Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 17. oktobris

Gaits, Karīna, Gaitis

Horoskops aunam

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops vērsim

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops dvīņiem

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vēzim

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops lauvai

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops jaunavai

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops svariem

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops skorpionam

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

Horoskops strēlniekam

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops mežāzim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops ūdensvīram

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops zivīm

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Uldis Āboliņš

Liniņš: NEPLP aizvainojošie izteikumi mūs padara par žurnālistikas prostitūtām un grauj radio reputāciju

Liniņš: NEPLP aizvainojošie izteikumi mūs padara par žurnālistikas prostitūtām un grauj radio reputāciju 2

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome pirmdien, 2. oktobrī, vienbalsīgi par Latvijas Radio valdes priekšsēdētāju ievēlēja Unu Klapkalni, kura iepriekš strādājusi Iekšlietu un Aizsardzības ministrijās, Valsts kancelejā un bijusi arī ziņu aģentūras LETA valdes locekle. Kā primāro uzdevumu viņa nosauc Latvijas Radio atalgojuma sistēmas reformēšanu.

Latvijas robežsargi misijā uz Vidusjūru līdzi ņem ieročus

Latvijas robežsargi misijā uz Vidusjūru līdzi ņem ieročus

Otrdien, 19. septembrī, pēc Eiropas Robežu un krasta apsardzes (“Frontex”) aģentūras lūguma, Valsts robežsardzes kuģis “Valpas” dosies tālā misijā uz Eiropas Savienības dienvidu jūras robežām. Šāda dalība, iesaistot operācijā Latvijas Valsts robežsardzes kuģi, notiek pirmo reizi.

Rosina pilnīgu zušu zvejas aizliegumu Baltijas jūrā

Rosina pilnīgu zušu zvejas aizliegumu Baltijas jūrā 2

Zvejniekus oktobrī varētu sagaidīt nepatīkams pavērsiens. Eiropas Savienība gatavojas Latvijas zvejniekiem būtiski samazināt kvotas Baltijas jūras mencām par 28%, bet par 7% samazināt nozvejas apjomu reņģēm Rīgas jūras līcī.

Zemniekiem pamatīgas nedienas plūdu dēļ

Zemniekiem pamatīgas nedienas plūdu dēļ 1

Izsludināt ārkārtas situāciju reģionā rīt Ministru prezidentam Mārim Kučinskim lūgs ne tikai Rēzeknes novads, bet nu jau arī Kārsavas un Ludzas pašvaldības. Tas tiktu darīts lielākoties zemnieku dēļ, viņu līdz šim aplēstie provizoriskie zaudējumi uzrādot milzu apmērus.

Gadsimta plūdi Latgalē! Slēgti 13 autoceļi, ūdenī peld lopu barība

Gadsimta plūdi Latgalē! Slēgti 13 autoceļi, ūdenī peld lopu barība

Gadsimta plūdi Latgalē! Tā pašvaldības vērtē spēcīgo lietavu nodarītos postījumus, piektdien, 25. augustā, sākot apsekot zaudējumus. Konkrētas summas netiek vēl sauktas, taču nākamotrdien valdībā varētu jau nonākt pirmie aprēķini, lai skādi pašvaldības infrastruktūrai segtu no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.

Vai teroristi varētu ietriekties cilvēku pūļos arī Rīgā? Policija izmainījusi drošības standartus publiskajos pasākumos

Vai teroristi varētu ietriekties cilvēku pūļos arī Rīgā? Policija izmainījusi drošības standartus publiskajos pasākumos

Lai gan Francijas policija neizmeklē uzbrukumu Marseļā kā iespējamu teroraktu, tomēr tieši iebraukšana cilvēku pūļos ir kļuvusi par izplatītāko masveida slepkavību pastrādāšanas veidu. Lai arī tepat Rīgā ir ļoti daudzas publiskas vietas ar cilvēku aktīvu plūsmu, tomēr pagaidām Rīgas dome nav saņēmusi lūgumu no Drošības policijas izvietot pastāvīgas aizsargbarjeras.

Kuras skolas var lepoties ar “Lielo pūci”, ko piešķir par īpašiem sasniegumiem?

Kuras skolas var lepoties ar "Lielo pūci", ko piešķir par īpašiem sasniegumiem?

Noskaidrotas skolas, uz kurām ceļos balvas “Lielā pūce” par izciliem sasniegumiem skolēnu papildu sagatavošanā dažādām aktivitātēm. Šis reitings ir citādāks nekā centralizēto eksāmenu rezultāti. Lai arī “Lielās pūces” saņēmēju saraksts bija zināms jūlija vidū, tomēr reitinga autori to apstiprinājuši tieši šodien.