Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 15. novembris

Leopolds, Undīne, Unda

Horoskops aunam

Šodien sabiedrībai būsi pagriezis savu neganto vaigu kā arī praktiski demonstrēsi šīs īpašības. Savukārt būs cilvēki, kuri tevī saskatīs estētu - stila un formas ekspertu. Mēģini žonglēt ar abām savas personības šķautnēm.

Horoskops vērsim

Neķer pie sirds, ja šodien nāksies atlikt savas intereses kolēģu vai sadarbības partneru svarīgo jautājumu risināšanai. Padomā, kurš cits, ja ne tu, to paveiks iespaidīgāk.

Horoskops dvīņiem

Būsi pārņemts ar sīkdarbu dziedinošo vilinājumu. Neliedz sev šo īso, bet svētīgo sajūtu, citas lietas var pagaidīt. Ja tavā tuvumā gadās nepieredzējuši vai dzīvē apmaldījušies cilvēki, ieteicams tiem veltīt pienācīgo uzmanības devu.

Horoskops vēzim

Tev būtu jāķeras pie visām svirām un kloķiem un jāsariktē īpašumu vai mantojumu lietas. Šodien zvaigznes šajā sakarā rullē. Visi ģimenes jautājumu aspekti, pat īpaši jūtīgie, var tikt apspriesti vēsā un diplomātiskā mierā.

Horoskops lauvai

Šodien tev tiks pasniegtas gandarījuma veltes. Tās nav nepelnītas, bet gan agrāko investīciju rezultāts.. Biji jau piemirsis un nebiji rēķinājies ar šo uzmanību, sirds viļņosies un pasaule kļūs gaišāka.

Horoskops jaunavai

Šodien pats nenobrīnīsies, savā sirdī tik daudz līdzcietības potenciāla atklājot. Emocionālās pieķeršanās sajūta tikai pieaugs proporcionāli tavai atšķirtības distancei no mīļajiem.

Horoskops svariem

Izskatās, ka šodien vēlams pievērsties sevis tehniskajai apskatei, aprūpei vai kosmētiskajam remontam. Visi minētie pasākumi sniegs atvieglojuma sajūtu un kliedēs šaubas par iluzorajām kaitēm.

Horoskops skorpionam

Attiecībās toni noteiks priekšnieka kabinetā notiekošais. Priekšnieks ir noilgojies pēc ilgākas kopā strādāšanas un tev arī nenāks par sliktu pabrīdināt mājiniekus, ka būsi vēlu un dusmīgs.

Horoskops strēlniekam

Nepadarītie darbi tieši šodien iet no rokas, kā arī izskaidrošanās forumos un divkaujās tava argumentācija būs pārliecinoša. Dalītas rūpes un pienākumi tevi satuvinās ar grāmatvežiem un datoriķiem kā arī ar citiem uzņēmuma pārstāvjiem.

Horoskops mežāzim

Mājas siltums un drošības sajūta šodien tev būs kā saldais ēdiens pēc daudzajiem eksperimentiem un pieredzēm, zilumiem un slapjām kājām lietišķajā pasaulē klīstot.

Horoskops ūdensvīram

Šodien no sirds sajutīsi gandarījumu par padarīto, neskatoties uz darbu lielumu un nozīmīgumu. Prieks un mierīgs prāts ir godam nopelnīts. Arī sirds lietās jaušams neliels bēgums.

Horoskops zivīm

Mēģini apvienot nopietnās un neatliekamās sarunas, vienlaicīgi izrādot patiesu ieinteresētību un atbildības sajūtu. Psiholoģiski šodien būsi spējīgs adekvāti reaģēt un slikto ziņu vēstnešus nenogalināsi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Valsts policija

Vīrietis iebrauc upē un pamet automašīnā sievieti

Vīrietis iebrauc upē un pamet automašīnā sievieti

Pagājušajā nedēļā Ludzā kāds vīrietis ar auto iebraucis upē un pametis transportlīdzeklī esošu pasažieri, informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Anastasija Laizāne.

"Samaksāju tūkstoti nodokļos par auto, policija to ignorē un izraksta 200 eiro sodu!" Šoferis par netaisnību un birokrātijas mašinēriju

"Samaksāju tūkstoti nodokļos par auto, policija to ignorē un izraksta 200 eiro sodu!" Šoferis par netaisnību un birokrātijas mašinēriju 8

Latvietim Agnim ir cieša saikne ar Poliju, jo tur atrodas uzņēmums, kurā viņš strādā. Tā kā bieži uzturas Latvijā un ir likumpaklausīgs, samaksājis nodokli – tūkstoš eiro, lai mūsmājās gadu varētu braukt ar Polijā reģistrēto automašīnu. Vīrieti šokē Latvijas Valsts policijas darbinieki, kuri aptur viņa vadīto auto Rīgā un izraksta milzu sodu par it kā nesamaksātu nodokli. Patruļpolicisti ignorē Agņa uzrādītos pierādījumus par nodokļa nomaksu.

VIDEO: ar akciju kafejnīcā aicina aizdomāties par to, cik kails esi internetā!

VIDEO: ar akciju kafejnīcā aicina aizdomāties par to, cik kails esi internetā!

Iedomājies, ka tu aizej iedzert kafiju un apēst smalkmaizīti. Oficiants tevi uzaicina piedalīties loterijā. Viss, kas tev jādara – tikai jāatstāj savs vārds, uzvārds un e-pasta adrese. Taču, atnesot kafiju, šis pats oficiants pēkšņi sāk tevi iztaujāt par pavisam personīgām lietām, kaut gan jūs satiekaties pirmo reizi.

Par 21 baloža nošaušanu Liepājā aiztur vīrieti

Par 21 baloža nošaušanu Liepājā aiztur vīrieti 1

Svētdien ap plkst. 16.00 policijā Liepājā tika saņemta informācija, ka Ģenerāļa Baloža ielā no ēkas otrā stāva balkona vīrietis gados, iespējams, ar ierocim līdzīgu priekšmetu šauj pagalmā esošo cilvēku virzienā.