Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Veselības aprūpe

NVD: Pirms došanās pie ārsta jāsazinās un jāvienojas par pakalpojuma saņemšanas kārtību

NVD: Pirms došanās pie ārsta jāsazinās un jāvienojas par pakalpojuma saņemšanas kārtību

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, lai pasargātu pacientus un mediķus no iespējamas inficēšanās ar Covid-19, Nacionālais veselības dienests (NVD) aicina iedzīvotājus gadījumos, kad nepieciešama medicīniska palīdzība, vispirms sazināties ar ģimenes ārstu vai ārstniecības iestādi telefoniski vai elektroniski, aģentūru LETA informēja NVD pārstāve Ginta Ozoliņa.

Trieciens pašmāju uzņēmumam! Covid-19 ierobežojumi šoferim liedz veselības pārbaudi un uzsākt darbu

Trieciens pašmāju uzņēmumam! Covid-19 ierobežojumi šoferim liedz veselības pārbaudi un uzsākt darbu

Kravu pārvadājumu uzņēmums no Kokneses turpina darbu arī Covid-19 pandēmijas laikā, vedot kravas uz ārzemēm, kā arī ved uz Latviju nepieciešamo mums, no ārpasaules izolētajiem. Firma vēlējusies nodarbināt šoferu rindās Ukrainas pilsoni. Nokārtotas ar darbu un uzturēšanos Latvijā nepieciešamās formalitātes, Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD), ievērojot drošības pasākumus, nokārtota profesionālā autovadītāja kvalifikācija (95. kods), tomēr ukrainis nevar uzsākt darbu, jo pandēmijas laikā viņam liedz veikt šofera medicīnisko pārbaudi. Tas ir trieciens uzņēmējdarbībai.

Bezpajumtnieki un Covid-19: daudzi ignorē distancēšanos un pulcējas baros

Bezpajumtnieki un Covid-19: daudzi ignorē distancēšanos un pulcējas baros 6

Covid-19 ietekmē absolūti visus pasaules iedzīvotājus. Šī sērga nešķiro – slimo gan jauni, gan veci, gan bagāti, gan arī nabadzīgi cilvēki. Tieši par sociāli vismazāk aizsargātiem rīdziniekiem interesējas arī “Bez Tabu” skatītāji. Rīgā bezpajumtnieku ir gana daudz, un arī viņiem ir savs viedoklis par notiekošo.

Pašizolācija koronavīrusa laikā? Cilvēki atšķirīgi izprot noteiktos ierobežojumus

Pašizolācija koronavīrusa laikā? Cilvēki atšķirīgi izprot noteiktos ierobežojumus 3

“Covid-19” un izsludinātā ārkārtas stāvokļa laikā cilvēkus aicina ievērot pašizolāciju. Un te nu jautājām “Bez Tabu” skatītājiem sociālajos tīklos, ko nozīmē pašizolācija. Vai tā ir sēdēšana mājās starp četrām sienām, vai arī tomēr drīkst iziet ārpus mājas, vai vispār nekas nav jāievēro un jādzīvo kā līdz šim.

Kritizē Nacionālo attīstības plānu - ar veselībai atvēlēto finansējumu tā izvirzītos mērķus sasniegt nevar

Kritizē Nacionālo attīstības plānu - ar veselībai atvēlēto finansējumu tā izvirzītos mērķus sasniegt nevar

To, ka veselības aprūpe Latvijā jau ilgstoši “slimo”, nevienam nav pārsteigums, taču trešdien Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas deputāti bija šokēti, ka, raugoties uz Nacionālo attīstības plānu (NAP) nākamajiem septiņiem gadiem, situācija būtiski nemainīsies. Finansējums dažādam aprūpes jomām vai nu vispār nav piešķirts, vai plānots krietni mazākā apmērā.

Gripa laupījusi trīs cilvēku dzīvības

Gripa laupījusi trīs cilvēku dzīvības 1

Aizvadītajās divās nedēļas ziņots par šosezon pirmajiem trim nāves gadījumiem saistībā ar gripas infekciju, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) publiskotais gripas un akūtu augšējo elpceļu infekciju monitoringa jaunākais pārskats.