Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Ukraina

Černobiļas AES teritorijā Ukraina testē iespējas uzglabāt izlietoto kodoldegvielu

Černobiļas AES teritorijā Ukraina testē iespējas uzglabāt izlietoto kodoldegvielu

Bijusī Černobiļas atomelektrostacijas (AES) teritorija jau drīzumā kļūs par vietu, kur tiek uzglabāta izlietotā degviela no citām valsts stacijām. Tur jau izveidots uzglabāšanas rezervuārs un tagad tiek testēti piegādes ceļi. Šis ir ekonomisks un arī politisks lēmums, jo iepriekš nolietotā kodoldegviela tika nodota Krievijai, kas Ukrainai izmaksāja ļoti dārgi.

Vācija atsaka Ukrainai ieroču piegādes

Vācija atsaka Ukrainai ieroču piegādes 2

Vācijas ārlietu ministrs Heiko Māss otrdien, 1.jūnijā, faktiski noraidījis Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska lūgumu Berlīnei piegādāt Kijevai ieročus, lai tā varētu stāties pretī Krievijas militārai agresijai.

Ukraina noraida Putina piedāvājumu uzņemt Zelenski Maskavā

Ukraina noraida Putina piedāvājumu uzņemt Zelenski Maskavā 8

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis nepieņems sava Krievijas kolēģa Vladimira Putina piedāvātās divpusējās sarunas Maskavā, paziņojis Ukrainas vicepremjers Oleksijs Reznikovs, kurš ieņem arī uz laiku okupēto teritoriju ministra amatu.

EDSO speciālā novērošanas misija regulāri ziņo par pieaugošu uguns pārtraukšanas pārkāpumu skaitu Ukrainas-Krievijas konflikta zonā

EDSO speciālā novērošanas misija regulāri ziņo par pieaugošu uguns pārtraukšanas pārkāpumu skaitu Ukrainas-Krievijas konflikta zonā 2

Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) speciālā novērošanas misija regulāri ziņo par pieaugošu uguns pārtraukšanas pārkāpumu skaitu Ukrainas-Krievijas konflikta zonā un par apšaudes intensitātes palielināšanos, 21.aprīlī Saeimas Ārlietu komisijas sēdē deputātiem norādīja Ārlietu ministrijas (ĀM) parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica (JV).

Zelenskis mudina paātrināt Ukrainas uzņemšanu NATO

Zelenskis mudina paātrināt Ukrainas uzņemšanu NATO 26

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis otrdien aicinājis NATO paātrināt valsts uzņemšanu aliansē, norādot, ka tas ir vienīgais veids, kā pielikt punktu karadarbībai Austrumukrainā, kur notiek kaujas ar Krievijas uzturētajām un apbruņotajām kaujinieku bandām.

Krievija draud Ukrainai ar karu

Krievija draud Ukrainai ar karu 12

Kremlis trešdien, 31.martā, piedraudējis Ukrainai ar karu, pie kā varot novest Kijevas “provokatīvās darbības”, nolūkā atsākt karadarbību ar Krievijas uzturētajām un apbruņotajām kaujinieku bandām, kuru kontrolē atrodas daļa Ukrainas teritorijas.

Aprit septiņi gadi kopš Krimas okupācijas

Aprit septiņi gadi kopš Krimas okupācijas 2

Aprit septiņi gadi kopš Krievija, ievedot savu karaspēku bez atpazīšanās zīmēm, anektēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu, ar ko sākās Krievijas uzbrukums Ukrainai, vēsta TV3 ziņas.

"Manās interesēs apmierināt klientus!" Dāma soctīklā bezbailīgi piedāvā kontrabandu no Ukrainas

"Manās interesēs apmierināt klientus!" Dāma soctīklā bezbailīgi piedāvā kontrabandu no Ukrainas 9

Sociālā tīkla “Facebook” sludinājumu vietnē persona bezbailīgi piedāvā Latvijas iedzīvotājiem iegādāties kontrabandas tabakas izstrādājumus. Lai gan daudzi sociālā tīkla lietotāji nosoda šādu rīcību un ir pārsteigti par bezbailību, kā liecina atsaucība, daudzi labprāt iegādātos smēķus nelikumīgā veidā. Raidījuma “Bez Tabu” žurnālists cigarešu tīkotāja aizsegā uzsāka saraksti ar tirgoni.