Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Velosipēdisti

Riteņbraucējs, braucot pie sarkanās gaismas, izraisa sadursmi ar motociklu

Riteņbraucējs, braucot pie sarkanās gaismas, izraisa sadursmi ar motociklu 2

Gan par riteņbraucēju, gan motociklistu braukšanas kultūru spriests ir daudz, un viedokļi par to, kurš tad ir bīstamāks satiksmei, atšķiras. Negadījums, kas fiksēts 9. jūnijā Krasta ielā, pierāda tikai konkrētās situācijas apstākļus, taču satiksmes eksperti iezīmē aspektus abu transportlīdzekļu braukšanas paradumos, kas sadursmi izraisīja, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

"Notrieca. Pagalam. Bija atstarojošā veste!" "Pašnāvības ceļš" līdz stacijai satrauc Ozolnieku novada iedzīvotājus

"Notrieca. Pagalam. Bija atstarojošā veste!" "Pašnāvības ceļš" līdz stacijai satrauc Ozolnieku novada iedzīvotājus 4

Ozolnieku novada Cenas ciema iedzīvotāji, kuri jau līdz šim riskējuši ar dzīvībām, jo ir spiesti soļot uz vilciena pieturvietu gar šosejas malu, ir neizpratnē, kāpēc par satiksmi atbildīgie varas gaiteņos nevis gādā par drošu pārvietošanos, bet gan veicina vēl lielāku risku. Grasās slēgt ciemam tuvāko vilciena pieturvietu, pēc kā ceļš gar šoseju līdz citai, nākotnē tuvākajai stacijai pagarināsies par astoņām reizēm. Iedzīvotāji pieprasa Satiksmes ministrijai drošu infrastruktūru (gājēju un velosipēdistu ceļus gar šoseju). Tā kā līdz šim “baroti” vien ar solījumiem, Cenas iedzīvotāji sauc palīgā raidījumu “Bez Tabu”.

Dārziņu velopikets pulcē apmēram 100 cilvēku

Dārziņu velopikets pulcē apmēram 100 cilvēku

Svētdien, 23.augstā, Rīgā, Dārziņos, notikušajā velopiketā “Neļausim nozagt veloceliņu” piedalījušies apmēram 100 cilvēki, aģentūrai LETA pavēstīja viena no pasākuma organizatorēm Agita Vismane-Bitmane.

Brauca pie sarkanās gaismas un "izlīda" priekšā auto; nepatīkamā avārijā iekļūst velosipēdiste

Brauca pie sarkanās gaismas un "izlīda" priekšā auto; nepatīkamā avārijā iekļūst velosipēdiste 1

Pagājušajā diennaktī uz valsts ceļiem reģistrēti pieci negadījumi, kuros cietuši riteņbraucēji. Diemžēl vasaras sezonā bēdīgā tendence tikai pieaug. Otrdien statistikai pievienojās vēl kāda gados jauna sieviete, kas Rīgā, Ropažu un Krustabaznīcas ielas krustojumā, nepievērsa uzmanību luksoforā degošajai sarkanajai gaismai un “izlīda” priekšā braucošai automašīnai.

Siguldā top pirmā velo iela Latvijā, kur priekšroka būs riteņbraucējiem

Siguldā top pirmā velo iela Latvijā, kur priekšroka būs riteņbraucējiem 4

Velo ielā auto ir viesis! Ar šādu saukli Siguldā uzsākts pirmais velo ielas pilotprojekts Latvijā. Šī būs iela, kur priekšroka pārvietoties pa brauktuvi būs velosipēdiem, nevis automašīnām. Velo iela Siguldā tiks atklāta pēc nedēļas un šorīt mums ir iespēja ielūkoties, kā viss izskatīsies.

"Viegli nozog arī no balkoniem!" Šogad satraucoši rosīgi velosipēdu zagļi. Ko darīt?

"Viegli nozog arī no balkoniem!" Šogad satraucoši rosīgi velosipēdu zagļi. Ko darīt?

Vērojams augsts velosipēdu zādzību skaita pieaugums. Šogad reģistrēti jau 267 velosipēdu zādzības gadījumi, kas ir par 38 gadījumiem vairāk nekā pērn šajā laika periodā, ziņo apdrošinātāji, atsaucoties uz Valsts policijas informāciju. Bez Tabu tiekas ar likumsargu un velo ekspertu, lai noskaidrotu, kā pasargāt savu minamo. Tāpat žurnālisti dodas uz leģendām apvīto krāmu tirgu ”Latgalīte”, kur meklē zagtus velosipēdus.