Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Vasara

Aptauja: Gandrīz katrs trešais Latvijas iedzīvotājs nelieto saules aizsargkrēmu

Aptauja: Gandrīz katrs trešais Latvijas iedzīvotājs nelieto saules aizsargkrēmu 2

Saules aizsargkrēmu nelieto 31{28365323c6a73bea56fd461b670ab4a804afbd7414833fa3b9d47387d861e37c} iedzīvotāju, kamēr vien 17{28365323c6a73bea56fd461b670ab4a804afbd7414833fa3b9d47387d861e37c} norādījuši, ka aizsargkrēmu lieto vienmēr, kad atrodas saulē, liecina “BENU Aptiekas” sadarbībā ar pētījumu centru “SKDS” veiktā aptauja.

"Pēc dzēlieniem aizveda uz slimnīcu!" Rīgā kaimiņu bišu dēļ peldes baseinā ir bīstamas

"Pēc dzēlieniem aizveda uz slimnīcu!" Rīgā kaimiņu bišu dēļ peldes baseinā ir bīstamas 3

Rīdziniece nespēj atkauties no daudzām kaimiņu bitēm, kas viesojas viņas īpašumā un dzer no pagalmā esošā baseina. Medus sagādnieces vairākkārt sakodušas radiniekus un draugus, kuri karstās vasaras dienās veldzējas baseinā. Sieviete uzskata, ka kaimiņi, izvietojot vairākus bišu stropus pilsētā blakus citiem īpašumiem, apdraud līdzcilvēkus.

Laura Reinika māsa Rūta kopā ar pirmdzimto bauda atpūtu Liepājā

Laura Reinika māsa Rūta kopā ar pirmdzimto bauda atpūtu Liepājā 1

Dziedātāja Laura Reinika māsa Rūta Reinika-Preisa februāra izskaņā paziņoja, ka kļuvusi par māmiņu dēliņam, kuram dots vārds Ričards. Kopš mazuļa dzimšanas laimīgā mamma laiku pa laikam iepriecina atbalstītājus ar kādu skaistu mātes un dēla kopbildi.

"Ārā nevar uzturēties, acīs kož putekļi!" Jelgavas novada iedzīvotāji smok putekļos, ceļmalā dzīvo kā ezīši miglā

"Ārā nevar uzturēties, acīs kož putekļi!" Jelgavas novada iedzīvotāji smok putekļos, ceļmalā dzīvo kā ezīši miglā 1

Jelgavas novada Līvbērzes pagasta vairāku apdzīvotu vietu iedzīvotāji spiesti “rīt putekļus”, jo dzīvo grants ceļu tuvumā, kur kursē kravas transportlīdzekļi, neievērojot ceļazīmes, kas aizliedz ceļus lietot smagajam transportam. Iedzīvotāji sūrojas arī par pašvaldības bezdarbību – kavējas ar ceļu atputekļošanas organizēšanu.

"Vai normāli tā maldināt?" Iepako akcijas iepakojumos, kad akcija sen beigusies: pircējs vīlies, iegādājoties saldējumu "Pols"

"Vai normāli tā maldināt?" Iepako akcijas iepakojumos, kad akcija sen beigusies: pircējs vīlies, iegādājoties saldējumu "Pols" 3

Rīdzinieks šā gada maijā iegādājies saldējumu ”Pols”, kas iesaiņots akcijas iepakojumā. Informācija uz iepakojuma vēsta, ka, sakrājot kociņus, iespējams laimēt rotaļlietu. Liels bija saldējuma baudītāja pārsteigums, izlasot uz iepakojuma informāciju par akciju: izrādās, akcija beigusies jau pirms gada, bet vēl lielāku neizpratni raisīja fakts, ka saldējums īpašajā akcijas iepakojumā ievietots jau pēc šīs akcijas beigām, par ko vēsta iepakošanas datums. Pircējs uzskata, ka saldējuma ražotājs “Food Union” maldina pircējus.