Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Ugunsgrēks

Ikšķilē no degošas mājas nākas glābt kaislīgu smēķētāju

Ikšķilē no degošas mājas nākas glābt kaislīgu smēķētāju 1

Ikšķiles pusē kāds vīrietis iedzīvotājiem jau ilgstoši nedod mieru, regulāri alkohola reibumā rīkojot arī skandālus. TV3 raidījuma ”Degpunktā” komandai uzdzīves mīļotāju neizdevās sastapt, jo, kā pieļāva vietējie dzīvotāji, viņš varētu būt aizvests uz slimnīcu. 4. septembrī vīrieša mājās izcēlies nopietns ugunsgrēks.

Sirmgalve Prūšu ielā gūst traumas ugunsgrēkā

Sirmgalve Prūšu ielā gūst traumas ugunsgrēkā

Rīgā, Prūšu ielā, 1. septembra rītā glābēji tika izsaukti uz ugunsgrēku kādas sirmgalves dzīvoklī, kas, iespējams, izcēlās iedegtu sveču vai mēģinājuma ierīkot ugunskuru dēļ, vēsta “Degpunktā”.

Uzsprāgstot elektriskajam skrejritenim, aizdegas 70 kvadrātmetru liels šķūnis

Uzsprāgstot elektriskajam skrejritenim, aizdegas 70 kvadrātmetru liels šķūnis 4

Jūrmalā naktī uz 22. augustu sprādziens kādā šķūnī izraisīja 70 kvadrātmetrus plašu ugunsgrēku. No dzīvojamā sektora paspēja evakuēties kāda ģimene, kā arī hospitalizēt nevienu nevajadzēja. Vecāku galvenais uzdevums bija saglabāt mieru un, cik vien iespējams, mazināt bērna satraukumu, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Inčukalnā pāris dzirksteles aizdedzina labības lauku

Inčukalnā pāris dzirksteles aizdedzina labības lauku 1

Iespaidīgu ugunsgrēku labības laukā 4. augustā kā pirmie steidza dzēst Inčukalna brīvprātīgie ugunsdzēsēji, jo tieši viņu depo atradās vistuvāk. Vairākus hektārus ar ražu izdevās nosargāt, taču par vienu tehnikas vienību kādam lauksaimniekam tagad ir mazāk, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Jelgavā uguns izposta vietējo veikalu

Jelgavā uguns izposta vietējo veikalu 2

Darbību uz laiku nāksies pārtraukt kādam vietējo iedzīvotāju iecienītam veikalam Jelgavā. Nelielajā iestādē cilvēki no tuvējām mājām devās pirkt gan pārtiku, gan alkoholu. Šorīt telpās izcēlās ugunsgrēks, iespējams, elektrības īssavienojuma dēļ, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Nodzēsts meža ugunsgrēks Siguldas novadā

Nodzēsts meža ugunsgrēks Siguldas novadā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) ugunsdzēsēji glābēji 19. jūlijā plkst. 20.49 pabeidza darbu Siguldas novadā, kur no 16. jūlija pēcpusdienas tika dzēsts meža ugunsgrēks aptuveni 34 hektāru platībā, liecina VUGD publiskotā informācija.

Garkalnē atklātu liesmu sestdien vairs neredz, bet jāturpina uzraudzīt gruzdēšana

Garkalnē atklātu liesmu sestdien vairs neredz, bet jāturpina uzraudzīt gruzdēšana

Dūmu smaka, par laimi, ir lielākā neērtība, kas pēc piektdienas, 9.jūlija, meža ugunsgrēka jāpiecieš Garkalnes iedzīvotājiem – māju tuvums un lielais sausums bija sliktākais iespējamais risks un dzēšanas darbos palīgos bija jānāk pat armijas helikopteram, taču arī 10.jūlijā ugunsdzēsējiem jāturpina uzraudzīt gruzdēšana, vēsta TV3 Ziņas.

Mežciema iedzīvotājus sabiedē melni dūmi

Mežciema iedzīvotājus sabiedē melni dūmi

Pievakarē Rīgā apkārtējie sacēla trauksmi, jo aiz vienas no ēkām Hipokrāta ielā pacēlās milzīgs dūmu mutulis, kas bija redzams no vairāku kilometru attāluma, vēsta “Degpunktā”.