Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija

Tapusi bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa mobilā lietotne

Tapusi bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa mobilā lietotne

Tapusi bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa mobilā lietotne. Ar tās palīdzību pie uzticības tālruņa speciālistiem var vērsties jebkurš bērns vai pusaudzis, kurš saskāries ar grūtībām un nezina, kā tās risināt. Speciālisti konsultāciju gatavi sniegt visu diennakti.

VBTAI: Bruknas muižā smagos apstākļos nodarbināti bērni, sodot tos ar pārtikas devu ierobežošanu

VBTAI: Bruknas muižā smagos apstākļos nodarbināti bērni, sodot tos ar pārtikas devu ierobežošanu 40

Veicot pārbaudi biedrībā “Kalna svētību kopiena”, kas darbojas Bruknas muižā Bauskas novadā, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) kopā ar Tiesībsarga pārstāvi konstatējuši, ka bērni tikuši nodarbināti lauku darbos no 10 līdz 12 stundām dienā, bez iespējas saņemt medicīnisko palīdzību un pārkāpumu gadījumā, tiekot sodīti ar pārtikas devu ierobežošanu, aģentūru LETA informēja VBTAI pārstāvis Taivo Trams.

Izmēģinājuma projektā ģimenes varēs saņemt psihoterapijas pakalpojumu

Izmēģinājuma projektā ģimenes varēs saņemt psihoterapijas pakalpojumu

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas izmēģinājuma projektā par atbalsta sistēmas pilnveidi bērniem ar saskarsmes grūtībām, uzvedības traucējumiem un vardarbību ģimenē 12 mēnešus tiks sniegts ģimenes psihoterapijas pakalpojums, paredz otrdien valdības sēdē pieņemtie grozījumi Ministru kabineta noteikumos.

"Brauc pliki veči, un uz to visu skatās mazi bērni!" Interneta lietotājs šokā par Ventspils pliko baikeru brauciena atspoguļošanu!

"Brauc pliki veči, un uz to visu skatās mazi bērni!" Interneta lietotājs šokā par Ventspils pliko baikeru brauciena atspoguļošanu! 22

“Kāds vispār ir skatījies delfi.lv Ventspils pliko baikeru brauciena galeriju? Pat galeriju nevajag vērt vaļā, titulbildē jau viss redzams. Divas mazas meitenes skatās uz pliko motocikla vadītāju, kuram aizmugurē vēl plika sieviete. Tajā braucienā brauc pliki veči ar plikiem “krāniem”, un uz to visu skatās mazi bērni! Ārprāts!” Vēstule no kāda šokēta “Bez Tabu” skatītāja.

Bērnu problēmu risināšanai paredzētā nauda izlietota ierēdņu piemaksām un prēmijām, secina VK

Bērnu problēmu risināšanai paredzētā nauda izlietota ierēdņu piemaksām un prēmijām, secina VK 41

Labklājības ministrijai (LM) papildus piešķirtais valsts budžeta finansējuma 619 000 eiro apmērā ierēdņiem izmaksāts piemaksās, naudas balvās vai prēmijās par pašsaprotamiem un ikdienā veicamiem uzdevumiem, lai arī sākotnējais pamatojums licis domāt, ka ministrijas un Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) darbinieki veiks papildu pienākumus, lai novērstu bērnu un ģimenes tiesību jomas problēmas, 2018. gada finanšu revīzijā konstatējusi Valsts kontrole (VK).

LM auditā konstatējusi nopietnas problēmas VBTAI darbībā

LM auditā konstatējusi nopietnas problēmas VBTAI darbībā 1

Labklājības ministrijas (LM) veiktajā auditā Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) darbībā konstatētas nopietnas problēmas, apstiprina labklājības ministres padomniece komunikācijas jautājumos Liesma Kalve.

"Māsa sagrieza sev rokas!" Deviņgadniece noticējusi briesmīgajam, internetā klīstošajam Momo

"Māsa sagrieza sev rokas!" Deviņgadniece noticējusi briesmīgajam, internetā klīstošajam Momo 11

Citviet pasaulē un arī Latvijā strauji izplatās ziņas par interneta bubuli Momo. Tā tiek dēvēta par bīstamu, uz pašnāvību rosinošu spēli, kas parādās bērniem domātā saturā, piemēram, populārajā animācijas filmiņā par cūciņu Pepi. Momo draudot nogalināt ģimeni vai nodedzināt māju, ja bērns nedarīs to, ko viņa liek. Kamēr vieni sit pie trauksmes zvana, otri piesauc viltus ziņas, “Bez Tabu” tiekas ar Santu un Viktoriju, kuras par Momo uzzinājušas no mammas un mazās māsiņas.