Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 24. jūnijs

Jānis

Horoskops aunam

Jauni iespaidi, draudzības un arī no tām izrietošās iespējas. Galvenais – nesēdēt malā, bet baudīt ar pilnu krūti un arī vēderu. Labāk veiksies, ja būsi norūpējies ne tikai par savu, bet arī citu cilvēku labsajūtu.

Horoskops vērsim

Jāņu laikā izdosies iedziļināties notiekošā likumsakarībās un izmantot tās personīgu panākumu gūšanai. Var gadīties, ka nāksies spēlēt galveno un vadošo lomu kādā svarīgā un nozīmīgā pasākumā.

Horoskops dvīņiem

Pēc papardes zieda orientēšanās sacensībām, ir laiks uzspēlēt mīlas vai azarta spēli, vai vismaz sākt īstenot kādu pārgalvīgu domu. Vairāk uzticies intuīcijai, nevis racionāliem prāta slēdzieniem. Lielākajā daļā gadījumu tas arī attaisnosies.

Horoskops vēzim

Pievērsies dzīves garīgajai pusei, atbrīvojies no liekā, nevajadzīgā, nevēlamā. Šodien labāk būt atturīgam, konservatīvam, turpināt iesākto un respektēt rakstītos un nerakstītos likumus. Apstākļiem strauji mainoties, spēsi piemēroties un piedzīvosi patīkamas pārmaiņas un jaunas tikšanās.

Horoskops lauvai

Būsi ieredzēts un gaidīts jebkurā sabiedrībā un tas nodrošina iespējas gan atpūsties, gan izklaidēties pēc sirds patikas. Partnerus vari atrast bez liekas piepūles, tomēr dod priekšroku domubiedriem. Sirdsbalsij šobrīd var un vajag uzticēties.

Horoskops jaunavai

Pavadi laiku kopā ar sev mīļiem cilvēkiem un velti laiku aktivitātēm, kas tevi no sirds aizrauj. Vislabāk šo dienu veltīt mājai, ģimenei un saviem vistuvākajiem draugiem - pēc iespējas šaurākā un intīmākā cilvēku sabiedrībā.

Horoskops svariem

Izbaudi pozitīvo uzmanību, kādu tu saņemsi no draugiem un darbabiedriem. Šajās svētku dienās daudz jaunu ideju, kuru realizācija var likt pamatus nākotnes labklājībai. Labāk dzīvosies, ja neļaujies tikt apkrāpts, piemānīts, apvārdots un citādi apdullināts.

Horoskops skorpionam

Vari sajusties kā krustcelēs stāvot. No vienas puses, ir vēlme būt nesavtīgam, no otras – izmantot iespēju un pēc iespējas būt ieguvējam no pašreizējās situācijas. Īstais ieguvējs izrādīsies, ja spēsi nosargāt vakar sameklēto papardes ziedu.

Horoskops strēlniekam

Ja ir izvēle, dodies uz vietu, kur nekad neesi bijis. Romantika sekos tavās pēdiņās, lai kurp tu dotos! Tomēr ceļojumā pievērs uzmanību ēdiena un ūdens kvalitātei, kā arī svešu ļaužu teiktajam.

Horoskops mežāzim

Dodies izbrukumos kopā ar draugiem un smelies iedvesmu dabas skaistumā. Jāņu laikā izdosies atrast, ieraudzīt un nobaudīt jauno, neparasto kā arī izmantot to savā darbībā. Ja tiks turpināts iesāktais, tas sekmēsies. Jāizvairās no pārlieka egoisma un pašlabuma meklēšanas attiecībās ar tuviem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Jāņu dienā vari tikt pie negaidītas papildus naudas, tāpēc priecājies un izbaudi tās sniegtās iespējas. Labāk pieturies pie visa sen pārbaudītā un jau sen zināmā, baudu eksperimentus atstājot citai dienai.

Horoskops zivīm

Tev vajadzēs pievērst uzmanību zīmēm, ko sūta liktenis un var nākties pieņemt neērtu lēmumu. Ja papardes zieds nav identificēts, nepārstāsi meklēt īstos cilvēkus – dzīvei, darbam, izklaidei.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Vienotība

"Jaunās Vienotības" premjera kandidāts Kariņš kritizē valdību un Kučinski par "muļļāšanos"

"Jaunās Vienotības" premjera kandidāts Kariņš kritizē valdību un Kučinski par "muļļāšanos" 16

Partijas “Vienotība” vadībā oficiāli izveidota politisko spēku apvienība “Jaunā Vienotība”, kuru vadīs eiroparlamentārietis Krišjānis Kariņš. Viņš oficiāli izvirzīts arī par “Jaunās Vienotības” kandidātu uz premjera amatu, lai gan pats šogad gaidāmajās Saeimas vēlēšanās piedalīties negrasās. Par politiskā spēka līderiem vēlēšanu sarakstos partiju apvienības vadība gan vēl nav vienojusies. 

Oficiāli: "Jaunā Vienotība" par premjera kandidātu vēlēšanās izvirza Kariņu

Oficiāli: "Jaunā Vienotība" par premjera kandidātu vēlēšanās izvirza Kariņu 1

Partija “Vienotība” un vairākas reģionālās partijas vienojušās veidot apvienību, kuru nolemts saukt par “Jauno Vienotību”. Par Ministru prezidenta amata kandidātu izvirzīts eiroparlamenta deputāts Krišjānis Kariņš. Viņš neskopojās ar pašreizējās valdības, kuru veido paša pārstāvētā “Vienotība”, un premjerministra kritizēšanu par pārlieku muļļāšanos ar reformām.

Kariņš: Jābeidz cerēt, ka ES būs mūžam slaucama govs

Kariņš: Jābeidz cerēt, ka ES būs mūžam slaucama govs

Latvijai nevajadzētu cerēt, ka pēc “Brexit” nesaruks Eiropas Savienības (ES) budžets un turpināsim saņemt tādu pat Eiropas fondu naudas pieplūdumu kā līdz šim, intervijā aģentūrai LETA sacīja Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Krišjānis Kariņš (V).

Strīķe Nacionālo apvienību vaino "troļļu fermas" izveidošanā

Strīķe Nacionālo apvienību vaino "troļļu fermas" izveidošanā 5

Pret Jauno konservatīvo partiju (JKP) sociālajos tīklos jau esot izvērsta priekšvēlēšanu antikampaņa, kurā iesaistīta Nacionālās apvienības ”Visu Latvijai!” – ”Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (VL-TB/LNNK) izveidota tā dēvētā troļļu ferma. Ar tādiem Nacionālajai apvienībai veltītiem pārmetumiem klajā nākusi JKP līdere, bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka vietniece Juta Strīķe.

Nesen dibināto partiju "Kustība Par!" piemeklējusi šķelšanās

Nesen dibināto partiju "Kustība Par!" piemeklējusi šķelšanās 2

Šajās dienās šķelšanās piemeklējusi nesen tapušo partiju – “Kustība Par!”. Vairāki no “Vienotības” savulaik aizgājušie liberālā spārna politiķi paziņojuši, ka ar “pariešiem” viņiem tomēr nav pa ceļam un viņi atgriežas “Vienotībā”. Šāds lēmums pieņemts pēc tam, kad vairākums “Kustības Par!” biedru nolēma vēlēšanās nesadarboties ar “Vienotību” un pozicionēties kā valdošas koalīcijas pretinieki.

“Vienotība” rosina publiskot "Rīdzenes sarunu" audioierakstus

“Vienotība” rosina publiskot "Rīdzenes sarunu" audioierakstus

“Vienotības” politiķi rosinājuši publiskot tā dēvēto “Rīdzenes sarunu” audio ierakstus, jo “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas rezultātam sabiedrība neuzticoties un audioierakstu publiskošana ļautu katram pašam pārliecināties, vai Latvijas valsts sagrābšana ir notikusi.