Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Valdis Zatlers

Zatlers: Vējoņa lēmums nekandidēt ir saprātīgs

Zatlers: Vējoņa lēmums nekandidēt ir saprātīgs

Valsts prezidents Raimonds Vējonis, izšķiroties nekandidēt uz otro pilnvaru termiņu, ir pieņēmis “ļoti saprātīgu godaprāta lēmumu”, jo viņam drošas bija tikai 11 no 100 balsīm Saeimā, šādu viedokli intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pauda bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers.

Zatlers: "Rīdzenes" sarunas ir autentiskas; Šleseram KNAB bijis informators

Zatlers: "Rīdzenes" sarunas ir autentiskas; Šleseram KNAB bijis informators 2

Oligarhu lietā noklausītās sarunas viesnīcā “Rīdzene” ir autentiskas, turklāt toreizējais politiķis Ainārs Šlesers apgalvojis, ka viņam Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) ir informators, šodien “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijā paziņoja eksprezidents Valdis Zatlers.

"Oligarhu lietas" komisija iztaujās Zatleru un Dūklavu

"Oligarhu lietas" komisija iztaujās Zatleru un Dūklavu

Spraiga darba diena gaidāma “Oligarhu lietas” parlamentārajai izmeklēšanas komisijai. Šodien tā plāno iztaujāt bijušo Valsts prezidentu Valdi Zatleri un “Oligarhu sarunās” piesaukto zemkopības ministru Jāni Dūklavu.

Lembergs noliedz “oligarhu sarunu” autentiskumu

Lembergs noliedz “oligarhu sarunu” autentiskumu 6

“Oligarhu sarunas” strauji kļuvušas par šīs vasaras centrālo iekšpolitisko notikumu. Nacionāla apvienība lūgusi Drošības policiju sākt izmeklēšanu par Krievijas tiešu ietekmi Latvijas politiskajos procesos.