Pirmdiena, 20. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Valsts svētki

Lāčplēša dienā pastiprināsies vējš; iespējams neliels lietus

Lāčplēša dienā pastiprināsies vējš; iespējams neliels lietus 5

Šonedēļ laikapstākļus Latvijā noteiks anticiklons, bet, tam attālinoties uz austrumiem, nedēļas beigās nedaudz pastiprināsies vējš un iespējams neliels lietus, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un “Global Forecast System”.

Latvijā sāksies sarkanbaltsarkano lentīšu locīšana

Latvijā sāksies sarkanbaltsarkano lentīšu locīšana 2

Turpinot savulaik LNT aizsākto tradīciju piespraust pie apģērba sarkanbaltsarkanu lentīti, lai apliecinātu savu patriotismu un pieminētu Latvijas brīvības cīnītājus, pirmdien, 5. novembrī, visā valstī sāksies sarkanbaltsarkano lentīšu locīšana.

Zināms, ar ko mums visvairāk asociējas Latvija!

Zināms, ar ko mums visvairāk asociējas Latvija!

Tuvojoties valsts svētkiem, 18. novembrim, televīzijas kanāls LNT un portāls Skaties.lv aptaujā Man Latvija ir aicināja savus skatītājus un lasītājus atklāt, kas ir tie trīs lieli notikumi, tradīcijas un parādības, kas katram visvairāk asociējas ar Latviju. Aptauja, kurā piedalījās vairāki tūkstoši respondentu, ir noslēgusies un varam atklāt, kas aptaujas dalībniekiem veido savu sajūtu par Latviju.

4. maijā Rīgā gaidāma plaša svētku programma

4. maijā Rīgā gaidāma plaša svētku programma

Valsts svētkos, 4. maijā, Rīgā paredzēta plaša kultūras pasākumu programma, tostarp svinīgais pasākums pie Brīvības pieminekļa un kompozīcijas Ziedu Latvija veidošana, dienas un vakara koncerts Doma laukumā, sarīkojums ģimenēm ar bērniem un Latvijas filmu maratons, informē Rīgas domē.

LNT valsts svētkos piedāvās cilvēkstāstus, koncertus un latviešu filmas

LNT valsts svētkos piedāvās cilvēkstāstus, koncertus un latviešu filmas

LNT aicina svinēt svētkus, baudot īpašo maija brīvdienu programmu no 1. līdz 4.maijam! Brīvības svētkos, 4. maijā, dienas garumā būs skatāma latviešu zelta kino klasika, bet vakarā gaidāma dokumentālās filmas Latvijas faili. 25 neatkarības gadu cilvēkstāsti televīzijas pirmizrāde! Brīvības svētku noslēgumā kopīgās dziesmās vienoties varēs, skatoties grupas Menueta 45 gadu jubilejas koncertu!

Organizatori: Staro Rīga būs vēl grandiozāks

Organizatori: Staro Rīga būs vēl grandiozāks

Kā ik gadu novembrī – valsts svētku laikā – rīdziniekus un pilsētas viesus priecēs gaismas festivāls Staro Rīga. Organizatori sola, ka šoreiz tas būs vēl grandiozāks – gan objektu vērienīguma ziņā, gan piesaistīto ārvalstu mākslinieku darbu dēļ. Turklāt galvaspilsētu izgaismot aicināti arī tās iedzīvotāji, veidojot dažādus gaismas objektus savu mājvietu logos.