Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Vadims Baraņņiks

Rīga arvien tuvāk ārkārtas vēlēšanām

Rīga arvien tuvāk ārkārtas vēlēšanām

Pēdējo dienu laikā būtiski palielinājusies iespējamība, ka Rīgas pašvaldībā nākamgad varētu notikt ārkārtas vēlēšanas. Domes valdošā koalīcija, šķiet, nupat patiešām izjukusi pa vīlēm un otrdien gaidāma domes ārkārtas sēde, kurā lems par vicemēra Vadima Baraņņika atsaukšanu. Tad arī varētu kļūt skaidrāks, vai domes deputātu vairākums šobrīd atšķirībā no šīs vasaras atbalsta virzību uz ārkārtas vēlēšanām.

Baraņņiks prasa izvērtēt iespējas vērsties tiesā pret Ušakovu un Bemhenu

Baraņņiks prasa izvērtēt iespējas vērsties tiesā pret Ušakovu un Bemhenu 13

Rīgas vicemērs un “Rīgas satiksmes” kapitāldaļu turētājs Vadims Baraņņiks uzdevis “Rīgas satiksmes” (RS) padomei piesaistīt ekspertu, lai izvērtētu iespējas vērsties tiesā ar prasību par zaudējumu piedziņu pret bijušo Rīgas mēru un RS kapitāldaļu turētāju Nilu Ušakovu, kā arī Leona Bemhena vadīto valdi.

Rīgas dome nonākusi politiskā strupceļā, no kura izeja varētu būt ārkārtas vēlēšanas

Rīgas dome nonākusi politiskā strupceļā, no kura izeja varētu būt ārkārtas vēlēšanas 6

Politiskā krīze un haoss turpinās Rīgas domē – pat līdzšinējās koalīcijas politiķi aizvien skaļāk runā par ārkārtas vēlēšanām galvaspilsētā. Partijas “Saskaņa” valde pirmdien nolēma neatbalstīt sadarbību ar četriem no partijas izslēgtajiem deputātiem. Tas pamatīgi sarežģī dzīvi jaunievēlētajam Rīgas mēram Dainim Turlajam, kuram joprojām trūkst balsu, lai pieņemtu jebkādus lēmumus.