Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Valsts budžets

Liela nenoteiktība ap 2022. gada budžetu; izšķirošs būs vakcinācijas temps

Liela nenoteiktība ap 2022. gada budžetu; izšķirošs būs vakcinācijas temps 4

Sācies darbs pie nākamā gada valsts budžeta sagatavošanas. Izdevumu plānošanā lielu nenoteiktību raisa pašreizējais vakcinēšanas temps, no kā atkarīga ierobežojumu atvieglošana ekonomikai. Šis un nākamais arī ir vēlēšanu gads, tāpēc politiķu tēriņu apetīte raisa bažas neatkarīgajām institūcijām.

Levits izsludina valsts budžeta paketi, bet pārmet trūkumus tajā

Levits izsludina valsts budžeta paketi, bet pārmet trūkumus tajā 2

Valsts prezidents Egils Levits piektdien ir izsludinājis likumu “Par valsts budžetu 2021. gadam”, likumu “Par vidēja termiņa budžeta ietvaru 2021., 2022. un 2023. gadam” un ar 2021. gada budžetu saistītos likumos, bet atsevišķā paziņojumā ir izteicis izvērstu novērtējumu gan par valsts budžeta saturu, gan minēto likumu pieņemšanas gaitu.

Feldmans aicina domāt par cilvēku nomaiņu FM augstākajā vadībā un Budžeta departamentā

Feldmans aicina domāt par cilvēku nomaiņu FM augstākajā vadībā un Budžeta departamentā 1

Finanšu ministrijai (FM) ar nākamā gada valsts budžetu vajadzēja strādāt kvalitatīvāk, tāpēc būtu jādomā par cilvēku nomaiņu ministrijas augstākajā vadībā un Budžeta departamentā, vēsta aģentūra LETA, atsaucoties uz Jaunās konservatīvās partijas (JKP) valdes locekļa, Saeimas deputāta Krišjāņa Feldmana šorīt intervijā Latvijas Radio sacīto.

Kādus ieguvumus #Budžets2021 paredz Latvijas iedzīvotājiem

Kādus ieguvumus #Budžets2021 paredz Latvijas iedzīvotājiem 1

Valsts budžets ir pamatu pamats visu nozaru norisēm gan ikdienā, gan krīzes situācijās. Pašlaik pastāv izaicinājumi un neskaidrības COVID-19 dēļ, tomēr 2021. gada valsts budžeta projekts svarīgākajām tautsaimniecības nozarēm paredz nozīmīgu papildu finansējumu.