Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Viesnīca

Uzsākti Preses nama demontāžas darbi

Uzsākti Preses nama demontāžas darbi 1

Uzsākti demontāžas darbi topošā Preses nama kvartāla teritorijā, kuru rezultātā iecerēts nojaukt bijušo Preses nama tipogrāfijas ēku ar tai piegulošajām palīgēkām, kā arī daļēji demontēt iekštelpu konstrukcijas Preses nama daudzstāvu ēkā, informēja projekta attīstītāji.

Policija pabeigusi izmeklēt naudas atmazgātāju shēmu; viesnīcas numuriņā bija izveidota fiktīva banka

Policija pabeigusi izmeklēt naudas atmazgātāju shēmu; viesnīcas numuriņā bija izveidota fiktīva banka

Interesanta epizode cīņā pret nelegālās naudas atmazgāšanu. Policija nodevusi kriminālvajāšanai lietu par nelikumīgu “čaulas bankas” darbību vienā no Rīgas viesnīcām. Tā ir daļa no tā sauktās “Versobank” afēras. Šī Igaunijā reģistrētā banka pēc pamatīga skandāla pērn tika slēgta. Izrādās, nelegāli darbojās arī Latvijā.

Rīgas centra viesnīcā atrasta noslepkavota sieviete - aizdomās par notikušo aizturēts ārvalstnieks

Rīgas centra viesnīcā atrasta noslepkavota sieviete - aizdomās par notikušo aizturēts ārvalstnieks 5

Svētdienas pievakarē Valsts policija saņēma informāciju par kādā Rīgas centra viesnīcā atrastu mirušu sievieti ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Policisti ieguva informāciju, ka noziegumu, iespējams, izdarījis ārvalstnieks, kurš bija apmeties viesnīcā kopā ar bojāgājušo sievieti. Pateicoties policistu ātrai rīcībai, vīrietim neizdevās aizbēgt no valsts, un viņš nekavējoties tika aizturēts. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess.

Agresīvs vīrietis ārdās Rīgas viesnīcā un izdauza caurumu durvīs

Agresīvs vīrietis ārdās Rīgas viesnīcā un izdauza caurumu durvīs 1

Nesen kāda tūriste galvaspilsētā pieredzējusi situāciju, kādā svešā pilsētā nevēlētos nonākt neviens. Nakts vidū pie viņas viesnīcas numuriņa durvīm negaidīti atskanējuši skaļas lamas krievu valodā un ar pamatīgi blīkšķi durvīs izsists milzīgs caurums.

"Žurnālists, b*e?! Mums pofig! Tu viņu drāz?!" Uzņēmējs Gulami par algu nemaksāšanu savās viesnīcās

"Žurnālists, b*e?! Mums pofig! Tu viņu drāz?!" Uzņēmējs Gulami par algu nemaksāšanu savās viesnīcās 34

Uzņēmēja Gulama Mohammada Gulami uzņēmumu apsaimniekotajās viesnīcās darbiniekiem ilgstoši neizmaksā algas. Lai gan strādājošie ziņo par vismaz 10 neapmierinātiem darbiniekiem, Valsts darba inspekcijā informē par daudzkārt lielāku darbinieku, kuriem nav izmaksātas algas, skaitu. Uz Bez Tabu jautājumiem par problēmām viesnīcās uzņēmējs neatbild, tā vietā velta aizskarošus pārmetumus.

Ko visbiežāk zog no Latvijas viesnīcām?

Ko visbiežāk zog no Latvijas viesnīcām? 1

Dažādu suvenīru un priekšmetu zagšana no viesnīcas ir visai izplatīta parādība visā pasaulē. Piemēram, Lielbritānijā ceturtdaļa aptaujāto viesnīcu iemītnieku ir norādījuši, ka esot zaguši aizkarus. Bet ko tūristi zog no Latvijas viesnīcām?