Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 24. februāris

Diāna, Dina, Dins

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tavas vēlmes ir tavs dzinējspēks. Šodien visu gribēsi tūlīt. Ja pēc visu iegribu apmierināšanas vēl nebūs miera, vajag atrast kādu kārtīgu fizisku aktivitāti un iztukšot visas baterijas.

Horoskops vērsim

Šī brīvdiena tev var izvērsties par darba dienu, bet nebēdā ne nieka, jo tas nesīs labus augļus vēlākajai sadarbībai un, iespējams, darba attiecībās var uzziedēt kāds romantisks sniega pulkstenītis...

Horoskops dvīņiem

Tev visa diena grozās ap un par attiecībām. Vai tā būtu tikai sākuma romantika, vai jau labi nobriedusi mīlestība, vai arī īsais prieciņš, bet šādā dienā vienam nevajadzētu palikt.

Horoskops vēzim

Kāds neredzams enerģijas avots šodien tevi apgādā ar īpašu radošumu un izdomu. Pat domas ir tādas krāsainas, neparastas. Valdīs sajūta, ka visi dzīves grūtumi aiz muguras un uz tevi vairs neattiecas.

Horoskops lauvai

Šodien nekādu savtīgu interešu un nekādu ego paraugdemonstrējumu. Ir dienas kā šī, kad visi tavi centieni būs tikai citu interesēs. Uzmundrinājumam atceries, ka pastāv enerģijas nezūdamības likums.

Horoskops jaunavai

Šodien tevi pārņēmusi vēlme kaut ko aktīvu padarīt – vislabāk pasportot vai citādi izkustēties. Improvizē un pamēģini kaut ko jaunu. Ja ir iespēja aiziet uz pirtiņu vai kādu citu ūdens procedūru, šodien no tās gūsi reālu baudījumu.

Horoskops svariem

Izvairies no pilnīgas vientulības, kas var uzdzīt grūtsirdību. Bet arī nepavadi savu brīvdienu tādu cilvēku kompānijā, kuri tevi emocionāli un fiziski nogurdina. Mēģini atrast vidusceļu starp šiem diviem variantiem.

Horoskops skorpionam

Šodien tev ir aktuāla „esmu pelnījis brīvdienu” pieeja. Nebūvē stratēģiskus plānus un taktiskos risinājumus. Atrodi prieku mazajos ikdienas niekos – palaiskojies un panašķojies.

Horoskops strēlniekam

Pievērsies pastaigām un mierīgām domām par bijušo, esošo un briestošo. Kad vēl būs labāks laiks par šo pēdējā ziemas mēneša pēdējo svētdienu! Nobeigumi vienmēr ieskicē pagātnes un nākotnes tēmas.

Horoskops mežāzim

Noliec malā visas atskaites un bilances un esi brīvs. Nedomā par finansiāliem ieguvumiem. Nododies nemateriālām lietām – palasi, pamīlējies, aprunājies ar kaimiņu vai piezvani draudzenei uz Angliju.

Horoskops ūdensvīram

Ir dienas, kad negribas neko, bet mājinieki neliek mieru, kontrolē un nemitīgi norāda, kas būtu jādara. Šodien vari saskarties ar šādu situāciju, tāpēc jau laicīgi sagatavo alibi un notin makšķeres.

Horoskops zivīm

Izrādās ir tik daudz cilvēku, kuri gribēs tevi šodien satikt, sazvanīt vai virtuāli uzrunāt. Bet tava iekšējā balss lūgsies pēc miera, klusuma un vienatnes. Paklausi savām iekšējām sajūtām.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Vēzis

Valsts varētu sniegt psiholoģisku atbalstu ar vēzi sirgstošiem pacientiem

Valsts varētu sniegt psiholoģisku atbalstu ar vēzi sirgstošiem pacientiem 3

Nevalstiskās organizācijas ar Veselības ministriju apspriedušas, ar kādām papildu metodēm varētu atvieglot dzīvi vēža slimniekiem. Beidzot varētu tikt nodrošināta valsts apmaksāta psiholoģiskā atbalsta sniegšanu pacientiem, kuri saņēmuši onkoloģisku diagnozi. Šāda emocionālā palīdzība varētu kļūt pieejama jau nākamgad. 

Latvijā bīstami pieaug saslimstība ar ādas vēzi

Latvijā bīstami pieaug saslimstība ar ādas vēzi 2

Latvijā diagnoze – melanoma – arvien biežāk tiek paziņota jauniem cilvēkiem. Tādēļ tagad ir sākta sabiedrības informēšanas kampaņa, kas mudina iedzīvotājus atbildīgi izturēties pret atrašanos saulē un solārijā.

Tavas iepriekšējās dzīves HOROSKOPS: ko zodiaka zīme vēsta par tavu karmu

Tavas iepriekšējās dzīves HOROSKOPS: ko zodiaka zīme vēsta par tavu karmu 1

Vairākās pasaules tautu kultūrās un reliģijās pastāv ticība reinkarnācijai un atdzimšanai. Pagātnes dzīve ietekmē personības raksturu un individualitātes iezīmes. Ja ņem talkā astroloģiju, ir iespējams noteikt, kas tu biji pēdējā no iepriekšējām dzīvēm un kā tā ietekmē tavu šodienas personību.

Latvija vēža ārstēšanā no Eiropas atpaliek par vairāk nekā 10 gadiem

Latvija vēža ārstēšanā no Eiropas atpaliek par vairāk nekā 10 gadiem 11

Latvija vēža ārstēšanā pamatīgi atpaliek no citām Eiropas valstīm. Jaunākais medikaments, kas iekļauts valsts kompensējamo medikamentu sarakstā ir reģistrēts pirms 16 gadiem. Jaunākās paaudzes medikamenti ir efektīvāki, taču krietni dārgāki. Šādas zāles pacienti, lielākoties, var atļauties, tikai lūdzot ziedojumus vai ņemot kredītu. Tāpat daudzi slimnieki izvēlas kļūt par rezidentiem Igaunijā vai Lietuvā.

Kauns! "Stradiņos" gadiem pazemo vēža slimniekus un mediķus: regulāri nedarbojas ierīce, kas glābj dzīvības

Kauns! "Stradiņos" gadiem pazemo vēža slimniekus un mediķus: regulāri nedarbojas ierīce, kas glābj dzīvības 51

Vienā no valstiski nozīmīgākajām un vadošajām ārstniecības iestādēm – Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā – ierīce, ar ko glābj vēža slimnieku dzīvības, gadiem ilgi regulāri iziet no ierindas. Pacienti, kurus plosa dzīvībai bīstamie audzēji, un ārstējošais personāls sašutis, jo ilggadējie lūgumi nodrošināt pienācīgus ārstēšanās apstākļus tiek ignorēti. Līdz ar to cieš slimnieki un ārsti. Varas gaiteņos “čukst”, ka onkoloģisko slimnieku ārstēšana esot definēta kā prioritāte. Kad vārdi realizēsies dzīvē?

Dzīvības cena – 100 000 eiro? Melanomas slimniece aicina valsti kompensēt efektīvas zāles

Dzīvības cena – 100 000 eiro? Melanomas slimniece aicina valsti kompensēt efektīvas zāles 1

Simt tūkstoši eiro. Tik lielu summu līdz šim samaksājusi siguldiete Tatjana, ilgstoši cīnoties ar melanomu. Sievietes stāsts izgaismo absurdo situāciju, kurā valsts kompensējamo zāļu sarakstā neatrodas patiesi efektīvas zāles, taču vieta atrodas medikamentiem, par kuru pozitīvo ietekmi nav pārliecības. Neraugoties uz audzēju, Tatjana ir gatava cīnīties – gan par savu veselību, gan par izmaiņām ačgārnajā zāļu pieejamībā.