Otrdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Valsts kontrole

Valsts kontrole kritizē septiņu miljonu eiro vērto e-adreses projektu

Valsts kontrole kritizē septiņu miljonu eiro vērto e-adreses projektu

Oficiālās elektroniskās adreses izveidē ieguldītie septiņi miljoni eiro draud izrādīties nelietderīgi iztērēta nodokļu maksātāju nauda, tā revīzijā secinājusi Valsts kontrole. Ierēdņi piekrīt, ka sistēmu izmanto maz lietotāju un apņēmušies trūkumus labot.

VK: Prokuratūras pārprastā neatkarība liedz prasīt atbildību par darbu

VK: Prokuratūras pārprastā neatkarība liedz prasīt atbildību par darbu

Nevar apgalvot, ka noziegumu finanšu un ekonomikas jomā izmeklēšanas efektivitāte pēdējos gados būtu augusi un arī prokuratūras pārprastā neatkarība liedz prasīt atbildību par darbu, vēsta TV3 Ziņas, atsaucoties uz Valsts kontroles izvērtējumā par noziedzīgu nodarījumu ekonomikas un finanšu jomā izmeklēšanu un iztiesāšanu secināto.

Valsts kontrolei nav pārliecības, vai IZM tērētie valsts budžeta līdzekļi attālināto mācību nodrošināšanai lietoti ekonomiski un efektīvi

Valsts kontrolei nav pārliecības, vai IZM tērētie valsts budžeta līdzekļi attālināto mācību nodrošināšanai lietoti ekonomiski un efektīvi 1

Nav pietiekamas pārliecības, vai Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) rīcība ar valsts budžeta līdzekļiem attālinātā mācību procesa nodrošināšanā visos gadījumos ir bijusi ekonomiska un efektīva, revīzijā par attālinātā mācību procesa nodrošināšanu ārkārtējās situācijas laikā secinājusi Valsts kontrole (VK).

Valsts kontrole: Izdienas pensiju politika ir netaisnīga pret vecuma pensiju saņēmējiem

Valsts kontrole: Izdienas pensiju politika ir netaisnīga pret vecuma pensiju saņēmējiem 4

Izdienas pensiju politika Latvijā nav sakārtota, tā neatbilst pensiju politikas būtībai un ir netaisnīga pret vecuma pensiju saņēmējiem, revīzijā par valsts saimnieciskā gada pārskatu secinājusi Valsts kontrole (VK), kas aplēsusi, ka desmit gadu laikā izdienas pensijām izmaksājamā summa gandrīz dubultojusies un augusi par 32,5 miljoniem eiro.