Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

uzņēmēja

“Norakstīt zaudējumos – emocionālos un materiālos!” Linda Mūrniece par Agriem savā dzīvē

“Norakstīt zaudējumos – emocionālos un materiālos!” Linda Mūrniece par Agriem savā dzīvē 12

Uzņēmēja, iedvesmojošā personība Linda Mūrniece pagājušajā gadā pārsteidza ar lēmumu pēc pāris mēnešu attiecībām apprecēt liepājnieku, šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” dalībnieku Agri Freibergu. Laulība ilga divus mēnešus un Linda jau atkal bauda brīvas sievietes statusu. Iedvesmojošā personība sociālajā tīklā ”Facebook” atklāj, ko domā par vīriešu vārdiem, arī par vārdu ”Agris”.

Iedvesmojošā Linda Mūrniece cenšas definēt vārdu "mīlestība"

Iedvesmojošā Linda Mūrniece cenšas definēt vārdu "mīlestība" 14

Uzņēmēja, iedvesmojošā personība Linda Mūrniece pārsteidza sabiedrību 2020. gada novembrī, kad pēc pāris mēnešu attiecībām apprecējās. Divus mēnešus pēc laulībām attiecībām pienāca beigas. Iedvesmojošā uzņēmēja sociālajos tīklos dalās pārdomās par mīlestību.

Foto: Linda Mūrniece pārcietusi pasmagu operāciju

Foto: Linda Mūrniece pārcietusi pasmagu operāciju 13

Uzņēmēja Linda Mūrniece parasti sociālajos tīklos dalās ar pārdomām par mīlestību, attiecībām un sievietes lomu sabiedrībā. Šoreiz uzņēmēja nopietni paziņo, ka pārcietusi operāciju.

Linda Mūrniece uzsākusi romantiskas attiecības

Linda Mūrniece uzsākusi romantiskas attiecības 13

Uzņēmēja Linda Mūrniece sociālajā tīklā ”Facebook” bieži vien publisko ilgpilnas pārdomas par mīlestību, vīriešiem un sievietes laimi. Nu Linda iepriecinājusi atbalstītājus paziņojot, ka atradusi savu laimi un izveidojusi attiecības.

Lindai Mūrniecei pietrūkst apskāvienu un sarunu sveču gaismā

Lindai Mūrniecei pietrūkst apskāvienu un sarunu sveču gaismā 2

Uzņēmēja Linda Mūrniece bieži vien sociālajos tīklos dalās sievišķīgās vai dzīves pārdomās. Īpašais stāvoklis valstī Lindai liek ilgoties pēc apskāvieniem un sarunām sveču gaismā, tomēr viņa novērtē, ka bērni brauc ar viņu uz laukiem.