Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 16. oktobris

Daiga, Dinija, Dinārs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tavas ambīcijas un arvien pieaugošā apetīte pēc slavas un atzinības būs acīmredzama un pat fiziski sajūtama. Ļoti laba diena, lai izvirzītu un pamatotu savas prasības par augstāku amatu un lielāku algu.

Horoskops vērsim

Videi, kurā šodien apgrozīsies un realizēsies, jābūt maksimāli komfortablai un labsajūtas rosinošai. Nedzenies pēc finansiāliem panākumiem un novērtējuma graudā. Visu nevar nopirkt par naudu. Jebkam, ko dari, jābūt ar jēgu un augstāko vērtību.

Horoskops dvīņiem

Šodien mentāli būsi stipri noslogots, jo tevi nodarbinās atbilžu meklēšana uz neizprastām un nepieņemtām dzīves norisēm, vajadzība saskatīt cēloņus un izprast citu rīcību.

Horoskops vēzim

Ja veidojas iespēja apmeklēt kādu pasākumu un tikties ar cilvēkiem no citām profesionālajām sfērām, noteikti izmanto. Pasākumā var rasties iespēja dibināt ilglaicīgas un abpusēji izdevīgas attiecības, kas varētu būtiski uzlabot tavu skatu uz dzīvi.

Horoskops lauvai

Vari saņemt negaidītu uzdevumu, kura izpildei tev būs pilnībā jāmaina sava taktika. Ja tavā pakļautībā strādā citi cilvēki, neaizmirsti viņus iesaistīt notiekošajā un arī atalgot finansiāli vai morāli par labi padarītu darbu.

Horoskops jaunavai

Visus paņemsi ar savu neparasto šarmu, laipnību un ļoti cilvēciskajām vājībām. Izmanto šo saskarsmi, lai izlīdzinātu kādu agrāku domstarpību vai ieliec pamatus sadarbības iespējām profesionālajā sfērā.

Horoskops svariem

Šodien esi kritiskāks pret saviem sasniegumiem un vajadzību demonstrē savas īpašās dotības visā krāšņumā. Izcelsies ar pārmērīgu steigu, kuras iemeslus pats nevarēsi izskaidrot. Tā var vienu otru lietu salaist grīstē.

Horoskops skorpionam

Labvēlīga psiholoģiskā atmosfēra un drošības sajūta, ko sniedz draudzīga vide, palīdzēs pārvarēt izdegšanas sindromu un pārslodzi. Atļaujies nopirkt kādu skaistumlietu mājai vai savai garderobei.

Horoskops strēlniekam

Saprašanos ar darba partneriem un paziņām veicinās neformāla atmosfēra, tāpēc tikšanās un pārrunas labāk apvienot ar pusdienām vai kāda sabiedriska pasākuma apmeklējumu.

Horoskops mežāzim

Nepārvērtē savus klientus vai partnerus. Viņu labvēlība var izrādīties tikai veikls triks tavas uzmanības novēršanai. Saglabā racionālu pieeju notiekošajam un saglabā līdzsvaru starp izdevumiem un ienākumiem.

Horoskops ūdensvīram

Personīgajās attiecības vieglumu un daudzveidību palīdzēs uzturēt viss, kas saistīts ar kopīgiem izbraucieniem, kāda interesanta semināra vai lekcijas apmeklējums. Vienvārdsakot, jābūt par ko parunāt.

Horoskops zivīm

Šodien esi saposies un uzfrišinājies, jo var gadīties neplānota iziešana sabiedrībā. Pasākumā, iespējams, saņemsi uzmanības apliecinājumus no pretējā dzimuma pārstāvjiem vai tiem, kurus tu patiesi cieni un respektē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Vakariņas četratā

Doties uz filmu sadaļu

Pompeji

Asa sižeta,Drāma,Piedzīvojumu

Asaras un kaislības saimnieku šovā, Roja Rodžera izdarības virtuvē, pasaulē skaistākie dupši: nedēļa šovbiznesā

Asaras un kaislības saimnieku šovā, Roja Rodžera izdarības virtuvē, pasaulē skaistākie dupši: nedēļa šovbiznesā

Oktobra pirmā nedēļa pašmāju šovbiznesā aizvadīta uz jestras nots – kamēr ”Saimnieks meklē sievu” fani, elpu aizturējuši, turpina sekot līdzi notikumiem mīlas spēlē, īpašu tautas ievērību šonedēļ izpelnījies pašmāju ”drag queen” Rojs Rodžers. Skaties.lv ierasti piedāvā atskatīties uz izklaides notikumiem, kas šonedēļ ļaudis satraukuši visvairāk.

Rojs Rodžers TV3 vakariņu šovā viesiem iebaro zemi

Rojs Rodžers TV3 vakariņu šovā viesiem iebaro zemi 422

TV3 šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ mirdz pašmāju ”jūtūberu” zieds – viens pie otra ciemojas armis.j jeb Armands Jaunzems, Laurlācis jeb Laura Ķīse, Sudrabkaija, īstajā vārdā Emīlija Sama, un pazīstamais ”drag queen” Rojs Rodžers, kurš klāja galdu otrajā vakarā.

Rojs Rodžers TV3 vakariņu šovā: Nesaprotu, kāpēc jāgatavo, ja var samaksāt kādam, kurš to izdara tavā vietā

Rojs Rodžers TV3 vakariņu šovā: Nesaprotu, kāpēc jāgatavo, ja var samaksāt kādam, kurš to izdara tavā vietā 44

Šovs ”Vakariņas četratā” šonedēļ pieredzējušajai TV skatītāju paaudzei piedāvā ielūkoties mazāk zināmā pasaules daļā – ”jūtuberu” valstībā. Šonedēļ vakariņas gatavo vietējās ”YouTube” zvaigznes armis.j jeb Armands Jaunzems, Laurlācis jeb Laura Ķīse, Sudrabkaija, īstajā vārdā Emīlija Sama, un pazīstamais ”drag queen” Rojs Rodžers.

TV3 ekrānos ar jaunu sezonu atgriežas skatītāju iemīļotais kulinārijas šovs

TV3 ekrānos ar jaunu sezonu atgriežas skatītāju iemīļotais kulinārijas šovs

Skatītāju iecienītais kulinārijas šovs ”Vakariņas četratā” atgriežas kanālā TV3 ar jaunu sezonu un vairākiem jaunumiem. Šajā sezonā sagaidāma īpašā ”jūtūberu” nedēļa, kā arī – līdzās šefpavāriem Raimondam Zommeram un Elmāram Tannim, dalībnieku veikumus vērtēs arī Māris Jansons.

Pārpratums Drākes "gaļasmašīnas lietā": kas sakāms Jakušonokam?

Pārpratums Drākes "gaļasmašīnas lietā": kas sakāms Jakušonokam? 3

Pēc TV3 šova ”Vakariņas četratā” sezonas noslēguma negaidīts liktenis piemeklējis šova sestajā nedēļā balvā laimēto gaļasmašīnu, šonedēļ noskaidroja portāls Skaties.lv. Sabiedrības dāma Elita Drāke, būdama veģetāriete, to laipni atvēlēja mūziķim Normundam Jakušonokam, tomēr smalkā virtuves ierīce nav nonākusi viņa rokās. 

Jakušonoks atteicies no Drākes gaļasmašīnas

Jakušonoks atteicies no Drākes gaļasmašīnas 3

Viens no TV3 šova ”Vakariņas četratā” amizantākajiem brīžiem tika piedzīvots, kad sabiedrības dāma un pareiza dzīvesveida eksperta Elita Drāke, būdama veģetāriete, balvā laimēja gaļas maļamo mašīnu. ”Es dāvināšu, Normund, tev un ”Četriem baltiem krekliem”,” ko iesākt ar laimestu, nekavējoties TV ekrānā paziņoja Elita. Tagad kļuvis zināms, ka virtuves ierīci piemeklējis cits liktenis.

Deniss vakariņu šovā ēdienu gatavo cimdos

Deniss vakariņu šovā ēdienu gatavo cimdos

Ceturtdienas, 29. novembra, pievakarē izklaidējošā kulinārijas šova ”Vakariņas četratā” skatītāji varēja vērot, kā galdā tika celti šīs sezonas pēdējie trīs ēdieni. Šis gods tika stila ekspertam Denisam Ševeļovam.

Vakariņu šova vēsturē otro reizi vakars novērtēts ar maksimālo atzīmi

Vakariņu šova vēsturē otro reizi vakars novērtēts ar maksimālo atzīmi

Trešdien, 28. novembrī, TV3 skatītāju vērtējumam tika nodots šova ”Vakariņas četratā” jaunākais raidījums, kurā aktrise un dvīņu meitiņu mamma Anta Aizupe savās mājās uzņēma trīs brašus kungus – pludmales volejbolistu Aleksandru Samoilovu, sporta žurnālistu Edgaru Barbaku un stila ekspertu Denisu Ševeļovu.

Stila eksperts Deniss vakariņu šovā uzmet lūpu

Stila eksperts Deniss vakariņu šovā uzmet lūpu 2

Šova ”Vakariņas četratā” trešajā vakarā šīs nedēļas raibo kompāniju savās mājās uzņems aktrise Anta Aizupe. Namamāte vakariņotājiem iecerējusi izklaidi, kas paģēr, ka viesu kavēšanās nav pieļaujama.

Edgars Barbaks vakariņu viesus ved uz sievas sporta klubu

Edgars Barbaks vakariņu viesus ved uz sievas sporta klubu 1

Šonedēļ TV3 šovā ”Vakariņas četratā” sapulcināta raiba sabiedrība – viens pie otra ciemos dodas pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs, aktrise Anta Aizupe, stila eksperts Deniss Ševeļovs un sporta žurnālists un kroga ”Aurora” saimnieks Edgars Barbaks, pie kura kompānija viesojās otrajā vakarā.

TV3 vakariņu šovā izceļas stila eksperts Deniss Ševeļovs

TV3 vakariņu šovā izceļas stila eksperts Deniss Ševeļovs 6

Pirmdienas, 26. novembra, novakarē TV3 skatītāju vērtējumam tika nodots izklaidējošā kulinārijas šova ”Vakariņas četratā” nedēļas pirmais raidījums. Izbaudot divu nedēļu atvaļinājumu, pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs bija piekritis iesaistīties nelielā avantūrā un uzņemt pie sevis ciemos citas Latvijā pazīstamas, bet personīgi tuvāk vēl neiepazītas personas.

Ieskats slavenā volejbolista Aleksandra Samoilova mājoklī

Ieskats slavenā volejbolista Aleksandra Samoilova mājoklī

Šonedēļ ”Vakariņas četratā” piedzīvos nedaudz nevienlīdzīgs sastāvs, jo starp trīs kungiem mirdzēs viena dāma. Daiļo dzimumu šajā nedēļā pārstāvēs aktrise Anta Aizupe, bet kungu kompānijā būs sporta žurnālists Edgars Barbaks, stila eksperts Deniss Ševeļovs un pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs, kurš vakariņotājus uzņems ciemos pirmajā vakarā.

Vakariņu šovā uzvar aktrise Lelde Dreimane

Vakariņu šovā uzvar aktrise Lelde Dreimane 8

Ceturtdienas, 22. novembra, pievakarē noslēdzās kārtējais ”Vakariņas četratā” raidījumu cikls, un šova pēdējā vakarā raibā kompānija devās ciemos pie šova skatītāja Māra Šeflera.

Vakariņu šovā jauns rekords: dalībnieks iepērkas superīsā laikā

Vakariņu šovā jauns rekords: dalībnieks iepērkas superīsā laikā 1

”Vakariņas četratā” šonedēļ piedzīvo divi šova skatītāji, kuri sīvā konkurencē tika pie iespējas pagatavot ko gardu un izklaidēt aktrisi Leldei Dreimani un reperi Arvi Reiku. Agnetai sacensība jau aiz muguras, bet ceturtdienas vakarā uzzināsim, vai Mārim izdosies pārspēt Leldi, kura ar 35 punktiem spēlē izvirzījusies vadībā.

Ieskaties! Reperis Reiks vakariņu šovā viesus uzņem īpaši iespaidīgos apartamentos

Ieskaties! Reperis Reiks vakariņu šovā viesus uzņem īpaši iespaidīgos apartamentos 6

Šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ jautra kompānija – aktrise Lelde Dreimane, reperis Arvis Reiks un divi šova skatītāji – aktīvists, dzīves baudītājs un trīs bērnu tēvs Māris Šeflers un topošā sporta fizioterapeite un kinezioloģe Agneta Liepājniece. Skaties.lv piedāvā ieskatīties otro vakariņu norises vietā, kas ir varen glauna.

Vakariņu šovā iesaistās TV skatītāji: ciemos uzņem skaistā Agneta

Vakariņu šovā iesaistās TV skatītāji: ciemos uzņem skaistā Agneta 5

Pirms kāda laika skatītāji tika aicināti pieteikties šovam ”Vakariņas četratā”. Uz aicinājumu atsaucās vairāk nekā 100 gribētāju, bet tikai divi, izturot rūpīgu atlasi, tika ielūgti ciemos pie aktrises Leldes Dreimanes un mūziķa Arvja Reika. Pauls Jonass no pasākuma bija spiests izstāties.

Līva Jaunozola svētku nedēļā sarīko vakariņas austrumu stilā

Līva Jaunozola svētku nedēļā sarīko vakariņas austrumu stilā 3

Valsts svētku nedēļā TV3 šovs ”Vakariņas četratā” viesojas pie dažādu profesiju pārstāvjiem – Nacionālā teātra direktora Jāņa Vimbas, grupas ”Da Gamba” mūziķa Daiņa Teņa un ”tautumeitas” Lauras Martas Līcītes, bet nedēļas noslēdzošajās vakariņās ciemos uzņēma tirdziņa ”Andele Mandele” rīkotāja Līva Jaunozola.