Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Viedtālruņi

"Apple" prezentē jaunos "iPhone 11" viedtālruņus

"Apple" prezentē jaunos "iPhone 11" viedtālruņus

ASV tehnoloģiju uzņēmums “Apple” otrdien prezentējis jauno viedtālruņu “iPhone 11” modeļus, samazinot cenas vienkāršākajiem no šiem modeļiem, kā arī paziņojis par plāniem nodrošināt straumēšanas un spēļu pakalpojumus, ”Apple” pretojoties tās ražojumu noieta kritumam globālajā viedtālruņu tirgū.

"Digitālie zombiji" jeb cik bīstami ir gājēji uz ceļa ar viedtālruni rokā?

"Digitālie zombiji" jeb cik bīstami ir gājēji uz ceļa ar viedtālruni rokā? 1

“Digitālie zombiji” – tā speciālisti dēvē cilvēkus, kuri, ejot pa ielu, neatrauj acis no sava viedtālruņa. Ik gadu uz ceļiem cieš 900 gājēju, un daļa no viņiem zem auto riteņiem pakļūst tieši telefona dēļ. Kāpēc cilvēki, kuri skatās tālrunī un šķērso vienlaikus arī ceļu, apdraud sevi un citus? 

5 fakti, kas Tev jāzina par mobilajiem bezkontakta maksājumiem!

5 fakti, kas Tev jāzina par mobilajiem bezkontakta maksājumiem!

Šobrīd viedtālrunis ir ne tikai palīgs saziņā, bet arī iepērkoties, sportojot, kā arī veicot dažādus norēķinus, piemēram, par stāvvietu vai sabiedrisko transportu. Tāpēc ir tikai loģiski, ka ar viedtālruņa palīdzību šobrīd var maksāt par jebko – sporta nodarbību, žurnālu vai kafiju. Tā kā mobilie bezkontakta maksājumi kļūst arvien pieejamāki arī Latvijā, Swedbank dalās ar pieciem faktiem, kas iedzīvotājiem būtu jāzina par bezkontakta maksājumiem.

FIB aicina amerikāņus nelietot "Huawei" un "ZTE" viedtālruņus

FIB aicina amerikāņus nelietot "Huawei" un "ZTE" viedtālruņus 1

Kārtējo reizi trauksmes zvani par izspiegošanu nozvanīti ASV. Amerikas Savienoto Valstu drošības struktūru vadītāji no FIB, CIP un citām aģentūrām vienbalsīgi aicinājuši amerikāņiem nelietot Ķīnā ražotos “Huawei” un “ZTE” viedtālruņus.

Pieci padomi, lai telefona pazušana nekļūtu par katastrofu

Pieci padomi, lai telefona pazušana nekļūtu par katastrofu

Tie, kuri piedzīvojuši nepatīkamo situāciju ar telefona pazušanu vai zādzību, noteikti ieguvuši vērtīgu atziņu par to, cik svarīga ir personīgo datu aizsardzība. Informācijas nokļūšana nepareizajās rokās var radīt ne vien iekšēju trauksmi, bet arī finansiālus zaudējumus, tāpēc “Samsung Electronics Baltics” produktu eksperts Dāvis Kurēns sniedz piecus padomus, ko katrs var veikt priekšlaikus savu datu aizsardzībai.

Ziemeļeiropā straujus panākumus guvusī gardēžu aplikācija uzsāk darbību Rīgā

Ziemeļeiropā straujus panākumus guvusī gardēžu aplikācija uzsāk darbību Rīgā

No 2. novembra Rīgā oficiāli darbību uzsāk Somijā, Igaunijā un Zviedrijā milzu panākumus guvusī aplikācija ”Wolt”. Lietotne, kas radīta, lai ērti pasūtītu ēdienu no pilsētas populārākajiem restorāniem, sola īstu revolūciju maltīšu piegādes ziņā – viss notikšot minūti minūtē, un ar ”Wolt” jau tagad sadarbības līgumus parakstījuši Rīgas glaunākie restorāni.

Acu ārsti ceļ trauksmi: vecāki savus bērnus pie viedtālruņiem sāk pieradināt jau no zīdaiņu vecuma

Acu ārsti ceļ trauksmi: vecāki savus bērnus pie viedtālruņiem sāk pieradināt jau no zīdaiņu vecuma 9

Saudzēt savas un savu tuvinieku acis aicina ārsti, jo šodien ir starptautiskā redzes diena. Gandrīz 300 miljoniem cilvēku pasaulē ir problēmas ar redzi, bet bieži vien tās var pamanīt laikus. Tikmēr acu ārsti visā pasaulē ceļ trauksmi – bērni arvien vairāk laika pavada viedierīcēs un tas nākotnē var būtiski ietekmēt redzi. No cik mēnešu vecuma Latvijas zīdaiņi kļūst par pastāvīgiem viedtālruņa lietotājiem?

"Tas ir lielākais lēciens, kāds bijis kopš pirmā iPhone" - Kuks par jauno "iPhone X"

"Tas ir lielākais lēciens, kāds bijis kopš pirmā iPhone" - Kuks par jauno "iPhone X" 6

Tehnoloģiju kompānija “Apple” savus fanus iepazīstinājusi ar trīs jauniem “iPhone” modeļiem. Pēdējo no tiem – desmito – “Apple” dēvē kā straujāko tehnoloģiju izrāvienu kopš pirmā “iPhone” modeļa, kas tika laists klajā tieši pirms desmit gadiem. “iPhone 10” būs īpašs ar to, ka tam iestrādāta sejas atpazīšanas tehnoloģija – kas mobilo ierīci atslēdz.

Atgriežoties skolā: četri veidi, kā pārliecināties, vai jūsu bērna telefons ir drošs

Atgriežoties skolā: četri veidi, kā pārliecināties, vai jūsu bērna telefons ir drošs

Katru dienu palielinās viedtālruņos glabātais privāto datu daudzums. Ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem svarīgs ir privātums un viedtālrunis ir ļoti personīga ierīce. Tomēr tehnoloģijām attīstoties, nav pamata uztraukumam. Viss, kas ir jāizdara – jāizmanto iebūvētā funkcionalitāte, kas aizsargā informācijas piekļuvi no neautorizētiem avotiem, neatkarīgi vai tie ir brāļi, māsas, draugi, vai īsti noziedznieki.