Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 16. decembris

Alvīne

Horoskops aunam

Tev nevajadzētu aizrauties ar īpaša iespaida atstāšanu uz kādu cilvēku. Esi dabīgs un patiess. Jebkādi mēģinājumi apmuļķot vai izlikties par to, kas neesi, būs ļoti uzkrītoši redzami.

Horoskops vērsim

Šodien nekur nav jāsteidzas un arī nav jāuzmanās no negaidītiem pārsteigumiem. Tev tiek dota brīnišķīga iespēja vēlreiz rūpīgi paraudzīties uz notiekošo tev visapkārt. Nesteidzies, bet pēti un analizē redzēto.

Horoskops dvīņiem

Tavs uzmanību alkstošais gars likts tev meklēt kādus iedvesmas un izklaides variantus. Lieliski izdosies apvienot romantisko ar praktisko. Redzēsi monētas abas puses jebkurā sadzīviskā un personiskā situācijā.

Horoskops vēzim

Esi reālists, pēdējā pirmssvētku stresainajā sestdienā prasīt prasīsies pēc mundruma vitamīnu devas garam un ķermenim. Manevri pa iepirkumu centriem un tirdziņiem vainagosies gandarījumā.

Horoskops lauvai

Visa enerģija un gribasspēks būs vērsts tikai vienā virzienā – uz savu mīļāko nodrošināšanu ar pienācīgu aprūpi un komfortu. Tas nemaz tev nav raksturīgi, bet reizēm šādi izņēmumi ļoti labi kalpo kopīgo interešu līdzsvaram.

Horoskops jaunavai

Ar pozitīvisma bacili vari aplipināt visus sastaptos cilvēkus un beigās sanāks tāda optimistu lazarete. Bezrūpīgā nekā nedarīšanā arī var dzimt viens otrs dzīvotspējīgs plāniņš.

Horoskops svariem

Šodien aizmirsti par sadzīves krustvārdu mīklu risināšanu kā arī neuzbāzies ar idejām un ierosinājumiem. Vienkārši, atpūties, relaksējies un uzkrāj enerģiju. Vienīgi bīsties un sargies no pārlieku sasteigtiem manevriem un kustībām.

Horoskops skorpionam

Saņemsi gan materiālus, gan virtuālus uzmanības apliecinājumus. Neesi pasīvs ņēmējs, izdomā kā vari iesaistīties šajā uzmanības izrādīšanas pasākumā. Par izsmalcināto sajūtu pasniegšanu vari pateikties savam sirds favorītam.

Horoskops strēlniekam

Par pieklusināto laimes un baudas sajūtu domāsi tikai tad, kad saimnieciskās rūpes būs atkāpušās noguruma un miega priekšā. Domu vēstules savam mīļotajam sūtīsi citudien.

Horoskops mežāzim

Šodien vari pamēģināt visu, kas nāk par labu tavai veselībai. Tāpēc jau nav jāatsakās no izpriecu būšanām, tevi šie pasākumi varētu arī izdziedēt. Viss atkarīgs no satiktajiem un iesaistītajiem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien nav nenozīmīgu vārdu - ne darbos, ne attiecībās. Nepalaid garām šīs mazās svarīgās norādes, lai nebūtu jāsastopas ar savas nedzirdēšanas izraisītajām sekām, kad jau ir par vēlu.

Horoskops zivīm

Šodien jau vienā mierā iefiltrēsies savu tuvinieku lokā ar visām no tā izrietošajām lietām. Nekādu pārsteigumu un nekādu kreņķu. Vismaz šodien vari sajust, ko nozīmē prāta un sirds miers.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Uldis Āboliņš

No nodokļu maksātāju naudas barotā “Rīgas satiksme” iegādājas ļoti dārgus auto līzingā. Domes opozīcija to sauc par skandālu

No nodokļu maksātāju naudas barotā "Rīgas satiksme" iegādājas ļoti dārgus auto līzingā. Domes opozīcija to sauc par skandālu

Rīgas domes opozīcija pauž sašutumu par pašvaldības uzņēmuma ”Rīgas satiksme” rīcību, pērkot četrus ļoti dārgus mikroautobusus “Mercedes Benz”. Tie nav domāti kā sabiedriskais transports, bet gan privātu pasākumu apkalpošanai un ārvalstu viesu delegāciju pārvadāšanai. Opozīcija to sauc par naudas šķērdēšanu un gatavojas šonedēļ sasaukt domes satiksmes komisijas ārkārtas sēdi.

Lietuvieši ēnu ekonomiku sāk apkarot ar pirkumu čeku loteriju

Lietuvieši ēnu ekonomiku sāk apkarot ar pirkumu čeku loteriju 1

Lietuvieši šonedēļ pieteikuši karu ēnu ekonomikai ar pirkumu čeku loteriju – ideju, kurai Latvija tikai gatavojas. Pirmajās četrās dienās Lietuvas nodokļu inspekcijas loterijas lapā piereģistrēti jau 22 000 kases aparātu čeku, sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.

LNT Ziņas aicina piedalīties gada apskata veidošanā

LNT Ziņas aicina piedalīties gada apskata veidošanā

Tuvojoties gadumijai, LNT Ziņu dienests aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju izvērtēt aizvadītā gada spilgtākos un nozīmīgākos notikumus. Un arī šogad aicinām skatītājus aizpildīt anketu gada topa veidošanā, atceroties gada nozīmīgākos brīžus. Turklāt šogad līdzdalība ikvienam ir iespējama arī ar videoselfija nofilmēšanu.

Apšauba Rīgas domes bēgļu centra lietderību. Vienīgo divu darbinieku algās iztērēti 59 261 eiro

Apšauba Rīgas domes bēgļu centra lietderību. Vienīgo divu darbinieku algās iztērēti 59 261 eiro 11

Rīgas domes vadībai opozīcija pārmet nelietderīgu rīdzinieku naudas tērēšanu, uzturot nevajadzīgas struktūrvienības tikai tāpēc, lai saviem partijas biedriem tiktu labi apmaksāts amats. Viens no piemēram esot Rīgas domes patvēruma meklētāju uzņemšanas koordinācijas centrs, kura lietderība esot apšaubāma, jo pusotra gada laikā tajā bija vērsies tikai viens bēglis.

“Policistam bija tiesības šaut nost, bet viņš izvēlējās neaizstāvēties!” Skolēns piekauj policistu. Kā viss notika?

"Policistam bija tiesības šaut nost, bet viņš izvēlējās neaizstāvēties!" Skolēns piekauj policistu. Kā viss notika? 26

Skolēns piekauj policistu. Iekšlietu sistēma ir šokā par incidentu Rīgas Sanatorijas internātpamatskolā, kad 15 gadīgs pusaudzis zemē nogāž pašvaldības policistu un, viņam guļošam, iesit ar kāju pa seju. Valsts policija, kas sākusi kriminālprocesu, to jau nosaukusi par ārkārtēju situāciju. Tiesai šodien bija jālemj par drošības līdzekļa piemērošanu, bet tiesas izvēle jau darījusi bažīgus policistus.

Latviešu emigrantu apdzīvotajā Mančestrā Ziemassvētki ar ieročiem rokās bailēs no teroristiem

Latviešu emigrantu apdzīvotajā Mančestrā Ziemassvētki ar ieročiem rokās bailēs no teroristiem

Paaugstināta terorisma risku apstākļos Eiropā darbu sākuši lielākie Ziemassvētku tirdziņi, un tipiska aina tajos šoziem ir ar automātiskajiem ieročiem bruņoti policisti. Arī apmeklētāji tiek aicināti būt vērīgi un par aizdomīgām personām vai ierīcēm nekavējoties ziņot drošības iestādēm. ASV Valsts departaments jau izziņojis ceļojošajiem amerikāņiem, ka tieši Ziemassvētku tirdziņos Eiropā jābūt uzmanīgiem teroristu dēļ. Un viens no lielākajiem tirdziņiem atrodas Lielbritānijā, Mančestras pilsētā.

Apē iedzīvotājus izglīto sava uzņēmuma veidošanā

Apē iedzīvotājus izglīto sava uzņēmuma veidošanā

Meklējot veidu, kā samazināt iedzīvotāju skaita kritumu Latvijas reģionos darbavietu trūkuma dēļ, ir pašvaldības, kas par uzņēmējiem un darba devējiem padara pašus iedzīvotājus. Piemēram, Apes pilsētā biznesa kursos mācās gan jauni, gan arī pirmspensijas vecuma ļaudis.

Valsts policijas apsardzes pakalpojumi būs dārgāki – summas vairāk nekā dubultojušās

Valsts policijas apsardzes pakalpojumi būs dārgāki - summas vairāk nekā dubultojušās 2

Valdība paaugstinājusi cenrādi policijas sniegtajiem apsardzes, kārtības nodrošināšanas un satiksmes slēgšanas pakalpojumiem sabiedriskos masu pasākumos. Summas ir vairāk nekā dubultojušās, un policija ar to diezgan būtiski cer papildināt savu budžetu. Tiesa gan, nav iespējams noīrēt policistus privātām izklaides ballītēm vai izrādīties biznesa partneru priekšā ar policijas eskorta auto noīrēšanu.

Latvieši paverdzina latviešus Lielbritānijā: tiesas priekšā Anglijā stājies vēl viens Latvijas valstspiederīgais

Latvieši paverdzina latviešus Lielbritānijā: tiesas priekšā Anglijā stājies vēl viens Latvijas valstspiederīgais 11

Lielbritānijas tiesas priekšā aizdomās par cilvēku paverdzināšanu un ļaunprātīgu ekspluatēšanu stājies vēl viens Latvijas valstspiederīgais. Līdz ar jaunāko arestu jau sešiem mūsu valstspiederīgajiem Anglijas pilsētā Dārbijā uzrādītas apsūdzības par cilvēku tirdzniecību, paverdzināšanu un ļaunprātīgu izmantošanu. Netiek izslēgts, ka aizturēto paverdzinātāju skaits varētu pieaugt.

“Es baidījos iet ārā, jo visu laiku sprāga pirotehnika!” Jaunākā informācija par traģēdiju Saulkrastu novadā

"Es baidījos iet ārā, jo visu laiku sprāga pirotehnika!" Jaunākā informācija par traģēdiju Saulkrastu novadā 4

Traģēdija Saulkrastos. Eksplozijas laikā privātmājā bojā gājuši vienas ģimenes pieci cilvēki – vecāki, divi bērni un vecmāmiņa. Policija jau paziņojusi – sprādzienu radījusi pirotehnikas nelegāla glabāšana lielos apjomos. Vērtējot mājās turēto sprāgstvielu apjomu, glābēji brīdina, ka sekas varēja būt ar upuru skaitu vēl lielākā rādiusā.

Liniņš: NEPLP aizvainojošie izteikumi mūs padara par žurnālistikas prostitūtām un grauj radio reputāciju

Liniņš: NEPLP aizvainojošie izteikumi mūs padara par žurnālistikas prostitūtām un grauj radio reputāciju 2

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome pirmdien, 2. oktobrī, vienbalsīgi par Latvijas Radio valdes priekšsēdētāju ievēlēja Unu Klapkalni, kura iepriekš strādājusi Iekšlietu un Aizsardzības ministrijās, Valsts kancelejā un bijusi arī ziņu aģentūras LETA valdes locekle. Kā primāro uzdevumu viņa nosauc Latvijas Radio atalgojuma sistēmas reformēšanu.