

Ekskluzīvi kadri no filmēšanas: vai Ieva beidzot izšķirsies starp Viesturu un Ediju?

Ekskluzīvi kadri no filmēšanas: vai Ieva beidzot izšķirsies starp Viesturu un Ediju?

Šogad 1. septembris ne tikai atnesis jaunu mācību gadu un skarbus laikapstākļus, bet atskaiti, ka līdz Latvijas skatītāju populārākā seriāla UgunsGrēks jaunākajai sezonai vairs atlicis mazāk par nedēļu. Portāls Skaties.lv piedalījās filmēšanā, kurā ievēroja interesantu lietu – Ieva joprojām nespēj izlemt, ar kuru no puišiem paliks kopā. Kā domā tu?

FOTO: Gaismas, kameras un joki – uzzini, kā tiek filmēts UgunsGrēks

FOTO: Gaismas, kameras un joki – uzzini, kā tiek filmēts UgunsGrēks 6

Seriāls UgunsGrēks ar savu varoņu dzīvesstāstiem skatītājus priecē jau 13 sezonas. Bet, vai tu zini, kā seriāls tiek filmēts? Kā top aktieru saspēle, dialogi – kas ir tas viss, kas paliek ”aiz kadra”? Tā ir vesela cilvēku komanda, kas rūpējas, lai viss notiktu kā pa ”diedziņu”, un Skaties.lv tev piedāvā ielūkoties šajā nezināmajā, bet visnotaļ interesantajā ”aizkadra” pasaulē.

UgunsGrēks : Vissulīgākās bučas!

UgunsGrēks : Vissulīgākās bučas!

Skaistākās lietas dzīvē nemaz nav lietas, kā mēs tās mēdzam dēvēt mūsu valodas īpatnības dēļ. Ņemot vērā, ka jaunā sezona tikai pamazām uzņem apgriezienus, piedāvājam noskatīties kaislīgākos UgunsGrēka brīžus, kad emocijas ņem vaļu. Tur ir viss, sākot ar mīļām bučiņām un turpinot ar kaislīgiem skūpstiem!

UgunsGrēka liktenīgais šāviens: kurš krita no lodes?

UgunsGrēka liktenīgais šāviens: kurš krita no lodes? 22

Latviešu tik iemīļotais seriāls UgunsGrēks ar visiem jaunumiem pie skatītājiem atgriezīsies jau pirmdien. Kamēr vēl nekas nav zināms, priekšā arī neko neteiksim, taču piedāvājam seriāla faniem piedalīties nelielā aptaujā, lai noskaidrotu jūsu domas par to, kurš tad īsti tika nogalināts – Viesturs vai Edijs?

UgunsGrēks: Tā parasti saka sievietes

UgunsGrēks: Tā parasti saka sievietes

Viesturs sēž ar Ievu kamīnzālē un runā par savstarpējajām attiecībām. Jaunā sieviete ir noraizējusies, jo Viestura attieksme pēdējās dienās ir ļoti dīvaina. Smilga paskaidro Ievai, ka  viņam ir vajadzīgs laiks, lai sakārtotu domas.

 UgunsGrēks: Ui, jums ir jauns dators?!

UgunsGrēks: Ui, jums ir jauns dators?!

Zenta ierodas pie Viestura kabinetā un redz, ka viņam uz galda stāv jauns, skaists dators. Istabene neuzkrītoši paziņo, ka nabaga bārenīšiem arī tāds dators noderētu.

UgunsGrēks: Sāremā ir skaisti!

UgunsGrēks: Sāremā ir skaisti!

Viesturs aizveda Ievu skaistā ceļojumā uz Sāremā salu. Viņi bija pelnījuši atpūsties. Viesturs apgalvo, ka Sāremā visvairāk laika pavadījuši viesnīcas numuriņā, tāpēc ekskursija pa salu izpalikusi.

Iemīļotā seriāla UgunsGrēks sezonas lielais noslēgums strauji tuvojas!

Iemīļotā seriāla UgunsGrēks sezonas lielais noslēgums strauji tuvojas! 4

TV3 seriāla UgunsGrēks rudens sezonas noslēgumā varoņiem būs jāizvēlas starp mīlestību un taisnību. Viena no lielākajām noslēguma intrigām: ko Viesturs iesāks, kad uzzinās, ka Edijs ir ieslodzīts? Vai atklās patiesību Ievai, vai noklusēs savas laimes vārdā? Kaislības pieņemas spēkā! Nepalaidiet garām UgunsGrēka noslēdzošo, īpašo dubultsēriju jau 19. decembrī 20.35 kanālā TV3 un TVPlay!

UgunsGrēks: Man jālasās prom?

UgunsGrēks: Man jālasās prom?

Ieva beidzot ļāvās Viestura valdzinājumam un sāka izrādīt vairāk emociju, bet pēkšņi pēc kopā pavadīta vakara no rīta viņas attieksme krasi mainījās un viņa novērsās no Viestura. Jaunā sieviete cenšas saprast, kurš ir viņas īstais vīrietis.

Ugunsgrēks: Vērtīgā konsultante

Ugunsgrēks: Vērtīgā konsultante

Viesturam ar Ievu savstarpējās attiecības ir palikušas daudz jaukākas, kopš brīža, ka Edijs vairs nav spēris savu kāju viesnīcā. Viņam tik ļoti patīk Ieva, ka viesnīcas īpašnieks ir gatavs piekrist visiem konsultantes padomiem. Vai starp viņiem izveidosies ciešāks kontakts? Varbūt, Ieva tomēr gribēs atkal saiet kopā ar Ediju.

 UgunsGrēks: Kas noticis, te jau kā pēc viesuļvētras!

UgunsGrēks: Kas noticis, te jau kā pēc viesuļvētras!

Viesturs sēdēja savā darba kabinetā, kad viņu pēkšņi iztraucēja Zenta, kura gribēja uzkopt telpu. Ienākot iekšā, Zenta nevarēja nepamanīt, ka darba dokumenti ir izmētāti pa zemi un ka kabinetā ir ļoti liela nekārtība. Viesturs pieprasa apkopējai iztīrīt viņa darba vietu un neuzdot liekus jautājumus.

Ugunsgrēks: Viesturs izsaka piedāvājumu

Ugunsgrēks: Viesturs izsaka piedāvājumu

Beidzot Viesturs rīkojas un piedāvā iegriestievs vakarā pie Ievas numuriņā, jo ir pazudusi elektrība, bet tas nav noteikti īstais iemesls, kāpēc viņš atgriezisies pie Ievas. Viņa ir pstīkami satraukta un apmūlsusi.

Ugunsgrēks: Atdod atslēgu un vācies!

Ugunsgrēks: Atdod atslēgu un vācies!

Kad Edijs vēlas atgūt Ievu, viņam uzrodas konkurents – Viesturs. Edijs gribēja pārsteigt Ievu, sagaidot meiteni viesnīcas numuriņā, bet nebija paredzējis, ka pie Ievas varētu ierasties Viesturs. Kad abi satiekas, viņi apmainās asiem vārdiem.  Nabaga Ievai jānoskatās, kā divi pieauguši vīrieši cīnās par viņas sirdi.

Ugunsgrēks: Kolēģi sāks baumot

Ugunsgrēks: Kolēģi sāks baumot

Reiz Viesturs izpalīdzēja Ievai, un tagad meitene palīdz viesnīcas īpašniekam, nolikdama viņu gulēt savā viesnīcas numuriņā. Viesturu moka galvassāpes un reiboņi, bet neatkarīgi no tā viņš aizdomājās par to, lai viesnīcā netiktu palaistas baumas, ka starp Smilgu un Ievu radušās siltas jūtas. Noteikti, ka Ieva nav vienaldzīga pret jauno viesnīcas īpašnieku, bet – vai viņa beidzot atmaigs pret viņu, tas nav zināms.

"UgunsGrēks": Izrādās, Smilga tomēr ir normāls džeks!

"UgunsGrēks": Izrādās, Smilga tomēr ir normāls džeks!

Palēnām, pamazām jaunais viesnīcas “īpašnieks” iekaro pakārtējo uzticību. Vakardienas sērijā Fēlikss viņu izaicināja uz boksa cīņu, sak – ja uzvarēsi, strādāšu pie Tevis, ja zaudēsi, tad nestrādāšu. Līdz tam neviens nezināja, ka Viesturam ir labās rokas pirksti nejūtīgi, bet, neskatoties uz to, viņš tik un tā bija gatavs sparingot ar spēcīgo Fēliksu.

"UgunsGrēks": briest intriga - ko Rusalučka dara priekšnieka kabinetā?

"UgunsGrēks": briest intriga - ko Rusalučka dara priekšnieka kabinetā?

Jau šovakar seriāla “UgunsGrēks” jaunās sezonas piektā sērija, kurā intrigas turpināsies. Par vienu varam nedaudz pačukstēt – Fēliksa “babene” ciemojās pie Viestura kabinetā. Ko viņa tur darīja? Un kā reaģēs Fēlikss, ienākot un ieraugot, ka jaunais priekšnieks viņa sievu izģērbis puspliku?

"UgunsGrēks": meliem un priekiem kājas ir īsākas par īsām

"UgunsGrēks": meliem un priekiem kājas ir īsākas par īsām

Laika nepietika, meliem kājas nogrieztas, prieks bija īss – tā varētu raksturot vakardienas notikumus seriālā “UgunsGrēks”, kurā četri viltnieki – Gunārs, Zenta, Fēlikss un Jazups – sazāļoja jauno viesnīcas īpašnieku Viesturu. Uzminiet, kurš kuru pieķēra?

"UgunsGrēks": vai viesnīcā sākusies trakomāja?

"UgunsGrēks": vai viesnīcā sākusies trakomāja?

Vakardienas sērija norisinājās ļoti interesanti notikumi – viesnīcas nu jau bijušie darbinieki ar Zentu un Gunāru priekšgalā sazāļoja jauno īpašnieku Viesturu. Viņam uz galda bija sakrājusies kaudze ar pieteikumiem un CV no jaunajiem potenciālajiem darbiniekiem. Skaudība, bailes vai abi divi?

"UgunsGrēks": Ieva aprod ar jauno amatu viesnīcā

"UgunsGrēks": Ieva aprod ar jauno amatu viesnīcā

To, vai kādreiz atklāsies patiesība, rādīs sezonas turpinājums, taču ziepju operas pamatā ir intrigas, ne tā? Ievai, kas tagad no viesnīcas īpašnieces goda ir noslīdējusi līdz oficiantes amatam, nav ne mazākās nojausmas, cik labās rokās viņa nonākusi, jo Viesturs ir “savējais”.