Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. novembris

Anda, Andīna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Nemaz tik garlaicīga un nomācoša šī diena nebūs. Kā uz burvju mājienu vai pieslēdzoties kādiem informatīvajiem elementārdaļiņu laukiem, saņemsi impulsu un risinājumu kādai ieilgušai problēmai. Lielā jezga ap šo jautājumu vēl tikai priekšā.

Horoskops vērsim

Ļoti ieteicams šodien pievērsties savas veselības uzlabošanai vai kādiem preventīviem pasākumiem, lai sagatavotos ziemas vīrusu un citu draņķu uzlidojumam.

Horoskops dvīņiem

Nepabeigti darba uzdevumi vai solītās, bet nerealizētās vienošanās nostādīs tevi neveiklā situācijā un neļaus baudīt vakara mieru. Ja izvēlēsies sporta aktivitātes, tad atsakies no pārspīlētām slodzēm un kusties nepiespiežoties.

Horoskops vēzim

Dienas enerģētika tev palīdzēs noskaņoties uz konstruktīvas un lietišķas nots. Būs vēlme sakārtot savus domu apcirkņus – kaut ko pārskatīt, no kaut kā atsacīties vai vēlēties aizmirst nevajadzīgo.

Horoskops lauvai

Iespējams, ka ieņemsi pārāk kategorisku nostāju jautājumos, kas skar pārmaiņas mājās un kuru iniciators ir tavs partneris. Lai arī šāds uzvedības modelis tev nav raksturīgs, mēdz gadīties, ka izšauj pat slotas kāts.

Horoskops jaunavai

Gadījumā, ja tev sakrājušies kādi neatrisināti komunikācijas jautājumi, tos labāk risināt dienas gaismā un pie moža prāta. Vakara sarunām var būt tendence ievilkties jau nākošajā dienā.

Horoskops svariem

Iekarotāja cienīga uzvedība personīgajās attiecībās nesniegs gaidītos rezultātus. Attiecību jomā viss ir iespējams. Neapzināta, bet sistemātiska mazsvarīgo noteikumu ignorēšana var izvērsties uguņošanā.

Horoskops skorpionam

Šodien personīgās intereses ļoti harmoniski sadzīvos ar tuvinieku vajadzībām. Ieteicams vairāk ļauties kopīgām nodarbēm, kuras palīdzēs novērst domas no profesionālo problēmu risināšanas.

Horoskops strēlniekam

Vari paknibināties ap kādiem piņķerīgiem sīkiem darbiņiem, lai nomierinātu savu prātu. Attiecību jomā viss ir iespējams. Gribēsies savādāk, bet nezināsi kā. Gribēsies, lai partneris pasaka priekšā, bet – nekā.

Horoskops mežāzim

Šodien būsi neierasti robustā prāta un emociju rāmī. Notiekošais var rādīties galēji pesimistiskās toņkārtās. Vieglajam dzīves skatījumam zūdot, var pieaugt traumu iespējamība, tāpēc izvairies no skaldi un valdi principa.

Horoskops ūdensvīram

Lai kā tev gribētos sakārtot savus personīgos domu failus, šodien tas nav paveicams. Labāk pievērsies savām svarīgajām attiecībām, kurās iespējams kāds straujāks pagrieziens jāizņem, tāpēc svarīgi, lai jūs abi būtu piesprādzējušies.

Horoskops zivīm

Visas dienas garumā tava visspilgtākā un redzamākā īpašība būs sakāpinātā pienākuma sajūta, kuru, protams, arī nekautrēsies demonstrēt. Nāksies smagi nopūlēties labojot citu un savas pieļautās kļūdas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Vakariņas četratā

Atraktīvais Uldis skaidro, kādēļ TV ekrānā izskatījies tik apaļīgs

Atraktīvais Uldis skaidro, kādēļ TV ekrānā izskatījies tik apaļīgs

Šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ savus ēst gatavošanas un viesu uzņemšanas talantus TV3 skatītājiem demonstrēja dažādu šovu varoņi, arī Uldis Grīnbergs – vīrietis, kurš pirms trīs gadiem publiski pieteica cīņu liekajiem kilogramiem un tievēšanas projektu ”Īstie veči” noslēdza ar visvairāk zaudētajiem kilogramiem. Pēc vakariņu šova noskatīšanās daudzi TV skatītāji nobažījušies, vai Uldis labi iesāktajā cīņā ar lieko svaru tomēr padevies.

Mārtiņš Jātnieks savā saimniecībā sarīko šikas vakariņas lauku stilā

Mārtiņš Jātnieks savā saimniecībā sarīko šikas vakariņas lauku stilā 1

Šonedēļ TV3 izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Vakariņas četratā” piedalījās četri dažādu televīzijas šovu dalībnieki, un noslēdzošajā vakarā galdu klāja mūziķis un lauksaimnieks Mārtiņš Jātnieks, kurš savulaik startēja ”OKartes Akadēmijā” un populārajā iepazīšanās spēlē ”Saimnieks meklē sievu”.

Šarmantā blogere Sindija vakariņu šovā liek ciemiņiem pašiem gatavot ēst

Šarmantā blogere Sindija vakariņu šovā liek ciemiņiem pašiem gatavot ēst 9

TV3 kulinārijas šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ viens pie otra viesojas dažādos televīzijas šovos iepazīti cilvēki. Trešajā dienā kompānija ciemojās pie šarmantās ”Instagram” blogeres un TV šova ”Pilsētniece laukos” dalībnieces Sindijas Bokānes, un vakars pie viņas izvērtās visai neierasts.

Atraktīvais Uldis ciemiņus un TV skatītājus pārsteidz ar gandrīz izcilām vakariņām

Atraktīvais Uldis ciemiņus un TV skatītājus pārsteidz ar gandrīz izcilām vakariņām 2

Šovā “Vakariņas četratā” šonedēļ viens pie otra ciemojas ļaudis, kuri ieguvuši atpazīstamību, piedaloties dažādos TV šovos. Otrajā vakarā kompāniju ciemos uzņēma šīs nedēļas atraktīvākais dalībnieks Uldis Grīnbergs, kura izdarības virtuvē sākotnēji sadusmoja šefpavāru, bet gatavošanas prasmes apšaubīja viena no šova dalībniecēm.

Atraktīvā Ulda izdarības vakariņu šovā sadusmo šefpavāru

Atraktīvā Ulda izdarības vakariņu šovā sadusmo šefpavāru 10

TV3 šovs ”Vakariņas četratā” uzņem apgriezienus, un šonedēļ ar savām gatavošanas prasmēm viesus centīsies pārsteigt dažādu TV šovu varoņi. Otrais vakars pie šova ”Īstie veči” dalībnieka Ulda Grīnberga solās būt izaicinājumu pilns.

“Vakariņas četratā” izklaide noved līdz asarām šovu zvaigzni Sindiju

“Vakariņas četratā” izklaide noved līdz asarām šovu zvaigzni Sindiju 1

Pirmdienas, 4. novembra, pievakarē pie TV3 skatītājiem ar jaunu raidījumu ciklu atgriezās izklaidējošais kulinārijas šovs “Vakariņas četratā”, kurā sabiedrībā zināmi ļaudis pie sevis uzņem viesus un demonstrē savas gatavošanas prasmes. ”Vakariņas četratā” šonedēļ izbaudīs pieredzējuši TV šovu varoņi.

Andra Brīnuma sētā izvēršas vētrainākā ballīte vakariņu šova vēsturē

Andra Brīnuma sētā izvēršas vētrainākā ballīte vakariņu šova vēsturē 3

Ceturtdienas, 31. oktobra, pievakarē noslēdzās kārtējais ”Vakariņas četratā” raidījumu cikls, kurā sabiedrībā zināmi ļaudis pie sevis uzņem viesus un demonstrē savas gatavošanas prasmes. Pēdējā vakarā raibo kompāniju savas mājas dārzā Saulkrastos uzņēma muzikālās apvienības ”Duets Sandra” dalībnieks Andris Brīnums.

Politiķis Pavļuts vakariņu šovā priecē ar šefpavāra cienīgu rezultātu

Politiķis Pavļuts vakariņu šovā priecē ar šefpavāra cienīgu rezultātu 2

TV3 šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ sapulcināta muzikāla kompānija – dziedātāja Patrisha, ”Duets Sandra” līderis Andris Brīnums, dziedošā sabiedrības dāma Natālija Tumševica-Ērgle un politiķis un diplomēts pianists Daniels Pavļuts, pie kura vakariņotāji devās ciemos trešajā vakarā.

Video: Natālija Tumševica pārsmejas, uzzinot, ka uz vakariņām nāks Andris Brīnums

Video: Natālija Tumševica pārsmejas, uzzinot, ka uz vakariņām nāks Andris Brīnums 4

Šonedēļ ”Vakariņas četratā” skatītājus gaida visai prominentas vakariņas – viens pie otra ciemos ies ļaudis, kas saistīti ar mūziku un politiku: dziedātāja Patrisha, ”Duets Sandra” līderis Andris Brīnums, politiķis un diplomēts pianists Daniels Pavļuts, kā arī dziedošā sabiedrības dāma Natālija Tumševica-Ērgle. Kā liecina pirmais ieskats, būs jautri.

TV3 vakariņu šovā piedzīvots rets gadījums

TV3 vakariņu šovā piedzīvots rets gadījums 9

Ceturtdienas, 24. oktobra, pievakarē TV3 šovā ”Vakariņas četratā” šīs nedēļas raibā kompānija devās ciemos pie grupas ”Pienvedēja piedzīvojumi” solista Māra Žigata, kurš līdz šim starp šova dalībniekiem izrādījies mutīgākais un lielākais joku plēsējs, un arī noslēdzošajā vakarā jautrības netrūka.

Profesors vakariņu šovā dod padomu, kā vīriešiem vairot potenci

Profesors vakariņu šovā dod padomu, kā vīriešiem vairot potenci 4

TV3 šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ viens pie otra ciemojas ar skatuvi un politiku saistīti ļaudis – kantri dziedātāja Linita Mediņa, grupas ”Pienvedēja piedzīvojumi” solists Māris Žigats, aktrise Ance Muižniece un politologs un Latvijas Universitātes profesors Juris Rozenvalds, kurš jaunos draugus uzņēma savās mājās trešajā vakarā.

Linita Mediņa un Māris Žigats vakariņu šovā tiek pie iesaukām

Linita Mediņa un Māris Žigats vakariņu šovā tiek pie iesaukām

Otrdienas, 22. oktobra, pievakarē TV3 skatītāju vērtējumam tika nodots kārtējais izklaidējošā kulinārijas šova ”Vakariņas četratā” raidījums, kurā raibo vakariņotāju kompāniju ciemos uzņēma seriāla ”Viss pa jaunam” aktrise Ance Muižniece.

Pašmāju kendamas zvaigzne viesus pārsteidz ar vegānām vakariņām

Pašmāju kendamas zvaigzne viesus pārsteidz ar vegānām vakariņām 4

Ceturtdienas, 17. oktobra, pievakarē TV3 skatītāju vērtējumam tika nodots šova ”Vakariņas četratā” raidījums, kurā šīs nedēļas raibo kompāniju – dziedātāju Kristīni Šomasi, aktieri Paulu Iklāvu un latvisko gudrību zinātāju Zandu Žentiņu – uzņēma kendamas kustības tēvs Latvijā Ingus Rutulis.

Vakars pie saimnieces Zandas izvēršas emociju pilns

Vakars pie saimnieces Zandas izvēršas emociju pilns 6

Trešdienas, 16. oktobra, pievakarē TV3 skatītājiem bija iespēja sekot līdzi šīs nedēļas izklaidējošā kulinārijas šova ”Vakariņas četratā” raibās kompānijas piedzīvojumiem. Trešajā vakarā ciemiņus savās mājās ”Vīnkalni” uzņēma latvisko gudrību pazinēja Zanda Žentiņa, un vakars izvērtās krāsains un emocijām bagāts.

Vakariņu šovā uzmirdz Kiviča izsmējējs

Vakariņu šovā uzmirdz Kiviča izsmējējs 5

Jauna nedēļa, un pie TV3 kulinārijas šova ”Vakariņas četratā” skatītājiem dodas jauns dalībnieku četrinieks. Pirmajā vakarā savas gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes visai Latvijai demonstrēs pazīstamais aktieris Pauls Iklāvs jeb Liktenīgais, kurš ir autors karikatūrai, kurā mūziķa Andra Kiviča mīļotā sieviete Liene Skulme tika attēlota kā nāve.