Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 17. marts

Ģertrūde, Gerda

Horoskops aunam

Daudz lielāku nozīmi iegūs spēja strādāt kopā ar bērniem un tuviniekiem. Ģimenē sagaidāms jaunais pārmaiņu raunds, kurš tikai šodien iezīmēsies, bet pilnus apgriezienus iegūs tikai pēc kāda laika.

Horoskops vērsim

Koncentrēšanās spējas un nosvērtā nopietnība palīdzēs izturēt situāciju radīto spriedzi vai atsevišķu cilvēku spiedienu. Visās šeptēs ar lielāku vai mazāku naudu vajadzīga rūpīga sagatavošanās.

Horoskops dvīņiem

Tevi pārsteigs paziņu vai draugu norobežošanās un turēšanās pie vecām dogmām. Visos darījumos ar naudu vajadzīga rūpīga sagatavošanās un izsmeļoša informācija.

Horoskops vēzim

Briestošās pārmaiņas mājās sāksies ar gluži nemanāmām izmaiņām vai nebūtiskiem signāliem. Necenties pareģot vai steigties notikumiem pa priekšu. Koncentrējies uz savām spēka rezervēm un spodrini savas plintes.

Horoskops lauvai

Tava naudas laipa šodien būs galīgi nestabila, bet nevajadzētu arī neko pasākt šajā sakarā. Ņemot vērā iepriekšminēto, nespēsi pilnībā izbaudīt mīlas priekus, kaut gan iespējas tiks dotas.

Horoskops jaunavai

Šodien var būt tavs uzvaras brīdis, kad izdosies atbrīvoties no mūdžiem, kuri ne pa jokam ir pabojājuši tavu sestdienas kvalitāti. Bet var gadīties, ka ārējie apstākļi būs spēcīgāki par tavu gribēšanu.

Horoskops svariem

Darbošanās būs balstīta uz instinktiem un nepārvaramiem impulsiem. Visas šīs krāšņās buķetes rezultātā, mainīsies attiecību klimats. Šādas izmaiņas parasti nāk komplektā ar dažādām neprognozējamām parādībām.

Horoskops skorpionam

Savu stingro mugurkaulu nevarēsi demonstrēt, jo dzīvesbiedri būs spēcīgāki un nāksies locīties atbilstoši viņu iegribu vēja rādītājam. Gatavojies uz garu dienu un bezmiega nakti.

Horoskops strēlniekam

Sirds drāmas atstās spēcīgāku nospiedumu uz tavu dzīvi, kā būtu vēlējies. Vari saņemt spiedienu no saviem partneriem, kā iespaidā zaudēsi ne tikai savu teikšanu, bet nāksies rēķināties arī zaudējumiem nākotnē.

Horoskops mežāzim

Tevī var mosties instinktīva agresija, kā atbilde uz saņemtajiem varas demonstrācijas vingrinājumiem. Emociju izvirdumi var novest pie nepareiziem lēmumiem attiecībās.

Horoskops ūdensvīram

Priecājies par savu brīvo fantāziju lidojumu. Ļausi vaļu emocionālām izpausmēm arī attiecībās ar tuviniekiem. Visa bilde var mainīties vienā īsā laika sprīdī, tāpēc par katru cenu neturies pie kāda no dienas kārtības punktiem.

Horoskops zivīm

Šodienas Jaunais mēness sola sadzīvošanu ar pasauli instinktu līmenī. Ja nepieņemsi diktētos noteikumus, tev tiks ierādīta vieta ar spēka metodēm. Necenties rakstīt savus likumus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Valsts policija

Izvairās no alkometra, dodot pūst "čomam"! Tiesa “atpestī” Ventspils kārtībsargu, kurš izraisījis avāriju

Izvairās no alkometra, dodot pūst "čomam"! Tiesa “atpestī” Ventspils kārtībsargu, kurš izraisījis avāriju 48

Kurzemes rajona tiesa attaisnojusi Ventspils pašvaldības policistu Normundu Rudņiku, kurš ārpus darba laika, braucot ar savu automašīnu, pārkāpa ceļu satiksmes noteikumus un izraisīja avāriju ar sabiedrisko mikroautobusu, kurā sadursmes dēļ cieta viens cilvēks. Tiesnese Inga Macpane nav ņēmusi vērā vairāku Valsts policistu ziņoto, ka N. Rudņiks pēc sadursmes izvairījās no pūšanas alkometrā, centies pat ierīci pūšanai pasniegt savam avārijas vietā piesaistītajam kolēģim.

Kontrabandas cigarešu tirgoņu atzīšanās - dienā varot nopelnīt līdz 100 eiro

Kontrabandas cigarešu tirgoņu atzīšanās - dienā varot nopelnīt līdz 100 eiro 3

Ne jau katram ir pa spēkam uz ielas un pagrīdē tirgoties ar cigaretēm un alkoholu, bet tie, kuri šajā “melnajā biznesā” pratuši izsisties, nopelna tīri labi. Mūsu nākamais stāsts ir par divām parastu tirgoņu aizturēšanām Salaspilī, toties viņu atklātā informācija ir šokējoša. Katrs no viņiem nopelna līdz pat 100 eiro dienā.

Vīrietis internetā apmāna sievietes un izkrāpj naudu

Vīrietis internetā apmāna sievietes un izkrāpj naudu 4

Internets un reālā dzīve nav atrauti viens no otra. Pēc muļķīgām darbībām internetā vienmēr seko visai reāls un pārsvarā bēdīgs iznākums. Vairākas sievietes pēc draudzīgas papļāpāšanas ar kādu pielūdzēju pazaudējušas naudu.

Dubultslepkavība Kuldīgas pusē: policisti noskaidrojuši, kas notika ar Hariju un viņa māti

Dubultslepkavība Kuldīgas pusē: policisti noskaidrojuši, kas notika ar Hariju un viņa māti 7

Ir tādi stāsti, kas paliek atmiņa uz visu mūžu. Reizēm tiem nav atrisinājuma, bet reizēm viss noskaidrojas tikai pēc vairākiem gadiem. Raidījums “Degpunktā” pirms teju deviņiem gadiem Ēdoles pusē dziļos laukos šķetināja mīklainu divu cilvēku pazušanas lietu, taču toreiz tā palika neatrisināta. Tomēr kāda pirms diviem gadiem notikusi nejaušība likumsargiem tagad ļāvusi noskaidrot, kas noticis ar diviem cilvēkiem, kuri vienā dienā burtiski izgaisa no savas mājas durvju priekšas.

Nošauj un aprok mežā - policija pabeidz izmeklēšanu par 2009. gadā Kuldīgā pastrādātu dubultslepkavību

Nošauj un aprok mežā - policija pabeidz izmeklēšanu par 2009. gadā Kuldīgā pastrādātu dubultslepkavību 2

Februāra vidū Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvalde pabeidza izmeklēšanu lietā par 2009. gadā izdarītu dubultslepkavību Kuldīgas novadā. Par minēto noziedzīgo nodarījumu tika aizturēti divi vīrieši, kuri, izmantojot šaujamieroci, nogalināja savus upurus un viņu mirstīgās atliekas apraka meža masīvā.