Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Veselības inspekcija

Veselības inspekcija atklāj būtiskus trūkumus pansionātu klientu aprūpē

Veselības inspekcija atklāj būtiskus trūkumus pansionātu klientu aprūpē

Sociālās aprūpes centros nav izstrādātas vadlīnijas pacientu veselības stāvokļa monitorēšanai, un dzīvojamo telpu platība nenodrošina nekādu privātumu – šīs un vēl citas nepilnības konstatētas pārbaudēs pansionātos. Vai un kādos termiņos varētu veikt uzlabojumus, pagaidām gan nav skaidrs.

"Atbrauca no Polijas, slimi nāca uz darbu!" Preiļos satraucas par Covid-19 izplatību populārā veikalā

"Atbrauca no Polijas, slimi nāca uz darbu!" Preiļos satraucas par Covid-19 izplatību populārā veikalā 2

Satraukti Preiļu iedzīvotāji bažījas un ziņo par iespējamiem rupjiem Covid-19 dēļ noteikto drošības pasākumu neievērošanu daudzu klientu apmeklētā veikalā pilsētas centrā. Pēc atgriešanās no ārzemēm veikala saimniekiem izpaudušies Covid-19 simptomi, ar kuriem priekšniecība, kā ziņo iedzīvotāji, apmeklējuši publiskas vietas, tostarp darbavietu. Vēlāk vadībai atklāta saslimšana ar Covid-19. Ar koronavīrusu veikalā sasirguši arī citi darbinieki. Preiļu iedzīvotāji uztraucas, vai veikala vadība nav apdraudējusi darbinieku un apmeklētāju veselību.

Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā radušās aizdomas par nelegālu skaistumkopšanas salona darbību!

Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā radušās aizdomas par nelegālu skaistumkopšanas salona darbību! 20

Neatkarīgi no tā, ka Covid-19 pandēmijas laikā skaistumkopšanas saloniem ir aizliegums darboties, sociālajos tīklos pieejamā informācija rosina domāt par kaut ko citu. Klientēm ir iespējams pieteikties uz dažādām skaistumkopšanas procedūrām kā modelēm, tomēr pakalpojuma cena ir nemainīga kā pirms aizlieguma. Dodamies uz salonu, lai pārliecinātos, vai ir iespējams pieteikties uz skropstu laminēšanas procedūru.

"Izrakstīja vairākkārt ar plaušu karsoni. Pie slimnīcas nevarēja pakustēties, paelpot!" "Stradiņus" vaino nolaidībā

"Izrakstīja vairākkārt ar plaušu karsoni. Pie slimnīcas nevarēja pakustēties, paelpot!" "Stradiņus" vaino nolaidībā 17

Pēc sūdzībām par spēcīgām sāpēm un elpas trūkumu 40 gadus vecu vīrieti Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi nogādā Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā (PSKUS), kur viņam konstatē gastrītu (kuņģa iekaisumu), pēc kā drīzumā izraksta no slimnīcas. Sāpēm kļūstot neciešamākām un elpai trūkstot aizvien vairāk, vīrieti atkārtoti nogādā PSKUS, kur aizvien uzstāda to pašu diagnozi un pacientu atkal palaiž mājās. Izlaists no slimnīcas vienatnē, vīrietis turpat uz ārstniecības iestādes kāpnēm paliek kā iemīts – sāpju un elpas trūkuma dēļ nespējot pakustēties. Ar trešo piegājienu pēc tuvinieces uzstājības vīrietim konstatē abpusējo plaušu pneimoniju ar pleirītu, un nu jau, kā atsaucoties uz dakteru klāstīto stāsta vīrieša māsa, sasirgušā veselības stāvoklis esot smags. Tuviniece vaino dakterus nolaidībā, vairākkārtējās pārbaudēs nekonstatējot nopietnās veselības problēmas. Viņa uzskata, ka, palaižot brāli uz ielas šādā stāvoklī, tikusi apdraudēta viņa dzīvība.

"Rīgā visu atkal atplēsa vaļā!" Liepājnieks sašutis par sievas ārstēšanu vietējā slimnīcā

"Rīgā visu atkal atplēsa vaļā!" Liepājnieks sašutis par sievas ārstēšanu vietējā slimnīcā 1

Kāda “Bez Tabu” skatītāja no Liepājas, kura gan vēlas palikt anonīma, vasaras vidū, atgriežoties no svinīga pasākuma, tieši pie mājas zaudē līdzsvaru un salauž potīti. Mediķi vēlāk pat konstatē vaļēju potītes lūzumu. Pacienti uzreiz nogādā Liepājas reģionālajā slimnīcā. Liepājnieces vīrs gan to uzskata par kļūdu, jo nepieciešamā palīdzība tā arī neesot saņemta.

Audits: Daudzas mazās reģionu slimnīcas atsevišķus pakalpojumus sniedz mazā apjomā

Audits: Daudzas mazās reģionu slimnīcas atsevišķus pakalpojumus sniedz mazā apjomā 2

Saeimā turpinās darbs pie slimnīcu līmeņu reformas. Trešdien deputāti uzklausīja izklāstu par Veselības inspekcijas pērn rudenī sākto auditu. Tas apstiprinājis jau iepriekš pausto, – daudzas mazās reģionu slimnīcas atsevišķus pakalpojumus sniedz mazā apjomā, kā arī tas izmaksā krietni dārgāk nekā lielajās slimnīcās.