Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Pirmdiena, 21. augusts

Janīna, Linda

Horoskops aunam

Izmaiņas, pārmaiņas un visu jauno nevēlēsies ielaist savā dzīvē. Mēģināsi izlikties, ka nekas tāds nenotiek, bet, ar vai bez tavas līdzdalības, dzīve ieviesīs pa kādam pārsteigumam.

Horoskops vērsim

Visas neplānotās izmaiņas gan personīgajā, gan profesionālajā sfērā būs tikai uz labu un ar lielu pievienoto vērtību. Jaunajiem apstākļiem adoptēsies viegli un, neskatoties uz kāda pielieto darvas pilienu, rītdienu gaidīsi gana optimistiski noskaņots.

Horoskops dvīņiem

Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties. Darba attiecībās nepieļauj varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis vai padotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops vēzim

Šī diena ir ļoti svarīga, lai tu varēti sevi sagrupēt un sagatavot jaunu uzdevumu veikšanai. Praktisko realizāciju sāksi ar septembri, kad pieaugs enerģija un peļņas intuīcija.

Horoskops lauvai

Notiekošais ietekmēs tavu pašapziņu, ambīcijas, reputāciju. Tavs prāts ir nedaudz aptumšots, tāpēc kļūs sarežģītāk orientēties situācijās. Nodomiem pirms runāšanas jābūt labiem. Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties.

Horoskops jaunavai

Tavā galvā šobrīd rosās desmitiem ideju, kuras gaida starta šāvienu. Dzīvē tās laid pa vienai, jo pretējā gadījumā, nepietiks radošās enerģijas, lai visu paspētu un novestu līdz galam.

Horoskops svariem

Šodien ļoti individuāla rīcība nenodrošinās tev panākumus. Izpēti visus ideoloģiskos, juridiskos, emocionālos partnerības aspektus, jo tikai kopdarbība tādās sfērās kā īpašumi, intelektuālā radošā darbība, sniegs ilgi cerēto peļņu.

Horoskops skorpionam

Viss, kas tev šodien būtu darāms, lai iegūtu cerēto – cītīgi jāstrādā. Visas profesionālās neskaidrības ir jārisina uz karstām pēdām. Uzņemies pienākumu un atbildību sadalītāja funkcijas.

Horoskops strēlniekam

Tavs dienas smaguma punkts skars visus jautājumus, kuri attiecas uz ģimenes kustamo un nekustamo īpašumu. Būs sarežģīti koncentrēties uz darba pienākumu veikšanu, tāpēc mēģini vienoties par brīvdienu.

Horoskops mežāzim

Nepieļauj savas ietekmes un varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis, padotais vai mīļotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops ūdensvīram

Vari piedzīvot lielas pārmaiņas attiecībās ar savu partneri. Tev ir jābūt reālistam un ļoti pārliecinoši jāaizstāv sava nostāja kopdzīves vai kopdarbības jautājumā. Nedrīksti ļauties aizskarošiem un otru nonicinošiem vārdiem.

Horoskops zivīm

Viss šodien sastrādātais un demonstrētais atstās tiešu iespaidu uz tavām nākotnes izredzēm gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē. Jaunas savienības starts var aizkavēties un tikai priecājies par to.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Valdis Zatlers

Skandāls Saeimā! Vīķe-Freiberga uzskata, ka nav ievērota starptautiskā prakse un pieklājības normas

Skandāls Saeimā! Vīķe-Freiberga uzskata, ka nav ievērota starptautiskā prakse un pieklājības normas 12

“Tas ir tāds “puicisks konflikts”, no kura varēja izvairīties”. Tā saka bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers, komentējot starpgadījumu, kad Saeimas namā netika ielaists eksprezidents Guntis Ulmanis. Savukārt bijusī valsts vadītāja Vaira Vīķe-Freiberga uzskata, ka Saeimā šoreiz nav ievērota vispārpieņemtā starptautiskā prakse un elementāra pieklājība.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Par Saeimas atlaišanu parakstījušies 2800 pilsoņi, nepieciešami vēl 150 000 parakstu

Par Saeimas atlaišanu parakstījušies 2800 pilsoņi, nepieciešami vēl 150 000 parakstu 4

Par vēlētāju iniciatīvu šīs Saeimas atsaukšanai nepilnu divu nedēļu laikā parakstījušies vairāk nekā 2800 pilsoņu. Lai tā tiktu iedarbināta, gan vēl tāls ceļš  ejams, jo jāsavāc vairāk nekā 150 000 parakstu. Tikmēr Saeimā notiek diskusijas, vai pašreizējo Saeimas un Valsts prezidenta atlaišanas regulējumu Satversmē nevajag uzlabot.

Foto: Ineses Galantes talanta cienītāju vidū daudz bijušo un esošo politiķu

Foto: Ineses Galantes talanta cienītāju vidū daudz bijušo un esošo politiķu

8. augustā Dzintaru koncertzālē ar krāšņu koncertu tika atklāts Ineses Galantes opermūzikas festivāls SUMMERTIME – aicina Inese Galante. Atklāšanas koncertu apmeklēja plašs opermūzikas un Ineses Galantes talanta cienītāju loks, tostarp esošie un bijušie politiķi, mūziķi, televīzijas un radio personības.

Vīķe-Freiberga: Par Trampa paziņojumiem jāuztraucas visai pasaulei

Vīķe-Freiberga: Par Trampa paziņojumiem jāuztraucas visai pasaulei 8

ASV prezidenta amata kandidāts Donalds Tramps izpelnījies asu kritiku Latvijā. Ja viņš nāktu pie varas, pamats satraukties būtu ne tikai Latvijai, bet visai pasaulei. Tā LNT ziņām atzina bijusī prezidente Vaira Vīķe-Freiberga. Kritisks ir arī eksprezidents Valdis Zatlers, kuru uztrauc Trampa sūtītie signāli Kremlim.

Latvijas eksprezidenti: pirmā ieiešana Rīgas pilī – kā svētbrīdis

Latvijas eksprezidenti: pirmā ieiešana Rīgas pilī – kā svētbrīdis

Pirmā ienākšana Rīgas pilī ir īpašs brīdis – to atzīst bijušie Valsts prezidenti, kuri LNT cikla Latvijas faili filmā Varas rezidence – Rīgas pils raksturo to, kāda celtnē ir aura. Savukārt Rīgas pils atjaunošanas padomes priekšsēdētājs Imants Lancmanis atklāj, ka “uzburt priekšstatu par cienījamu, eiropeisku Valsts prezidenta rezidenci” bijis visnotaļ grūts uzdevums. 

Lilita Zatlere sapņo par 65 tūkst. vērtu auto

Lilita Zatlere sapņo par 65 tūkst. vērtu auto 2

Pagājušās nedēļas nogalē Latvijas turīgākajiem un sabiedrībā zināmākajiem cilvēkiem bija iespēja pirmajiem novērtēt ilgi gaidīto Mercedes-Benz E-Klases auto. Izrādās, tieši 65 tūkst. vērtais modelis ir bijušā prezidenta Valda Zatlera kundzes Lilitas sapņu auto.

Diskusijas nerimst – vai Valsts prezidentam jāpaplašina pilnvaras?

Diskusijas nerimst - vai Valsts prezidentam jāpaplašina pilnvaras?

To, ko prezidents drīkst, nedrīkst un kas ir tā pienākums, jau šobrīd kodolīgi formulē 20 Satversmes panti, bet pirms pusotra gada Saeimas priekšvēlēšanu karstumā bija partijas, kas vēlētāju balsis vāca, solot paplašināt prezidenta pilnvaras. Tieši tik ilgi arī turpinās diskusija par pamatlikuma grozīšanu.

FOTO: sabiedrības krējums “šturmē” Paula jubilejas koncertu

FOTO: sabiedrības krējums "šturmē" Paula jubilejas koncertu

Otrdien, 12. janvārī, ar koncertu Latvijas Nacionālajā teātrī komponists Raimonds Pauls svinēja 80 gadu jubileju. Sarīkojumā pulcējās mūzikas un modes industrijas pārstāvji, aktieri, politiķi, starp viņiem – trīs valsts prezidenti.

Vot kto ja! – Valdis Zatlers publicē savu memuāru tulkojumu krievu valodā!

Vot kto ja! - Valdis Zatlers publicē savu memuāru tulkojumu krievu valodā!

Valdis Zatlers otrdien, 22. decembrī, prezentēja savu memuāru tulkojumu krievu valodā. Interesanti, ka grāmatas versijai krievu valodā ir mainījies nosaukums. Latviešu valodā eksprezidents saviem memuāriem bija devis nosaukumu “Kas es esmu”, savukārt grāmatas krievu tulkojumu sauc “Vot kto ja!”, kas latviski nozīmē “Lūk, kas es esmu!”.

Valsts prezidents! Vai vara pilnībā jāatdod viņam? Vīķes-Freibergas, Ulmaņa un Zatlera viedoklis!

Valsts prezidents! Vai vara pilnībā jāatdod viņam? Vīķes-Freibergas, Ulmaņa un Zatlera viedoklis!

Šonedēļ atjaunota un ekspluatācijā nodota Rīgas pils – greznā un vēsturiski nozīmīgā ēka atkal varēs kļūt par Valsts prezidenta galveno mītni. Ne velti tiek uzskatīts, ka republikās Valsts prezidents veic to pašu funkciju, ko tradīcijām bagātajās Eiropas monarhijās īsteno karalis – viņš, pirmkārt, ir valsts simbols. Tomēr vai prezidenta simboliskā loma būtu jāpapildina ar plašākām pilnvarām un lielāku varu? Ko par to domā Latvijas bijušie prezidenti?

FOTO: eksprezidenti “uzsit klaču” Vējoņa inaugurācijā

FOTO: eksprezidenti "uzsit klaču" Vējoņa inaugurācijā

Šodien, nododot svinīgo zvērestu, amatā stājies jaunievēlētais Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Viņa inaugurācijas ceremoniju pagodināja bijušie prezidenti Andris Bērziņš, Valdis Zatlers, Vaira Vīķe-Freiberga un Guntis Ulmanis, kuri visai nepiespiestā atmosfērā uzņēma savu pēcteci.

Zatlers: Perfektā prezidenta meklēšana ir neauglīga

Zatlers: Perfektā prezidenta meklēšana ir neauglīga

Medijiem vajadzētu informēt par to, kas konkrētajā brīdī saistībā ar prezidenta vēlēšanām ir nepieciešams, jo perfektā prezidenta meklēšana ir neauglīga, diskusijā “Mediji un prezidenti – uz skatuves un aizkulisēs?” akcentēja bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers.

Vai Latvijas sabiedrība ir gatava Eiropraidam? Atbild Kaktiņš, Parādnieks, Zatlers, Streips un Poiša

Skaties ekskluzīvs! Vai Latvijas sabiedrība ir gatava Eiropraidam? Atbild Kaktiņš, Parādnieks, Zatlers, Streips un Poiša 3

Aptuveni divi tūkstoši seksuālo minoritāšu pārstāvju, kas Latvijā sabraukuši no dažādām Eiropas valstīm, pulcēsies gājienā Rīgas centrā – vai Latvijas sabiedrība ir gatava 20. jūnijā gaidāmajam Eiropraidam? Vai esam pietiekami iecietīgi vai arī tomēr nebūt neesam gatavi šādam pasākumam un gaidāmi kādi nepatīkami pārsteigumi? 

Valstij visdārgāk izmaksā eksprezidentes Vīķes-Freibergas uzturēšana; tad seko Ulmanis un Zatlers

Valstij visdārgāk izmaksā eksprezidentes Vīķes-Freibergas uzturēšana; tad seko Ulmanis un Zatlers 23

Brīdī, kad prezidenta amata krēslā sēdās Andris Bērziņš, likumdošana paredzēja virkni ekstras eksprezidentiem. Bērziņš ierosināja veikt izmaiņas likumā un svītrot punktu, ka bijušais prezidents jānodrošina ar dzīvokli, tā vietā tika paaugstināts pensijas apmērs. Sākotnējo 50% vietā Bērziņš un nākamie eksprezidenti mēnesī saņems 85% no prezidenta algas.