Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 25. marts

Māra, Mārīte, Marita

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien vari uzvesties ļoti egocentriski un pat nemēģināsi to noslēpt. Materiālo problēmu un kritisko jautājumu apspriešanā radīsies vēlēšanās noķert kaut ko aizejošu vai nokavētu un tas var izraisīt starpgadījumus,

Horoskops vērsim

Juridisko un ģimenes biznesa jautājumu risināšanu jāatliek vismaz uz trim nedēļām. Nesteidzies likt savus parakstus uz dokumentiem, ar kuru saturu neesi pietiekami iepazinies. Īpaši koncentrējies, parakstot finanšu dokumentus.

Horoskops dvīņiem

Pa galvu, pa kaklu izdarītos darbus var nākties pārdarīt un sasteigtie lēmumi, var novest pie skaidrošanās. Priekšnieki šodien būs īgni, tāpēc pašam uzprasīties nebūtu visai saprātīga rīcība.

Horoskops vēzim

Šodien darbi tevi iedzīs stūrī. Nedrīksti ļauties panikai un tās izraisītām nekoordinētām darbībām. Ja spēsi sagrupēties un mācēsi pateikt nevaru, viss nokārtosies ātrāk, kā spēji iedomāties.

Horoskops lauvai

Nāksies aizstāvēt savu viedokli samērā agresīvā formā, jo tavi oponenti arī nebūs nekādi cukurgailīši. Mēģinot tevi ievilkt dažādās aizkulišu cīņās, tiks provocēts tavs pašlepnums.

Horoskops jaunavai

Tieši pateicoties tuviniekiem sparosies un sasniegsi kaut kādus vērā ņemamus vai materiāli taustāmus rezultātus. Viņi tevi mudinās un uzkurinās vai nu ar uzslavām vai pārmetumiem.

Horoskops svariem

Komunikācijā ar saviem darba partneriem, nepieļauj situāciju, ka vēl kāda trešā puse iejaucas problēmas risināšanā. Nedrīksti profesionālajā sfērā ievilkt savus tuviniekus. Sasteigtie lēmumi, pildot darba pienākumus, var novest pie nepatīkamām atskaitīšanās procedūrām.

Horoskops skorpionam

Šodien savu uzmanību un rūpes jāmācās sadalīt starp profesionālo un personīgo. Sapņi un vēlmes attiecībā uz panteriem var piedzīvot realizāciju, ja tu papūlēsies un nevis sēdēsi un gaidīsi brīnumus un sapņu fejas.

Horoskops strēlniekam

Koncentrējies uz ilgtermiņa plāniem un uzraksti to savu pienākumu sarakstu, ar kuriem tev būs jārēķinās vismaz vairākus mēnešus uz priekšu. Šī nodarbe tev palīdzēs atbrīvoties no nevajadzīgajiem un liekajiem soļiem, kuri apēd lielu daļu no tava laika.

Horoskops mežāzim

Pārspīlētās bažas par finansēm mudinās tevi sasteigt darbu nodošanu. Pavirši izdarītos darbus var nākties pārdarīt. Tas var izraisīt starpgadījumus, kuru sekas tevi var izslēgt no aprites pat vairāku nedēļu garumā.

Horoskops ūdensvīram

Ļoti praktisku un fundamentālu darbību nevajadzētu aizstāt ar pārspīlētu rosīšanos un došanos darījuma braucienos. Visus aktuālos jautājumus vajag kārtot virtuālā vidē un ar telekomunikāciju starpniecību.

Horoskops zivīm

Visas darbības, arī tās, ārpus darba laika un paša priekam, vainagosies ar vērā ņemamiem izdevumiem. Vispār šodien nevienam neko nevajadzētu pierādīt. Nevēlamo informāciju nesadzirdēs neviens no sarunā iesaistītajiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Vienotība

Šadurskis: Kučinska valdību atcerēsies kā labu darba rūķu komandu

Šadurskis: Kučinska valdību atcerēsies kā labu darba rūķu komandu 10

Skatoties uz pašreizējā Ministru kabineta (MK) pēcteču veikumu, premjerministra Māra Kučinska (ZZS) vadīto valdību atcerēsies kā labu darba rūķu komandu, atskatoties uz valdības padarīto 1000 dienās, pirmdien MK pēdējā sēdē sacīja izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis (V).

Stepaņenko: "Papardes zieds" cenšas mainīt likumu, izmantojot Sorosa naudu

Stepaņenko: "Papardes zieds" cenšas mainīt likumu, izmantojot Sorosa naudu 1

Spraigas un plašas debates, kas ilga vairāk nekā stundu, Saeimā ceturtdien izraisīja vairāku opozīcijas deputātu pieprasījums likt premjerministram Mārim Kučinskim (ZZS) izvērtēt nevalstiskās organizācijas “Papardes zieds” centienus panākt, ka Izglītības likumā tiek atcelti tā sauktie “tikumības grozījumi”.

Valdība atliek lēmumu par pedagogu algu celšanu

Valdība atliek lēmumu par pedagogu algu celšanu 7

Otrdien Ministru kabinets lēma uz nedēļu atlikt lemšanu par pedagogu minimālās algas likmes celšanu, jo sadarbības un sociālajiem partneriem bija iebildumi par kvalitātes un kvantitātes kritērijiem vidusskolās.

Foto: Arī sabiedrībā zināmas personas baudīja patriotisko noskaņu Dziesmu un Deju svētkos

Foto: Arī sabiedrībā zināmas personas baudīja patriotisko noskaņu Dziesmu un Deju svētkos

Noslēgušies XXVI Vispārējie latviešu dziesmu un XVI Deju svētki, kuros simtiem  dejotāji, un dziedātāju priecēja Latvijas iedzīvotājus un ārzemju viesus ar nacionālas nozīmes dejām un dziesmām.  Dziesmas un dejas neatstāj vienaldzīgu neviena Latvijas patriota sirdi. Dažādos svētku pasākumos varēja manīt arī daudzus sabiedrībā zināmus cilvēkus.

“Jaunajā Vienotībā” valda satraukums par zemajiem reitingiem

“Jaunajā Vienotībā” valda satraukums par zemajiem reitingiem 10

Trīs mēnešus pirms Saeimas vēlēšanām kārtējo krīzi, šķiet, piedzīvo valdošās koalīcijas partija “Jaunā Vienotība”. Pēdējie socioloģiskie pētījumi rāda, ka partijas reitings nevis aug, bet krīt un ir noslīdējis līdz rekordzemam līmenim. Tas, protams, rada spriedzi partijas iekšienē. Un politikas vērotāji atzīst, ka šobrīd ir pamatoti jautāt, vai šī kādreiz ietekmīgā partija maz būs pārstāvēta nākamajā Saeimā.