Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Vērā ņemami panākumi privātās sarunās vai uzvaras cīņā par mīkstāku krēslu šodien nesolās. Mēģini nedomāt un nerunāt par profesionālās karjeras jautājumiem, bet pievērsies savu interešu radošām izpausmēm.

Horoskops vērsim

Lai arī daži no taviem plāniem tiks nokritizēti un to darīs tie cilvēki, kuriem pašiem nav nekādu plānu, tāpēc neņem ļaunā. Pie šiem jautājumiem atgriezīsies pēc dažām dienām un tad jau būs cita saruna un citi lēmēji.

Horoskops dvīņiem

Vislabākais saziņas un komunikācijas veids šodienai ir virtuālā interneta metode. Tātad šodien labāk ar distanci. Izdarīsi daudz vairāk, nekā sēžot bezjēdzīgās pusdienās vai pavadot laiku sastrēgumos.

Horoskops vēzim

Neignorē atpūtas nozīmīgumu, jo optimisma un cerību avots būs tie cilvēki, kuri ir tavi dvēseles radinieki. Fokusējies uz savām personīgajām interesēm, lai nelietu ūdeni uz svešām dzirnavām.

Horoskops lauvai

Dienas laikā pieaugs tavu personīgo vajadzību un vēlmju pretstatījums tam, ko vēlas partneris. Līdz sadursmei nenonāksi, bet pirms rīkojies tomēr centies taktiku pārrunāt ar saviem sabiedrotajiem vai tuvajiem.

Horoskops jaunavai

Šodien nepaej garām kaimiņa durvīm tās neatvēris. Izmanto visas iespējas aprunāties ar blakus dzīvojošajiem, jo ar tevi aprunājoties, viņi ieraudzīs kopīgās iespējas un priekšrocības, ko sniedz labas attiecības.

Horoskops svariem

Atradīsi to, ko meklējis un tavas īstermiņa vajadzības un iegribas viegli piepildīsies. Arī mazie asumiņi ar mājiniekiem izrādīsies tikai tādas lāstekas, nevis aisbergu smailītes.

Horoskops skorpionam

Šodien tavas alkas pēc zināšanām vai pēc kādas konkrētas informācijas mudinās tevi pavadīt visu dienu virtuālajā vidē, dzenot pēdas vajadzīgajiem informācijas glabātājiem.

Horoskops strēlniekam

Apbruņojies ar pienācīgo pacietības devu, jo notikumu attīstība nebūs tik zibenīga, kā tev labpatiktos. Pastāv iespēja saņemt interesantu izklaides piedāvājumu vai apspriest kārotā nosacījumus.

Horoskops mežāzim

Nevairo sevī tos instinktus, kuri palielina individuālista un privātīpašnieka garu. Atvērtība un demokrātiskas lēmumu pieņemšanas metodes nāks tev vairāk par labu, jo īpaši risinot attiecību jautājumus.

Horoskops ūdensvīram

Apķērība, un zinātkāre apvienojumā ar prasmi pareizajā brīdī uzdot vajadzīgos jautājumus un īstajā brīdī sarunu pārtraukt, tevi šodien izvedīs cauri jaunās informācijas labirintiem veselu un neskartu.

Horoskops zivīm

Cilvēku labvēlību novērtē un atmaksā ar to pašu. Abpusējie laipnības un uzmanības žesti noderēs, ja vēlēsies iegūt kādu tev svarīgu informāciju, kura netiek publiskota. Visas tavas iniciatīvas, pat neordinārās, tiks ļoti labi uztvertas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Vakariņas četratā

Doties uz filmu sadaļu
“Vakariņas četratā” ne visiem pa spēkam: boksa smagsvars Kristaps Zutis vēlreiz šovā nepiedalītos

“Vakariņas četratā” ne visiem pa spēkam: boksa smagsvars Kristaps Zutis vēlreiz šovā nepiedalītos 2

Šonedēļ TV3 izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Vakariņas četratā” viens pie otra viesosies dažādu profesiju pārstāvji – ģitārists Mārcis Auziņš, kūku meistare Anna Panna, bet uz maiņām ciemosies dziedošās dvīnes Katrīne Dīķe un Ana Gudļevska, kā arī boksa smagsvars Kristaps Zutis, pie kura kolorītā kompānija ciemojās pirmajā vakarā.

Seksa eksperte Rita Lasmane TV skatītājus pārsteidz ar eļļas dzeršanu

Seksa eksperte Rita Lasmane TV skatītājus pārsteidz ar eļļas dzeršanu 11

Trešdienas, 26. novembra, pievakarē pie TV3 skatītājiem devās izklaidējošā kulinārijas šova “Vakariņas četratā” raidījums, kurā šīs nedēļas raibā kompānija – raidījuma ”Degpunktā” vadītāja Diāna Eisaka un mūziķi Lauris Valters un Miks Dukurs – devās ciemos pie leģendārās seksa ekspertes un attiecību konsultantes Ritas Lasmanes.

Ieskats, kā dzīvo seksa dīva Rita Lasmane

Ieskats, kā dzīvo seksa dīva Rita Lasmane 10

TV3 izklaidējošais kulinārijas šovs ”Vakariņas četratā” skatītājiem ļauj novērtēt ne tikai sabiedrībā zināmu ļaužu gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes, bet arī dod iespēju ielūkoties slavenību mājokļos.

Vakariņu šovā uzmirdz leģendārā seksa dīva Rita Lasmane

Vakariņu šovā uzmirdz leģendārā seksa dīva Rita Lasmane 5

Pirmdienas, 25. novembra, pievakarē pie TV3 skatītājiem atkal dosies izklaidējošais kulinārijas šovs ”Vakariņas četratā”, kas ļauj uzzināt, kā dzīvē un ko ēd pašmāju slavenības. Kā liecina video ieskats raidījumā, šonedēļ par garlaicību jāsūdzas nebūs.

Sanda Dejus vakariņu šovā salauž ledusskapi

Sanda Dejus vakariņu šovā salauž ledusskapi 1

Ir klāt kārtējā pirmdiena ar kārtējiem interesantajiem vakariņotājiem. TV3 izklaidējošajā šovā ”Vakariņas četratā” svētku noskaņās viens pie otra ciemosies četru dažādu radio staciju ļaudis.

Paula Freimane par uzvaru vakariņu šovā “čikājas”

Paula Freimane par uzvaru vakariņu šovā “čikājas” 3

Ceturtdienas, 14. novembra, pievakarē TV3 noslēdzās kārtējais ”Vakariņas četratā” raidījumu cikls, kurā populāri ļaudis demonstrē savas gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes. Šīs nedēļas noslēdzošās vakariņas pasniedza dziedātāja Anna Zankovska jeb Katō, kurai vakara noslēgumā par uzvaru šovā nācās ”čikāties” ar fitnesa skaistuli Paulu Freimani.

Paulu Freimani vakariņu šovā “izprecina”

Paulu Freimani vakariņu šovā “izprecina” 6

Trešdienas, 13. novembra, pievakarē TV3 skatītāju novērtējumam tika nodots šovs ”Vakariņas četratā”, kurā tika atklāta šīs nedēļas lielākā intriga – ar ko savu ciemiņu vēderus lutinās fitnesa skaistule Paula Freimane.

Atraktīvais Uldis skaidro, kādēļ TV ekrānā izskatījies tik apaļīgs

Atraktīvais Uldis skaidro, kādēļ TV ekrānā izskatījies tik apaļīgs

Šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ savus ēst gatavošanas un viesu uzņemšanas talantus TV3 skatītājiem demonstrēja dažādu šovu varoņi, arī Uldis Grīnbergs – vīrietis, kurš pirms trīs gadiem publiski pieteica cīņu liekajiem kilogramiem un tievēšanas projektu ”Īstie veči” noslēdza ar visvairāk zaudētajiem kilogramiem. Pēc vakariņu šova noskatīšanās daudzi TV skatītāji nobažījušies, vai Uldis labi iesāktajā cīņā ar lieko svaru tomēr padevies.

Mārtiņš Jātnieks savā saimniecībā sarīko šikas vakariņas lauku stilā

Mārtiņš Jātnieks savā saimniecībā sarīko šikas vakariņas lauku stilā 1

Šonedēļ TV3 izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Vakariņas četratā” piedalījās četri dažādu televīzijas šovu dalībnieki, un noslēdzošajā vakarā galdu klāja mūziķis un lauksaimnieks Mārtiņš Jātnieks, kurš savulaik startēja ”OKartes Akadēmijā” un populārajā iepazīšanās spēlē ”Saimnieks meklē sievu”.

Šarmantā blogere Sindija vakariņu šovā liek ciemiņiem pašiem gatavot ēst

Šarmantā blogere Sindija vakariņu šovā liek ciemiņiem pašiem gatavot ēst 9

TV3 kulinārijas šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ viens pie otra viesojas dažādos televīzijas šovos iepazīti cilvēki. Trešajā dienā kompānija ciemojās pie šarmantās ”Instagram” blogeres un TV šova ”Pilsētniece laukos” dalībnieces Sindijas Bokānes, un vakars pie viņas izvērtās visai neierasts.

Atraktīvais Uldis ciemiņus un TV skatītājus pārsteidz ar gandrīz izcilām vakariņām

Atraktīvais Uldis ciemiņus un TV skatītājus pārsteidz ar gandrīz izcilām vakariņām 2

Šovā “Vakariņas četratā” šonedēļ viens pie otra ciemojas ļaudis, kuri ieguvuši atpazīstamību, piedaloties dažādos TV šovos. Otrajā vakarā kompāniju ciemos uzņēma šīs nedēļas atraktīvākais dalībnieks Uldis Grīnbergs, kura izdarības virtuvē sākotnēji sadusmoja šefpavāru, bet gatavošanas prasmes apšaubīja viena no šova dalībniecēm.

Atraktīvā Ulda izdarības vakariņu šovā sadusmo šefpavāru

Atraktīvā Ulda izdarības vakariņu šovā sadusmo šefpavāru 10

TV3 šovs ”Vakariņas četratā” uzņem apgriezienus, un šonedēļ ar savām gatavošanas prasmēm viesus centīsies pārsteigt dažādu TV šovu varoņi. Otrais vakars pie šova ”Īstie veči” dalībnieka Ulda Grīnberga solās būt izaicinājumu pilns.

“Vakariņas četratā” izklaide noved līdz asarām šovu zvaigzni Sindiju

“Vakariņas četratā” izklaide noved līdz asarām šovu zvaigzni Sindiju 1

Pirmdienas, 4. novembra, pievakarē pie TV3 skatītājiem ar jaunu raidījumu ciklu atgriezās izklaidējošais kulinārijas šovs “Vakariņas četratā”, kurā sabiedrībā zināmi ļaudis pie sevis uzņem viesus un demonstrē savas gatavošanas prasmes. ”Vakariņas četratā” šonedēļ izbaudīs pieredzējuši TV šovu varoņi.

Andra Brīnuma sētā izvēršas vētrainākā ballīte vakariņu šova vēsturē

Andra Brīnuma sētā izvēršas vētrainākā ballīte vakariņu šova vēsturē 3

Ceturtdienas, 31. oktobra, pievakarē noslēdzās kārtējais ”Vakariņas četratā” raidījumu cikls, kurā sabiedrībā zināmi ļaudis pie sevis uzņem viesus un demonstrē savas gatavošanas prasmes. Pēdējā vakarā raibo kompāniju savas mājas dārzā Saulkrastos uzņēma muzikālās apvienības ”Duets Sandra” dalībnieks Andris Brīnums.

Politiķis Pavļuts vakariņu šovā priecē ar šefpavāra cienīgu rezultātu

Politiķis Pavļuts vakariņu šovā priecē ar šefpavāra cienīgu rezultātu 2

TV3 šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ sapulcināta muzikāla kompānija – dziedātāja Patrisha, ”Duets Sandra” līderis Andris Brīnums, dziedošā sabiedrības dāma Natālija Tumševica-Ērgle un politiķis un diplomēts pianists Daniels Pavļuts, pie kura vakariņotāji devās ciemos trešajā vakarā.

Video: Natālija Tumševica pārsmejas, uzzinot, ka uz vakariņām nāks Andris Brīnums

Video: Natālija Tumševica pārsmejas, uzzinot, ka uz vakariņām nāks Andris Brīnums 4

Šonedēļ ”Vakariņas četratā” skatītājus gaida visai prominentas vakariņas – viens pie otra ciemos ies ļaudis, kas saistīti ar mūziku un politiku: dziedātāja Patrisha, ”Duets Sandra” līderis Andris Brīnums, politiķis un diplomēts pianists Daniels Pavļuts, kā arī dziedošā sabiedrības dāma Natālija Tumševica-Ērgle. Kā liecina pirmais ieskats, būs jautri.