Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Video

Latvietis Tenerifē: "Cilvēki šeit ir atbildīgi!"

Latvietis Tenerifē: "Cilvēki šeit ir atbildīgi!"

Jūtūberis “2centi” sasveicinās ar saviem faniem no šodien ne tik saulainās Tenerifes. Jūtūbera galvenais dienas uzdevums ir doties uz veikalu un sapirkt visu nepieciešamo. Lai turp nokļūtu, viņš pārvietojas ar automašīnu, taču Tenerifē ir noteikts, ka atrasties transportlīdzeklī drīkst tikai viens cilvēks, tādēļ jūtūberis ir nolēmis palīdzēt arī divām zināmām kundzītēm un veiks iepirkumus viņu vietā.

"Ļeņina siltās bikses, laika prognozes un biksīšu ieliktnīši!" Rīdziniekus kaitina ielās uzstādītie video reklāmu ekrāni!

"Ļeņina siltās bikses, laika prognozes un biksīšu ieliktnīši!" Rīdziniekus kaitina ielās uzstādītie video reklāmu ekrāni! 2

Pamatīgs sašutums un neizpratne par notiekošo Rīgas ielās lasāms sociālajā portālā “Facebook”. Iemesls – galvaspilsētas ielās izvietotie video reklāmu ekrāni. Cilvēki karstās diskusijās spriež par to, kā reklāmisti tikuši pie atļaujām tos izvietot pie Pārdaugavas senajām ēkām, un to, vai žilbinošie ekrāni neapdraud satiksmes drošību.

“Nu, mērkaķis!” Iedzīvotājus šokē Daugavpils mēra Riharda Eigima rīcība svinīgā pasākuma laikā

“Nu, mērkaķis!” Iedzīvotājus šokē Daugavpils mēra Riharda Eigima rīcība svinīgā pasākuma laikā 10

Tā vien šķiet, ka Daugavpils mēram Rihardam Eigimam skandāli pēdējā laikā ir pielipuši kā dadži. Nesenā ņemšanās ar politiskajiem oponentiem, kuras rezultātā viņš varēja palikt bez pilsētas galvas krēsla, bet kašķēšanās beidzās par labu viņam. Nu viņš izstrādājis jaunus cundurus, par kuriem dažs labs ir gatavs viņu saukt savvaļas dzīvnieka vārdā.

VIDEO! Lūk, iemesls, kāpēc vērts mīlēt arī šādu Latvijas vasaru!

VIDEO! Lūk, iemesls, kāpēc vērts mīlēt arī šādu Latvijas vasaru! 1

Raidījums Bez Tabu saviem skatītājiem pēc Līgosvētkiem lūdza iesūtīt bildes, kā tika svinēti vieni no gada gaidītākajiem svētkiem Latvijā, lai apkopotu kopīgā galerijā “Latvija svin Jāņus 2017”! Katram no mums ir savas tradīcijas, kādas piekopjam Jāņu svinībās, savas vēlmes, savi vainadziņi, savas sajūtas un savi svētki!