Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 22. marts

Tamāra, Dziedra, Gabriels, Gabriela

Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīgt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Uldis Āboliņš

ECB uzlikusi jaunu ierobežojumu "ABLV Bank" 

ECB uzlikusi jaunu ierobežojumu "ABLV Bank" 

Eiropas Centrālā banka (ECB) ir uzlikusi jaunu ierobežojumu “ABLV Bank” – liegumu rīcībai ar jauniem depozītiem, par to svētdien raidījumu “LNT Ziņas” informēja Eiropas Centrālā banka (ECB).

Imigrācija uz ASV darba meklējumos pat ar legālu vīzu var beigties cilvēktirdzniecībā

Imigrācija uz ASV darba meklējumos pat ar legālu vīzu var beigties cilvēktirdzniecībā

ASV Valsts departaments par vienu no globālajiem mērķiem izvirzījis cilvēktirdzniecības jeb modernās verdzības apkarošanu, kas kriminālajiem grupējumiem ienes 150 miljardu dolāru peļņu gadā. Latvija neesot pirmrindniece šīs problēmas mazināšanā. Amerikāņi saka – lai arī Latvijas valdība izrāda centienus, tomēr joprojām nav spējusi pilnīgi izpildīt par minimālos standartus cilvēktirdzniecības apkarošanai. “LNT Ziņas” turpina reportāžu sēriju no ASV par cilvēktirdzniecības apkarošanu.

Prostitūcija vai seksuālā cilvēktirdzniecība. Kāda ir atšķirība?

Prostitūcija vai seksuālā cilvēktirdzniecība. Kāda ir atšķirība? 3

LNT Ziņās šonedēļ skatāms sižetu cikls ”Modernā verdzība: salauztās dzīves” ar īpašu fokusu uz seksuālo cilvēktirdzniecību kā paverdzināšanas formu, un viens no mērķiem ir sabiedrībā raisīt izpratni par būtisko atšķirību starp prostitūciju un seksuālo cilvēktirdzniecību.

"Bordeļi privātmājās un bērni komcercseksā..." Kā emigrācija uz ASV var pārvērsties mūsdienu verdzībā? 

"Bordeļi privātmājās un bērni komcercseksā..." Kā emigrācija uz ASV var pārvērsties mūsdienu verdzībā? 

Sandjego, Kalifornijas dienvidi, Meksikas pierobeža – vārti, caur kurieni slepus tiek ievest iekšā cilvēktirdzniecības upuri ne tikai no Latīņamerikas, bet arī Austrumeiropas un Āzijas. Uz ASV un Meksikas robežas tikai ļoti niecīgs skaits automašīnu tiek fiziski pārbaudīts, un tad jau tālāk cilvēktirdzniecības upuri gluži kā tādā vergu tirgū tiek tālāk sadalīti pa visu ASV.

Jaunatklātā Latvijas pārstāvniecība Silīcija ielejā - zelta iespēju svira uzņēmējiem

Jaunatklātā Latvijas pārstāvniecība Silīcija ielejā - zelta iespēju svira uzņēmējiem

Latvijas Investīciju attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecības atvēršana Silīcija ielejā ir finansiāli nozīmīgs atslogs uzņēmumiem no Latvijas, jo citādi viņiem nāktos sava biznesa attīstībai domāto naudu tērēt, piemēram, biroja īrei Sanfrancisko, kas ir viena no dārgākajām pilsētām pasaulē, tā svētdien raidījumam “LNT Ziņu Top 10” saka vairāki uzņēmēji.

Šodien Latvijā uzbrukts piecām interneta vietnēm

Šodien Latvijā uzbrukts piecām interneta vietnēm 3

Latvija trešdien, 17. janvārī, piedzīvojusi jaunus pārslodzes kiberuzbrukumus piecām interneta vietnēm, “LNT Ziņām” apstiprināja informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija “Cert.lv”.

Vēstures skolotāji šokā par skolēnu olimpiāžu jautājumiem

Vēstures skolotāji šokā par skolēnu olimpiāžu jautājumiem 11

Latvijas vēstures skolotāju biedrība šajās dienās bija apsvērusi, vai Izglītības satura centram lūgt anulēt pagājušajā nedēļā notikušo vēstures olimpiādi 12. klašu skolēniem. Tā bija novadu līmeņa pārbaude solī uz valsts olimpiādi. Liela daļa vēstures skolotāju ir šokā par olimpiādes jautājumu kvalitāti un neatbilstību izglītības standartam.

Pēc zālēm - uz lielveikalu? Rosina ļaut tirgot bezrecepšu zāles ārpus aptiekām

Pēc zālēm - uz lielveikalu? Rosina ļaut tirgot bezrecepšu zāles ārpus aptiekām 4

Vai lielveikalos, degvielas uzpildes stacijās un citviet drīkstētu atļaut tirgot bezrecepšu zāles? Šāds jautājums tiks aktualizēts jaunnedēļ, kad Veselības ministrija un Konkurences padome meklēs veidus, kā, palielinot zāļu pieejamību, mazināt konkrētu aptieku ķēžu dominēšanu. Tas ļautu medikamentu pazemināt cenas. Līdz šim aptiekas iebildušas pret bezrecepšu zāļu tirgošanu ārpus farmācijas iestādēm.

Āzijas interneta veikali cenšas apmānīt Latvijas muitu

Āzijas interneta veikali cenšas apmānīt Latvijas muitu 6

Āzijas interneta veikalos šķietami zemās cenas tomēr var preču saņēmējiem Latvijā sagādāt vilšanos un papildus maksājumus. Tas raisa iedzīvotāju neapmierinātību, jo ne visi zina, ka pasta sūtījumi no trešajām valstīm tiek rūpīgi pārbaudīti un vērtībām virs 22 eiro ir jāsāk maksāt Latvijas pievienotās vērtības nodoklis.

Latviešu bezpajumtnieks tiesā uzvar Lielbritānijas Iekšlietu ministriju

Latviešu bezpajumtnieks tiesā uzvar Lielbritānijas Iekšlietu ministriju

Latviešu bezpajumtnieks Londonā, kuram gulēšanas uz ielas dēļ draudēja deportēšana uz Latviju, tiesā uzvarējis Lielbritānijas Iekšlietu ministriju. Balstoties uz šo piemēru, tagad britu varasiestādēm būs liegts izraidīt no valsts Eiropas Savienības (ES) pilsoņus, kuri kļuvuši par bezpajumtniekiem vai ir bez pastāvīgas dzīvesvietas Lielbritānijā.

"Brexit" dēļ pārdalīs Lielbritānijas deputātu vietas citiem

"Brexit" dēļ pārdalīs Lielbritānijas deputātu vietas citiem

Līdz ar Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības, Eiropas Parlamentā brīvas paliks 73 deputātu vietas. Šobrīd izskan priekšlikums daļu no mandātiem pārdalīt par labu citām dalībvalstīm jau uz 2019gada Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Latvija gan šobrīd nav šajā sarakstā. Kāpēc tā un vai nākotnē nevajadzētu vispār mainīt vēlēšanu sistēmu, atsakoties no deputātu kandidātu piederības valstu nacionālo partiju sarakstiem, šodien Rīgā notika diskusija.