Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Ventspils

Automašīnas pasažieri aizstāv dzērājšoferi, piesolot policistiem kukuli

Automašīnas pasažieri aizstāv dzērājšoferi, piesolot policistiem kukuli 3

Aizvadītās nedēļas nogalē, 18. jūlijā, Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas Ugāles pagastā apturēja automašīnu ”Ford Transit”. Noskaidrots, ka tā vīrietis transportlīdzekli vadījis, būdams alkohola reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Vīrieša izelpā konstatētas 2,32 promiles alkohola, VP informē portālu Skaties.lv.

Ar derīgu Covid-19 sertifikātu iespējams apmeklēt stacionāra pacientus Ventspils un Talsu slimnīcā

Ar derīgu Covid-19 sertifikātu iespējams apmeklēt stacionāra pacientus Ventspils un Talsu slimnīcā 1

Ņemot vērā, ka saslimstība ar Covid-19 ir mazinājusies, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca lēmusi par iespēju apmeklēt stacionāra pacientus, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina pilna vakcinācijas kursa vai pārslimošanas faktu, aģentūru LETA informēja SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” sabiedrisko attiecību vadītāja Linda Rudzroga.

Par Ventspils mēru ievēlēts līdzšinējais Lemberga vietnieks Vītoliņš

Par Ventspils mēru ievēlēts līdzšinējais Lemberga vietnieks Vītoliņš 45

Pirmdien pirmās jaunā sasaukuma Ventspils domes sēdes turpinājumā par domes priekšsēdētāju ievēlēts “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētāja vietnieks un līdzšinējais pilsētas mēra Aivara Lemberga (“Latvijai un Ventspilij”) pirmais vietnieks Jānis Vītoliņš (“Latvijai un Ventspilij”), informēja domē.

Dienu pirms vēlēšanām neatklāj, vai ir vienošanās par kādu risinājumu Ventspils mēra ievēlēšanai

Dienu pirms vēlēšanām neatklāj, vai ir vienošanās par kādu risinājumu Ventspils mēra ievēlēšanai 4

Partijas “Latvijai un Ventspilij” valde nedēļas nogalē ir rīkojusi individuālās konsultācijas ar citiem Ventspils domē ievēlētajiem deputātiem, aģentūrai LETA sacīja partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Vītoliņš, taču neatklāja, vai šajās sarunās panākta kāda vienošanās par pirmdien gaidāmajām Ventspils mēra vēlēšanām.

Neatļautās aģitācijas pēdas Ventspilī ved pie diviem politiskajiem spēkiem

Neatļautās aģitācijas pēdas Ventspilī ved pie diviem politiskajiem spēkiem 2

Ventspils līdzšinējā varas partija ”Latvijai un Ventspilij” vēlēšanās svin uzvaru. Tiesa gan, atbalsts tai ir samazinājies un vairākumu domē tai saglabāt ļāvuši tikai daži simti balsu. Aivara Lemberga sāncenši uzskata, ka uzvara panākta ar pretlikumīgiem līdzekļiem un jau pirms vēlēšanām solīja rezultātu apstrīdēt.

Ventspils ostā novērš 2880 litru degvīna nelegālu pārvietošanu

Ventspils ostā novērš 2880 litru degvīna nelegālu pārvietošanu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas, veicot kontroles pasākumus Ventspils ostā, novērsusi 2880 litru degvīna nelegālu pārvietošanu. Alkoholiskais dzēriens bija noslēpts kravas automobilī ar metāla konstrukciju kravu, portālu Skaties.lv informē VID.