Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 21. oktobris

Urzula, Severīns

Horoskops aunam

Šodien vari atļauties paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops vērsim

Visas dienas garumā meklēsi iespēju ar kādu komunicēt, satikties vai vismaz virtuāli pačalot. Šodien būs vēlēšanās iesaistīties pasākumos ar lieliem ļaužu pūļiem, skaļu mūziku un kņadu. Varbūt vēlies aizmirsties?

Horoskops dvīņiem

Vari tikt kaisles un mīlas bultu savainots. Droši ļaujies jauko izpalīgu aprūpei. Nepalaid garām iespēju uzsākt kādu romantisku stāstu, jo drēgnajos rudens vakaros vienam būs auksti un skumīgi.

Horoskops vēzim

Neiznieko šo skaisto brīvdienu pārdomām par sīkām un nebūtiskām lietām. Ja vēlies uzlādēt savus enerģijas krājumus, meklē iespējas to darīt gaumīgi, saprātīgi un ar šiku.

Horoskops lauvai

Šajā svētdienā ir nepieciešams realizēt savas baudkārā negantnieka īpašības. Iespējams, to var darīt nododoties kādam vaļaspriekam, kas saistīts ar ātruma, spēka vai iznešanās demonstrēšanu.

Horoskops jaunavai

Šodien nevajadzētu steigties – visa diena tavā pārziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paspēlēt romantiskās rotaļas.

Horoskops svariem

Diena būs enerģiju dodoša, nevis ņemoša. Esi brīvdomājošs, spontāns un draisks. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un nebaidies rīkoties mirkļa iegribu mudināts, jo nevar zināt, kad vēl būs tāda izdevība un noskaņojums.

Horoskops skorpionam

Šodien atļausies būt nerātns un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs. Papūlies, lai tava radoša iedvesma izpaustos mājas pārkārtošanā.

Horoskops strēlniekam

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu kompāniju kādā pasākumā. Ja ļausies radošai iedvesmai, centies to fokusēt uz sadzīves interjera nomaiņu vai sava tēla izdaiļošanu.

Horoskops mežāzim

Ja starp tevi un partneri valda patiesa rezonanse, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņa vaļaspriekiem un pats bez sirdsapziņas pārmetumiem dodies savos ceļos vai neceļos. Ja savstarpējo attiecību saspēle ir spriedzes caurstrāvota, nebūtu ieteicams izlaist savu mīlas objektu no redzesloka.

Horoskops ūdensvīram

Var parādīties izaicinošas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt patiesu interesi par savu ģimenes locekļu vajadzībām.

Horoskops zivīm

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Ar viņiem pavadītais laiks uzlādēs tavus enerģijas rezervuārus nākošajai darba nedēļai.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Vienotība

“Jaunajā Vienotībā” valda satraukums par zemajiem reitingiem

“Jaunajā Vienotībā” valda satraukums par zemajiem reitingiem 10

Trīs mēnešus pirms Saeimas vēlēšanām kārtējo krīzi, šķiet, piedzīvo valdošās koalīcijas partija “Jaunā Vienotība”. Pēdējie socioloģiskie pētījumi rāda, ka partijas reitings nevis aug, bet krīt un ir noslīdējis līdz rekordzemam līmenim. Tas, protams, rada spriedzi partijas iekšienē. Un politikas vērotāji atzīst, ka šobrīd ir pamatoti jautāt, vai šī kādreiz ietekmīgā partija maz būs pārstāvēta nākamajā Saeimā.

"Jaunās Vienotības" premjera kandidāts Kariņš kritizē valdību un Kučinski par "muļļāšanos"

"Jaunās Vienotības" premjera kandidāts Kariņš kritizē valdību un Kučinski par "muļļāšanos" 16

Partijas “Vienotība” vadībā oficiāli izveidota politisko spēku apvienība “Jaunā Vienotība”, kuru vadīs eiroparlamentārietis Krišjānis Kariņš. Viņš oficiāli izvirzīts arī par “Jaunās Vienotības” kandidātu uz premjera amatu, lai gan pats šogad gaidāmajās Saeimas vēlēšanās piedalīties negrasās. Par politiskā spēka līderiem vēlēšanu sarakstos partiju apvienības vadība gan vēl nav vienojusies. 

Oficiāli: "Jaunā Vienotība" par premjera kandidātu vēlēšanās izvirza Kariņu

Oficiāli: "Jaunā Vienotība" par premjera kandidātu vēlēšanās izvirza Kariņu 1

Partija “Vienotība” un vairākas reģionālās partijas vienojušās veidot apvienību, kuru nolemts saukt par “Jauno Vienotību”. Par Ministru prezidenta amata kandidātu izvirzīts eiroparlamenta deputāts Krišjānis Kariņš. Viņš neskopojās ar pašreizējās valdības, kuru veido paša pārstāvētā “Vienotība”, un premjerministra kritizēšanu par pārlieku muļļāšanos ar reformām.