Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Varam

Situācija Dundagas novadā: Saeimai var nākties lemt par domes atlaišanu

Situācija Dundagas novadā: Saeimai var nākties lemt par domes atlaišanu

Kā neveiksmīgs kuriozs pēdējos mēnešus izvērties Dundagas novada domes darbs. Tur mērs un viņa vietnieks amatus atstājuši, un jaunu domes vadību neviens nevēlas veidot. Lai tiktu pie jaunas domes vadības, Pašvaldību ministrs Dundagai bija devis laiku līdz pirmdienai. Taču tas nav noticis, un, visticamāk, Saeimai būs jālemj par domes atlaišanu. Cik tas ir lietderīgi tik īsu brīdi pirms vēlēšanām?

Plešs: Bagātīgā ziema rada bažas par plūdiem, kas var skart atsevišķas pašvaldības

Plešs: Bagātīgā ziema rada bažas par plūdiem, kas var skart atsevišķas pašvaldības 2

Bagātīgā ziema rada bažas par iespējamiem plūdiem, kas var skart atsevišķas pašvaldības un to iedzīvotājus, tāpēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) izveidojusi īpašu operatīvās vadības grupu, gatavojoties pavasara paliem un plūdiem, informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs (AP).

Pūcem, Balševicam un Bačkuram piemēro naudas sodu lietā par autostāvvietas abonementa izmantošanu

Pūcem, Balševicam un Bačkuram piemēro naudas sodu lietā par autostāvvietas abonementa izmantošanu 8

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) lietā par pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” maksas autostāvvietas mēneša abonementa izmantošanu piemērojis naudas sodu bijušajam vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Jurim Pūcem (AP), bijušajam Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācijas vadītājam Edvīnam Balševicam un bijušajam Rīgas domes deputātam Andrim Bačkuram (LA).

Valsts kontrole kritizē septiņu miljonu eiro vērto e-adreses projektu

Valsts kontrole kritizē septiņu miljonu eiro vērto e-adreses projektu

Oficiālās elektroniskās adreses izveidē ieguldītie septiņi miljoni eiro draud izrādīties nelietderīgi iztērēta nodokļu maksātāju nauda, tā revīzijā secinājusi Valsts kontrole. Ierēdņi piekrīt, ka sistēmu izmanto maz lietotāju un apņēmušies trūkumus labot.

Juris Pūce izmantojis arī pagaidu administrācijas stāvvietu atļauju

Juris Pūce izmantojis arī pagaidu administrācijas stāvvietu atļauju 24

Reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) novembrī atkāpās no amata, kad atklājās ka viņš kā ministrs centies izmantot Rīgas domes deputātu privilēģiju Rīgā bez maksas turēt savu automašīnu. Neatbildēts palika jautājums, vai ministrs līdz tam bija saņēmis stāvēšanas atļauju no Rīgas pagaidu administrācijas. Pūce to noliedza, bet Rīgas domē pierādījumu nebija, jo reģistros atļaujas nebija fiksētas.

Kā kļūt par ģimenei draudzīgu darba devēju?

Kā kļūt par ģimenei draudzīgu darba devēju? 1

Sabiedrības integrācijas fonds ir uzsācis iniciatīvas ”Ģimenei draudzīga darbavieta” ieviešanu un aicina ikvienu darba devēju iesaistīties šajā kustībā, tādējādi nodrošinot uzņēmuma vai iestādes ilgtspējīgu darbību. Iniciatīvas ietvaros ir ne tikai iespēja pieteikties darba vides izvērtējumam, attīstības programmas ieviešanai un iegūt ģimenei draudzīgas darbavietas statusu, bet arī saņemt finansiālu atbalstu darba ņēmēju atbalstam paredzētu aktivitāšu īstenošanai.

“3+ Ģimenes karte” iesaka: kā saglabāt veselīgas attiecības ģimenē

“3+ Ģimenes karte” iesaka: kā saglabāt veselīgas attiecības ģimenē

Laikā, kad ikvienam nākas ievērot stingrus ierobežojumus, ģimenēs valda ne tikai draudzīga atmosfēra, bet arī spriedze, ko rada attālinātais darbs un mācības. Tehnika mēdz pievilt, laika mēdz trūkt un darbi paliek nepadarīti. Un, pretēji ierastajam, ģimenes locekļi ne vienmēr kopā saliedēti sēžas pie vakariņu galda. Apstākļos, kad ģimenes locekļiem gandrīz viss laiks jāpavada cieši plecu pie pleca, ir nepieciešams pielāgoties, lai saglabātu saliedētību un pozitīvu gaisotni un veselīgas attiecības ģimenē.

Strīdā par privātu savrupmāju ciematu VARAM Salaspilij piedraud ar atlaišanu

Strīdā par privātu savrupmāju ciematu VARAM Salaspilij piedraud ar atlaišanu 4

Pēc “trekno gadu” burbuļa plīšanas daudzi Pierīgā saceltie privātie ciemati slīga tumsā un netīrītu ceļu dēļ bija nesasniedzami. Šogad šādā situācijā nonāca Salaspils novada Zirņu salas iedzīvotāji. Tiklīdz mājas pārdotas, tā ciemata attīstītājam vairs nav intereses uzturēt ceļus un sadzīvi, savukārt pašvaldība teritoriju pārņemt savā apsaimniekošanā nevēlas.

VARAM lūdz KNAB izvērtēt Ikšķiles mēra rīcību saistībā ar finanšu līdzekļu ieguldīšanu pašvaldības infrastruktūras objektā

VARAM lūdz KNAB izvērtēt Ikšķiles mēra rīcību saistībā ar finanšu līdzekļu ieguldīšanu pašvaldības infrastruktūras objektā

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) lūdz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) izvērtēt Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja Induļa Trapiņa rīcības, pašvaldības vārdā noslēdzot līgumu par finanšu līdzekļu ieguldīšanu pašvaldības infrastruktūras objektā, atbilstību normatīvajam regulējumam, informēja VARAM.

Gaiziņkalna virsotnes dāvinājums valstij - joprojām strupceļā

Gaiziņkalna virsotnes dāvinājums valstij - joprojām strupceļā 5

Valsts svētku dienā ir vietā parunāt arī par kādu īpašu dāvanu Latvijai, kuru valsts varētu iegūt, taču pagaidām to nav izdarījusi. Runa ir par Gaiziņkalna virsotni, ko tās esošie īpašnieki, trimdas latvieši, būtu ar mieru uzdāvināt valstij. Taču šim dāvinājumam līdzi nāktu virkne saistību. Valdības juristi par tām stipri bažīgi.