Trešdiena, 1. decembris

Arnolds, Emanuels

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Vakariņas četratā

Dāvis Valdnieks atvainojas par savu aso izrunāšanos vakariņu šovā

Dāvis Valdnieks atvainojas par savu aso izrunāšanos vakariņu šovā 3

TV3 izklaidējošais šovs ”Vakariņas četratā” šonedēļ vienkopus pulcējis visnotaļ kolorītu kompāniju – mēroties spēkiem kulinārijas un viesu uzņemšanas mākā piekritis TV producents Dāvis Valdnieks, iepazīšanās šova ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieks Oskars Bērziņš, radošā personība Līga Rīga un māksliniece Ieva Cipruse.

Vai veģetārieši vispār māk gatavot? Saimnieks Oskars velta skarbu kritiku tiem, kuri neēd gaļu

Vai veģetārieši vispār māk gatavot? Saimnieks Oskars velta skarbu kritiku tiem, kuri neēd gaļu 22

Kā otrā ”Vakariņas četratā”  šonedēļ gatavo radošā personība Līga Rīga. Līga ir veģetāriete un vēlas ar savām vakariņām pierādīt, ka var gardi paēst arī bez gaļas. Tiesa, šis piegājiens neiet pie sirds ”Saimnieks meklē sievu”  dalībniekam Oskaram. Saimnieks nebaidās kameru priekšā pateikt dažas frāzes, ko gaļēdāji jau sen vēlējušies pateikt kaislīgajiem dzīvnieku draugiem.

Saimnieku šova veidotājs viesiem galdā ceļ ''perversas'' un neizskatīgas vakariņas

Saimnieku šova veidotājs viesiem galdā ceļ ''perversas'' un neizskatīgas vakariņas

‘’Vakariņās četratā” šonedēļ sagadījusies īpaši jautra kompānija: māksliniece Ieva Cipruse, šova ‘’Saimnieks meklē sievu’’ varonis Oskars Bērziņš, radošā uzņēmuma “Piparmētras” dibinātāja un vadītāja Līga Rīga un “Rīta Panorāmas” bijušais vadītājs un producents Dāvis Valdnieks. Pirmās vakariņas izvēršas haotiskas un, kā neslēpj veidotājs un apstiprina eksperti – perversas.

Video instrukcija: kā lielveikalā ''nospert'' kādu našķi

Video instrukcija: kā lielveikalā ''nospert'' kādu našķi 5

Šova ”Vakariņas četratā” gatavošanas maratonu šonedēļ atklāj “Rīta Panorāmas” bijušais vadītājs un producents Dāvis Valdnieks. Līdz ar gatavošanas knifiņiem viņš izlēmis skatītājiem atklāt arī šādas tādas dzīves gudrības, piemēram, kā pareizi nočiept našķi lielveikalā.

Bokseris Zutis atklāj patiesību par konfliktu ar aktieri Iklāvu

Bokseris Zutis atklāj patiesību par konfliktu ar aktieri Iklāvu 4

Par naski apspriestu tematu pašmāju šovbiznesā šonedēļ kļuva publiska saķeršanās starp Valmieras teātra aktieri Paulu Iklāvu un boksa smagsvaru Kristapu Zuti. Kā nu Skaties.lv atklāj Zutis, konflikts bijis ļoti izdevies joks un tam bijusi arī kāda dziļāka jēga.

Bokseris Kristaps Zutis atklāj, kādai jābūt meitenei, kura viņu spētu savaldzināt

Bokseris Kristaps Zutis atklāj, kādai jābūt meitenei, kura viņu spētu savaldzināt 9

Šonedēļ TV3 šovā ”Vakariņas četratā” savas gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes demonstrēja slaveni dažādu profesiju pārstāvji, un īsts kompānijas dvēsele un jautrības uzturētājs bija boksa smagsvars Kristaps Zutis, kurš jau no pirmā vakara nelaida garām iespēju TV kameru priekšā sevi pareklamēt kā brīvu puisi, kurš gatavs uzsākt jaunas attiecības.

Noslēgušās vakariņas, kuras TV3 šova dalībnieki gaidīja visvairāk

Noslēgušās vakariņas, kuras TV3 šova dalībnieki gaidīja visvairāk 1

Ceturtdienas, 5. decembra, pievakarē TV3 noslēdzās izklaidējošā kulinārijas šova ”Vakariņas četratā” kārtējais raidījumu cikls, un ceturtajā vakarā galdu klāja kūku cepšanas speciāliste Anna Panna, īstajā vārdā Anna Birmane, kuras pārākumu virtuvē bija nevilšus atzinuši pārējie šova dalībnieki.

“Vēl viens klauns!” – publiski saplūcas Kiviča izsmējējs Iklāvs un bokseris Zutis

“Vēl viens klauns!” – publiski saplūcas Kiviča izsmējējs Iklāvs un bokseris Zutis 18

TV3 izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ sapulcināta raiba kompānija, un tajā pamanāmākais un atraktīvākais izrādījies smagā svara bokseris Kristaps Zutis. Vienā no vakariem sportists pie vakariņu galda klāstīja savus uzskatus par marihuānas dekriminalizācijas Latvijā nepieciešamību. Zuša paziņojums nav gājis pie sirds Valmieras teātra aktierim Paulam Iklāvam.

“Vakariņas četratā” ne visiem pa spēkam: boksa smagsvars Kristaps Zutis vēlreiz šovā nepiedalītos

“Vakariņas četratā” ne visiem pa spēkam: boksa smagsvars Kristaps Zutis vēlreiz šovā nepiedalītos 2

Šonedēļ TV3 izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Vakariņas četratā” viens pie otra viesosies dažādu profesiju pārstāvji – ģitārists Mārcis Auziņš, kūku meistare Anna Panna, bet uz maiņām ciemosies dziedošās dvīnes Katrīne Dīķe un Ana Gudļevska, kā arī boksa smagsvars Kristaps Zutis, pie kura kolorītā kompānija ciemojās pirmajā vakarā.

Seksa eksperte Rita Lasmane TV skatītājus pārsteidz ar eļļas dzeršanu

Seksa eksperte Rita Lasmane TV skatītājus pārsteidz ar eļļas dzeršanu 10

Trešdienas, 26. novembra, pievakarē pie TV3 skatītājiem devās izklaidējošā kulinārijas šova “Vakariņas četratā” raidījums, kurā šīs nedēļas raibā kompānija – raidījuma ”Degpunktā” vadītāja Diāna Eisaka un mūziķi Lauris Valters un Miks Dukurs – devās ciemos pie leģendārās seksa ekspertes un attiecību konsultantes Ritas Lasmanes.

Ieskats, kā dzīvo seksa dīva Rita Lasmane

Ieskats, kā dzīvo seksa dīva Rita Lasmane 10

TV3 izklaidējošais kulinārijas šovs ”Vakariņas četratā” skatītājiem ļauj novērtēt ne tikai sabiedrībā zināmu ļaužu gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes, bet arī dod iespēju ielūkoties slavenību mājokļos.

Vakariņu šovā uzmirdz leģendārā seksa dīva Rita Lasmane

Vakariņu šovā uzmirdz leģendārā seksa dīva Rita Lasmane 5

Pirmdienas, 25. novembra, pievakarē pie TV3 skatītājiem atkal dosies izklaidējošais kulinārijas šovs ”Vakariņas četratā”, kas ļauj uzzināt, kā dzīvē un ko ēd pašmāju slavenības. Kā liecina video ieskats raidījumā, šonedēļ par garlaicību jāsūdzas nebūs.

Sanda Dejus vakariņu šovā salauž ledusskapi

Sanda Dejus vakariņu šovā salauž ledusskapi 2

Ir klāt kārtējā pirmdiena ar kārtējiem interesantajiem vakariņotājiem. TV3 izklaidējošajā šovā ”Vakariņas četratā” svētku noskaņās viens pie otra ciemosies četru dažādu radio staciju ļaudis.

Paula Freimane par uzvaru vakariņu šovā “čikājas”

Paula Freimane par uzvaru vakariņu šovā “čikājas” 3

Ceturtdienas, 14. novembra, pievakarē TV3 noslēdzās kārtējais ”Vakariņas četratā” raidījumu cikls, kurā populāri ļaudis demonstrē savas gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes. Šīs nedēļas noslēdzošās vakariņas pasniedza dziedātāja Anna Zankovska jeb Katō, kurai vakara noslēgumā par uzvaru šovā nācās ”čikāties” ar fitnesa skaistuli Paulu Freimani.

Paulu Freimani vakariņu šovā “izprecina”

Paulu Freimani vakariņu šovā “izprecina” 6

Trešdienas, 13. novembra, pievakarē TV3 skatītāju novērtējumam tika nodots šovs ”Vakariņas četratā”, kurā tika atklāta šīs nedēļas lielākā intriga – ar ko savu ciemiņu vēderus lutinās fitnesa skaistule Paula Freimane.

Fitnesa skaistule Paula Freimane startē TV3 vakariņu šovā

Fitnesa skaistule Paula Freimane startē TV3 vakariņu šovā 2

Uz vakariņām šonedēļ kopā sanākušas sabiedrībā zināmas personības, kurām prieku sagādā mūzika un veselīgs dzīvesveids. Kā pirmais sev personīgi nepazīstamus ļautiņus ciemos uzņēma mūziķis Ivo Grīsniņš-Grīslis.