Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Valsts prezidents

Levits: Latvijas uzņēmumiem jāpaaugstina darbinieku kvalifikāciju, lai celtu darba ražīgumu un izredzes konkurencē

Levits: Latvijas uzņēmumiem jāpaaugstina darbinieku kvalifikāciju, lai celtu darba ražīgumu un izredzes konkurencē 16

Pēdējos gados visā pasaulē turpina pieaugt tehnoloģiju attīstības tempi, tāpēc Latvijas uzņēmumiem jāpaaugstina savu darbinieku kvalifikācija, lai kāpinātu darba ražīgumu un paaugstinātu izredzes konkurences cīņā, 17. februārī, atklājot starptautisku tiešsaistes konferenci “Nākotnes darbs Latvijā”, teica Valsts prezidents Egils Levits.

Levits: Valsts prezidenta izslēgšana no budžeta procesa, liedzot tam tiesības izvērtēt pieņemtos likumus, nav laba prakse

Levits: Valsts prezidenta izslēgšana no budžeta procesa, liedzot tam tiesības izvērtēt pieņemtos likumus, nav laba prakse 5

Formāla un mehāniska Valsts prezidenta izslēgšana no budžeta procesa, liedzot tam tiesības izvērtēt pieņemtos likumus, kas paredz būtiskas reformas, un nepieciešamības gadījumā iebilst pret tiem, nav laba prakse un vēlams konstitucionālo orgānu dialoga attīstības vektors “mūsu tiesiskajā sistēmā”, paziņojumā par valsts budžeta likumu paketi 2021.gadam norādījusi valsts pirmā amatpersona Egils Levits.

Teju 2000 Ikšķiles iedzīvotāju lūdz Levitam nepieļaut teritoriālās reformas sasteigtu īstenošanu

Teju 2000 Ikšķiles iedzīvotāju lūdz Levitam nepieļaut teritoriālās reformas sasteigtu īstenošanu 4

Aptuveni 2000 Ikšķiles novada iedzīvotāju ir parakstījuši Valsts prezidentam Egilam Levitam adresētu vēstuli, kurā lūdz viņu nepieļaut Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotās administratīvi teritoriālās reformas sasteigtu īstenošanu, apliecina Ikšķiles novada pašvaldības pārstāve Laura Dūša.

Vējoņa portreta gleznošanai plānots atvēlēt 12 000 eiro

Vējoņa portreta gleznošanai plānots atvēlēt 12 000 eiro 176

Bijušā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa portreta glezniecībai nākamajā gadā paredzēts piešķirt 12 000 eiro, liecina Finanšu ministrijas sagatavotais informatīvais ziņojums par fiskālās telpas pasākumiem un izdevumiem prioritārajiem pasākumiem valsts budžetam 2020. gadam un ietvaram 2020.-2022. gadam.