Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Horoskops aunam

Virtuālā pasaule tevi vilinās, tāpēc darbs ar iespēju uzturēties virtuālā vidē būs tieši atbilstošs tavam psihoemocionālajam noskaņojumam. Līdzsvaru iegūsi globālā tīmekļa kulta vietās.

Horoskops vērsim

Tavas iedomas skries pa priekšu racionālajam saprātam, tāpēc praktiskos un lietišķos uzdevumus būs pagrūti veikt vai tie vispār ir noliekami gaidīšanas režīmā. Jaunu plānu vai apņemšanos šodien neizdosies palaist dzīvē.

Horoskops dvīņiem

Jūtīgumam un emocionalitātei pieaugot, palielināsies tava interese par noslēpumaino, cilvēku mīklām un dabas mistērijām. Pat brienot savas dienišķās maizes pelnīšanas takas, būsi savu sapņu un atmiņu varā.

Horoskops vēzim

Šodien saasināsies tava intuīcija un dzīves norišu uztvere. Droši turpini pārdomas par pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvu tēmu, bet jaunas pazīšanās gan nevajadzētu dibināt.

Horoskops lauvai

Pievērs izmanību kādreiz izteiktām vēlmēm vai sapņiem, jo šodien ir iespēja piedzīvot to realizēšanos dzīvē. Garīgas un intelektuālas ievirzes pasākumi tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt naudas žūksnīti.

Horoskops jaunavai

Uz prāta asumu un ātrumu nevarēsi paļauties, tāpēc visas likmes jāliek uz izturību un apņēmību. Darījumi ar naudu ir jāpārceļ uz kādu citu dienu vai arī jālūdz kāda palīdzība, ja darīšana ar ļoti lielām summām.

Horoskops svariem

Šodien sevi neterorizē ar ierobežojumiem un nogurdinošiem pienākumiem. Tavus smagos pūliņus tāpat neviens neievēros un nenovērtēs. Atrodi kādu interesantu nodarbošanos tikai un vienīgi savam priekam.

Horoskops skorpionam

Dienai būs fantāziju, cerību un nereālu iedomu fons. Jaunus darbus šodien neuzsāc, jo pats būsi pagātnes atmiņu un izdzīvotās pieredzes gūstā, kas neļaus virzīt lietas oriģināli un novatoriski.

Horoskops strēlniekam

Šodien iegrozies tā, lai tev būtu brīva dienas kārtība. Pēc saviem ieskatiem organizēsi savas aktivitātes un, visticamāk, tām būs maz sakara ar amata pienākumiem un darba statusu.

Horoskops mežāzim

Šodien jutīsies aizmāršīgs un nespēka pārņemts, tāpēc iespēju robežās izbrīvē laiku pašsajūtas uzlabošanas procedūrām. Īpaši tonizējoši būs ūdens prieki vai galvas izvēdināšana to tuvumā.

Horoskops ūdensvīram

Jebkurā gadījumā un situācijā nevarēsi palikt vienaldzīgs pret citu cilvēku izteikto viedokli vai kritiku. Cerēsi uz brīnumu – domstarpību un problēmu atrisināšanos bez tavas līdzdalības.

Horoskops zivīm

Jebkura darbība, kura rosina tavu iztēli un palīdz tai izpausties būs piemērota šodienas enerģētikai. Svarīgu personīgo plānu realizācija vai lēmumu pieņemšana gan būs vēl uz kādu brīdi jāatliek.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Valsts policija

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Netrafarētie policijas auto savalda agresīvos šoferus uz ceļa

Netrafarētie policijas auto savalda agresīvos šoferus uz ceļa 20

Trīs mēnešu laikā kopš uz Latvijas ceļiem ir parādījušās 40 netrafarētās policijas automašīnas, ir jūtami panākumi cīņā ar agresīvajiem šoferiem. Mēneša laikā trešdaļu no visiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem reģistrējuši policisti, kas brauc ar netrafarētajām automašīnām.

Policisti nogādā drošībā bērnus no divām ģimenēm, kur pārmērīgi lietots alkohols

Policisti nogādā drošībā bērnus no divām ģimenēm, kur pārmērīgi lietots alkohols

4. augustā Valsts policijas Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti saņēma informāciju no aculieciniekiem par to, ka centrā divi pensionāri pārvietojas ar zīdaini, esot manāmā alkohola reibumā. Likumsargi nekavējoties ieradās notikuma vietā – Maskavas ielā, kur abi sirmgalvji tika aizturēti. Policija noskaidroja, ka abas personas ir trīs mēnešus vecā puisīša vecvecāki, kuriem bērniņš nodots pieskatīšanai.

Stipri piedzēries vīrietis atriebjas bijušajai draudzenei un bēg no policistiem

Stipri piedzēries vīrietis atriebjas bijušajai draudzenei un bēg no policistiem 1

Valsts policija jūlija beigās saņēma informāciju par kādu vīrieti, kurš izrēķinājies ar savu bijušo draudzeni, kura dzīvo Siguldā. Proti, 31. jūlijā, viņš ieradies pie draudzenes automašīnas un to sadauzījis, izsitot stiklu un sabojājot motora pārsegu. Vīrietis bijis tik dusmīgs, ka pie automašīnas vienas dienas laikā atgriezies divas reizes, bet nozieguma epizožu starplaikos slēpies no policijas.

“Latvijā ir vislabākā policija” – Baltkrievu tūristiem nozog riepas, bet mūsu likumsargi “ss.lv” sameklē jaunas un pat palīdz tās uzmontēt

"Latvijā ir vislabākā policija" - Baltkrievu tūristiem nozog riepas, bet mūsu likumsargi "ss.lv" sameklē jaunas un pat palīdz tās uzmontēt 3

Policistu ikdienas darbs sniedzas daudz tālāk par to, ko, iespējams, esam iztēlojušies. Rīgas likumsargi pavisam nesen sniedza palīdzīgu roku kādai grūtībās nonākušai tūristu grupai, kuru busiņam “noskrūvētas” riepas – ne tikai palīdzēja atrast jaunas, bet arī uzmontēja – tā savā “Facebook” profilā raksta kāds iedzīvotājs.

Vīrietis ar “Audi” Gulbenē mūk no policijas un piedzīvo avāriju

Vīrietis ar "Audi" Gulbenē mūk no policijas un piedzīvo avāriju

Pagājušajās brīvdienās, 29. jūlijā, pulksten 05.05 Gulbenes novada Beļavas pagastā, autoceļa Smiltene–Gulbene 57 kilometrā, 1983. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu ”Audi A4”, traucās ar 169 km/h lielu ātrumu, kur atļautais braukšanas ātrums bija 90 km/h.